tko je tu lud?

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Avatar
titanium
Postovi: 3
Pridružen/a: 25 vel 2013 21:37

tko je tu lud?

Post Postao/la titanium » 10 ožu 2013 19:12

znaci ovako, vec sam neko duze vrijeme u zagrebu i nisam bas jedna od onih da pate da budu videne u nekim gay krugovima i takve stvari, ali eto u zadnjih par mjeseci sam odlucila malo se vise kretati na takvim mjestima, znaci kafici, klubovi i sve sto ide s tim u zg-u.
moj dojam je da ja ne znam tko je tu lud? cure ili ja? naskakivanje na sve zivo sto se mice, barenje sa tri,cetiri cure ili frajera :wow: u istoj noci, necu ni misliti sta dalje bude.
jesam li ja jedina kojoj to nije ni malo privlacno?

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la zenia » 10 ožu 2013 19:25

a jbg to je kao da staneš usred gajeve i čudiš se kurvama...
dobro doduše ni po gajevoj više nema toliko kurvi.. preselile na naslovnice
i u green gold...
al valjda kontaš što sam htjela reći...
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
lizistrata
Postovi: 159
Pridružen/a: 17 lis 2010 01:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: purgerland

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la lizistrata » 10 ožu 2013 19:48

A jbga svud budala.. I ja sam se svemu čudila na početku, dok nisam skužila da ljudima samo treba društvo ili mjesto koje to podržava da budu krajnje degutantni i nepristojni, i da toga ima stvarno posvuda.. Pogledaj samo djecu u minicama i tonom šminke vikendom. Pa još to sve stavi na gay potenciju XD
Ali opet nismo ni svi takvi, neki bi se radije opalili lopatom po glavi nego si to dopustili, pa ispadamo ludi o.O
Uvijek možeš pristojno odbiti takve ulete, naći nekog normalnog, i okrenuti glavu..
Nit ja ne razumijem to, al jbga toleriraš... Tko ne kuži teško da i bude.. Ugl welcome to the cookoo club, a većina je ionako odustala od izlazaka :S
"The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.”
― Lois McMaster Bujold

Aven

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la Aven » 10 ožu 2013 19:55

Well, ak' te se osobno ne tiče nečije ponašanje, što te briga. :D

Nek' se djeca zabavljaju. slika

Avatar
titanium
Postovi: 3
Pridružen/a: 25 vel 2013 21:37

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la titanium » 10 ožu 2013 20:07

ma nije da me se osobno tice, neka njih, samo kad idem van zelim se zabavit, mozda upoznat nekog zanimljivog, a kad ono ne mozes pobjeci od toga.
npr. skuzim neku super curu, jedan trenutak se spremam za nekakav ulet, upoznavanje, a u sljedecem trenutku vidi je da se barim s nekim drugim, a u sljedecem s nekim trecim...ono jednostavno vise ne znam trazit nekog donekle "normalnog"

backspace

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la backspace » 10 ožu 2013 20:18

:lol:
Vis ja to nisam primjetila, valjda 2x nisu bila dovoljna da snimim situaciju i kako ekipa funkcionira u hotpotu. Ja tam uopce nisam gledala zene kao zene. Kao sexualne objekte i to. Meni brate nema pomoci :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la Kroacija » 10 ožu 2013 20:31

titanium je napisao/la:znaci ovako, vec sam neko duze vrijeme u zagrebu i nisam bas jedna od onih da pate da budu videne u nekim gay krugovima i takve stvari, ali eto u zadnjih par mjeseci sam odlucila malo se vise kretati na takvim mjestima, znaci kafici, klubovi i sve sto ide s tim u zg-u.
moj dojam je da ja ne znam tko je tu lud? cure ili ja? naskakivanje na sve zivo sto se mice, barenje sa tri,cetiri cure ili frajera :wow: u istoj noci, necu ni misliti sta dalje bude.
jesam li ja jedina kojoj to nije ni malo privlacno?

