...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 08 ožu 2019 10:42

Al opet mi stavljaš riječi u usta i eskaliraš. Ti si jedina tu spomenula silovatelje i digla cijelu frku o rodnoj ravnopravnosti, a meni govoriš da se opustim. Ja sam samo komentirala postojeći trend, to je sve. To šta je tebi na usputni komentar pukla vena sounds like a whole lot of not my problem, a nije ti ni prvi put.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 08 ožu 2019 10:50

Mila prvo pravilo foruma glasi
"Dakle, nije dozvoljeno i neće se tolerirati sljedeće:
– Diskriminacija prema rasnoj, spolnoj, vjerskoj osnovi, govor mržnje te kršenje ljudskih prava i važećih zakona RH. "

Ti si sinoc vrlo jasno i vrlo otvoreno bez obzira na svoje argumente koje danas navodis, diskriminirala korisnika po spolnoj osnovi.
To sto ti, a bome ni moderatorice u tome ne vidite problem nije moj problem.

Tocno, stavljam naglasak na rodnu ravnopravost, i netocno rijec "silovatelj" sam spomenula u posve drugom kontekstu, a ti si je pojmila onako kako si htjela pojmit.
Tocno, nije mi prvi a ocito ni zadnji put, da ukazujem na ono na sto treba ukazati.
I netocno, nista meni ne puca. Malo me imunitet zeza, al i to ce doci na svoje. :)

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 08 ožu 2019 12:58

slika
Cannot unsee fuck sender 📬

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 08 ožu 2019 13:23

adamica je napisao/la:
08 ožu 2019 10:50
*snip*
:lol:

Odakle ti toliko energije, seriously. Tom postu trebaš fakat pristupit u iznimnoj lošoj vjeri da bi u njemu vidjela to što si vidjela. To je tvoj izbor, fine. Možeš se iživljavati tu koliko god hoćeš, ja sam i tako u nepovoljnom položaju jer ne postoji način da se dokaže nepostojanje nečega, za što sam sigurna da ti dobro dođe kad ti se sprdne da na nekome treniraš strogoću il šta ovo već jest. You do you.

I nemoj me zvat "mila", we're not dating. Nemoj se živcirat, evo ti bombon 🍬
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 08 ožu 2019 13:34

🙄 moj osvrt je bio na tvoj post, tvoj osvrt je konstantno na meni. Mozda da maknes fokus sa adamice, mozda bi ko razuman covjek pojmila sto govorim.
Nema veze, zbilja mi se ne da na osobnoj razini prepucavati. To je zbilja gubitak energije. I s obzirom da je krenulo u tom smjeru, jer nista pametno i nemas za reci osim drvit po meni, povlacim se. Pametnom dosta.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 08 ožu 2019 13:57

aриадне je napisao/la:
07 ožu 2019 22:06
Opet se neki tip registrirao. Sigh. Mislim naravno da ima biseksualki tu al ono u te svrhe imaju literally cijeli internet 🤦‍♀️ A ovo čak ni nije dating sajt
Eto.
Super mi je kad razgovor eskalira, pa se zaboravi prvi post.
Anyhow.
Ne vidim problem. Može se gurat u sivilo, nije bed, ali kulturološki kontekst ovo ono. Živimo u gradu u kojem nam se tipovi upucavaju na partycipacijama, dok se barimo s curom, hej. Napisati ovakav komentar koji je samo uzdah na situaciju mi ne djeluje kao ne znam kakva situacija koja zahtjeva intervenciju.
I tak.
Izražavanje frustracije nije kršenje pravila, a treniranje strogoće i pravljenje primjera na ovakvim situacijama (?) mi djeluje kontraproduktivno s obzirom na forum i broj aktivnih korisnica. Hvala, neka, I'll pass.

Žena. Je. Doslovno. Uzdahnula.

Isprika na loše formuliranom odgovoru, eto, najela sam se ko krmača i spava mi se, a nema odmora dok traje obnova. Peace out.
I have no money and I have to scream.

