...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Teich » 28 pro 2015 12:26

JaNNa je napisao/la:kad će nova ponuda???
evo sad ce :)
Live your life be free U know U have it all.

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Vox Feminae » 28 pro 2015 17:41

Zasto bi Oreskovic trebao biti najveci zagovaratelj lgbt prava? Zato jer se u Tevi zagovaralo i pazilo na bilokakav oblik diskriminacije? I zato jer je on, eto, upoznat s time? I zato jer je morao, u svrhu igranja s njima u pijesku, to i postivati?

I po kojoj logici se misli da ce on nastaviti s postivanjem istog? Koja osoba s politickom pozicijom je uspjela sacuvati vjerodostojnost?

Pa nije prva osoba koja (vjerojatno) nema nazadne stavove, ali je dovoljno pametan da u ovakvoj okolini to ne istice...
Najveci zagovaratelj?
E, svasta...
The eyes, chico, they never lie.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 28 pro 2015 18:02

Hihihi. Karma je kucka. Brzo vam se vratilo.
Kak je lijepo rec Ne, necu doc radit za vas.
Pa sad raspisujte nove natjecaje i gubite novac i vrijeme. Supci

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 29 pro 2015 11:48

http://www.index.hr/vijesti/clanak/japa ... 64845.aspx

ne mogu da ne budem cinicna...oko 200 000, s tim da se ne zna koliko zena je bilo u kampovima, 46 jos uvijek zivi. dobro da su ubrzali pregovore- muskarci, drzave, jer ce ionako brzo umrijeti, one koje su ubijene necemo spominjati...i naravno parama se rjesavaju pitanja ratnih silovanja, kako drugacije?
zakljucujem da cemo se zlocinima nad zenama danas baviti, tj da ce se njima baviti drzavnici za jedno 200 godina i to s 0, 00000000000000000000000.....1 % dijelom materije.

big deal...

seronje!
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tamara3 » 29 pro 2015 12:10

Vox Feminae je napisao/la:Zasto bi Oreskovic trebao biti najveci zagovaratelj lgbt prava? Zato jer se u Tevi zagovaralo i pazilo na bilokakav oblik diskriminacije? I zato jer je on, eto, upoznat s time? I zato jer je morao, u svrhu igranja s njima u pijesku, to i postivati?

I po kojoj logici se misli da ce on nastaviti s postivanjem istog? Koja osoba s politickom pozicijom je uspjela sacuvati vjerodostojnost?

Pa nije prva osoba koja (vjerojatno) nema nazadne stavove, ali je dovoljno pametan da u ovakvoj okolini to ne istice...
Najveci zagovaratelj?
E, svasta...
A zakaj ti ne kužiš zajebanciju?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 29 pro 2015 12:14

:D




...

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Vox Feminae » 29 pro 2015 15:49

tamara3 je napisao/la:
A zakaj ti ne kužiš zajebanciju?
Jer je, ne znam, losa?
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tamara3 » 30 pro 2015 00:16

Ne bih se složila, al okej. Neka cvjeta tisuću cvjetova.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 30 pro 2015 10:30

Da, ni meni nije baš najočitija zajebancija posebno jer sve navedeno za Tevu doista i stoji (neovisno o tom što je danas praktički pitanje poslovne higijene predstavljati se kao inkluzivna i liberalna organizacija) i bilo tko tko drži do svog međunarodnog ugleda si neće dopustiti homofobne izjave ili aktivnosti. No, anyway, mislim da je naivno držati da će ova vlada raditi bilo što po lgbt pitanjima, kao i to da će Orešković po svim drugim pitanjima osim gospodarstva imati autoritet pred drugim članovima vlade. Lik je postavljen na poziciju, nije izabran od naroda za razliku od ostalih, i mislim da je jasno i njemu kao i svima nama da je tamo postavljen _isključivo_ zbog gospodarstva. No, da, osobno ne očekujem da će lgbt prava nazadovati u odnosu na ovo što sad imamo..ali prvenstveno zbog EU i vanjskih pritisaka.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tamara3 » 30 pro 2015 15:53

Neće napredovati, bit će više status quo, ali zašto ne razgovaramo o tome u zasebnoj temi :)?

