...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 01 stu 2018 22:35

Bože, daj mi irl inspiracije da ne potrošim godišnji ugl na crol postove.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 01 stu 2018 22:41

nožice je napisao/la:
I00daChica je napisao/la: ot
Mater me pitala jel lezbe mogu dobit sidu :lol:


Sve se moze kad se hoce, mama. :D :samo crno:
Ajd ti nju dovedi sa sobom na "sahranu" - malo cemo ju opustiti. :D


Rado, al ne želim da dobije fras. :D Jbg nisam planirala ovo napravit uopće pa nisam baš spremna. Moram se stalno podsjećat da sam ja imala cca 10 godina prednosti življenja s i navikavanja na tu činjenicu. Ona nije ni cijeli jedan dan. Nakon ovog posjeta se još i vraća doma u pripizdinu di nema nikog s kime o tome može pričat, a da sam sigurna da može dobit dobre informacije. Moram imam strpljenje industrijske jačine brate :brainless: Al barem je super što me se ne libi pitat ništa. Pitala sam ju jel bi joj bilo lakše da priča s grupom roditelja kojima su djeca gej, ono što prajdovci il ko već organizira i rekla je da bi al ja ne mogu na internetima nać jel toga ima. Mislim imaju članci i to al članci nisu ljudi. I dunno jebiga, nespremna sam. :lol: Vidićemo sutra
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 01 stu 2018 22:50

^odi u udrugu pa se raspitaj jel organiziraju nesto. Ako ne, onda cemo unajmiti nekakve glumce koji ce glumiti druge roditelje i tako. :D no za ozbac, stvarno je velika stvar sto se zeli informirati, pogotovo na samom startu, jer te prve emocije su zajebana stvar i svasta se moze reci sto se ne misli i sto ostavlja veliku mrlju i da, ako je sada mogla ostati relativno kul, ne sumnjam da ce kasnije sve biti lakse za nju, a posebno za tebe. : )

Ont_i dalje :brainless:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 01 stu 2018 23:12

:D Can you be my life coach, plaćam u kulenu :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 01 stu 2018 23:40

^ubaci u ponudu jos koju cvarak and we can shake on it. :D

Ont- :brainless:

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 02 stu 2018 08:13

I00daChica je napisao/la:
nožice je napisao/la:
I00daChica je napisao/la: ot
Mater me pitala jel lezbe mogu dobit sidu :lol:


Sve se moze kad se hoce, mama. :D :samo crno:
Ajd ti nju dovedi sa sobom na "sahranu" - malo cemo ju opustiti. :D


Rado, al ne želim da dobije fras. :D Jbg nisam planirala ovo napravit uopće pa nisam baš spremna. Moram se stalno podsjećat da sam ja imala cca 10 godina prednosti življenja s i navikavanja na tu činjenicu. Ona nije ni cijeli jedan dan. Nakon ovog posjeta se još i vraća doma u pripizdinu di nema nikog s kime o tome može pričat, a da sam sigurna da može dobit dobre informacije. Moram imam strpljenje industrijske jačine brate :brainless: Al barem je super što me se ne libi pitat ništa. Pitala sam ju jel bi joj bilo lakše da priča s grupom roditelja kojima su djeca gej, ono što prajdovci il ko već organizira i rekla je da bi al ja ne mogu na internetima nać jel toga ima. Mislim imaju članci i to al članci nisu ljudi. I dunno jebiga, nespremna sam. :lol: Vidićemo sutra


mama ti je super :) ne libi se pitati, ne libi se otvoriti prema novom i drugacijem, upoznati se s time. to potvrduje i kroz pitanja i odluku da zeli istupiti pred nekim drugim ljudima i olaksati sebi i tebi.
mislim da uz sve to je najbolji put onaj kojim ce te zajedno ici i kojim ces je ti poduciti. stvorit ce se neka nova razina bliskosti, dat ces joj na znanje da si tu za sve sto ona sada ili ubuduce ne razumije a ona ce ti sigurno uzvratit razumijevanjem. :)

o svojoj mami, kako je divna zena. zena iz malog grada, nije vidjela puno svijeta ali sav svijet nosi u srcu. i sve ono sto nekad i ne razumije, ljubavlju prema meni je uspjela shvatiti. :)

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 02 stu 2018 11:03

^cestitam svima vama i vasim mamama :D

O tome kako neki ljudi stvarno mogu puno spavati,a drugi ne. Ali kad ih volis,nije ti tesko provesti jutro sama,tapkati na prstima do kuhinje da si skuhas kavu,preskociti dorucak da ih ne probudis lupanjem posudja,tiho se smjestit sa svojom salicom i s osmjehom na licu cekat da se probude.

