...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Tango » 05 kol 2017 08:56

O tome kako votka stvarno nije za mene. Mogu nekako i zanemarit sve one ružne trenutke koje mi je priskrbila kad sam se nekako uspila dovuć do kuće, al kako prić priko činjenice da san dogovorila brak s bratovim najboljim prijateljem? Al dobro sad, šta je tu je. Dakle udajen se u sri(je)du i neman više šta radit na ovom forumu. Baj baj mile Crolovke, stojte mi dobro, nadan se da ćete i vi nekoga naći.
Samo ljubav 1950! :giveflower: :wave: :runaway:
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 05 kol 2017 08:57

aj biće bar tata sretan. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 05 kol 2017 09:55

Bash je napisao/la:Votka brusnica, votka jabuka, zaboravila sam kako alkohol može bit super <3
Isuse. Ne.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 05 kol 2017 10:21

Imam osjećaj da se nekome moram ispričat

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 05 kol 2017 10:29

Keep us updated.
I have no money and I have to scream.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 05 kol 2017 11:03

Evo ja ti opraštam, Bash. :D Kao i uvijek, your nudes are safe with me.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 05 kol 2017 12:44

U da real MVP :D
Anyway, sve sam razriješila. Malo sam bila ekstrovertirana i upitnih ideja. Ono šta sam zaboravila/potisnula, a podsjetila me divojka, jest da sam joj u nekom momentu bila došla da me poljubi "jer me one dvi tamo gledaju pa da znaju da mi mogu upast". Teški facepalm.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 05 kol 2017 16:04

Naravno da ona kasni, naravno!!!!! :x Prag tolerancije na kasnjenje mi je ekstremno nizak, mislim, nikada nisam to mogla tolerirati kao neke druge stvari, ali kako starim sve vise se u meni budi demon na svako kasnjenje...
ne moraš ni doć'!! :!:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 05 kol 2017 17:30

Bash je napisao/la:U da real MVP :D
Anyway, sve sam razriješila. Malo sam bila ekstrovertirana i upitnih ideja. Ono šta sam zaboravila/potisnula, a podsjetila me divojka, jest da sam joj u nekom momentu bila došla da me poljubi "jer me one dvi tamo gledaju pa da znaju da mi mogu upast". Teški facepalm.
Isuse :lol: :lol: :lol: :lol: :happycry: Ovo je zbilja epic, čestitam. :D

ot.
Kolega me zove da je šefica nešto ljuta jer neš nisam napravila kako treba i ja sad njemu objasnim šta sam sve napravila i da wtf nisam ništa drugo ni mogla. I kaže on meni trebala si kao po onom mailu koji je šefica poslala svima. Ja gledam kojem jebenom mailu. Kaže on meni šta je u njemu, ja prvi put čujem. Pogleda on malo bolje u svoj inbox, a kad ono šefica poslala taj mail svima i njihovoj materi i dvojici koji više ne rade tu... a meni nije. :lol: Bitch what the fuck. Što je najbolje, ne bi ni znala da neki problem postoji da ja nisam iz čiste kolegijalnosti slala mail koji uopće NISAM MORALA SLAT ljudima s kojima uopće rijetko komuniciram, i jedan od njih slučajno vidio i zvao nju. So basically ne da nisam kriva, nego sam joj još spasila dupe jer je sad ovo ispravljeno na vrijeme umjesto da čeka do ponedjeljka. I swear to god bude li mi svejedno srala, čut će me. Ovi ljudi me ne zaslužuju. Glavno da je meni otišlo 10 godina života na gluposti. A i ja sam glupa baš pa si dozvolim živciranje radi pizdarije. Pa jebote, ono kad kažeš da nam je država u banani jer nitko ne radi svoj poso odgovorno i onda kad ga radiš, poseru ti se na glavu svejedno. Riba smrdi od glave or some such shit, kako da normalni rade u tom smradu onda, I mean... jesi karika u lancu il nisi. Mogu se ja ubit od posla, al ako sljedeću kariku boli kurac onda moš to objesit mačku o rep. Spasila nas je čista kolegijalnost s moje strane, da sam šutila i striktno se držala minimuma svog posla netko bi dobio po nosu sljedeći tjedan. Pa vi budite kapitalisti. :lol: Mrzim i banke i naftnu industriju iz dna duše, naravno da će me oboje u kombinaciji pokušat sjebat. NOT TODAY, SATAN
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 07 kol 2017 12:18

ako si kupim preko neta autobusnu kartu za mlađe od 26 godina, jer mislim da je cijena redovne karte puno preskupa, kolika je vjerojatnost da će me šofer pitati da mu pokažem neki dokument. već su mi par puta sami naplatili tu kartu za mlade bez da su me pitali za godine al nikad ne znaš na kakvog ćeš lika naletit. ima jedan način da saznam...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 07 kol 2017 12:43

^ ja sam 5 godina putovala svaki drugi vikend s tim popustima i nikada ni jedan prijevoznik (app, panturist i čazmatrans) mi nije trazio dokument. Nikada, cak ni za vrijeme kupnje karte. Sto ne znaci da definitivno nece traziti, ali samo hocu reci da bi to bila jako velika iznimka, nikako ne pravilo. ;)

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 07 kol 2017 13:24

^
je ma izmuljat ću već nešto da mi je bilo taman toliko para ostalo na računu il slično. ni mene nikad nisu pitali za dokument. jedina je mala razlika što imam bit će 15ak godina više nego ti. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 07 kol 2017 20:19

^ mislim da bi se trebalo uzeti u obzir i to sto smo svi mi trinaestogodišnjaci duhom! :D
Možda si fizički starija od 26, ali nitko ti ne može prigovoriti da duhom još nisi ni punoljetna. Pokušaj s tim. :D

ont_ o svadbi. O tome kako ne želim ici na svadbu. Ne želim biti okružena daljnjom - daljnjom rodbinom i glumiti ekstremno oduševljenje sto ih sve vidim nakon deset godina. S druge strane - sarma! Damn. :primalscream:

Kisna_kap
Postovi: 8
Pridružen/a: 08 kol 2017 17:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kisna_kap » 09 kol 2017 20:31

Ljubav, sta je to, neka bombonjera, vino, cokolada, brza hrana.