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la str8faith » 31 pro 2015 13:34

O tome kako mi se spava
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 02 sij 2016 18:08

@tamara..jer inicijatorica rasprave nije otvorila novu temu, no bojim se da bi ionak ostalo sve na naših par postova :)

ot.yaay snijeg, i naay za kaljužu sutra i ovih dana :/
“She's hot. I trust her.”
Hansel

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 03 sij 2016 11:15

ovaj novi star wars... mislim, ne kužim taj fuss koji se stvorio općenito oko toga. nisam pogledala druge dijelove, ali baš budem... ovako djeluje prilično trivijalno. i sve već viđeno. vrhunac je bilo kad je frend nakon filma izvalio niotkud: a da, to ti je to, tamna strana ti dođe kao njemačka, a ova druga su partizani
:lol: :lol:

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 03 sij 2016 13:30

^Darth Vader je glavna faca star wars-a tako da ako krećeš gledati, gledaj te starije nastavke (4, 5 i 6)..međutim, pretpostavljam da ti se neće svidjeti. :) Mi smo danas bombardirani superherojima i sf-om, a u vrijeme kad je star wars fama kretala (kasnih 70-ih) ničeg takvog nije bilo, i cijela filozofija borbe dobra i zla uz nepoznati svemir je bila inovativna (a 70ih su još i svemirska putovanja bila jako popularna). Plus, cijela ta priča ima mješavinu sveg i svačeg, od indijskog panteizma do stoicizma..uglavnom, stvari koje nisu tada bila zastupljene i poznate ljudima kao što danas u vrijeme interneta jesu.

Uglavnom, star warsi su preteča svih modernih Avengers-like filmova, plus darth Vader je jako kul. :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 03 sij 2016 13:42

^ njaaaaah... :kokice:

Razmisljam o spilerima. Ljudima koji popizde kad ima "prijeti" spiler. I onima koji nisu toliki fanatici.
Ja sam prije SW filma znala sta ce biti, i opet mi je bilo zanimljivo, dok je Gospoda poludila na samu pomisao da joj ista kazem. Oh well.
***
Upravo gledamo novog James Bonda i ne bih imala nista protiv da mi netko kaze da ce lik pokupit sifilis. Ili outat se.
***
Oba auta ociscena, upaljena i provozana. Zadovoljma sam sama sobom.
***
Iduci tjedan... :faint:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 03 sij 2016 14:45

O tome koliki sam Grinch kada je snijeg u pitanju.. :confused:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Teich » 04 sij 2016 00:18

o tome da cu zaspat uskoro ..nadam see... :)

i ps.stars wars nisam gledo nit bum :) malo mi to pih :nezna:.sorry fanovima, al svako ima svoj ukus.. :)
Live your life be free U know U have it all.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 04 sij 2016 09:16

Hoću proljeće!
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 04 sij 2016 10:21

Jebemti, mislim da je u uredu 10stupnjeva manje nego vani. :faint:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 04 sij 2016 11:15

..kako ti Rusi prežive na -46? Ja umirem na -5. Jel to zbog alkohola? Posebne kože? Bunde? :confused:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 04 sij 2016 11:20

Biseksualna Lezbijka je napisao/la:^ njaaaaah... :kokice:
Njaah..na Darth Vadera? :P
Da, ja isto mogu gledati neovisno o spoilerima, dapače, često sam u potrazi za istim prilikom odabira koje serije da gledam :D
ot. ok, nadam se da će se ceste skroz očistiti do srijede, i da će snijeg prestati padati, i da hrvatske autoceste dobro rade svoj posao.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 04 sij 2016 14:29

Andain je napisao/la:^Darth Vader je glavna faca star wars-a tako da ako krećeš gledati, gledaj te starije nastavke (4, 5 i 6)..međutim, pretpostavljam da ti se neće svidjeti. :) Mi smo danas bombardirani superherojima i sf-om, a u vrijeme kad je star wars fama kretala (kasnih 70-ih) ničeg takvog nije bilo, i cijela filozofija borbe dobra i zla uz nepoznati svemir je bila inovativna (a 70ih su još i svemirska putovanja bila jako popularna). Plus, cijela ta priča ima mješavinu sveg i svačeg, od indijskog panteizma do stoicizma..uglavnom, stvari koje nisu tada bila zastupljene i poznate ljudima kao što danas u vrijeme interneta jesu.