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 02 stu 2018 14:09

o hrani. jede mi se wok, jede mi se pizza, ugljikohidrati vriste uzmiiii me.... zato ne volim doma biti, samo o hrani razmisljam i oko kuhinje se motam :roll2:

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 02 stu 2018 15:23

^^ this + pms.. pojela bi kuhinjsku frontu

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith123 » 02 stu 2018 15:31

kako cu se uguzit u svoju junikorn piđamu i grijat uz radijator gledajuci tv
Privilegirana

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 02 stu 2018 16:51

jpeg je napisao/la:Clanak 3.
Radi ocuvanja reda i mira na groblju te pijeteta prema mrtvima zabranjuje se
Zabava, glasan govor, smijeh, pjevanje, sviranje i slicno ponasanje koje nije primjereno odavanju pijeteta prema pokojnicima.

Znaci njima to smeta. Hm.
Nikad ne bih rekla.


Ajme znači ovo me sad sjetilo na "Ime ruže" Umberta Eca kad je onaj slijepi asshole redovnik propovijedao kako je smijeh grijeh jer izobličava Bogom dane crte lica i čini ga grotesknom maskom. A jebote
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la jpeg » 02 stu 2018 17:13

Kad ne filtriras sta citas :D

Tako sam sad sa sprovoda di su padali u nesvist, kumili, plakali, pa opet padali u nesvist pa za popizdit.
A oca pokojnika nisu vidili 4miseca.
Zive ulicu do.

Pranje grijeha na 90 stupnjeva.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 03 stu 2018 13:31

Wanting Bad Things

The reason that I can’t stand body positivity—not just that I think there’s something very churchy about like staring at like a photo of someone who is fat like you are and meditating your way into affection for yourself—the reason I can’t stand it is because I feel implicated. Because what it says is that my self-loathing—and I don’t mean mine generally, I mean mine, mine, Andrea Long Chu’s self-loathing—is a result of a lack of having had my consciousness raised. I say churchy not by accident, I do think there’s a kind of Protestantism to the notion of, at least we have to try. No, my self-loathing is precious to me, and it is a form of knowledge about myself, and it’s also by its own very structure fundamentally incapable of being fixed through consciousness-raising because self-loathing is a form of consciousness.

There’s this scene that one can imagine if one is a woman, or even if one isn’t, of standing in front of the mirror and assessing one’s body and you don’t like your gut and you wish your nose was a different shape and you have a double chin and you feel like your breasts are too big or your breasts are too small—whatever it is. Now you can run all of your feminist analyses about how this is patriarchy, and it’s body-phobic and it’s fat-phobic and it’s sexist and it’s the cosmetic industry and beauty standards and the media. You can do all of this, and you will not at any point be wrong. But, you also won’t feel better. If anything now you will feel worse, because now you’re ugly and stupid.


:lol:

Cijeli ovaj razgovor je super :inlove:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 03 stu 2018 20:12

Kak me bec hvata ovo sto pijem dok se spremam... nece valjat :D

Bas me zanima hocu li natipkat negdje nesto sramotno na forumu kad me skroz uzme :haha:

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 03 stu 2018 20:47

o prolaznosti
o tome tko je uvijek tu
i gdje sam sada ja
koliko se sve mijenja
u zivotnim ciklusima
i kako je sve dobro
uvijek je dobro
na kraju....

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 03 stu 2018 21:16

Vec neko vrijeme si mislim, dojma sam da cure/zene sve vise cugaju. Kod lezbi jos izrazenije. Vise skoro ne mozes nac zensku da recimo uopce ne pije alkohol. Il da se zaustavi na jednom picu. Narocito zgodnu, al nije na njih ograniceno. Vrlo cesto zapravo i puse i piju. Puse kad piju i te fore. Narocito zgodne, al nije na njih ograniceno. Urbi et orbi svim mladim 20tish djevama, cigarete su stvarno big turn off, ne kuzis dok si pupoljak, al s godinama, tipa 40te pa i ranije, to stvarno ude u sve pore bica, kosa, koza, boja, zubi, zadah, nokti, stan, roba, sve strada i vlada osobom. Addiction jel. Alkohol s godinama postaje sve losiji utjecaj na mozak.

luna-sky
Postovi: 127
Pridružen/a: 22 lis 2018 07:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la luna-sky » 03 stu 2018 21:48

Da se nadovezem na post, postoje još uvijek iznimke koje ne piju.
O.t zašto sjećanja sa godinama blijede, iako to ne želiš.
Tisuću zašto, tisuću zato.

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 03 stu 2018 21:55

kak dobijem ospice na bullshit generaliziranje. da tocno su stvari u svijetu onakve kakvim ih ja percipiram.
mozda jesu, ali samo u mome dvoristu....

