...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 18 vel 2015 18:26

Stvari se lagano otpetljavaju... Preuzimanje porftelja i ljudi od ovog spijuna ili ovo gdje sam ili... Trece nesto nije toliko izgledno. Bit ce gadno. Bit ce veselo.
Nista... Fokus na ljude i stvaranje ugodne atmosfere za rad. Ljudi su kljuc.

Avatar
Virginia
Postovi: 431
Pridružen/a: 04 kol 2012 02:34

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Virginia » 19 vel 2015 00:38

...o tom zasto u aktivne teme ne izlazi i najnovije iz knjige, filmovi, glazba,...etc...

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Yeci » 19 vel 2015 10:51

O nadolazećem weekendu. :touched:
Don't talk about life, live it.

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Silk Spectreii » 19 vel 2015 17:03

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx? ... &id=802372

Oni da nekog placenikom nazivaju..
Tjeraju ga i vrijedjaju,a dosao je s istom namjerom zbog kojeg oni tamo "prosvjeduju" mjesecima..
Sramota..

I kako to da se njega lisilo slobode,a ove politicke marionetice vec 120 dana fino logore pred ministarstvom.. ne znam.. lako mi je rukom upirat u politicku elitu.. ali na narodu je to.. trebali bi krenut upirat jedni u druge jer su nam vrijednosti vec toliko izoblicene da ce razlozi zbog kojih ce mladi i skolovani ljudi odlaziti iz zemlje biti,ne nezaposlenost,nego zelja da se maknu iz ovog nezdravog okruzenja..
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 19 vel 2015 21:53

Yay za Michelle za nepokrivanje :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Virginia
Postovi: 431
Pridružen/a: 04 kol 2012 02:34

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Virginia » 19 vel 2015 22:15

slika

Avatar
Virginia
Postovi: 431
Pridružen/a: 04 kol 2012 02:34

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Virginia » 19 vel 2015 22:19

Virginia je napisao/la:...o tom zasto u aktivne teme ne izlazi i najnovije iz knjige, filmovi, glazba,...etc...
Jel moze neko da mi odgovori na ovo pitanje?

Hvala unapred.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 20 vel 2015 08:44

Virginia je napisao/la:
Virginia je napisao/la:...o tom zasto u aktivne teme ne izlazi i najnovije iz knjige, filmovi, glazba,...etc...
Jel moze neko da mi odgovori na ovo pitanje?

Hvala unapred.
Nisu valjda dovoljno aktivne. :shakinghead:
Al meni se uredno otvara pod neprocitane teme, tako da, mozes probat tim putem.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 20 vel 2015 08:54

Silk Spectreii je napisao/la: I kako to da se njega lisilo slobode,a ove politicke marionetice vec 120 dana fino logore pred ministarstvom..
http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-su ... 02473.aspx

Za subotu je najavljen prosvjed protiv ''šatoraša'', al meni se nekako čini da bi prosvjed trebalo usmjeriti prema policiji i sadašnjoj vlasti koja dopušta da šačica politički usmjerenih ljudi maltretira cijelu državu mjesecima, ilegalno, ispred nosa ministarstva, u centru grada i nitko apsolutno ništa po tom pitanju ne radi. Šatoraši će se ionak maknuti promjenom vlasti ove godine, ako Kolindi i Karamarku ne bude možda ranije već isto odgovaralo.

Svejedno, napokon pa se netko sjetio da treba protestirati protiv cijelog cirkusa.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Silk Spectreii » 20 vel 2015 10:23

Andain je napisao/la:
al meni se nekako čini da bi prosvjed trebalo usmjeriti prema policiji i sadašnjoj vlasti koja dopušta da šačica politički usmjerenih ljudi maltretira cijelu državu mjesecima, ilegalno, ispred nosa ministarstva, u centru grada i nitko apsolutno ništa po tom pitanju ne radi.
Ne,ovako je u redu.
Dosta je da za svaku dlaku u tanjuru placemo nad politickom vlasti.
Zaboravili smo kolika je moc javnog mijenja.
Kad bi prosvjedovali protov vlasti koja dopusta taj piknik pred ministarstvom,to bi bilo isto kao da smo se sjeli tamo s njima. Sluzili bi istoj svrsi.
Razlog zbog kojeg taj sator stoji vec toliko vremena je inercija drustva koje to prati preko malih ekrana.
Vlast nece poduzimati nista jer su izbori blizu i podilazi se narodu na sve moguce nacine. A jako je dobro poznata stvar koliko je narod osjetljiv na spomen branitelja.
Treba pokazati da se ne slazemo s tim sto rade i da nam je jasno kako ljudi okupljeni tamo nisu zrtve trenutne politike nego pametno tempirana, izmanipulirana sacica ignoranata. Ako vlast vidi da nase drustvo to razumije i buni se protiv toga,doci ce do reakcije. Treci Newtonov zakon ;)
Zato cu ja u subotu otici na prosvjed.
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 20 vel 2015 11:55

