Helium kutak

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Avatar
Helium-3
Postovi: 124
Pridružen/a: 03 stu 2012 13:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: hotel Ultra

Helium kutak

Post Postao/la Helium-3 » 02 pro 2012 13:03

cokoladni.feferon je napisao/la:http://www.okcupid.com
Inteligentno napravljen, pa je i takvima privlačan.
:pjeva:
otisla sam sa toga prije par mjeseci. imala sam profil by-the-book i svejedno nula bodova. isto hrpa glupih muskih kao i na svim ostalim sajtovima tog tipa. a ovo sa domaceg internetskog prostora je neizrecivi uzas - uglavnom leglo primitivaca, bolesnika, pedofila i raznoraznih predatora. ustvari sam odustala od upoznavanja preko neta. ovdje sam tek toliko da si kratim vrijeme, ne vjerujem da cu ikada pronaci srodnu dusu.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la Kroacija » 02 pro 2012 18:56

helium sreco, jesi ti ikog pronasla odavde barem za na kavu?

Avatar
Helium-3
Postovi: 124
Pridružen/a: 03 stu 2012 13:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: hotel Ultra

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la Helium-3 » 02 pro 2012 19:15

invalid_user je napisao/la:helium sreco, jesi ti ikog pronasla odavde barem za na kavu?
naravno. osim kave dobila sam i gratis traume. svi su, cini se, na dobitku.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

račun
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 lis 2012 10:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la račun » 04 pro 2012 08:38

Kakve gratis traume? Pa šta su sve cure toiko loše!?

Što se iskrice tiče ne bi se ni sa tim složila da su svi tamo ovakvi ili onakvi. Svoju curu sam tamo upoznala i evo 4 godine smo skupa, a i neka prijateljstva sam tamo stekla. Naravno da se muški javljaju sa gnjisnim upadima ali to se ignorira, kretena ima svugdje.
Možda bi trebala prije nego odeš sa nekim na kavu razmijeniti što više poruka, dopisivati se neko vrijeme. I kroz takav način komunikacije se može netko donekle upoznati. Tipa jeli osoba komunikativna, kako općenito razmišlja i slično.

Avatar
Helium-3
Postovi: 124
Pridružen/a: 03 stu 2012 13:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: hotel Ultra

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la Helium-3 » 04 pro 2012 12:06

račun je napisao/la:Kakve gratis traume? Pa šta su sve cure toiko loše!?

Što se iskrice tiče ne bi se ni sa tim složila da su svi tamo ovakvi ili onakvi. Svoju curu sam tamo upoznala i evo 4 godine smo skupa, a i neka prijateljstva sam tamo stekla. Naravno da se muški javljaju sa gnjisnim upadima ali to se ignorira, kretena ima svugdje.
Možda bi trebala prije nego odeš sa nekim na kavu razmijeniti što više poruka, dopisivati se neko vrijeme. I kroz takav način komunikacije se može netko donekle upoznati. Tipa jeli osoba komunikativna, kako općenito razmišlja i slično.
Ma ne. svi decki su toliko losi. njih vise ne bih pipnula ni štapom. i cure su mi pruštile poneki gorak zalogaj, ali tome sam najvise bila ja kriva. najveci je problem sto je tesko doci u kontakt sa njima. meni se na tim dating stranicama nije javila ni jedna, dok se muzjake moglo birati u svim oblicima, bojama i okusima.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la black.cat » 05 pro 2012 08:30

Helium-3 je napisao/la:
cokoladni.feferon je napisao/la:http://www.okcupid.com
Inteligentno napravljen, pa je i takvima privlačan.
:pjeva:
otisla sam sa toga prije par mjeseci. imala sam profil by-the-book i svejedno nula bodova. isto hrpa glupih muskih kao i na svim ostalim sajtovima tog tipa. a ovo sa domaceg internetskog prostora je neizrecivi uzas - uglavnom leglo primitivaca, bolesnika, pedofila i raznoraznih predatora. ustvari sam odustala od upoznavanja preko neta. ovdje sam tek toliko da si kratim vrijeme, ne vjerujem da cu ikada pronaci srodnu dusu.
protumacila bih ovako - da tvoja podsvijest reagira obrambeno. mozda se bas svi nadjemo u toj fazi zivota kad se upitamo dal cemo ostat sami. svatko od nas isto tako zeli imat nekoga, ko kaze da ne, laze.
a cuj, radi na sebi, ako ne trazis - ne mozes ni nac, stoga trazi i dalje. mozda bi bilo vece vjerojatnosti da pronadjes nekoga preko neke zajednicke lezbe frendice ili ako imas s kime proci na party kad bude ponovno...