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 03 stu 2018 22:11

^ popij nesto :D
Ok, da ne provociram samo. Meni je sve besmislenija ta spika sa generalizacijom kao bullshit (cesto je cujem), kao treba se valjda klonit generalizacije ovo ono, and i dont get it, razumijem da nista nije primjenjivo na apsolutno sve, ali postoje trendovi, gotovo svaki zakljucak neke analize vece skupine podataka donosi to sto nazivas generalizacijom. I ono, utemeljeno je matematicki. Postoje cak i varijable, statisticke recimo, za te 'generalizacije'.
Slobodno stavi kontraargumente, ill be happy to acknowledge something better if it makes more sense

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 03 stu 2018 22:21

na koji nacin i kako se podaci prikupljaju i obraduju zbilja mi ne trebas objasnjavati, kao ni porast trendova, koristenje grafova,...
tvoje misljenje da narocito zgodne cure piju, i da piju vise je temeljeno- na cemu? na kojoj studiji? mozda na promatranju onog sto je po tvojim kriterijima zgodno ( dalo bi se i o tome koliko je mjerodavno) i na nekom mjestu ? koje je sto? ogledni primjer vecine?
ovo je cisto generaliziranje i tvoje osobno zapazanje.

lastresort

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la lastresort » 03 stu 2018 22:28

#drama između 'znanstvena istraživanja su dokazala' i 'biheavyoralno gledano s moje strane'...ipak ne odrastu...

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 03 stu 2018 22:48

Novi izgled croL-a. Mislim da lajkam promjenu. Moći ću sa sigurnošću reći sutra ujutro.

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 03 stu 2018 22:51

crol je bio u deployu. :wow:
ko bi reko cuda skoro u ponoc :D
cestitam. nadam se da su bugovi uklonjeni i da nam je dosla i pokoja nova funkcionalnost. :feelingfree:

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

o čemu sad razmišljate...?

Post Postao/la OnaiJa » 03 stu 2018 22:54

O tome da vratite rozu boju, crol je promijenio izgled! :typerhappy:
:read:
boje mijenjaju dom

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 03 stu 2018 23:12

Adamzyan,
Moja 'studija' nije studija nego dojam, to sam tako i navela, i taj dojam nije iskljuciv, i dalje ne kuzim zasto se formiranju cak potpuno random dojma ne bi moglo pristupiti kroz znanstvene naocale kroz koje se donose zakljucci statisticko matematickim modelima. I ja, kao i zakljucci tih kvantitativnih modela, naravno da mogu biti u krivu. Dozvoljavam to. Dapace. Al isto tako mislim da cesto random dojam moze biti tocniji od krute znanstvene metode. U slucajevima kada imas puno znanja, iskustva, utakmica u nogama, pa ga jos nadogradis i kvalitetnom intuitivnom inteligencijom. To ti je kao kad si investitor, pa imas 150 researcha razlicitih analiticara o nekoj dionici, 125 ih kaze da je ta dionica buy, 10 hold i 15 sell. I sad netko ne zna da postoji tocno tih 150 researcha, ali dode do njih random 20, koja je vjerojatnost da ce dobiti isti dojam kao gore, da je najveci broj za buy? I jel onda njegov zakljucak defaultno, kakav god bio, u pravu ili krivu, bezvrijedna generalizacija samim time?

I cisto ispravak nekih navoda, nisam ogranicila zakljucak samo na zgodne zene. Naravno da su ukusi razliciti, ali opet ako napravim studiju, stavim evo 10 zena (moj izbor), mogu s visokom sigurnoscu pretpostaviti za koje od tih 10 ce vecina, da vecina, ziher reci da idu u kategoriju zgodnih zena. To nema veze s privlacnoscu. Ono, svi smo isli u skolu, u razredu je bilo 20 curica, za nekoliko od tih 20 su se svi deckici slozili da su zgodne. Znaci standardi ljepote postoje. Nece se svi sloziti sa time da je angelina jolie najljepsa zena na svijetu, ali vrlo mali broj ljudi ce reci da ona apsolutno nije zgodna zena. Narocito ako ti uz nju stavim neke sasvim prosjecno izgledajuce zene tipa... zeljka markic.

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 03 stu 2018 23:58

vrlo lijepo od tebe sto si se potrudila tako to slikovito objasniti, ukljucivsi cak i angelinu, markicku, đake prvake, investitore i ine.
ono sto ti zelim reci, da je tvoje misljenje temeljeno na tvojoj inteligenciji, utakmicama u nogama ili onome izmedu nogu i dalje samo tvoj dojam. nimalo relevantan meni. ono na sto sam posebno osjetljiva je kada se zenama tako olako prisiju epiteti. zalosno je kada to radi zena zeni. jos zalosnije je kada to dolazi iz usta osobe koja konstantno zensku seksualnost prostituira ovdje po forumu.
lp

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 04 stu 2018 00:12

I onda ga zakuca sa svojim dojmom mene :faint:

lastresort

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la lastresort » 04 stu 2018 00:18

kak se ove dvije slatko svađaju. baš bi bile awesome par. :cameraman:

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 04 stu 2018 00:50

Slazem se s tobom, zapravo sam htjela napisati gore u zadnjem postu: my place or yours? :osica:

lastresort

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la lastresort » 04 stu 2018 00:59

o tome kako moram čekati jutro da saznam kako će se ova statistička saga završiti
i o tome kako mi filozofija 'ako su podočnjaci veći od sisa ja iz kreveta ne izlazim' više nema smisla jer onak, ostat ću prikovana za krevet do kraja života :invisible: :visi:

Odgovorite