...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 22 ožu 2018 11:43

a gle, najčešće počnem suptilno izbjegavati komunikaciju s tom osobom, ne stignem na kavu ili tipa ako šalje poruku vidim da se javlja al ignoriram neko vrijeme i odgovorim kratko 5 sati kasnije. i u pravilu to te ljude uopće ne dira, samo to isto proslijedi na 5 drugih adresa dok ne nađu nekog tko pokaže interes (il je prepristojan ko tvoji starci). zapravo mislim da im se može objasnit što rade jedino kad nisu u tom za njih uobičajenom modu, kad su dovoljno dobro ili pak loše da nadiđu pizdarije o kojima obično drame. ili kad ih baš svi počnu izbjegavati.
u pravilu se tako već dovoljno dugo ponašaju da ih neće povrijediti ako im u facu kažeš ne da mi se o tome ili gle tlačiš me. teško da ćeš bit prva koja će im to reći, a ako jesi onda dobro da je napokon netko. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la jpeg » 22 ožu 2018 13:20

Ranije me grizla savjest i isla sam na svaku kavu. I onda sam shvatila (a trebale su mi godine), da sam ja teska tuka, a ne oni. :shinner:

I mislim da mi je tome kriv odgoj.
Uvik je negdi neka trpnja potrebna da bi bija ispravan. A nije.

Takvi pricaju, ja bih rekla laprdaju, a nije do mene i nisam jedina koja ima takav odnos s njima, stoga im nije ni vazno moje misljenje, ni moja prisutnost.
:dork:

Pa ili cemo napravit funkcionalno za oboje ili ce im to pomoc jednom kad izvade iz malog mozga ili se nece nikad nista promjenit, ja cu otpast, a nastavit ce isti rezim s preostalima.

I mislim da je to bas jedino ispravno i cak i pozeljno.

I ne mislim da su oni krivi nego nisam bas kuzila da imam odabir. Ka uvik idem za visi cilj, a triba mi dok skuzim da nema viseg cilja.
Ka, oni biraju laprdat i trosit vrime na svitu za koje ja smatram da ga mogu iskoristit a ne potrosit.

Al znas, kad mi je bilo bas tesko razdoblje onda mi je jedna laprdavica tako dobro sjela. Toliko prica o gluparijama i o par svojih ljubavnika inace, pa sam je nastojala objerucke slusat i upijat samo da ne mislim o tome sta mi se događa.
Zbilja te toliko okupiraju besmislicama da ti skrenu misli sa problema. :)
Hendi su nekad.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 22 ožu 2018 13:55

je je. nekad nam treba samo netko da baljezga bilo sto. sto isto bas i nije najzdraviji mehanizam ali u toj nekoj ranoj fazi prebolijevanja necega il negoga dobro dodje.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 23 ožu 2018 18:50

Danas sam na sastanku od partnera austrijanca cula opasku na nasu zemlju. Bio je tu poslovno prije dvadesetak godina, vlakom stigao. Evo i sada isto vozio se vlakom, covjek voli vlakove i kaze nista se kod vas promijenilo nije. Zeljeznica vam je ista kao i prije 20 godina. Kako je to tuzno za cuti. Volis svoju zemlju i ne znas ljuti li te ili boli cinjenica da ovdje zive ovce koje se ne znaju usmjerit na bolje sutra, ljudi koji ne zele ispravniju politiku, jacu ekonomiju, suvremeniju medicinu, bolje skolstvo. Ne oni nece izici na ulice za nista od toga, jer bitan je samo kriz, borba u ratu koji je bio prije tih 20 godina, nasa osiromasena zemlja koju treba zastititi od svega sto ne razumijemo, od pedera, od nekog roda, od nekih zenskih prava, cuj prava.... Jebote idemo prema Pakistanu. I kad cujem da se pale slikovnice po selima, sretna sam sto nam sela izumiru. Da se vratim na zeljeznicu, najbolje bi bilo kupit kartu u jednom smjeru.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la jpeg » 23 ožu 2018 20:08

Jel plenkovic pa` na glavu?

Jel moras to ovako, ili ti daju blizu samo ako i ti polozis testove koji pokazu da si lud, a nama ostalima (4miljuna minus ljudi u saboru) je to ka ok? Zasto ne idemo kopljima na njih? ja ne razumim.
pa ne da nas je vise nego njih ima neznatan broj.

Toliko puno pitanja a tako malo odgovora.

Nego, sad sam citala prastare teme, i doslo mi je da odgovaram na njih, al evo nisam.

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 25 ožu 2018 15:14

O tome kako moram u autopraonu. Moj ljubimac je poprilično posoljen.

