nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Avatar
_burn_
Postovi: 357
Pridružen/a: 27 lis 2011 16:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Bogu iza tregera

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la _burn_ » 23 lip 2013 15:45

Nekoc-razjebavala novce na takve gluposti da mi dode sad da lupam glavom o zid..trudila sam se zbarit sto vise cura da bi se osjecala mocno,provodila noci i dane s krivim ljudima na glupim mjestima..pogresne ljude pustala u zivot i srce..bila nezadovoljna,ljuta na cijeli svijet
sad..napokon pronasla ljubav svog zivota,odselila se k njoj i sad uzivamo s nasim zivotinjama,rjesavamo sve probleme zajedno..sad me raduje mali krug ljudi s kojima volim provodit vrijeme..najdrazi "izlazak" mi je setnja uz Koranu uz moju dragu,par frendova i s nasim psom :)
:touched:
Cjenim vise mamu i sve sto mi govori i tako sam ponosna sto moju ljubav i frendice voli i brine o njima :touched:
..jedini nacin da se izbjegnu pogreske je steci iskustvo..jedini nacin da se stekne iskustvo je ciniti pogreske..

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la alice » 23 lip 2013 19:43

Zanimljivo, dosta vas voli saditi. Evo i ja na balkonu sadim povrće i začine. Samo mi je žao što nisam proguglala prije sadnje mente (naime, raste kao luda i dominira balkonom). I nekoć mi nije bilo bitno koliko spavam - sada mi je važno da se dobro odmorim.
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Avatar
Charlotte
Postovi: 42
Pridružen/a: 25 lip 2013 08:30
Spol/rod: žensko

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la Charlotte » 26 lip 2013 22:54

Andain je napisao/la: Dopuštam si više grešaka. To je jedna od onih bitnijih stvari koje su se pokazale promjenjenima kroz vrijeme.
Prije sam zivot shvacala toliko ozbiljno da sam svaku i najmanju odluku toliko dugo vagala misleci da ce mi ta "kriva" odluka taaaako znacajno utjecati na zivot. I onda prode vrijeme i shvatis da je bilo svejedno i da je toliko brige i zivciranja bilo zanista. Sad vise uzivam. I uvijek sam imala planove za sutra, za mjesec dana, za godinu, 5, 10,... i onda opet prode vijeme i to ti postane dosadno i shvatis da je toliko planiranja i utrosenog vremena bilo zanista. Treba ici polako, dan po dan... :coffeedance:

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la black.cat » 28 lip 2013 12:42

i sama sam pocela vise drzat do cvijeca :D

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la black.cat » 03 srp 2013 20:13

sve u svemu, prioriteti se u zivotu mijenjaju, nije sve poredano na toj nekoj "ljestvici" istim redoslijedom i to stalno. do nekih promjena dodje jednostavno sa godinama, nesto da se izbjegne monotonija,... nekome je najvaznije i sa 20. i sa 30. godina da izadje van i da se napije i to mu predstavlja najveci uzitak u zivotu. svi smo razliciti i ocito svatko ima svoje veselje.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la JaNNa » 04 srp 2013 08:36

Andain je napisao/la:Dopuštam si više grešaka. To je jedna od onih bitnijih stvari koje su se pokazale promjenjenima kroz vrijeme.
jel se ovo odnosi na ono da se ne bojiš više nešto probat i da više toliko ne razmišljaš o posljedicama nekog odabira?
tj. shvatila si s vremenom da odluke ako ih samostalno donosiš sa rizikom potežu posljedice kakve god bile, ali bar znaš da je odluka isključivo tvoja?

do I make sense?

Avatar
plavo
Postovi: 853
Pridružen/a: 08 stu 2011 14:31
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la plavo » 04 srp 2013 12:03

prije sam se družila s puuuno ljudi, sad se ti krugovi sve više smanjuju
nekad su mi materijalne stvari bile jako važne, sad mi je važno da imam za one osnoovne potrebe - hrana, odjeća, režije
prije sam švrljala kad god sam imala priliku, sad me to uopće ne zanima
jedino što je ostalo isto je ljubav prema prirodi i sportu, ostalo mi je promjenilo za 360 :D

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la Andain » 04 srp 2013 13:56

@Janna..da, baš to, shvaćaš da su pogreške neizbježne i da ih nije poanta izbjegavati, odnosno da nije poanta isključivo u tome.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 14 sij 2014 22:06

Nekoć mi nije bilo bitno što i kako jedem, danas pazim na prehranu.
Nekoć mi je bilo bitno/ije druženje, danas cijenim svoj mir.
Nekoć sam dobivala izjave: Kako to nisi gledala? Dobivam ih i danas. :runaway:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la ticklebook » 16 sij 2014 11:16