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 08 ožu 2019 14:35

Cekaj, ti zbilja ali zbilja zelis reci da je moj osvrt djelovao vise kontraproduktivno po pitanju dinamike i zivota foruma, od njezinog "uzdaha" putem kojeg je:
1. Izrazila nezadovoljstvo registracijom novog, muskog clana foruma
2. Skrenula mozebitno negativnu ili znatizeljnu pozornost na samog korisnika, jer ja prva sama a vjerujem i mnogi drugi, uopce nisam zamijetila da se on registrirao dok ga ona na taj nacin nije izlozila pod lupom.

Evo ja zbilja, al zbilja nemam vise sto za reci osim sto moju "strogocu" ocito brkate sa zdravim razumom sto je posve i ocekivano jer ste vrlo subjektivne i po pitanju mene kao i po pitanju druge korisnice. Nije da mi to ista u zivotu znaci al vrlo jasno cu iznijeti ono sto mislim.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 08 ožu 2019 14:47

You know, moglo bi se tu zapitat što ti misliš o korisnicama ovog foruma ako je ovaj moj post shvaćen ko potencijalna opasnost za korisnika. :D

ANYWAY, ako me hoćeš ošamarit or sth večeras na maršu, ja ću bit u bilim starkama i crvenoj antifa majici, ostavi ovaj napaćeni narod na miru :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 08 ožu 2019 14:51

Inteligentno bice si nece pruzit za pravo na takav nacin zbog vlastitih "frustracija" koja eto ne krse pravila, druge izlagati nepotrebno i neprimjereno. Nije to opasnost, to je kultura.
Dodem koji put na sahranu, pa popricamo. U zivotu nikad nisam nikog trisnula, ne vjerujem da si ti takav izrod. :)

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 08 ožu 2019 15:04

Taj post bi prošao neprimijećen da ga ti nisi krenula tretirat ko nuklearnu bombu. :lol: Ja o tom postu nemam šta reć jer se nema šta ni reć. Ne mislim da je diskriminatoran niti nekulturan, ti misliš da jest. Ja ne mogu dokazat da nije, ti bi trebala dokazat da jest, considering da je teret dokaza na onome ko optužuje. S obzirom da se ovdje radi isključivo o dojmu onog koji taj post čita, i dokazat se ništa niti ne može, jedino što nam preostaje jest da se prepucavamo. Ne znam šta hoćeš od mene. Jedino imam bombon. Mislim, kako god, meni ovo ubije vrijeme malo na poslu, but you really seem extremely Not Mad about all this.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 08 ožu 2019 15:27

To i je tvoj problem, sto nije prosao neprimjeceno :D To je sav tvoj problem.
A jebi ga, sto da ti kazem i druge su ovdje imale taj problem, onda kad ih suocis :D. Opcenito je to ljudima najteze. Nije tada ni vise bitno s kojom nakanom je netko nesto pisao. I to je bed. Izgubi se poanta. Pa evo drago mi je da si ubila vrijeme, i ja sam s tobom, kao sto su i drugi s nama. Sve je to za ljudove i za ljude. Bombone ne papam, daj ih Regici ;)

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 08 ožu 2019 15:38

Ja bih rekla da je to više tvoj problem, but OK, tomejto, tomato. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 08 ožu 2019 15:52

Kak se ono kaze, rijeci ti se pozlatile. Nek mi to bude sav problem u zivotu i nitko sretniji od mene. Vjerujem ja da ti imas i ozbiljnijih problema. :)

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 08 ožu 2019 17:17

adamica je napisao/la:
08 ožu 2019 14:35
Cekaj, ti zbilja ali zbilja zelis reci da je moj osvrt djelovao vise kontraproduktivno po pitanju dinamike i zivota foruma, od njezinog "uzdaha" putem kojeg je:
1. Izrazila nezadovoljstvo registracijom novog, muskog clana foruma
2. Skrenula mozebitno negativnu ili znatizeljnu pozornost na samog korisnika, jer ja prva sama a vjerujem i mnogi drugi, uopce nisam zamijetila da se on registrirao dok ga ona na taj nacin nije izlozila pod lupom.

