tko je tu lud?

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la bašja » 17 ožu 2013 08:44

znam da svi izlazimo na tri ista mjesta u križ i redovito se jedni zabave, a drugi kenjkaju o drugim ljudima i što oni tamo rade. ja to vidim ovako: ili su ljubomorni što oni nisu tako slobodni da obrnu dvije, tri djevojke po noći. ili su ljubomorni što se nisu našli na repertoaru osobe koja je obrnula dvije, tri djevojke te noći. ili su povrijeđeni što se djevojka koja obrne dvije, tri po noći nije zaustavila na njima....
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la Andain » 17 ožu 2013 14:44

@bašja ..osim ljubomore i povrijeđenosti, vjerojatno postoji i ona grupa cura kojima to ponašanje jednostavno nije privlačno. :) Mislim, super je vidjeti cure koje flertaju i zabavljuju se, flert je uvijek poželjan:).. ali ima i onih koje ne izgledaju kao da se zabavljaju već to čine iz nekakvog beznađa i bez kriterija..
“She's hot. I trust her.”
Hansel

backspace

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la backspace » 17 ožu 2013 17:26

Kakva ljubomora? Drago mi je da je takav stil nekom na ponos i diku, meni i nije, pogotovo ne u smislu da bi si to odvela doma (call me oldfashioned! :D ), no apsolutno mi je inace ovako ok da ljudi rade sto hoce. Podrzavam to, pa i provociram cesto :D

Uglavnom, to je sve nebitno. Meni je super flertanje, droljarenje, nacugavanje, napusavanje, razbijanje casa, pljuvanje u dalj, plesanje oko stange, sve... i voljela bih cim prije otkrit te navike kod drugih, tako da jos u startu elegantno rezem ukoliko nesto ne toleriram. U pocecima je to vrlo simple. Tom mislju vodena, djevojka koja je otvorila ovu temu bi zapravo trebala bit sretna sto je to vidjela. Super je da ljudi budu i rade sto im odgovara, a ne da se fuliraju ili izbjegavaju situacije koje iz njih izvlace ono... najbolje :D Onda fino lako na pocetku to otpilis jer kuzis da to ionako nije nesto sto bi ti odgovaralo.

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la bašja » 17 ožu 2013 17:34

@Andain, pa nije ni meni privlačno, al baš zato nisam tome nikakvu pažnju nikada obraćala. u stvari, sudjelovanje na ovoj temi mi je već malo previše poklanjanja pažnje tom velikom problemu.

a ti to više ovako filozofski lamentiraš nad sudbom kletom i kuda danas lezbež ide ako te situacija hiperseksualiziranih lezbica ne dira osobno?
ćoravi posao što se mene tiče. makar me neki zvali filozofom :D

edit: i možda da pojasnim, sve o ljubomori u prošlom postu se odnosilo na onu grupu djevojaka koje se žale na to kako se netko drugi ponaša i na one kojima to uspije pokvariti zabavu
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la omnia » 17 ožu 2013 17:40

Ne znam jel to što ne nosim naočale kad idem van, ali ja sam više nasanjkavanja, razmjenjivanja sline i barenja vidjela (a, bogme i doživjela :blushes: ) na stejt mjestima nego na gay friendly.

Mislim da bih trebala početi redovitije nositi naočale :ubergeek:

Aven

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la Aven » 17 ožu 2013 17:49

backspace je napisao/la:Meni je super flertanje, droljarenje, nacugavanje, napusavanje, razbijanje casa, pljuvanje u dalj, plesanje oko stange, sve... i voljela bih cim prije otkrit te navike kod drugih, tako da jos u startu elegantno rezem ukoliko nesto ne toleriram. U pocecima je to vrlo simple. Tom mislju vodena, djevojka koja je otvorila ovu temu bi zapravo trebala bit sretna sto je to vidjela. Super je da ljudi budu i rade sto im odgovara, a ne da se fuliraju ili izbjegavaju situacije koje iz njih izvlace ono... najbolje :D Onda fino lako na pocetku to otpilis jer kuzis da to ionako nije nesto sto bi ti odgovaralo.
Upravo to.

Isto sam mami rekla kad je ostala šokirana jer joj je brat rekao da je upoznao curu koja mu je odmah u prvoj rečenici rekla da voli veliki kurac. :lol:

Rekoh joj da ne vidim kakve koristi od toga da je gospođica bila sva mila, treptava i pristojna, ako mala voli hard-core i koristi takav rječnik. So, dala je bratu odmah do znanja s kim ima posla. :D

(Inače za nedjeljnim ručkom znamo s mamom podijeliti događaje s izlazaka pa se svi giglamo i širimo njene vidike. :gigglenod: :D).

Avatar
Erika
Postovi: 274
Pridružen/a: 18 vel 2013 16:12
Spol/rod: žensko

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la Erika » 17 ožu 2013 18:51

To ti je u biti onak... hello vodka, goodbye dignity! :)

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la Kroacija » 17 ožu 2013 18:57

backspace je napisao/la:plesanje oko stange
flashback. :D

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la Andain » 19 ožu 2013 08:29

bašja je napisao/la: a ti to više ovako filozofski lamentiraš nad sudbom kletom i kuda danas lezbež ide ako te situacija hiperseksualiziranih lezbica ne dira osobno?
Ovo meni?:) Uglavnom, upravo tako, čisto filozofski :)
Ma dobro, vjerujem da curi koja je otvorila topic ta spoznaja nije sad promijenila život, al ono, ja se često znam našaliti da sve predrasure koje sam sama stvorila vezano za gay zajednicu su nastale nakon što sam dobar dio njih i upoznala :shrug: :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Odgovorite