Pa slažem se s tobom da je problem u društvu koje je rezignirano na ovakva zbivanja, ne samo kod konkretno kod šatoraša već i npr. pitanja poput inicijative UIO. Međutim stvar je u tome da se isto probalo organizirati i vani samo što vani imaš vlast koja vrši svoju funkciju pa ovakve stvari prereže u startu i proglasi ih neustavnim ili ilegalnim.

U krajnjoj liniji, slažem se i da je prosvjed protiv šatoraša potreban kao manifestacija drugačijeg mišljenja i da prosvjed na Markovom trgu ne bi bio jednako vidljiv za ovo pitanje, al ovo nije nikakav ‘’ekstra mile’’ koji je vlast trebala napraviti već minimum za što ih plaćamo-da prate zakon. Jer potencijalno je za društvo puno veći problem vlast koja se da ucijeniti na ignoriranje zakona, nego šačica prosvjednika koju opozicija plaća da pravi buku (bez posebnog osvrtanja na činjenicu što i sadašnjoj vlasti više paše da se nacija bavi šatorašima nego pitanjem gospodarstva-koje je i razlog zašto smo društvo koje nema volje da se bavi ‘’sporednim’’ pitanjima).

Having said that, vjerojatno se vidimo na prosvjedu.: )
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 20 vel 2015 12:15

Misli su mi već na cesti i već razmišljam o laganom brujanju motora, sneno promatranje okoline i mjesta kroz koja ćemo prolaziti, ruka u ruci, radio lagano svira i saznanje da nas na destinaciji čeka prefina juhica i krempite...
:touched:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Yeci » 20 vel 2015 12:55

Pročitala sam naslov 'odbila pregledati dijete jer ima dvije mame'. Kako mogu biti. :rig:
Don't talk about life, live it.

Avatar
Virginia
Postovi: 431
Pridružen/a: 04 kol 2012 02:34

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Virginia » 20 vel 2015 14:58

Little N je napisao/la:
Virginia je napisao/la:
Virginia je napisao/la:...o tom zasto u aktivne teme ne izlazi i najnovije iz knjige, filmovi, glazba,...etc...
Jel moze neko da mi odgovori na ovo pitanje?

Hvala unapred.
Nisu valjda dovoljno aktivne. :shakinghead:
Al meni se uredno otvara pod neprocitane teme, tako da, mozes probat tim putem.
Hvala Little N.

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la omnia » 20 vel 2015 15:13

^ ili pod Nove objave, tamo isto sve izlazi. A ako ti se ne da ulogiravat svaki put, stisni da te zapamti :)

Avatar
Virginia
Postovi: 431
Pridružen/a: 04 kol 2012 02:34

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Virginia » 20 vel 2015 21:04

omnia je napisao/la:^ ili pod Nove objave, tamo isto sve izlazi. A ako ti se ne da ulogiravat svaki put, stisni da te zapamti :)
tnx :)

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Silk Spectreii » 21 vel 2015 10:35

kako s vremena na vrijeme radim takve pogreske da bi ih se i glup i gluplji posramili. A JE TO bi se primili za vunene kapice i gledali jel moguce da sam toliki tudumcek..
Stupid,stupid,stupid..
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la str8faith » 21 vel 2015 19:45

Znam da flafi ne moze ostat kod mene jer imam gizma , al isto mi je za sta sam ju dala rodici , sve se nadam da ce se predomislit do ujutru i vratit ju . al dobro ako ne bar ostaje u Raciscu . kako ti bestija uđe pod kožu . uf .. Opit cu se od tuge.
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Yeci » 21 vel 2015 20:29

Ostat u krevetu ili ipak ne sjebat ekipu ovaj put. :papučar:
Don't talk about life, live it.

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 21 vel 2015 22:03

Navodno uspjesno pasiviziram aktivke :D (ili one koje su mislile da jesu bas aktivne i sve, but i saw something else :*)
I popcorn slike mogu biti sve samo ne popcorn. Ncnc

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la shizika » 23 vel 2015 16:32

otkad ovdje nisam dobila inbox :(
...život je lijep... (:

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Yeci » 25 vel 2015 12:24

Bezalkoholno pivo, sex online, elektronička cigareta, vege hamburger.. Ljudski rod je fejlao. :invisible:
Don't talk about life, live it.