Avatar
Helium-3
Postovi: 124
Pridružen/a: 03 stu 2012 13:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: hotel Ultra

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la Helium-3 » 05 pro 2012 11:18

black.cat je napisao/la:
Helium-3 je napisao/la:
cokoladni.feferon je napisao/la:http://www.okcupid.com
Inteligentno napravljen, pa je i takvima privlačan.
:pjeva:
otisla sam sa toga prije par mjeseci. imala sam profil by-the-book i svejedno nula bodova. isto hrpa glupih muskih kao i na svim ostalim sajtovima tog tipa. a ovo sa domaceg internetskog prostora je neizrecivi uzas - uglavnom leglo primitivaca, bolesnika, pedofila i raznoraznih predatora. ustvari sam odustala od upoznavanja preko neta. ovdje sam tek toliko da si kratim vrijeme, ne vjerujem da cu ikada pronaci srodnu dusu.
protumacila bih ovako - da tvoja podsvijest reagira obrambeno. mozda se bas svi nadjemo u toj fazi zivota kad se upitamo dal cemo ostat sami. svatko od nas isto tako zeli imat nekoga, ko kaze da ne, laze.
a cuj, radi na sebi, ako ne trazis - ne mozes ni nac, stoga trazi i dalje. mozda bi bilo vece vjerojatnosti da pronadjes nekoga preko neke zajednicke lezbe frendice ili ako imas s kime proci na party kad bude ponovno...
u pravu si, radi se o mehanizmu koji me stiti od mene same. jednostavno sam odlucila prepustiti se racionalizaciji da nikada necu imati partnera/icu jer nisam atraktivna ili, da zdravo seljacki reknem, grdo izgledam. i zato sam odustala od nadanja da cu se negdje nekome svidjeti i dozivjeti sve to dolazi nakon toga. ustrajanje u toj fantaziji sigurno bi me pospremilo u ludnicu, pa sam se pomirila sa zivotom bez ikoga, kao sto se covjek koji je ostao bez ruke ili noge pomiri sa svojom disfunkcijom. tako da mi je sada najveci domet otici na kafu sa ljudima koje jedva poznam. sa vecinom njih vidjet cu se samo jednom i vise nikad, ali nije ni ta povrsnost toliko losa stvar jer uvijek u glavi mogu premotati sjecanje na trenutke kada mi je bilo okej u necijem drustvu.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

račun
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 lis 2012 10:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la račun » 05 pro 2012 12:58

Mislim oprosti ali kakvo je to baljezganje o ružnom izgledu!?
To ti je netko rekao ili si sama to zaključila?

Avatar
Helium-3
Postovi: 124
Pridružen/a: 03 stu 2012 13:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: hotel Ultra

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la Helium-3 » 05 pro 2012 13:03

račun je napisao/la:Mislim oprosti ali kakvo je to baljezganje o ružnom izgledu!?
To ti je netko rekao ili si sama to zaključila?
oboje
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la black.cat » 05 pro 2012 20:08

moras poradit na samopouzdanju. a gle, ne mozemo se svakome svidjeti. nekome smo lijepi, nekome prosjecni, a nekome ispod prosjeka. ako malo bolje pogledas oko sebe, vidjet ces i da su i lijepi i ruzni ljudi u vezama jer po tvojoj tezi bi onda u vezama i brakovima bili samo lijepi ljudi, a to tako nije.

Avatar
beppa.b.joseph
Postovi: 114
Pridružen/a: 19 lip 2012 23:38
Spol/rod: žensko

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la beppa.b.joseph » 05 pro 2012 22:58

Helium-3 je napisao/la:oboje
Da li ti je lijepa ova žena?
slika

Pretpostavljam da ne, pa ipak se radi o poznatoj španjolskoj glumici Rosy De Palma. Dakle, ne postoji osoba koja se sviđa baš svima, niti ona koja se ne sviđa nikome.
Eto, ova je žena primjer kako se svoj izgled može okrenuti u vlastitu korist, jer ona je posebna, osebujna i apsolutno jedinstvena.
Dakle?