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 26 ožu 2018 07:14

voljela bih kada bi na objavama podesili ispravno vrijeme. jebga nemrem si pomoc. profi deformacija :help:

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la omnia » 26 ožu 2018 08:01

adamzyan je napisao/la:voljela bih kada bi na objavama podesili ispravno vrijeme. jebga nemrem si pomoc. profi deformacija :help:
To sama napraviš, odi na svoj profil >> edit profile >> board preferences >> odaberi ljetno vrijeme.

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 26 ožu 2018 08:18

tnx :)

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith123 » 28 ožu 2018 22:16

:feelingfree: Hmmm
Privilegirana

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith123 » 28 ožu 2018 22:17

omnia je napisao/la:
adamzyan je napisao/la:voljela bih kada bi na objavama podesili ispravno vrijeme. jebga nemrem si pomoc. profi deformacija :help:
To sama napraviš, odi na svoj profil >> edit profile >> board preferences >> odaberi ljetno vrijeme.
Kod mene je idalje krivo vrijeme pise 23 na forumu a ode je 22
Privilegirana

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la jpeg » 29 ožu 2018 09:07

kako je jucer bio nekako lip dan. Uz olajavanje i crknut bojler pa trosak za novi, i sve indikacije bi tribale unistit dan, al cilo vrime je nekako lipo, u valceru.
Onak. Zahvalan valjda. Nemam pojma. <3
Hvala s.

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 07 tra 2018 10:13

O predivnom danu, i o tome kako i ja želim u Grčku. To mi je već odavno u planu.

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 07 tra 2018 19:31

:giveflower: @fuji da se ostvari :)
o tome kak sam izmedu rodendanskog tuluma i maratonskog gledanje serije izabrala ovo drugo.
pitat cu se i ja jos malo "gdje smo" :predaja: :haha:

KLEOPATRA
Postovi: 913
Pridružen/a: 21 sij 2011 20:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la KLEOPATRA » 07 tra 2018 19:39

adamzyan je napisao/la::giveflower: @fuji da se ostvari :)
o tome kak sam izmedu rodendanskog tuluma i maratonskog gledanje serije izabrala ovo drugo.
pitat cu se i ja jos malo "gdje smo" :predaja: :haha:
Moraš više biti od akcije, da fakat nebi završila u gdje smo ;)

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 07 tra 2018 21:36

Sjećam se dana kada smo zajedno otišle na ronjenje. Objema je to bio prvi put. Ti hrabra i otvorena, ja preplašena i sputana. Takve smo i inače bile. To naše iskustvo je odraz naše veze tada. Stavile smo maske i opremu, i zaronile u neki drugi svijet. Koji je mene malo je reći prepao. Više paralizirao. Preplašio me intenzitet onoga što vidim ispred sebe. Prekrasne ribe u bojama raznim, koje plivaju prema nama i s nama. Jata riba. Očaravajući koralji, grebeni. Neki drugi svijet. Ljepota nekada može preplašiti, ako nisi na nju naviknut. Ti si bila tu. Zajedno smo prodisale svaki moj nalet panike. Moja luda glava se osjecala kao da sam u filmu Ralje. Trebalo je dvadesetak minuta da se ohrabrim i ronim. Ronile smo zajedno, jedna uz drugu,čvrsto držeći ruku u ruci. Ronile smo kako smo i kroz život isle. Zajedno. Ruka u ruci. Otkrivale smo još jedan svijet. Tako prostran i slobodan. Svijet u kojem tako lako bivaš i postojiš. U kojem svijest meditira. Svjesne svakog trenutka i doživljaja, ronile smo zajedno negdje tamo u Aziji. Sretne i slobodne. Bivala sam sve sigurnija, hrabrija i opuštenija. Rezultiralo je srećom. Cistom srećom. Osjetila sam da se mogu odvojiti od tebe, da mogu dalje sama. Prema nekom drugom grebenu, nekoj meni šarenijoj i ljepsoj ribici. Bile smo tu, blizu jedna drugoj. Veselo otkrivajući taj neki drugi svijet. Bila si netko tko je i u životu tako znao primiti za ruku, potom pustiti kad treba. Želim odnos kakav sam tada iskusila, nekoga s kim mogu osjećati i strahove dijeliti, sa srećom je to lako. Na sreću se svi zakače.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la jpeg » 08 tra 2018 17:09

ja sam jpeg i ne znan excel.