Uglavnom, star warsi su preteča svih modernih Avengers-like filmova, plus darth Vader je jako kul. :D
da, to je bilo moje sljedeće pitanje nakon filma... prvo je bilo: čemu toliki fanatizam oko sw?, a nakon mlačnog odgovora drugo pitanje je bilo: kad je zapravo krenula ta priča s sw? jedino da je preteča svega što danas ima na tu tematiku ima smisla.
btw, svidio se meni film, zabavio me, ali nije da me doveo u predorgazmično stanje.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 04 sij 2016 17:35

..o tome kako u četvrtak idem frizeru. :veryhappydance:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 04 sij 2016 17:41

backspace je napisao/la:ovaj novi star wars... mislim, ne kužim taj fuss koji se stvorio općenito oko toga. nisam pogledala druge dijelove, ali baš budem... ovako djeluje prilično trivijalno. i sve već viđeno. vrhunac je bilo kad je frend nakon filma izvalio niotkud: a da, to ti je to, tamna strana ti dođe kao njemačka, a ova druga su partizani
:lol: :lol:

bili na dabl dejtu s frendicama u kaptolu, natjeraše me gledat TO.
mislim da je to jedini film koji sam komentirala (trešala) za vrijeme istog. :D cura, koja je fan, čak se i sama smijala. dijalozi predvidljivi, "dovitljive" šale predvidljive, sve kvalitetno u filmu su ustvari specijalni efekti i ništa drugo.
star wars fanovi vole tu sagu cuz nostalgija. međutim, film je praktički santa barbara u svemiru. svi su povezani, starija generacija odumire, ne ginu nam novi nastavci, protagnisti će se potpuno promijeniti, mlađa ekipa dolazi na stage, skroz nova generacija. han solo, luke i ostali su ili pokrepavali ili imaju 100 godina i krepat će u sljedećem nastavku.
mi smo gledali 3D.

inače, ako netko namjerava gledati crimson peak i ima imalo ukusa, želim mu svu sreću :D Guillermo del Toro failed.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 04 sij 2016 20:31

backspace je napisao/la:prvo je bilo: čemu toliki fanatizam oko sw?, a nakon mlačnog odgovora drugo pitanje je bilo: kad je zapravo krenula ta priča s sw? jedino da je preteča svega što danas ima na tu tematiku ima smisla.
btw, svidio se meni film, zabavio me, ali nije da me doveo u predorgazmično stanje.
Da, film je zabavan, odnosno predvidljiv i bedast na razini ostalih superherojskih filmova, jedino što pomalo čini razliku je što Star Wars-i imaju i cijelu tu filozofiju/religiju oko sebe (nešto što je i Cameron s Avatarom pokušao reproducirati), dok se većina današnjih superheroja zadržava na akciji i lijepim mišićima. A budimo iskreni, filozofija (=religija) je ono što stvara četu poklonika, ne zgodni frajeri/cure sa supermoćima. :)

To i nije toliko očito u ovom zadnjem nastavku koliko u staroj trilogiji. I dodat ću još jednom, zapravo je centralna priča cijele sage, priča o Darth Vaderu (koji je i glavni negativac i najmoćniji jedi), a malo koji SF il film općenito nastoji tako kompleksno prikazati negativce (u odnosu na pozitivce). ;)

o.t raspričala sam se o SW..mora da sam na g.o. :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 04 sij 2016 20:36

ne zgodni frajeri i cure sa supermoćima? hm... :gigglenod:

mene sljedeće zanima vidjeti novi tarantinov film. the hateful eight.

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Teich » 04 sij 2016 20:58

gledala neki dan tarantinov H8 dobar je..ali definitivno su ga mogli skratit za uru..3sata je bas tu mač ..:)
Live your life be free U know U have it all.

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 04 sij 2016 21:06

neka neka, volim da me se roštilja 3 sata u tim cinestar s ***** stolicama da utrnem cijela 6x

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Teich » 04 sij 2016 21:08

jaooo ja sam u krevetu pogledala i imla pauzu pol sata..tako da...sretno :) hehhee
Live your life be free U know U have it all.

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la sascha » 05 sij 2016 14:15

mislim da se sve dogada sa razlogom. mozda previse sebe dajem.
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Odgovorite