...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 06 ožu 2017 20:37

slapa je napisao/la:o primicanju neke kante bliže kauču. mogla bi zatrebati.
:mukajezeva:

Jel tebe cijeli dan muči želudac tako?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 06 ožu 2017 20:39

a ma neka viroza je očito, uz grčeve u trbuhu i poriv na, pardon my french, povraćanje i sranje, imam temperaturu i nemam snage mrdnut prstom.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 06 ožu 2017 20:42

Asti mater. Jel te ima ko tetošit il moram organizirat ekspediciju nekakvu odavde? :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 06 ožu 2017 20:43

tetošim se sama. bolje da nema nikog blizu dok sam ovako gunđava. trust me. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 06 ožu 2017 20:48

I most certainly will not. :D Al pustim ti ovaj put ajd. Popij čaj. :mater: :*
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 06 ožu 2017 20:49

pijem, pijem, i druga mater naložila. :D :*
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Fuga » 06 ožu 2017 20:53

A slapek :hugsqueeze:
Dokle se tempica popela?
To ti je crijevna virozica. Pije mnogo tekućine. Sutra bu bolje.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 06 ožu 2017 20:56

37.8. bum prezivila. : )
:hugsqueeze:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 06 ožu 2017 21:38

O tome kako samo ja pacijent mogu doci na ideju da u ove kasne sate pokusam napravit zdrave muffine..
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 06 ožu 2017 21:53

^ Jel ima koji tvoj post bez 'rane? :D Sačuvaj se za naš double date. Malory možda napravi kakvu zdravu slasticu, otkad je istesala telo radi stvarno tasty zdrave stvari.

Ont_ pojela sam najjadniju tortillu na svemiru od graha i kupusa. Još da nisam bila maloprije u Konzumu pa ajd. Mislim da mi je pol mozga ostalo negdje na okretištu na stanici Karažnika. Cura mi izrađuje custom made survival kit i zove me k sebi na produženi vikend, mislim da joj je jasno da mi je potrebna intervencija.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Lagadema » 06 ožu 2017 21:54

Tesko je bit u bilo kakvom odnosu sa tom budaletinom
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Nirya » 06 ožu 2017 22:00

O postmisijskoj depresiji. Prečudno mi je što ne moram učiti više. I sad bih samo landrala okolo i skitala se i išla na sto cuga i kava i na sva događanja u Zagrebu :veryhappydance:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 06 ožu 2017 22:48

Dakle otkako ne mogu zaspat bez nečijeg pričanja u pozadini, počela sam si puštat dokumentarce na YT prije spavanja i od nekih recimo 90ak koje sam pogledala, tj. poslušala mislim da je samo jedan imao ženskog pripovjedača. What kinda bullshit
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 07 ožu 2017 08:45

O tome kako danas nakon rucka necu raditi NISTA. Dosta mi pospremanja.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 07 ožu 2017 10:09

Meet Babypod.

Intravaginal speaker that delivers music to your fetus. Can't decide if it's genius, wacky ili vrhunac konzumerizma.
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Capt. Kirk » 07 ožu 2017 13:14

^ Kako jebeno, klinac bi mi bio gangsta as shit, puštala bi mu samo tvrdu repčugu.

Ont - koji sam ja sucker. suppa toscana je užasna, a tako mi i treba kad se zalijepim na slatku ambalažu. :C

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 07 ožu 2017 13:17

Aaaaaaaa!

:D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 07 ožu 2017 16:31

Kolegica je nehotice preimenovala kolegu, spontano sam ju ispravila na početku, ali očito joj se prvo ime više sviđa. Sada smo došli do one faze kada je nemoguće napraviti korekciju bez dodatne neugodnosti i to oboje znamo. :D Svaki put kada ga prozove imenom kolega i ja si uputimo "a jebiga" pogled. :lol: Jedva čekam idući sastanak.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 07 ožu 2017 20:36

Uvijek s vremenom nestane iz trgovina nešto što ja jedem. Vec sam 3 trgovine pretrazila da nađem od Zvijezde chilli ketchup i nigdje ga nema. :/ Na kraju sam uzela neki Kaufland robne marke na kojem pise da je ekstra ljut.. #zivotnenedaće
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 08 ožu 2017 08:48

Jesi gledala u Dioni? Mislim da se vaguely sjećam da tog tamo ima jer se svaki put kad to vidim zapitam zašto bi to itko pobogu jeo. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 08 ožu 2017 08:50

ariadne je napisao/la:Jesi gledala u Dioni? Mislim da se vaguely sjećam da tog tamo ima jer se svaki put kad to vidim zapitam zašto bi to itko pobogu jeo. :D
Nisam,mogu ti reci da mi je ovaj iz Kauflanda cak i dobar. :D

Razmisljam o tome kako je neki tmurni dan danas i sav je blj.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 08 ožu 2017 09:28