Evo ja zbilja, al zbilja nemam vise sto za reci osim sto moju "strogocu" ocito brkate sa zdravim razumom sto je posve i ocekivano jer ste vrlo subjektivne i po pitanju mene kao i po pitanju druge korisnice. Nije da mi to ista u zivotu znaci al vrlo jasno cu iznijeti ono sto mislim.
Nah, kažem da bi bilo kontraproduktivno moderirati njen post. Mislim, pričate vi, sve je to okej. Ne znam čemu sve služi forum, al sigurno je i to jedna od točaka.

A da je strogoća, fakat djeluje tak, da. Nije naveden njegov nick, ne znam koliko osoba je išlo provjeriti tko je lik, a nisam vidjela da je itko novi pisao (kao što najčešće i bude slučaj s novim korisnicima), a novi acc je lakše napravit nego skinut aplikaciju sa zvukovima mitraljeza na Google play appu.

Njen post mi fakat ne djeluje kao da bi mogao zastrašiti ikoga. Worst case scenario, pisat će se po forumu?
Mislim, ne želim sad zasjest u neke debate fallacies, al ak njen post sad odjednom učini da se odjednom horda tipova ne registrira na forum, bit ću baš jako šokirana.
Ne znam, djeluje mi kao da pušeš na hladno, al okej, mislim, nemam niš protiv, samo sam htjela reagirati na tvoj na od da modovi ne reagiraju. Ja, kao jedna od, sam napisala svoj stav. Reagirala bih u trenutku, na post kad je napisan, da sam smatrala da za to ima potrebe.
I have no money and I have to scream.

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 08 ožu 2019 18:27

Ja sam isla prva provjeriti korisnika. Isla sam provjerit ne iz puke znatizelje, jer nikad ne pratim tko se rega, uho me boli za takve stvari, nego da bi shvatila na sto se ona osvrce. Nisu to velike, bitne i "opasne" stvari, ali su neprimjerene i nepotrebne jer nikad ne znas tko stoji iza kojeg nicka, te i ako znamo da je statisticki rijetko postoji mogucnost da se normalan muskarac iz xy razloga registrira. Da se razumijemo za mene je svaki normalan, dok se ne dokaze da nije. Koliko me pamcenje sluzi prije manje od godinu dana imali smo jednog, s kojim smo aktivno u temi i pricale, i koji je s nama dijelio svoju situaciju, bio je posve ok. Cemu odmah skakati na svaku registraciju? Ne mozemo znati tko/sto se krije iza. Poanta mojih prvih pitanja, upucenih njoj nije bila diskriminacija i sve sto se kasnije povuklo i otislo do neba, nego predrasude. Manimo se i pravila, i moderatora, i ovoga i onoga. Ajmo samo ne prozivat ono sto nam ne pase. Svi imamo jednaku slobodu prostora za koristenje. Thats the point.
To kako ja Vama djelujem, strogo, pasivno agresivno, sto li sve jos ne, je vas dojam. Prirodno je da ga imate, imam ga i ja. Ali dojam o korisnici nije relevantan niti bitan, kad se osvrcemo na bilo koju forumsku situaciju. Valjda svi znamo razlucit srž i bit rasprave. Evo zivile vi mene do next episode :D

DelayLema

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la DelayLema » 09 ožu 2019 16:39

O tome kako mi se ovaj forum nekad cini kao sekta :lol:

slika

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 09 ožu 2019 21:51

kad trebas bit finjak, tad je bajbolje vrijeme za .. :sealedlips:

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 10 ožu 2019 11:53

Kak idem rolati, a vani puše tak da mi ni kočnice ne budu pomogle kad me odnese :lol:

DelayLema

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la DelayLema » 10 ožu 2019 12:31

O krvave ti nedilje i lijepoj slatkoj slobodi. :lol:

O tome kako te greske u koracima dovedu u zacarani labirint iz kojega je tesko pronac pravi put.