Avatar
Helium-3
Postovi: 124
Pridružen/a: 03 stu 2012 13:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: hotel Ultra

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la Helium-3 » 05 pro 2012 23:26

odgovorno tvrdim da se ne sviđam nikome tko je dosao sa mnom u kontakt. vjerojatno negdje na kugli zemaljskoj postoji i netko sa drugacijim ukusom i pronaci tu osobu ne bi bio nikakav problem kada bih na raspolaganju imala zivot vjecni. no kako godine prolaze tako sam se morala pomiriti sa neuspjehom.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

Plague

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la Plague » 05 pro 2012 23:30

pics or it didn't happen!

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la black.cat » 06 pro 2012 08:59

Helium-3 je napisao/la:odgovorno tvrdim da se ne sviđam nikome tko je dosao sa mnom u kontakt. vjerojatno negdje na kugli zemaljskoj postoji i netko sa drugacijim ukusom i pronaci tu osobu ne bi bio nikakav problem kada bih na raspolaganju imala zivot vjecni. no kako godine prolaze tako sam se morala pomiriti sa neuspjehom.
pise ti u profilu 25-30god. tako lijepe mlade i lijepe godine da bi steta bilo odustat od sebe.
gle, mozes se samosazalijevat, plakat, derat se, ali to ti apsolutno nece nista pomoc. mozes trazit i radit na sebi i onda imas pune vece sanse da nekoga i nadjes.
imas kakvog bliskog frenda/icu da popricas sa nekime ko te doista upoznaje i kaze svoje misljenje?
neznam jel te tko poznaje sa ovog foruma, ali ja ne, tako da ti neznam tocno rec di je problem i jel ga uopce ima. mozda se samo radi o tome da neznas gdje pronac nekoga. mozda je do tvog karaktera i mozda vrijeme da provedes samoanalizu i upitas se jel tu ima kakvih osobina da druge odbija. svatko je nekome lijep. recimo, Angelina Jolie je vecini lijepa, a meni uopce nije privlacna. definitivno moras poradit na samopouzdanju. neznam, obnovi garderobu sa par dobrih krpica, odi u teretanu... nasminkaj se (ako se opcenito sminkas)... to ti sve moze pomoc da se bolje osjecas i budes privlacnija.
a, mozda si bas tako lijepa i draga cura kojoj je samopouzdanje narusio netko tko ti je bio zavidan ili netko tko sam/a dobro ni izgleda. ma joj, imas milijun pretpostavki jer ljudi ponekad svasta kazu, a ako si povodljiv/a, onda ces im u bas svemu vjerovat i to na svoju stetu.
drugo ti dijete drago ja ne bih znala rec, jedino da se trgnes, a ne zapustis.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la shizika » 06 pro 2012 09:00

BC :giveflower: :touched:
...život je lijep... (:

korana4
Postovi: 247
Pridružen/a: 15 srp 2012 21:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la korana4 » 06 pro 2012 09:15

:srce:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la JaNNa » 06 pro 2012 09:21

BC, najbolji post ikad!
čestitam :giveflower:

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la zenia » 06 pro 2012 11:18

djevojko, to kako izgledaju tvoja faca i tijelo nema
nikakve veze... karakter je tu presudan...

ja naprimjer izgledam baš bezveze.. al ono, stvarno...
onak nakaradno sam visoka, imam ogromno dupe,
neku bezze facu, cvike, prelošu frizuru (na ovom radim :D )
krećem se ko terminator i ne znam se obuć kako treba...
ono sveukupan dojam: bože sačuvaj!
al znaš šta?

imam i hrpe frendova, bila sam sa dosta cura i nikad mi nije bio problem
uspostaviti kontakt sa ljudima...

znaš zašto?

jer ne kukam o tome kako mi je grozno i teško, ne pilam ljude
sa svojim kompleksima, poštujem druge,
imam smisao za humor, trudim se biti zanimljiva
u svom društvu, trudim se pokazati tko sam i što sam...
ne ono što je vani, nego ono što je unutra.

tako da, ako već želiš pronaći nekoga tko će te voljeti i cijeniti,
počni voljeti i cijeniti sebe i raditi na sebi...
al naravno, to nije lako...
lakše je kukati kako ti je loše... ;)
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Aven

Re: Helium kutak

Post Postao/la Aven » 06 pro 2012 13:53

^ Nice one. : )

Jedino što ako je baš depresija posrijedi (klinička), tu onda dobra volja kao takva nije dovoljna.