UNGH. Ne da mi se. Ne. Da. Mi. Se. Nedamise.
Inercija me pojela.
A svaki put kad mi se ne da, mozak zajebava s 'ima onih kojima se da', i onda mu dam da jede govna. Sva govna. Cijenim 'ne da mi se' fazu kod drugih, cut me some slack, yo. Postoje sistemi za rješavanje vakih problema.
Jučer sam se opet otisnula na dulji put van domaćinstva i sjetila sam se jedne sitnice. Čudno je to, dok se krećem putevima na kojima očekujem specifične grupe ljudi, bilo da je ekipa s faksa, posla ili drugih područja života, samo viđam lica koja su jako slična, ali ne i ista. Prepoznavanje na kvadrat. Ćorava sam, to me uništava. Hej, ona cura izgleda kao Ivana. Ne, ne, to nije Ivana, to je samo random osoba koja izgleda kao da bi joj mogla biti sestra. Jebeno. Sva sreća pa ju nisam pozdravila, nego sam ju samo gledala i pokušavala prepoznati radi li se o toj osobi i sad sam krip, ali je nepoznata osoba, pa je okej, kao da je bitno. Sranje, prolazimo jedna pored druge i okreće glavu, yep, to je prošlo jebeno. Totalno zna da sam buljila.
Ne pomaže, brate, ni kad imaju kape i šalove, i onda intenzivnije kuham mozak da provarim radi li se o osobi ili ne.
I onda samo prođem pored ljudi koje fakat poznajem jer buljim u strance, pa me haltaju. Pa to je baš super.
Koliko linija koda u mom mozgu treba čekirati?
Wah.
Inercija- šminercija. Trebam negdje locirati članak koji točno piše na temu o kojoj pričam i samo se tapšati po leđima. Tapš. Liste zadataka ne pomažu. Tapš. Vjerojatno nešto radim krivo. Tapš. Just do iiiiiiiit. Tapš.
I onda se deadline približi, i zdrava anksioznost ti ne da da radiš išta drugo, pa neš napraviš, i vidi, fakat nije strašno, čist je okej, hej, možda je ovo i super, sjećam se zašto sam ovo htjela raditi in the first place, i onda napraviš neš, i predaš dalje, i onda se vratiš u prvi krug pakla i gdje smo sad? Aha, opet cijeli proces na repeat? Neću, želim shuffle, buraz. U nekom trenutku će moj život pojesti droga. Osim što neće jer sam trenutno i u fazi- ne da mi se krast da nastavim ovu ovisnost.
A kradem, kradem ko velika. #pirat
A niš, budem pričekala da još netko/ se opet prozove moderatore, to će malo razbiti ritam. Hej, i ja volim postaviti štit povremeno. A to je bs, ne sjećam se kad sam zadnji put :D
Welp, izbor hrane doma mi je koma. Ne bi da sam ljubimac pa da svaki dan jedem isto. Heeeeej, to je dobra ideja. Što je ljudski ekvivalent suhe hrane? Kruh? Ungh.
I have no money and I have to scream.

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Nirya » 08 ožu 2017 10:06

^ Super su mi tvoji tokovi misli :D
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 08 ožu 2017 10:07

^ ^ Corn flakes? :lol: :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 08 ožu 2017 10:08

O, pa hvala :D

e: I jednoj i drugoj; zapravo imam kornflejkse doma, samo što zaboravim da postoje :Đ
Osim ako misliš da je to ekvivalent suhe hrane- to bome nije. Ne, ne.
I have no money and I have to scream.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 08 ožu 2017 10:27

Pa kak ne. Suho je, reklamira se kao full meal pun svih vitamina koje trebaš u danu i potiče pravilnu probavu and stuff.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 08 ožu 2017 10:33

Ali, ali, treba dodati mlijeko! Makar, vjerojatno se može jesti i bez mlijeka. Fak, možda fakat jest ekvivalent.
To je bezveze, ali vjerujem da to i životinje misle o suhoj hrani, tako da- yay? :(
I have no money and I have to scream.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 08 ožu 2017 10:45

Eto, korak smo bliže rušenju antropocentrizma :shinner: Mislim da sam pročitala nešto tipa da su ljudi jedini čije odrasle jedinke mogu probavit mlijeko? I to samo 30%. Il da 30% ne može? IDK, something. Hoću reć da smo i tak izrodi, to se ne pika. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 08 ožu 2017 11:16

kako smo jebeno krhka stvorenja. od osobe koja je zdrava, puna snage i volje u dva dana ti od viroze noge klecaju dok se natjeravaš došetati do doktora, nemaš snage ni volje natipkati post na forumu il ustat se ić napravit čaja. prvi put u životu da nemam apetita. čak mi se ni ne pljuga.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 08 ožu 2017 11:50

^ :sadhug: proći će, embrace it.
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Odgovorite