O nepravdi i boli, ali ne na bracu.

slika

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 10 ožu 2019 14:19

slika

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 10 ožu 2019 15:47

Usla u centar, zbog ljekarne naravno. I gledam u te izloge i zakljucim ko paun sva ponosna kako ove godine nisam bas nista haracila za vrijeme snizenja. Druga misao kad si i mogla, zato si stalno po ljekarnama. Mogla sam otputovat za te novce :D
Ko mala bi usla u knjiznicu i pomislila ja bi ovdje radila, sad to pomislim za ljekarnu.🤦‍♀️ :hideunderrock: mislim samo zbog toga sto je sve sterilno cisto, oku ugodno, vizualno prekrašno, divno mirise, a i volim ja lekiće i sve te kreme. Sam mislim da bi se tam vise bavila sobom nego drugima :lol:

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Capt. Kirk » 10 ožu 2019 15:54

Kako bi sad dala sve eure svijeta za par sati u moru. Gola, dakako. <3

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 10 ožu 2019 16:49

https://net.hr/webcafe/astronet/seksi-h ... e-da-mira/

Pa kaze....
Hedonisti Bikovi, na putu ka osobnom prosvjetljenju, najfinije će si život sladiti – sočnim, toplovlažnim, proljetnim seksanjem! Eto, nek sad svi znaju tko je najkreativniji ‘starfucker’ u (ljubav je na) selu.

😂😎 ne govorim ja uzalud da je proljece moje doba.

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 10 ožu 2019 20:57

Zove me kolegica na party u trajanju od 3 dana :wow: povodom rockasa, u nekoj iznajmljenoj kuci u samoboru u 4 mjesecu.
Ima da gutam vitamine do tada :D Znaci, ne propustam.
Doslo mi ko naruceno nakon ove duge penzije.

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 11 ožu 2019 05:44

Meni je kosa bas jako, jako, jako narasla :wow:
Nisam obracala paznju na nju tjednima i danas kao da je prvi puta vidim. Svida mi se.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 11 ožu 2019 07:42

adamica je napisao/la:
08 ožu 2019 18:27
Ja sam isla prva provjeriti korisnika. Isla sam provjerit ne iz puke znatizelje, jer nikad ne pratim tko se rega, uho me boli za takve stvari, nego da bi shvatila na sto se ona osvrce. Nisu to velike, bitne i "opasne" stvari, ali su neprimjerene i nepotrebne jer nikad ne znas tko stoji iza kojeg nicka, te i ako znamo da je statisticki rijetko postoji mogucnost da se normalan muskarac iz xy razloga registrira. Da se razumijemo za mene je svaki normalan, dok se ne dokaze da nije. Koliko me pamcenje sluzi prije manje od godinu dana imali smo jednog, s kojim smo aktivno u temi i pricale, i koji je s nama dijelio svoju situaciju, bio je posve ok. Cemu odmah skakati na svaku registraciju? Ne mozemo znati tko/sto se krije iza. Poanta mojih prvih pitanja, upucenih njoj nije bila diskriminacija i sve sto se kasnije povuklo i otislo do neba, nego predrasude. Manimo se i pravila, i moderatora, i ovoga i onoga. Ajmo samo ne prozivat ono sto nam ne pase. Svi imamo jednaku slobodu prostora za koristenje. Thats the point.
To kako ja Vama djelujem, strogo, pasivno agresivno, sto li sve jos ne, je vas dojam. Prirodno je da ga imate, imam ga i ja. Ali dojam o korisnici nije relevantan niti bitan, kad se osvrcemo na bilo koju forumsku situaciju. Valjda svi znamo razlucit srž i bit rasprave. Evo zivile vi mene do next episode :D
Pa da, ne znaš tko stoji iza nicka i nije ni bitno, tbh. Ovo je internet, a imam osjećaj da ti tu braniš neku fikciju, ako kužiš kaj oću reć?
Nije bitno kakav je, niti ovo vidim kao skakanje na registraciju. Onak, ja jesam za prozivanje jer u suprotnom ćemo imati autistični forum (pardon my french) :D
Komunicirajmo međusobno, makar i kroz prozivke, kakve god bile. Ak se prekrše pravila i procjenim da je too far, bit će sankcija, a do tad mislim da treba prepustiti ljudima njihovu autonomiju. Nismo od stakla nit od cukra, a ta osoba, tko god da se registrirao, je komotno mogla iskoristiti priliku da počne sudjelovati na forumu, ako ništa ili se registrirati pod drugim nickom ak želi ili doslovno beskonačno drugih stvari. Internet i anonimnost, a sad kako ocjeni ovaj community? Ako ga ocjeni na temelju par postova, ne jebe me dva posto; njihova prizma.

