...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 09 srp 2018 13:26

o susjedu iz prizemlja kojeg sam prvi dan zamolila da mi odnose kofer od 30 kila na treci kat i sad moram bjezat kad god ga vidim jer bi sam pricao :nesvjest:

Avatar
In_obscuro
Postovi: 103
Pridružen/a: 12 tra 2017 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la In_obscuro » 09 srp 2018 13:31

adamzyan je napisao/la:o susjedu iz prizemlja kojeg sam prvi dan zamolila da mi odnose kofer od 30 kila na treci kat i sad moram bjezat kad god ga vidim jer bi sam pricao :nesvjest:



Znam da tebi nije smiješno, ali zamislim si odmah kako to izgleda. :haha: Imala slično iskustvo.
Freedom awaits, open the gates

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 09 srp 2018 16:14

Ipak sam bila u pravu. Mozak mi je ko urica :gigglenod:

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 11 srp 2018 15:33

osjecam se kao pale sam na svijetu. mene uopce ta groznica, euforija ne pere niti me nogomet zanima. smaraju me clanci i kockaste fotke. svi su u kockicama, peseki, bebe, starlete, mlado i staro pa cak i ona baka kaj po kontejneru kopa :(
sinoc je na mom otoku nestalo struje. zlocesto sam pomislila sto da i veceras nestane. koje bi to ludilo bilo :sinister:

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 11 srp 2018 18:44

^ i onda se čudiš sto si dobila ječmenac :D

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 11 srp 2018 18:49

haha to sam i ja pomislila :D
nego evo kak svi s cipsom i cugom tak i ja , navijam/o za struju :lol: :lol:

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 11 srp 2018 22:02

Finaleeee, ljudi moji je li to moguće.... :veryhappydance: :feelingfree: :giraffe: :duckdance:

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 11 srp 2018 22:10

kad je to finale? ja zbilja ne znam.
znam sam da ostajem na otoku dok sve ne zavrsi. nebum ja za zagreb u onu masovnu histeriju :kokice: ovdje nema vatrometa, baklji, petardi, mahnitih vozaca kaj sjede na trubi, jedino sto podsjeca na stvarnost je pojacani zvuk susjedovog televizora koji odjekuje. milina :heartbreak:

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 11 srp 2018 22:18

^
15.7. nedjelja


adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 12 srp 2018 07:25

aa o cem drugom nego o nogometnoj ludnici.
pokusavam pojmit zasto sam toliko izvan toga. kao netko tko voli promisljat pitam se ako je toliko ljudi u jednom osjecaju, onda ne moze u svima njima biti problem.
ne znam. ja sam srecom naucila prihvacat osjecaje bili oni sretni ili nesretni bez velike i nagle erupcije. kada sam tuzna, ljuta, razocarana pokusavam se ne vezati za taj osjecaj. naucila sam reci sebi....sada se tako osjecas, ali znas da ce proci, pusti.
kada sam sretna, pokusavam udahnut tu srecu i osjetit je svakom svojom porom, zapamtit je. opet s mirom biti u toj sreci, znajuci da je i ona prolazna. samo je svratila.
mogu pojmit koju su krv i muku prolili sinoc na terenu, jedna takva mala zemlja ako dobro zapamtih druga najmanja koja je ikad zavrsila u finalu. zemlja koja i u nogometnom svijetu financijski najmanje vrijedi. mogu vidjeti dublje, sire i znati koje pripreme i koja odricanja su ih dovela do sinocnjeg trenutka. divim se tim momcima koji mogu svima nama biti primjer. posebice ovim supcima koji nas vode. da jednu godinu u vladi odrade s zarom koji gori i nosi, i oni bi nesto postigli bez obzira s koje strane dolazili. svi oni trebaju za svoju zemlju liti krv i znoj. i zato me ljuti, ljuti me kad im kradu uspjeh, kad na tudem znoju prikupljaju politicke bodove. nije to nas uspjeh, nije to njihov uspjeh. to je uspjeh tih ustrajnih momaka. jedino i samo njihov. sve ostalo su samo male velicine koje zive tude snove. gdje bi nam kraj bio da u tom broju, u tom zaru iz nekih drugih razloga se okupimo na trgu i borimo se za bolje sutra. mali ljudi cine velike promjene, to su sinoc decki i pokazali.
odoh mocit glavu sada :)

