...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 10 sij 2017 20:20

baš se lijepo hvalimo međusobno u onoj drugoj temi. :D <3
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 10 sij 2017 20:40

Mislim da opet neke cure prave probleme svojim curama zbog mene. Totalni nonsense.
Prije će završit s nekom časnom sestrom nego sa mnom. :happycry:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 10 sij 2017 20:41

^
tebe isto baš ide u životu. :hugsqueeze:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 10 sij 2017 20:42

Nina, prihvati da si fatalna žena, molim te, svima će bit lakše. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 10 sij 2017 20:46

Fatalna sam po život ako se posklizneš na snijegu/ledu i ja padnem na tebe.

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 10 sij 2017 20:51

^
ti si jako dobra cura. Sretna će biti ona koja naleti na led u blizini tebe. Ne opterećuj se nesigurnim osobama.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 10 sij 2017 22:32

Yahoo otišao pa-pa.
Well i nije neka šteta.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 11 sij 2017 00:52

jos uvijek imam upaljene lampice u sobi. :D

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 11 sij 2017 10:35

..ono kada tek uđes u kafić na pauzi i vec te dočeka kava.

:touched:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 11 sij 2017 10:35

I love Meryl, but kid's got a point there.
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 11 sij 2017 10:50

O tome kako mi je digla tlak žena čiji je stan u kojem sam. Da je bliže...

Ajme treba mi jos jedna kava. Ili nesto kratko. Ovaj dan je pun pacijenata.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 11 sij 2017 11:40

talented miss cohen je napisao/la:I love Meryl, but kid's got a point there.
Sure, sure. To je upravo ono što je rekla, right? Da je Trump *jedini* koji potiče nasilje i da su Hillary i Obama majka Tereza. Dođe mi da napravim ovakav neki self-important video di mu in turn objašnjavam ko je ona i kako je "pomagala" siromašnima tak da nije. Jer je patnja put do svetosti or some such bullshit. Imat će jednako smisla.

Kako se Meryl Streep usuđuje ne spomenut svaki konflikt i problem u svijetu, zbilja.

Svaki događaj je jednako kulminacija procesa iz prošlosti koliko i starting point nekih novih procesa. Trumpova administracija je immediate prijetnja onome što Demokrati nisu i ne bi dirali. Trumpov kandidat za AG je white supremacist koji misli da je Civil Rights Act privilegija, a ne pravo, i da žene i LGBT osobe nisu diskriminirani u državi, između ostalog. Kabinet mu je pun milijardera koji su okrali sve oko sebe 2008 i dalje će privatizirat sve, srezat poreze za najbogatije, ukinut ovaj zakon o zdravstvenom osiguranju i boktepitaj šta još. O konfliktima interesa i etičkim problemima da ne govorim. Lik kojeg je nominirao da vodi Pentagon je ekstreman čak i za njihove standarde i basically zagovara genocid. To će sigurno pomoć.

All this to say je da je sad dužnost svih da se bave urgentnijom prijetnjom. Ovi će petljat po pravima na glasanje. Pravima na glasanje.

Da su Demokrati na vlasti, mogli bi se koncentrirat na kritiziranje njihove katastrofalne vanjske politike, al ova koja dolazi je ne samo tisuću puta gora za već postojeće situacije, nego će još napravit i nove. At home. Hoće li se ovaj lik borit za Sirijce i Libijce dok ga doma jebu u dupe? Sure, sure. Kaže da je environmentalist. Well, kandidat za predsjedavanje Agencijom za zaštitu okoliša je Exxonovac.

Al da, idemo se self-importantly izdrkavat o već napravljenim pogreškama umjesto da spriječimo nove i gore. To se čini kao kvalitetno utrošena energija i vrijeme. So resistance. Much revolution. Wow. Meryl Streep je PRAVI problem. Takes so hot they come straight from Satan's asshole. :roll:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 11 sij 2017 11:54

talented miss cohen je napisao/la:I love Meryl, but kid's got a point there.
Najbolji komentar na cijeli njen govor te večeri (LINK):

"She began by saying that Hollywood, foreigners and the press are ‘the most vilified segments of American society right now’.
At which point the cameras panned out to hundreds of the richest, most privileged people in American society sitting in the audience in their $10,000 tuxedos and $20,000 dresses, loudly cheering this acknowledgement of their dreadful victimhood."
:D
..

Razmišljam o nečem što sam čula u intervjuu jednog psihologa nedavno. Prilikom nastojanja da osobu oslobode strahova i anksioznosti vezanih uz određene fobije, fragmentirajući te strahove na manje dijelove kako bi osoba polagano radila s njima, rezultat nije smanjenje tih strahova, već povećanje njihove hrabrosti. Ti ljudi se i dalje boje, ali su u usporedbi s ranijom fazom sve hrabriji u suočavanju onog što im je predstavljalo nepremostivu prepreku.

Širi kontekst onog o čem se pričalo je besmislenost sigurnih prostora na fakultetima i pogrešnost politike negiranja otvorenih diskusija ako se sadržaj drži uvredljivim kao i općenito politika po kojoj se demonizira sve što se doživljava negativnim, u mjeri u kojoj banaliziraš stvar na grotesknu karikaturu koja onda ne doživljavaš ozbiljno. Ukoliko nešto izbanaliziraš, pretvoriš u određeni 'soundbite', time cijelu pojavu pojednostavljuješ, međutim, time ju također lišavaš ikakvog smisla čime, krajnjoj liniji, sebi uskraćuješ mogućnost razumjevanja iste.