ajd brate ne drami.
ima toga svugdje, i u gej i u hetero zajednicama. nije uopce stvar da je netko lud ili ne, to su jednostavno karakteri.
ja izadjem vikendom s ekipom i poznanicima i uzmem sto mi pase, odnosno druzimo se i hengamo s ljudima koji su istog ili slicnog mindseta ko i mi, odnosno karaktera. i nije me strah upoznati nekog novog niti cu ga osudjivati ako je kreten, samo cu se odmaknuti i to je to. male su sanse da ce me privuci na prijateljski ili bilo koji nacin netko tko je muha bez glave, pa se jednostavno ogradim od toga i ne dozivljavam. savjetujem jednako.
pretpostavljam da je ljudima tesko naci opcenito normalnu ekipu i frendove, jebiga. zato vecina i visi po forumima.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la shizika » 10 ožu 2013 20:55

kurve :D
...život je lijep... (:

Aven

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la Aven » 10 ožu 2013 21:55

titanium je napisao/la:mozda upoznat nekog zanimljivog
Nema ti toga više. Tko je jamio, jamio je.

:D

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la Bash » 10 ožu 2013 22:44

titanium je napisao/la:ma nije da me se osobno tice, neka njih, samo kad idem van zelim se zabavit, mozda upoznat nekog zanimljivog, a kad ono ne mozes pobjeci od toga.
npr. skuzim neku super curu, jedan trenutak se spremam za nekakav ulet, upoznavanje, a u sljedecem trenutku vidi je da se barim s nekim drugim, a u sljedecem s nekim trecim...ono jednostavno vise ne znam trazit nekog donekle "normalnog"
pa drugi put brže uleti. očito je cura isto bila tu da bi upoznala nekog, samo je poduzetnija po tom pitanju. to šta ćeš ti prema komunikaciji u klubu imat zamišljanja da ko zna koliko ih dnevno obradi, well, to su tvoje predrasude koje ne moraju bit točne ;)

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la JaNNa » 11 ožu 2013 08:08

titanium je napisao/la:znaci ovako, vec sam neko duze vrijeme u zagrebu i nisam bas jedna od onih da pate da budu videne u nekim gay krugovima i takve stvari, ali eto u zadnjih par mjeseci sam odlucila malo se vise kretati na takvim mjestima, znaci kafici, klubovi i sve sto ide s tim u zg-u.
moj dojam je da ja ne znam tko je tu lud? cure ili ja? naskakivanje na sve zivo sto se mice, barenje sa tri,cetiri cure ili frajera :wow: u istoj noci, necu ni misliti sta dalje bude.
jesam li ja jedina kojoj to nije ni malo privlacno?
ne poznajem nikoga tko se tako ponaša (bar ne više!) niti nekoga tko to smatra privlačnim.
no, ne vidim ništa loše u tome.
ti očito izlaziš da bi upoznala nekog, dok drugi izlaze samo da bi se zabavili.
e sad.. nekome je zabava nalokat se ko krava, nekome plesat cijelu noć, a nekome zbarit cijeli klub - i ne vidim ništa loše u tome, niti smatram da je netko lud zbog toga.
svi mi imamo svoje faze i prolazimo ih na "svoj" način.
i to nije "fenomen" koji se javlja samo u lgbt zajednici već svagdje.
malo se opusti i uživaj u životu, i da.. nema gay ljudi samo na gay mjestima, pa možda ne bi bilo loše da kombiniraš mjesta za izlazak...

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la hops » 11 ožu 2013 08:32

meni se to ne dogada.
mozes molim te poslati popis adresa ti groznih mjesta?