Avatar
Parus minor
Postovi: 406
Pridružen/a: 05 srp 2017 21:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Parus minor » 12 srp 2018 08:12

:ok: jako lijepo rečeno Adamzyan :respekt:

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 12 srp 2018 08:22

Kako previše filozofirate, just be happy or ignore. Koga briga za političare i naslikavanje. Dečki su nam pružili ovaj osjećaj i svatko onaj tko ima i malo mozga će to pripisivati njima i slaviti s njima, a sve druge priče će ostaviti sa strane.
Nogomet je nešto sto ujedinjuje na poseban način, daje nam poseban osjećaj ponosa koji nam niti jedan političar, gospodarski uspjeh ne može dati.

Bezglava euforija? Naravno da postoji kod određenog postotka ljudi, no nisu svi oni koji podržavaju reprezentaciju i njen uspjeh takvi.

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 12 srp 2018 09:01

Nogomet je izvanredna turistička promocija jedne zemlje. Dakle,čestitke momcima jer su borci. Osobno poznajem neke i znam kako je bolno igrati sa ozljedama određenih skupina mišića.
I nije u šoldima sve.

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 12 srp 2018 09:24

Turisticku promocije jedne zemlje trebala bi ciniti ljudi koji su za to placeni, koji imaju znanja, iskustva i zelje da to cine.
Engleski nogometasi ne igraju s tim teretom na ledima. Oni svoju zemlju ne trebaju promovirati na taj nacin. Oni promoviraju sport, sebe i svoju igru. A mi bogci grebemo gdje god stignemo jer stvari ne funkcioniraju kako trebaju. Tamo gdje trebaju.
Ne bih se bas slozila ni s tezom "bezglava euforija kod odredenog postotka ljudi." Taj odredeni postotak cini veliki dio nase zemlje.
Kako god veliko postovanje deckima, ne trebas biti doktor medicine ni znanosti da bi pojmio bol, muku i snagu koju su iznijeli.

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 12 srp 2018 09:28

Jaoo,nije ni čudo da je forum krepa.
Pozdrav od mene i uživajte.
Ciao

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 12 srp 2018 09:36

Radi se o indirektnoj promociji ofc. Nisu došli u Rusiju sa promotivnim letcima.

I nije da se o turizmu ne radi ništa, to je vrlo daleko od stvarnog stanja. Dovoljno je malo pogledati statistiku da se vidi koliki je napredak u broju posjetitelja, noćenja itd. Ako nam nesto funkcionira onda je to turizam.

Ovisno što za tebe znači bezglava euforija i kako ju percipiraš.

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 12 srp 2018 09:59

Razumijem ja tebe. Samo sto stvari nisu crno-bijele, a problem i je sto kolektivno mislimo:
"raduj se, koga briga za politicare, koga briga za ista sada". Vratit ce se zivot u staro za tjedan, dva. Bit cemo i dalje tu gdje jesmo, vecina ce se sjetit da je i dalje nezadovoljna (srecom ja ne) i opet ta tupost i bezvoljnost, koja je sada cuda gle nestala. Pokusavam reci samo da bi s tim zarom ljudi trebali zivjeti i raditi. Nazalost vecina ljudi spava zimski san. Ili zivi tudi san.
Masem vam :)

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la jpeg » 12 srp 2018 11:12

Tesko sranje od nase nacije. Bar da nasi igraju za eskime.Prvo je bija debil i jebemti mater a onda je da gol i onda vise nije debil
Pa picku materinu

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 12 srp 2018 19:54

Naravno da koga briga za političare u ovom trenutku. Kakve oni veze imaju sad s ovime? Ne mora sve imati političku notu i konotaciju.
Sve je prolazno, to je činjenica. I ono dobro i ono loše u životu, sve ce proći.
Zašto onda ne uživati u ovim trenucima pa makar se kasnije vratili svom jadu kako ti kažeš?
Možda nekoga ovaj uspjeh bas za nesto inspirira, za neku pozitivnu promjenu u životu. Svi smo različiti tako da generalizacija da smo svi jadni i da ljudi ne rade sa ne znam kakvim žarom je u startu pogrešna kao i sve generalizacije.