Idealan primjer je bila reakcija nakon brexita koja se svodila na zgodan soundbite ''za brexit su glasali rasisti & ksenofobi''. To zvuči dovoljno zgodno i jednostavno za ponavljanje, međutim ne prenosi realnost društvenih pojava koje stoje u uzroku pojave, a koje su svakako kompleksnije od izricanja ideje da je par mil. ljudi kroz kratko vrijeme postalo rasistima (ignorirajući pritom ironiju prozivanja pristaša brexita za pojednostavljeno slikanje imigranata, dok je istovremeno za pristaše brexite bila bojana slika ostarjelih ksenofoba i fašista :)).
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 11 sij 2017 12:00

You too have a point, which only leads me to say things are never black and white, Ariadne. :)
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 11 sij 2017 12:36

O tome kako se trenutno osjecam kao prostitutka obzirom koliko i kako me život jebe.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 11 sij 2017 12:37

Niti sam rekla da jesu. Nisam uopće rekla da ono što je rekao nije točno. Niti je išta što sam napisala kontradikcija onom što je on rekao. Nerviraju me self-important pizdarije. Jer moralističko mlaćenje mrtvog konja dok će mu glava bit pod vodom za pet minuta je ogavno narcisoidno ponašanje. Da barem takozvani aktivisti izvuku glavu iz dupeta dovoljno dugo da se ekšli aktiviraju, di bi nam bio kraj. Postoje određeni moralni/etički imperativi u ovom konkretnom trenutku. Njegov moralni high ground is not it. Kritiziranje Trumpa bilo kad i bilo gdje i pozivanje na otpor jest. So, govor Meryl Streep je u biti korisniji nego njegovo vrištanje u webcam u materinom podrumu il whereverthefuck.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Fuga » 11 sij 2017 12:48

Imam telku. Imam tisuću programa. U fridžu ima piva i svega i svačega. Kaj ja radim na poslu. :D

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 11 sij 2017 13:30

Koji je danas dan i šta ću sa životom?


Zjev Zjev....
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 11 sij 2017 14:55

Ljudi hodaju kroz zaleđeni grad poput gejše. Gracilno, u polukoraku.
Uvijek neka dražesnost u svoj surovosti.
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 11 sij 2017 17:25

kako je fascinantno koliko ovaj švedski nativni napjev zvuči nevjerojatno slično američkim nativnim napjevima. a jedni i drugi vjerojatno vuku korijene dalje u prošlost od migracije ljudi između europe i amerike.
slušajući to dođem do zaključka da možda zaista postoji neki isti duh koji je sve to na različitim krajevima svijeta izorkestrirao po svojoj melodiji.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 11 sij 2017 17:39

Mislim da mi doma ne gine pojačanje prehlade. Ili je prevruće ili je prehladno. :/

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 11 sij 2017 18:00

Imam osjecaj da je u gradu hladnije nego kod mene u kvartu. A čak ima i ljudi.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 11 sij 2017 18:01

zwarte paard je napisao/la:Trenutno imam krizu identiteta i to traje zadnjih 5 godina.
:D

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 11 sij 2017 18:14

Šta je.... poznato? :D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 11 sij 2017 18:25

Na stranu to što je poznato. :D

Bilo mi zanimljivo trenutno razdoblje od 5 godina. Al' pristaje krizi identiteta. :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 11 sij 2017 18:40

o mom mindsetu... idem s posla po ledari i sjetim se da je u petak prvi put druzenje u lori nakon masu vremena. i zamislim ja fino tu hrpicu lezbi u skucenom prostoru kako gledaju romantican lez film. i pomislim uz sve ove viroze i gripe sigurno ce bar 2-3 doc tamo bolesne. a ne da mi se sad skupit virozu.
toliko o mojoj zelji za socijalizacijom ovih dana. eto ti mene otoce. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 11 sij 2017 19:13

Ariadne nije klinka od 19 godina...

Ha ha ha


Jesus.. :D briljiram... Opet...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
tik_tak
Postovi: 211
Pridružen/a: 10 lis 2016 17:56
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Nedam
Kontakt:

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tik_tak » 11 sij 2017 19:24

Mnogo je slatka kad se ljuti :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 11 sij 2017 22:28

zwarte paard je napisao/la:se umorih od tipkanja na crolu i komunikacije sa svima :D ali baš :D
evo na, past će snijeg sutra. a ja ne znam hodat po nizbrdicama po snijegu. i marte nisam godinama obukla, nažuljat će me. :faint:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 11 sij 2017 22:38

slapa je napisao/la:
zwarte paard je napisao/la:se umorih od tipkanja na crolu i komunikacije sa svima :D ali baš :D
evo na, past će snijeg sutra. a ja ne znam hodat po nizbrdicama po snijegu. i marte nisam godinama obukla, nažuljat će me. :faint:

Ma neće smlatia me bolest.. Na 30 posto sam u max pogonu... Opušteno slapo :)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Odgovorite