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la shizika » 11 ožu 2013 13:51

titanium je napisao/la:ma nije da me se osobno tice, neka njih, samo kad idem van zelim se zabavit, mozda upoznat nekog zanimljivog, a kad ono ne mozes pobjeci od toga.
npr. skuzim neku super curu, jedan trenutak se spremam za nekakav ulet, upoznavanje, a u sljedecem trenutku vidi je da se barim s nekim drugim, a u sljedecem s nekim trecim...ono jednostavno vise ne znam trazit nekog donekle "normalnog"

'ko prvi do djevojke, djevojka njegova :D
...život je lijep... (:

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 11 ožu 2013 13:53

Očigledno da je djevojka i od drugog i trećeg i ...da... :/

Ja bi isto htjela znat koja su to mjesta i zašto ja ne vidim takve stvari.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la slapa » 11 ožu 2013 13:53

^
zato jer sjediš curama u krilu, nabacuješ seksi denseve i tak to. mislim da si ti jedna od ovih cura koje autorica teme percipira ko radodajku. :D

inače ja kužim problem, isto mi to malo smeta kad se meni ni jedna ne upucava. ali kad meni ulijeću onda mi je skroz ok. :D (jk)
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la hops » 11 ožu 2013 13:55

meni je jedna uletila danas :D
rekla je: oces da ti gatam? gatam na grah, na karte...sve cu da ti kazem! mnogo si lepa...mnogo kazem. al nema sreca u ljubav...nema...
nislim da je ocito da mi se nudila!

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 11 ožu 2013 13:55

jel te zažvalila?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Aven

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la Aven » 11 ožu 2013 13:57

slapa je napisao/la:inače ja kužim problem, isto mi to malo smeta kad se meni ni jedna ne upucava. ali kad meni ulijeću onda mi je skroz ok. :D (jk)
:D

Veli mi frendica da joj je u Rushu prošli tjedan neka mrtva-pijana prišla i rekla: Ja bi tebe jebala.

A ova joj odgovorila: Da? A bi li znala?

:lol:

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la hops » 11 ožu 2013 14:00

Biseksualna Lezbijka je napisao/la:jel te zažvalila?
skoro.
al me zato zicala 5 kn za kruh za svoje 12-oro djece...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 11 ožu 2013 14:02

slapa je napisao/la:^
zato jer sjediš curama u krilu, nabacuješ seksi denseve i tak to. mislim da si ti jedna od ovih cura koje autorica teme percipira ko radodajku. :D
Sjedim TEBI u krilu jer nema mjesta u birtiji.
Ti si kriva što me nitko ne bari.
Hvala šlapo. Hvala. slika
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la gemini » 11 ožu 2013 15:18

Aven je napisao/la:
slapa je napisao/la:inače ja kužim problem, isto mi to malo smeta kad se meni ni jedna ne upucava. ali kad meni ulijeću onda mi je skroz ok. :D (jk)
:D

Veli mi frendica da joj je u Rushu prošli tjedan neka mrtva-pijana prišla i rekla: Ja bi tebe jebala.

A ova joj odgovorila: Da? A bi li znala?

:lol:
hahhahaha super :D

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la black.cat » 11 ožu 2013 21:22

titanium je napisao/la:znaci ovako, vec sam neko duze vrijeme u zagrebu i nisam bas jedna od onih da pate da budu videne u nekim gay krugovima i takve stvari, ali eto u zadnjih par mjeseci sam odlucila malo se vise kretati na takvim mjestima, znaci kafici, klubovi i sve sto ide s tim u zg-u.
moj dojam je da ja ne znam tko je tu lud? cure ili ja? naskakivanje na sve zivo sto se mice, barenje sa tri,cetiri cure ili frajera :wow: u istoj noci, necu ni misliti sta dalje bude.
jesam li ja jedina kojoj to nije ni malo privlacno?
a gle, "ukusi" su razliciti. mozda bas pogodis nocne sate kad vecina nije ni svijesna gdje se nalazi, a kamo li sta radi. mozda bas naletis na one koje moraju bas svaku curu isprepipat i izgrlit... stvarno zivimo u drugacijim vremenima.
slobodno vrijeme drugih ljudi me ne interesira, ali bi me interesiralo da cura sa kojom imam nesto, se "zabavlja" sa drugim curama meni iza ledja. e, to je vec nesto drugo. (i, sto primjetim, opcenito su cure jakooo ljubomorne na druge cure. samo da pozdravis na ulici curu koja je u vezi, vec ova njena sikce na tebe :D )
i, dok se ti budes pitala kaj je to danas sa tim ljudima i kamo ide ovaj svijet, nadam se da ce naic netko ili neke :D sa kojom/ima ces se rjesit predrasuda da nisu svi ljudi isti i da ipak postoji netko tko ce voljet i postovat te u pravom smislu rijeci...

