...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 30 stu 2018 08:20

kak sad vrlo entuzijasticno brijem kako cu se veceras negdje ludilo zabaviti a sasvim je izgledno da cu nakon izgubljenog jutra u bolnici, edukacije od 12 do 16, te rada iza toga gdje ce me docekati hrpa zaostataka, da cu provest ludu noc u krevetu spavajuci vec od 22 h. :brainless:

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 30 stu 2018 12:03

Apropo clanka vezanog uz tenisace i neplacanje poreza u hrvatskoj. Kad vec mene domovina dere za tih 50,60,70%. Pa se opravdano pitas kad zbrojis koliko godisnje dajes drzavi, sta dobijem za to¿

slika

hanna123
Postovi: 306
Pridružen/a: 04 vel 2016 14:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la hanna123 » 30 stu 2018 13:31

Kako ne mogu dočekati Božić. Još 4 tjedna robstva u staroj firmi. Sretno novoj osobi. Stvarno sreću želim.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 30 stu 2018 16:07

Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

luna-sky
Postovi: 127
Pridružen/a: 22 lis 2018 07:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la luna-sky » 30 stu 2018 17:33

Procitah pa se sjetim kako je to bio ludi smijeh, meni mjehur pun, govorim frendici, ušuti na minutu, dok skupljam noge, da se ne upiškim, i uspijem doći 5 m do wc-a. Njoj je to zabavno bilo još više i naravno stigla sam u wc i odmah na tusiranje. :feelingfree: upiškila sam se. :gigglenod:

lastresort

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la lastresort » 30 stu 2018 22:55

Nije mi jasno zaš amerikanci hoće uber veliku kuhinju kad u njoj nikad ne kuhaju, hej honey, amo kupit ovo da imam još 20m 2 za čišćenje neradnim danom. I sad me to muči.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 01 pro 2018 10:39

drago mi je sto mi je ciklus redovit i tocan, ali zasto subotamaaaa. :shakinghead: nek se pomakne na neki glupi dan. srijeda je recimo ok dan za dobit mengu. nece te toliko prati pms vikend prije, a vikend poslije ces vec bit skroz ok.

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 01 pro 2018 12:16

Pricam s frendicom, slusam kako je probija sexualna neostvarenost. I to je toliko probija da je totalno disbalansira do mjere da bi popricala s nekim strucnijim od mene. I kuzim ju. Teoretski. Dosta cura cujem da ne mogu dugo bez sexa. Ili ne mogu bit dugo bez sexa sa zenama ako su u vezi s likovima, frajeri ne znaju izgleda upalit sve zaruljice 😁 i skuzim da sa mnom stvarno nesto mozda nije u redu.
Stvarno eo da postoji neki kul zenski psohoterapeut isla bi i ja na seanse. Al uvjet je da je zenski i ne bi lose bilo da je gej 😎
Jedna sto sam je ovdje davno upoznala me odbila kad sam se ponudila da budem kao pokusni kunic za dobivanje cerifikata za tu neku psihoterapiju, a druga koju sam isto ovdje il na haeru upoznala me isto njezno odbila za to, a kasnije i blokirala. Isto njezno, nisam ni skuzila dugo. I sta sad covjek da radi kad ti strucne zene ocito daju informaciju da za tebe pomoci nema 🙈 💩

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 01 pro 2018 12:26

hahahaaha ja mislim da ti samo trkeljaš u prazno, al zbilja. mislim da si ti u stvarnosti manja od makovog zrna. zato ti seks ovdje ne na oči, nego na tipkovnicu izlazi :lol:

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 01 pro 2018 12:30

^ nije crol trkeljanje u prazno 🤨
Al da, pa to obicno bude tak. Tiha voda brege dere, a pas koji laje ne grize. 😇
Daj ti meni reci, imas ti kakve veze s psihoterapijom?

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 01 pro 2018 12:45

imam, da. ali nisam samarićanka :D

OT. spava mi se, eto malo sinoć zabave i ja danas ne mogu funkcionirati. gdje je ošla mladost?