Teško je to shvatljivo ljudima koji sami ne prolaze kroz ta stanja ili nemaju nekog bliskog tko se bori s depresijom.

Nadam se da griješim, ali po svemu pročitanom mislim da je u ovom slučaju baš to problem.

Avatar
Helium-3
Postovi: 124
Pridružen/a: 03 stu 2012 13:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: hotel Ultra

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la Helium-3 » 06 pro 2012 14:04

black.cat je napisao/la:
Helium-3 je napisao/la:odgovorno tvrdim da se ne sviđam nikome tko je dosao sa mnom u kontakt. vjerojatno negdje na kugli zemaljskoj postoji i netko sa drugacijim ukusom i pronaci tu osobu ne bi bio nikakav problem kada bih na raspolaganju imala zivot vjecni. no kako godine prolaze tako sam se morala pomiriti sa neuspjehom.
pise ti u profilu 25-30god. tako lijepe mlade i lijepe godine da bi steta bilo odustat od sebe.
gle, mozes se samosazalijevat, plakat, derat se, ali to ti apsolutno nece nista pomoc. mozes trazit i radit na sebi i onda imas pune vece sanse da nekoga i nadjes.
imas kakvog bliskog frenda/icu da popricas sa nekime ko te doista upoznaje i kaze svoje misljenje?
neznam jel te tko poznaje sa ovog foruma, ali ja ne, tako da ti neznam tocno rec di je problem i jel ga uopce ima. mozda se samo radi o tome da neznas gdje pronac nekoga. mozda je do tvog karaktera i mozda vrijeme da provedes samoanalizu i upitas se jel tu ima kakvih osobina da druge odbija. svatko je nekome lijep. recimo, Angelina Jolie je vecini lijepa, a meni uopce nije privlacna. definitivno moras poradit na samopouzdanju. neznam, obnovi garderobu sa par dobrih krpica, odi u teretanu... nasminkaj se (ako se opcenito sminkas)... to ti sve moze pomoc da se bolje osjecas i budes privlacnija.
a, mozda si bas tako lijepa i draga cura kojoj je samopouzdanje narusio netko tko ti je bio zavidan ili netko tko sam/a dobro ni izgleda. ma joj, imas milijun pretpostavki jer ljudi ponekad svasta kazu, a ako si povodljiv/a, onda ces im u bas svemu vjerovat i to na svoju stetu.
drugo ti dijete drago ja ne bih znala rec, jedino da se trgnes, a ne zapustis.
nisam rekla da odustajem od sebe. ali ubija me sto mogu upoznati 500 ljudi uzastopno, bez da itko pokaze zanimanje za mene. nije tu posrijedi sazaljenje ili nesto, nego polako gubim energiju za sve to skupa.
istina, imam beskompromisan karakter i cesto bude "sto na umu, to na drumu". radije bih umrla nego glumatala da se nekom dopadnem. otvoreno govorim sto mislim, tvrdoglava sam i nerijetko zakompliciram stvari. ako ce netko radi toga misliti da sam losa, neka mu je.
raditi na sebi? a sto konkretno? zanimljivo je kako svi ponavljaju tu mantru.... jedino sto mogu raditi jest citati knjige, razmisljati, skupljati znanje, razvijati se duhovno i intelektualno. imam dobru bazu za neki ok razgovor pod uvjetom da mi sugovornik nije antipatican. a ni u fizickom smislu ne mogu puno toga napraviti jer je sve u granicama normale. nisam debela, zapustena i slicno... priznajem da imam ruzan nos, ali njega su mi nagrdili imbecilni doktori jer sam ga kao dijete morala operirati radi neke urođene mane.
mozda bi bilo logicno da se droljasto nasminkam/obucem, ali to ne radim jer se tada osjecam jos ruznije.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

korana4
Postovi: 247
Pridružen/a: 15 srp 2012 21:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Helium kutak

Post Postao/la korana4 » 06 pro 2012 14:51

nemoj biti tužna, dođi kod nas u Karlovac, tu sve prolazi, ružnoća, glupost, debljina, mršavost, šepavost, možda ti se sreća osmijehne pa upoznaš osobu sa bar jednom navedenom vrlinom! :sinister:

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la hops » 06 pro 2012 14:53

moja strucna procjena je jednostavna - problem je jedino u tvom stavu.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la slapa » 06 pro 2012 14:56