Avatar
titanium
Postovi: 3
Pridružen/a: 25 vel 2013 21:37

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la titanium » 12 ožu 2013 13:09

idem i ja vani da se zabavim i ludo provedem, al jednostavno je tako nesto tesko ne zamjetiti, pa nisam slijepa
nemam nikakve predrasude i znam da nisu svi isti, samo mi je to malo glupo :shrug:
a dobro znam da to ne postoji samo u lgbt zajednici, svasta sam dozivjela :sealedlips:

Ooh

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la Ooh » 12 ožu 2013 16:51

hops je napisao/la:meni je jedna uletila danas :D
rekla je: oces da ti gatam? gatam na grah, na karte...sve cu da ti kazem! mnogo si lepa...mnogo kazem. al nema sreca u ljubav...nema...
nislim da je ocito da mi se nudila!

:D :D :D bu a hahahahhahhahahah :)
________________________________________________________________________

ponekada kada nesto ne pase okrenes se i pustis to. bilo kakvi napadi su suvisni, jer ne mozes nametati ljudima kako da se ponasaju i sto da rade. prije ili kasnije ces naletjeti na nekoga tko dise slicno kao i ti, pa ti nece biti vazno to sto ti ne pase. polako...polako.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la Andain » 13 ožu 2013 08:33

Gledaj to s pozitivne strane, barem se nećeš morati premišljati zbog prevelikog izbora onih čije ponašanje ti paše. :D
Mislim, prosjek ponašanja bilo koje skupine uvijek naginje ''manje inspirativnom'', al ono, nije da planiraš date-at većinu, ono što je bitno je znati što ti ne paše i ne raditi kompromise oko toga.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la JaNNa » 13 ožu 2013 13:12

gemini je napisao/la:
Aven je napisao/la:
slapa je napisao/la:inače ja kužim problem, isto mi to malo smeta kad se meni ni jedna ne upucava. ali kad meni ulijeću onda mi je skroz ok. :D (jk)
:D

Veli mi frendica da joj je u Rushu prošli tjedan neka mrtva-pijana prišla i rekla: Ja bi tebe jebala.

A ova joj odgovorila: Da? A bi li znala?

:lol:
hahhahaha super :D
prejako!

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la gigiONlajna » 14 ožu 2013 19:32

A ova joj odgovorila: Da? A bi li znala?
Želim izgovorit jednom tu rečenicu. I bit ozbiljna izraza lica pri tome.

Aven

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la Aven » 14 ožu 2013 23:54

^ D. je stvorena za takve scenarije i one-linere. :D

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la gigiONlajna » 15 ožu 2013 11:57

[quote="slapa"

inače ja kužim problem, isto mi to malo smeta kad se meni ni jedna ne upucava. ali kad meni ulijeću onda mi je skroz ok. :D (jk)[/quote]

:this:

Ooh

Re: tko je tu lud?

Post Postao/la Ooh » 17 ožu 2013 00:29

znam da je cudno, ali stvarno ne volim ulete neznanaca na blef s nekim forama, jos kada se indirektno nabacuju neke spike o seksu, ...frustrirajuce je malo za reci. ok je ako pristupi netko ok, ali seljacki uleti, a uglavnom su takvi...budi u meni nelagodno ponasanje, pa mi sjebe vecer i onda za to krivim uletace, za koje se mora pripremiti unaprijed, sto umanjuje radost izlaska, meni. jos ako se ostvari, koma...tako da mi je super vidjeti da netko voli ulete, tj. da je normalno voljeti ulete.

Odgovorite