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 26 vel 2015 16:38


str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la str8faith » 26 vel 2015 16:43

O ponedjeljku i setacici ona dva velika psa i moja dva mala
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Vox Feminae » 26 vel 2015 18:20

Andain je napisao/la: Za subotu je najavljen prosvjed protiv ''šatoraša''...

Baš sam se pitala ima li teme uopće ovde o tome...

Najavljen je i idući prosvjed, nadam se organiziraniji.
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 27 vel 2015 09:00

U svakom slučaju bi bila ok ranija najava istog da se skupi kritičnija masa, ali problem je u tom što policija 'te' prosvjednike opet neće pustiti do šatora.

ot. House of cards treća sezona..jedva čekam :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Silk Spectreii » 27 vel 2015 09:43

Andain je napisao/la:U svakom slučaju bi bila ok ranija najava istog da se skupi kritičnija masa, ali problem je u tom što policija 'te' prosvjednike opet neće pustiti do šatora.
Policija tamo stoji da nam gologlava, praznoglava mladjarija ne bi izbila zube.. Jer su oni,za razliku od ministra nam naseg Ostojica,svijesni da to nije nenasilan prosvijed.. ti ljudi su jako nasilni i, ruku pod rukom sa razlicitim proustaskim navijackim grupama,jedva cekaju napravit dernek tamo..
Sto se ranije najave tice, to se slazem.. i malo vise publiciteta..
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Vox Feminae » 27 vel 2015 11:20

Andain je napisao/la:U svakom slučaju bi bila ok ranija najava istog da se skupi kritičnija masa, ali problem je u tom što policija 'te' prosvjednike opet neće pustiti do šatora.
I da se okupi puno veći broj nego tu subotu, ne bih do prosvjednika.

To je prizor za klanje, ne za mirni prosvjed. Da su nas pustili te subote, s obje strane Savske bi bili upravo ti nadobudni

koje je Silk spominjala, koji su nas i kasnije pratili s namjerom da nas prebiju, dok bi nas kod zebre 11. gimnazije dočekalo redovi šatoraša. Postrojenih,

kao u ratu. Ne mogu opisati taj osjećaj, taj prizor, antigay prosvjed je k*** od ovce spram tog. U pozadini se pjevala neka crkvena, prigodna za doček.

Totalno nerealna situacija. Ne, ne mislim da su nas trebali pustiti. I srećom, nisu.

The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 27 vel 2015 11:30

Kužim da vas je policija trebala štititi od nabrijane i potencijalne nasilne skupine, al ne mislite li da bi bilo učinkovitije da su onda njima ograničili kretanje? Ili se ne kužimo baš. Nisam bila pa možda imate koji info više :)

Općenito mi je presmiješna pozicija da se ilegalan prosvjed s šatorima (koji se btw do te mjere izruguju vlasti i Ostojiću da su rekli da cijela stvar nije legalna jer nemaju vremena ići prijavljivati prosvjed) tretira kao nešto što treba štititi i da se toj sviti cijelo vrijeme podilazi. Po sadašnjim anketama SDP gubi iduće izbore, kad bi te šatoraše maknuli s ulice možda bi fakat i bili nešto simpatičniji ostalom dijelu naroda, bar ne bi djelovali toliko nesposobno.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Vox Feminae » 27 vel 2015 11:46

Nisam sigurna koliko bi bilo učinkovitije jer kao prvo bilo ih je puno više nego policije, dok nas puno manje pa nas je bilo lakše hendlati/štititi.

Drugo, ako bi njih ograničavali, onda bi mi bili bez ikakve zaštite, a stvar je u tome što - za razliku od Pridea - tu nema distinktivnih obilježja za

prepoznavanje us and them. Među prosvjednicima je bilo i dredloksica i casual i ćelavoglavih koji su izgledali kao da više pripadaju njima, a ne nama.

Drugim riječima, teže nam je bilo prepoznati tko nas želi prebiti, a tko nam se želi samo pridružiti.

I treće, uz šatoraše, postoji mogućnost da te napadnu i prolaznici.

Imam jedan simpatičan skeč s jednom tetom koja je bila "u šetnji". Jesam te sad dobro skužila ili ...? :hideunderrock:


OT / Nešto su mi mala ova slova...
The eyes, chico, they never lie.

Odgovorite