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 12 srp 2018 20:31

Nismo jadni, nego smo s 04.07. sluzbeno najsiromasnija zemlja u Europi. Pali smo ispod Bugarske. Stoga nista ja ne generaliziram. Ljudi jesu ovce, ne zato sto se sada raduju nego zato sto nista drugo i ne cine.
Ali tocno to daj ljudima kruha i igara. Zadovolji njihove kratkorocne i za zivot nevazne potrebe naustrub onih dugorocnih, i skreni paznju s vaznijih problema.
Iznijela sam sto mislim na temi koja se gle cuda upravo tako zove. Nisam otvorila debatu niti trazila da se netko nadovezuje na moje misli.

Ot...Onaj trener engleske reprezentacije je bas cool. Ima nesto u njemu fino i ugladeno. Svida mi se.
Ima li netko sto da kaze na to? Ili vam je onaj nas s onom drvenom krunicom drazi?

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 12 srp 2018 20:41

Pa nismo mi organizirali ni izmislili SP da bi time skrenuli pozornost sa neceg drugog.
Ljudi nista drugo ne rade, sto je to nego generalizacija.
I gle čuda, netko se nadovezao na tvoje misli, it's a crol miracle.

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 12 srp 2018 20:58

Sto rade? U kojem broju smo se, kada i gdje okupili zbog icega? Za sto smo se izborili? Koju vladu srusili?
Sto smo trazili i za sto se borili osim za onu 91?
Kako rekoh ne generaliziram.
Ne kuzis poantu i iskrivljujes ono sto pisem. Ali evo objasnit cu opsirnije. Ne nismo mi organizirali SP, pobogu zeno kako bi to jedna siromasna zemlja poput nas i mogla. Ne kuzim osvrt al dobro. Nego nek je kruha i igara znaci da dok se mi veselimo i pripisujemo u nasoj bijedi tudi uspjeh, koji ti decki dijele s narodom i poklanjaju narodu sve ostalo tone i za sve ostalo ljude boli briga. Ako je sve u zivotu misao "a trebamo se veseliti, konacno ljudi imaju cemu" onda nam bolje i ne treba, a to ljudi i sami govore i potvrduju svoju surovu zalost koje nisu ni svjesni. Ali veselite se....Svatko ima ili misli da ima cemu. Kako ti, tako i ja.

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 12 srp 2018 21:06

Osvrt da nismo mi organizirali SP je bio za onaj dio u kojem kažeš da se njime skreće pozornost sa bitnih problema.
Pa ako kažeš da nitko ništa ne radi onda si u te sve svrstala i sebe i mene itd.
Let's agree to disagree.

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 12 srp 2018 21:11

Vrlo dobro znam u kojem licu sam se izrazila. Ja kao i svaki drugi gradanin snosim odgovornost za svoje djelovanje kako zivotno tako i gradansko i politicko.
O tome sto radim ili ne radim po tom pitanju ne bi ovdje.
Sve ok. Ne trebamo se ni sloziti. Nije to ni poanta.
Laku noc :)

Avatar
Parus minor
Postovi: 406
Pridružen/a: 05 srp 2017 21:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Parus minor » 13 srp 2018 08:58

O tome kako bih sad najradije išla doma i spavala cijeli dan. Kronično sam neispavana. Ali eto moram delati. Pih.

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 13 srp 2018 09:24

Boze nisam samu sebe prepoznala u ogledalu. Neki afro crn i frckav gleda me :frizuraparti:


Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 13 srp 2018 18:49

Preživjela sam ovaj dan :feelingfree:

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 14 srp 2018 08:31

Nasla sam dres :feelingfree:

Odgovorite