Helium-3 je napisao/la:raditi na sebi? a sto konkretno?
primjerice suzdržati se od kukanja.
ne znam te već samo promatram tvoje pisanje na forumu sa strane.
napišeš ok oglas. netko ti se javi. odete na kavu s koje se vratiš s dobrim dojmom. ali već tu večer ili idući dan počneš kukati kako nikad nikog nećeš upoznati tko će te zavoljeti. il staviš neke fotke tipa fotka obješene osobe. pa da sam i ja bila na kavi s tobom i da mi je bilo ok taj razvoj događaja bi me zaplašio i povukla bih se. mada mi je možda bilo ok družiti se s tobom. neće se ljudi boriti za tvoje društvo dok te ne uspiju upoznati. daj im tu priliku prije nego ih svojom negativnošću uplašiš i udaljiš od sebe.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

korana4
Postovi: 247
Pridružen/a: 15 srp 2012 21:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Helium kutak

Post Postao/la korana4 » 06 pro 2012 15:08

sexa od jutra do sutra, u što većim količinama, riješava sve frustracije, bila lijepa ili ružna biti ćeš ispunjena pozitivnom energijom! Da sam slobodna ja bi te uzela kod sebe na tretman, rezultati bi bili vidljivi ubrzo! :glomp:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Helium kutak

Post Postao/la tamara3 » 06 pro 2012 15:08

Apropo "ružnoće" i ostaloga, nekad je zgodno staviti stvari u perspektivu. Lizzie Velasquez zovu "najružnijom ženom na svijetu", a bezimen i nepoznat sindrom od kojeg pati osim nje na cijelom svijetu ima samo još dvoje ljudi. Unatoč tome uspjela je u svemu čega se prihvatila, drži motivacijske govore, diplomirala je te napisala dvije knjige, a sudjelovala je i u projektu "It gets better".

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LmunU4JcEPc[/youtube]

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Helium kutak

Post Postao/la Bash » 06 pro 2012 15:19

još jedan primjer kad neko ima šarm/karizmu, a ne komplekse
slika
daj ljudima pri prvom upoznavanju uvid u pretežno ljepše strane u glavi. ne moraju svi odmah shvatit da si beskompromisna i tvrdoglava, nije ti to neka sreća jer se podrazumijeva da kad nekog upoznaješ budeš ok. valjda možeš radit na sebi na način da budeš malo manje tvrdoglava prema ljudima. meni je prvi dojam užasno bitan, ako neko koga ne znam ispadne na prvu bahat i zloban ili jednostavno naporan, neće mi bit neka motivacija da se više vidimo.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la black.cat » 06 pro 2012 15:31

Helium-3 je napisao/la:nisam rekla da odustajem od sebe. ali ubija me sto mogu upoznati 500 ljudi uzastopno, bez da itko pokaze zanimanje za mene. nije tu posrijedi sazaljenje ili nesto, nego polako gubim energiju za sve to skupa.
istina, imam beskompromisan karakter i cesto bude "sto na umu, to na drumu". radije bih umrla nego glumatala da se nekom dopadnem. otvoreno govorim sto mislim, tvrdoglava sam i nerijetko zakompliciram stvari. ako ce netko radi toga misliti da sam losa, neka mu je.
raditi na sebi? a sto konkretno? zanimljivo je kako svi ponavljaju tu mantru.... jedino sto mogu raditi jest citati knjige, razmisljati, skupljati znanje, razvijati se duhovno i intelektualno. imam dobru bazu za neki ok razgovor pod uvjetom da mi sugovornik nije antipatican. a ni u fizickom smislu ne mogu puno toga napraviti jer je sve u granicama normale. nisam debela, zapustena i slicno... priznajem da imam ruzan nos, ali njega su mi nagrdili imbecilni doktori jer sam ga kao dijete morala operirati radi neke urođene mane.
mozda bi bilo logicno da se droljasto nasminkam/obucem, ali to ne radim jer se tada osjecam jos ruznije.
nitko ni ne kaze da se preseravas i budes nesto sto nisi, ali mozes ublazit malo te svoje mane koje si iznijela. nije nista lose reci otvoreno reci sto mislis, samo moras odredit sto, gdje i kome sto direktno kazes da te nebi skupo stajalo. neki vole znat tocno na cemu si, a netko ne voli (znas kako se kaze, istina boli). a, sta da ti kazem za tvrdoglavost, kad sam i sama takva :D a, opet mislim da treba covjek sam zna oko kojih stvari ce bit tvrdoglav u zivotu, a oko kojih ne. a, ako mislis da nerijetko kompliciras stvari i da je to problem, nemoj ih komplicirat.
vidis, imas dobru ideju i to ti je super, citat knjige. isto tako mozes promatrat druge ljude oko sebe (oni koji su vjesti u verbalnoj komunikaciji) kako oni komuniciraju sa drugima. dokumentaraca ima more na televiziji. ok ako smatras da si dobra u komunikaciji, al ovo ti sve moze samo pomoc, a ne odmoc, a i recimo dobro je bit u toku sa vijestima iz svakodnevnog svijeta pa ako ti na spojaku ponestane ideje za razgovor, ubacis ("znas da je J. Lo bila sada u Beogradu? jesu ti neke njene pjesme dobre? za kog bi rado da dodje kod nas od ovih stranih izvodjaca?)
pa i neka si casual obucena i jos k tome cista i uredna nego da se oblacis kao da ides radit na cosak.