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 01 pro 2018 15:16

https://vijesti.rtl.hr/novosti/hrvatska ... -cemo-ovo/

Ovo je tako opasno razmisljanje. Smatra se podcijenjenim, pa trazi za sebe nebeska i nerealna primanja za hrvatske prilike podcjenjivanjem drugih. Stari moj, nisi trebao onda studirat medicinu, nego ekonomiju ili nista pa bit poduzetnik i mlatit pare. Odnosno pokusat bar jer nije lako, brzo bi shvatio. Ovako stvarno ispada bas ogromno smece od covjeka. Puno vece od bilokojeg menadercica. I zbog takvog mindseta odlaze intelektualci iz hrvatske. Razumijem da doktori rade tezak posao, razumijem da su preoptereceni, i da su u potplaceni (iako realno ne poznam siromasnih doktora samo se treba strpit do 40-te ako si prva generacija), ali ako si upisivao medicinu zbog prestiza i novaca, onda si stvarno fulao ceo fudbal. Imam drustvo tih mladih doktora, sve me plasi kad cujem neke od njih kakvu retoriku glede tog svog posla i potplacenosti imaju, oni si misle da su bogovi i da ne bi trebalo bit prevelike place za njih, to su im ufurali u glavu na faxu, da su elita, da su krema drustva, ma strasno. Bolje bi bilo za sve koje ces danas sutra lijecit da nisi to studirao. Medicina je posebno zvanje za koje moras osjetit poziv i ne radis to zbog novaca, ne spasavas zivote zbog novaca i prestiza. Na tu medicinu bi stvarno trebalo ukljucit eticku procjenu kod upisivanja na fakultet kao jednu od najbitnijih.
I ne, zaista nema opravdanja za primanja mita jer koriste tudi ocaj i nesrecu zbog osobne dobiti. Inace se klonim grubosti, ali ovdje nemam milosti. Uzela bi im svima dozvole na prvi hint takve mogucnosti da uzimaju mito. Ljudi kad su bolesni, il kad ti je netko blizak bolestan, pa napravit ces sve, stagod treba samo da pomognes. I onda ja ko doktor, to lepo koristim. Ma uzas.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 01 pro 2018 18:05

"I'm in an unusual position of being a woman who dates men who used to be a man who dates women. What kind of fucked up shit is that? Is that even allowed? Alright, calm down, lesbian stans, I'm still attracted to women. And those who lieth betwixt. Cats, the inherent eroticism of the sea..."

"Abigail, leave my fuckhole out of this"

:lol: :touched:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 01 pro 2018 23:43

Zaš se muškarci registriraju na ovaj forum jbt
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 02 pro 2018 02:57

Zivot je bas cool stvar.

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 02 pro 2018 09:05

O prvoj jutarnjoj kavi. :kava:

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 02 pro 2018 09:10

prije godinu dana sam bila u dubaiju, kaze fucking fejzbuk i momentalno mi ga zakuca.
kak je zivot dosadan kad ne putujes, to je strasno :sulking:
kak da se sada zadovoljim time sto odoh malo do velike gorice :faint:

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 02 pro 2018 09:14

Eto,super je da ja nemam taj fejs. Nikad ga nisam ni imala. Garant bi i ja bila u k.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 02 pro 2018 21:41

Šta je meni ovo trebalo
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 03 pro 2018 07:50

zakaj ljudi ne vole ponedjeljak? ja ga obozavam.
puna energije i neke pozitive krenem u tjedan. ak me nes i mucilo kroz prethodni tjedan preko vikenda se isprocesuiralo i ja sam opet svoj na svome. lepo si pogledam u kalendar, i nekako znam da ce se i ovaj tjedan sve rijesiti. nemas nekih previranja ni sa sobom ni s svijetom. dok ti taj isti svijet kroz tjedan ne sjedne na leda.
dobrodosao ponedjeljak. ljudi su bezvezni. ti si super :)

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 03 pro 2018 08:45

Nasa draga Ana Bučević na Otvorenom radiju. Djevojke, nemojte propustiti priliku za životno prosvjetljenje. Uključite radio na 92.6 :kokice:

hanna123
Postovi: 306
Pridružen/a: 04 vel 2016 14:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la hanna123 » 03 pro 2018 09:26

Evo na poslu. Stize danas navodno moja zamjena. Trebam je uvesti u posao. Bas mi to koma. Ne da mi se.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 03 pro 2018 10:41

dobila sam svojhu dozu... :veryhappydance: svijet je opet na svom mjestu

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 03 pro 2018 21:08

ne znam sta da radim. frendici je rodjendan, ona meni za moj zadnji nije nista kupila, ali je njen dolazak bio poklon za sebe i uopce to ne zamjeram. e sad, ja bi njoj naravno nesto kupila, al ne zelim da se onda osjeca lose. ako ne kupim nista, onda ispada da sam joj zamjerila i postupam po principu- nisi ti meni, pa necu ni ja tebi :brainless:

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 03 pro 2018 21:10

^ kupi nešto ali čisto kao znak pažnje. Ništa too big.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 03 pro 2018 21:11

^ a to i je neki plan. slatkisi it is I guess.
ak joj priredim surprise party, to se ne racuna kao poklon, jel tak? :D

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 03 pro 2018 21:17

^ pa evo nisam baš sigurna što da ti odgovorim na ovo :D

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Tango » 03 pro 2018 22:30

Jedva čekam iseliti iz ovog doma, jedva čekam iseliti iz ovog doma, jedva čekam iseliti iz ovog doma, jedva čekam iseliti iz ovog doma....
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 04 pro 2018 07:24

^a ona fora rasvjeta? kupanje u mraku?

ot. ne razmisljam o nicemu, pijem drugi guc kave. pa sad jos moram javno napisati kak ne razmisljam :loser:

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 04 pro 2018 08:34

Kako se neke cure uspiju i našminkati u vlaku, a ja se ponekad jedva držim i uspravno u sjedalu :faint:

Odgovorite