Anyhow.
Da. Naš je dojam, ali nakon nekog vremena, ako se niz dojmova poklapa, welp. Naš dojam ne mora biti tvoja stvarnost, i okej ako je to ono što želiš projicirati na van, ali da djeluješ tako- meni da. Što je okej, you do you.
A mislim da je i dojam bitan. Koja korisnica napiše što je bitno; uzimanje konteksta i prošlosti postanja svake korisnice se mora uvažavati kad se gleda reakcija, šta ne? Mislim, nije da neću šibnut warning bilo kome ak divlja uokolo, ali da bi isti post koji bi napisala bc ili slapa isto gledala? Postoji prelazak thresholda, a postoji i kontekst i motivacija i all that jazz. Nije sve crno bijelo, ni blizu. Inače bi vjerojatno samo neki niz algoritama mogao moderirati? A vjerojatno već može; we in the future now.
I have no money and I have to scream.

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 11 ožu 2019 08:37

reginald je napisao/la:
11 ožu 2019 07:42
Mislim, nije da neću šibnut warning bilo kome ak divlja uokolo, ali da bi isti post koji bi napisala bc ili slapa isto gledala?
Sve si rekla jednom recenicom. Za dojam me nije briga. Da zelim i da smatram da je potrebno mogla bi biti vrlo dojmljiva po pitanju mnogih pojedinaca ovdje, al smatram da su to bas niske strasti. :D niti imam potrebu bondat se s nekim ovdje, nit smatram da je dojam jedne skupine ljudi, koja se grcevito drze za taj dojam kao i jedni za druge, nesto sto odreduje mene kao forumsku personu, a nedaj boze kao osobu. :)

nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la nuit » 11 ožu 2019 09:33

Smiješno da forum sa šest aktivnih članica od kojih smo tu realno ti i mojih 5 fejk profila uopće treba moderirati. Ja sam i oba moderatora tako da se samo prepireš sa mnom u pet kreativnih inkarnacija. Sucks, al tako ti je to na internetima.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 11 ožu 2019 09:35

@nuit- fejk profil haj fajv, vidi kakva je ovo umjetnost iluzije, postanje u istoj minuti.

A što imaš nego dojam? Nije baš da ću tražiti search history svake korisnice ni tražiti nekoga da mi napravi puni psihološki profil, a bome neću bit ni robot i reagirati na post bez konteksta. Human touch, ovo ono. Iznimke su situacije koje zahtijevaju takvu reakciju, i tu smo svi isti, ali nijanse su where it's at. Ali sad sam već otišla ful daleko od konkretne situacije.

Ne vidim kak su to niske strasti osim ako je tvoja definicija dojma različita od moje :D
A da se netko grčevito drži toga, brijem da je to tvoja interpretacija? Grčevito. Koja riječ. Dojam nije u kamenu isklesan, ljudi smo. Ali da postoji, uvijek postoji.
Ne znam, hoćemo se sad malo okušati u sociologiji i psihologiji?

A to želiš li se bondat ili ne je nebitno u ovom razgovoru, ali me i zanima odakle taj poriv da ističeš taj dio. To tak ja usput pitam, jel.
I have no money and I have to scream.

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 11 ožu 2019 09:56

Regice ne da mi se, mogu ti pozeljet samo krasan dan. Ovak kak je i meni :)

Odgovorite