Avatar
Helium-3
Postovi: 124
Pridružen/a: 03 stu 2012 13:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: hotel Ultra

Re: Helium kutak

Post Postao/la Helium-3 » 06 pro 2012 17:21

slapa je napisao/la: primjerice suzdržati se od kukanja.
ne znam te već samo promatram tvoje pisanje na forumu sa strane.
napišeš ok oglas. netko ti se javi. odete na kavu s koje se vratiš s dobrim dojmom. ali već tu večer ili idući dan počneš kukati kako nikad nikog nećeš upoznati tko će te zavoljeti. il staviš neke fotke tipa fotka obješene osobe. pa da sam i ja bila na kavi s tobom i da mi je bilo ok taj razvoj događaja bi me zaplašio i povukla bih se. mada mi je možda bilo ok družiti se s tobom. neće se ljudi boriti za tvoje društvo dok te ne uspiju upoznati. daj im tu priliku prije nego ih svojom negativnošću uplašiš i udaljiš od sebe.
to su te nagle promjene raspolozenja / paranoja... desi se, nitko nije savrsen.
korana4 je napisao/la:sexa od jutra do sutra, u što većim količinama, riješava sve frustracije, bila lijepa ili ružna biti ćeš ispunjena pozitivnom energijom! Da sam slobodna ja bi te uzela kod sebe na tretman, rezultati bi bili vidljivi ubrzo! :glomp:
je li to istina?

cudno je da nista ozbiljnije sa mnom nisu htjeli imati ni ljudi su me u nacelu dobro prihvatili. mozda bi i ispalo nesto da krenem upoznavati stvarno puno ljudi, pa se u moru tih slatkorjecivih diplomata dogodi jedna osoba sa kojom cu izgraditi vezu, ali najveci je problem sto nigdje nemam za upoznati toliko ljudi. nemam pojma. mislim da nije vrijedno forsiranja. treba stisnut zube, svima se smjeskati na silu, pa mi mozda uleti netko za 15-20 god. :D
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Helium kutak

Post Postao/la black.cat » 06 pro 2012 19:24

joj daj mala, prestani se samosazalijevat jer to uopce nije seksi, nego se trgni! imas par stranica na kojima mozes upoznati nekoga, u drustvu, vani... samo ako si das truda.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Helium kutak

Post Postao/la Andain » 06 pro 2012 19:54

tamara3 je napisao/la:Apropo "ružnoće" i ostaloga, nekad je zgodno staviti stvari u perspektivu.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LmunU4JcEPc[/youtube]


Maleni off topic (ak smijem;))..meni se strašno sviđa ova cura s videa. Totalno mi je kul vidjeti nekog tko se uspije na dostojanstven način izdići iznad nekakvih neprilike, kod nje uključujući i fizički hendikep i okolinu. Vjerujem da joj nije bilo lako ni u djetinjstvu ni u pubertetu, al ono što me oduševljava je činjenica da cura djeluje strašno pozitivno, bistro i simpatično (gdje bi većinu tako nešto skroz pokopalo). Ne da mi izgled nije bitan, u praksi- jest, al ponekad taj faktor pomete činjenica da je netko poseban i ne utapa se u gomili.

Za Helium baš i nemam novih savjeta, Zenia je to pametno sročila.

P.s.pozdrav svima; rekla sam si da neću pisati po forumu, no ovo sam htjela iskomentirati:)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Zaključano