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la grlica » 10 tra 2018 18:02

Lastavice su živahne divljakušice. Uvijek me nasmije njihovo veselo čavrljanje na telefonskim žicama. Ne mrzim ih.
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Tango » 11 tra 2018 11:50

Danas sam se prvi put u ovom semestru udostojila doći na tjelesni, ne mogu ga od sramote opet pasti. I tako me dočekalo iznenađenje: nije više onaj stari muški profesor, nego mlada ženska, ito zgodna mlada ženska!!! Imam osjećaj da bi mi se i dioptrija smanjila ako je dovoljno dugo budem gledala, pravi melem za oči kako bi se reklo. Eh da sam to barem prije znala, odsad ću ići 2 puta tjedno. Divna motivacija, baš divna!
Tango ne pada tjelesni ovaj semestar!!! :duckdance:
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 12 tra 2018 12:44

ne znam dal da se prijavim na interni natjecaj. benefiti su mozda mrvicu bolji ali ekipa mi se uopce ne svida.
ekipa je presudna. jbga. mislim da necu. ili mozda hocu. joj nemam pojma :shrug: :ubergeek:

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Lagadema » 12 tra 2018 20:43

Di je tori?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 14 tra 2018 14:05

visokim i glavatim ljudima bi trebalo zabranit da sjede u prvim redovima. nis ne vidim :tantrum

Avatar
Parus minor
Postovi: 406
Pridružen/a: 05 srp 2017 21:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Parus minor » 14 tra 2018 14:51

Hahaha, odlično, slažem se u potpunosti. Meni je jedan takav glavonja upropastio koncert u Lisinskom, ništa nisam vidila cijelu večer.

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la grlica » 14 tra 2018 22:15

Kakva sam danas bila zloćka - omela sam dvije zmije u sunčanju. Jedna je brzinom munje šmugnula kroz travu, a druga laganini nestala u kamenju. Biti će mi oprošteno, nadam se, jer nije bilo namjerno. :shrug:
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 15 tra 2018 02:59

Creeperski strejt tipovi u gej klubu. Užasno mi idu na kurac. Onako volila bi ih ignorirat, ali ne mogu si pomoć da mi ne dižu tlak. Nemoj me gurkat, nemoj mi debilno upadat, nemoj me gledat, baš ono generalno odjebi. Dolaziš tu buljit u lezbe ko neko tele, koliko jadan moraš bit? Ko te odgojio? Jel možemo kao žene imat jedno jebeno mjesto u miru od tvoje agresivne eminencije? Neš jebat.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Lagadema » 15 tra 2018 19:51

Mislim da bih se trebala zaljubiti ove godine, po mom proracunu to ide svako 3 godine. E ova je ta.

Valjda cu nac neku budalu koja ce me htjet konacno :lol:

Boze ima li te? :lol:
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 15 tra 2018 20:40

budalu je uvik lako naci :lol: zelis li je :D

Complex
Postovi: 114
Pridružen/a: 03 vel 2016 17:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Complex » 17 tra 2018 20:20

Dosadilo meni kuhati svaki dan, zapravo nije mi dosadilo ni kuhati, nego izmišljati varijantu jela bez mesa koje sad zbog nje moram praviti. Jede samo ribu. Ali ribu koja ne izgleda kao riba, nego joj je moraš filetirati da nema naznaku da je riba.

I tako kažem ja njoj, sutra ne radi, mogla bi ona jedan dan napraviti ručak, pa da mene jednom čeka. Prvo je bila seljačka buna. Pa je onda bilo malo suza, kao, što ja njoj prigovaram da ne kuha. Pa je onda nakon par sati durenja rekla da će napraviti sutra ručak.

Mislim se bilo bi lijepo i da jednom dođeš ti po mene, a ne obrnuto, ali nisam se usudila reći to naglas. Kategorički odbija na vozački. Mislim, bolje je za sigurnost građana ove države da nema vozačku. Nekad bicikl vozi. I svaki dan se netko zabije u nju, drugi nepristojni biciklisti, pješaci ili bandere. A kad je kiša, onda nazove da se dođe po nju. Jer su kišobrani tako ružni. Ili je kiša prljava. Ili su je cipele nažuljale. Ili je Godzilla napala pa ne može tramvajem.

I tako ja veselo danas idem na svoj gotovi ručak, a njena glavica sa svježom frizurom smislila je - omlet. Omlet. Koji papak. Ne ona, ja.

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 17 tra 2018 20:31

tebe bas volim citat, zabavljas me :)
sve u svemu vidim ja, da ti uzivas u tome kakva ona je :)

KLEOPATRA
Postovi: 913
Pridružen/a: 21 sij 2011 20:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la KLEOPATRA » 18 tra 2018 11:14

Kako je lijepa riječ i osmijeh najbolje oružje :)

Odgovorite