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Tango » 09 kol 2017 22:35

O tome kako san ja ono "super produktivna osoba koja se drži svojih planova". Rekla san sebi da se neću ulogirati na Crol do sredine 9. mj dok ne prođu ispiti. Evo super me ide, skoro sam 5 dana uspila izdržat. :shinner:
O životee!!
Also razmišljan o ovoj live muzici u blizini moje kuće, ono super je glazba, al zato ne mogu učit od nje, suzdržavam se da ne plešem po sobi i takoo.
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 10 kol 2017 18:48

Zašto sam uvijek tako uzbuđena kad treba počet apokaliptično nevrijeme. :/ Nikad se ne osjećam bolje, nego kad se sve naglo smrači i počne puhat jaki vjetar. Onaj period prije nego počne grmit i sijevat. I onda PARTYYYYY. Obično imam poriv izać van. In any case, čini se da nisam jedina jer sam na ulici vidjela dva lika kak se šetaju okolo bez majice, ko da su na plaži. I čujem tamo u daljini nekakvo ushićeno vrištanje. A i cimerica je unusually sretna.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith123 » 11 kol 2017 11:59

O šupljačama... Uuu sevka u subotu
Privilegirana

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 20 kol 2017 16:40

Zbilja ne znam šta se s ovim mobitelom dešava. Umre mi iz čista mira dok slušam glazbu i onda ga moram force startat i spojebe mi se datum i vrijeme na njemu svaki put i nekad mi ne može prepoznat fajlove s kojima do jučer nije imao problema. Samo sam ga stavila punit i popizdio je kad sam ga upalila. Get your shit together. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Tango » 20 kol 2017 20:51

Fali mi cimerica. :cries:
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith123 » 22 kol 2017 09:59

O tom kako ide sve nizbrdo
Privilegirana

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 22 kol 2017 10:50

Sindikati se bore za prava radnika tako što žele ukinuti studentski rad! :lol:
O ti zemljo apsurda što Hrvatska se zoveš.

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Tango » 23 kol 2017 08:51

Svjesna sam ja da sam ponekad plavuša i da nemam baš dobre kulinarske vještine, al ipak me malko vrijeđa činjenica da mi je ćaća napisao (ovako iscrpan) recept za juhu (kojeg uopće nisam tražila). Sad se pitan jel on stvarno misli da ja ne bi stavila vodu da mi on nije naglasio da je stavin. :lol:

slika
Razmišljam o tome da sad ne stavin vodu uopće, da se osvetin za to šta mi vrijeđa inteligenciju! :D :D
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 23 kol 2017 09:03

^ ja bih jos dodala da moras upaliti štednjak i staviti lonac na vatru - u protivnom ti se nece juha skuhati. Ne znam kako je tata to zaboravio napisati. Površan recept po meni! :!:

Ont_ razmišljam o slobodnom vremenu sto ce uslijediti. :cool:

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Tango » 23 kol 2017 09:19

^Ma to me je već naučio prošli put kad sam mislila da mogu tjesteninu skuhat na suncu. Zna on da san ja pametna pa zato nije bilo potrebe da mi opet piše da moran koristit štednjak. :dork:

Ont. O tome kako baš niko iz familije ne vjeruje da će moja juha bit jestiva, ću da ih sve iznenadim. :D
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 23 kol 2017 09:22

Možeš šibnut i pome, ako ih imate. :Đ
+
Ide i paprika u vašu, kaaaj? Ja nikad nisam stavila papriku, to je tvrdo!
+
Zaš nitko ne koristi ekspres lonac? To smanji kuhanje na cca 45 min. i mirna Bosna, brate.

Ćaća ti ima super rukopis.
I have no money and I have to scream.

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 23 kol 2017 09:26

^^^ rukopis je naj! nego, htjedoh pitat, što mu to dođe "selen"? (ako sam dobro pročitala) :dork:
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 23 kol 2017 09:33

^ pise "selena", odmah uz - papriku (ocistiti). Hm, da ne misli na Selenu Gomez? mozda nju treba zvati da ocisti papriku!? Mistican recept, stvarno je.

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Tango » 23 kol 2017 09:34

^^Pome su u konšervi, al stavila san ja isto jednu onako bez obzira šta mi nije reka.
+
Idući put stavi i papriku.
+
Ovo je jedan od razloga zašto ja ne koristim ekspres lonac:
slika
Meni su jedva obični lonac dopustili da koristin.
+
Moj rukopis je sličan, al još neuredniji :D

^Ne znan ti ja kako se to na Hrvatski kaže, a kamo li na Makedonski, al mislin da je celer. :dork:

Edit. Tratinčice jel i tebi čudno šta se spominju Selena i Biber, možda je to neki znak da će se njih dvoje pomiriti. Ovaj recept ima dublje značenje! :D
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la jpeg » 23 kol 2017 10:43

^
Uvik ce ti pisat i diktirat da stavis vodu di god bila :dork:

a ne zapecete kapulu prije? :d

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Tango » 23 kol 2017 11:00

^Ne, niko od mojih ti to ne radi.
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Odgovorite