Zita je napisao/la:Nekoc mi je bilo bitno pratiti tehnologije, znati sve o novim mobitelima, pratiti donekle (koliko se to moze) komp hardver i sve te stvari koje dolaze sa time. Svaki dan sam bila na gsmareni i raznim mobitel frik forumima a sad, kad mi je draga nesebicno uzela xperiu pro pa sam ostala na wildfireu, sam dosla do toga da mi je bas svejedno.
Ne znam jel do tog moba il do cega al vise ne odlazim na slicne stranice. Nemam pojma kaj se novo dovlaci do polica, skoro nezainteresirano gledam novi samsung galaxy 4 i mislim kako mi ne pada na pamet da dam toliko para za takvu malu sitnicu.
Sada bi radje potrosila svu lovu na putovanja. Sad sadim naranče i mandarine na balkonu, surfam po forumima o citrusima i ne uzrujavam se vise oko 80% stvari...bmk.

Sto se kod vas promijenilo? Sto je postalo nebitno a sto je sad najbitnije?

*osice, ak sam pomislis prokomentirat da sam odrasla zamisli kak radim debilnu facu pa bus odustala :D
LOL mene to drži već jedno dobrih 5-6 godina.
Mob mijenjam kad crkne ili mu počnu otpadati tipke. Bitno da radi.
Nemam potrebu više isprobati svaki novi restoran ni biti na svakom eventu.
Popušta me "fear of missing out" gomile (svi su tamo a ja nisam) a jača "fear of missing out" rada na sebi i kvalitetnog provođenja vremena sa samom sobom i s bliskim osobama.
S vremenom:
1.) Naučiš biti sam sa sobom
2.) Ako već nisi, počneš osjećati povezanost s prirodom
3.) Naučiš razliku između prijatelja i poznanika
4.) Nađeš neki svoj unutarnji mir
5.) Shvatiš da je politika qrva, kao i inicijative koje se is aktivističkih pretvore u političke.
6.) Naučiš ne trošiti vrijeme na krive Drine i vjetrenjače. Ali kad gađaš, pogađaš u sridu.
7.) Shvatiš koliko ne znaš i koliko još trebaš učiti.
8.) Naučiš spajati materijalno i duhovno.
9.) Naučiš bolje brinuti o sebi.
10.) Shvatiš da karma fakat funkcionira. Pa onda bahate kretenodebilčine ostaviš istoj.
11.) Nadovezujući se na prethodno, shvatiš da s vremenom sve dođe na svoje i da svako zašto ima svoje zato.
12.) Shvatiš da jedina maksima treba biti "budi prema drugom kakav želiš da se bude prema tebi"
13.) Shvatiš da je bitno paziti na svoje tijelo. Ono nosi tvoju dušu i trebaš se prema njemu odnositi s poštovanjem.
14.) Nemoj da ti nijedan dan prođe bez meditacije/molitve.
15.) Bar jednom u životu istrči polumaraton ili ispenji smjer na Paklenici (i sl.) ili nešto za što si i ti i svi oko tebe mislili da "ne bi ti to nikad" a za što moraš pomaknuti svoje granice.
16.) Svaki dan nauči jednu novu stvar.
15.) Svaki tjedan probaj jednu novu stvar.
17.) Svaki dan zapiši bar 5 lijepih stvari koje su ti se taj dan desile i 5 stvari na kojima si zahvalna.
18.) Neka ti uvijek bude na pameti da je oholost najveći grijeh iz kojeg proizlaze svi drugi grijesi.
19.) Bavi se nekim sportom.
20.) Svaki tjedan pročitaj jednu knjigu.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
WinteRR
Postovi: 435
Pridružen/a: 18 sij 2014 22:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Ostalo
Lokacija: Germanija
Kontakt:

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la WinteRR » 18 sij 2014 22:49

S godinama se menjaju i okolnosti i ljudi...ja sam konačno postala bitna sama sebi, dok sam na moju žalost,
da ne kažem glupost, do skora sve ostalo i ostale stavljala pre svojih i želja i potreba. Jesam li postala sebična?
Pa, možda..ali ne bih ja to baš tako nazvala, više mi se sviđa reč ''prioritet''....što znači da sam sama sebi
postala prioritetna i shvatila da nemam baš toliko vremena da bih ga trošila tek tako....

Sve u svemu:
ranije = drugi
sada=JA :srce:
Glupost je okrugla, nema ni pocetak, ni kraj!

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la gemini » 19 sij 2014 20:25

bili su mi bitni izlasci, bezvezni ljudi i isprazne cure..sad su mi bitni prijatelji, visesatno okretanje tema s njima i babinjaci uz filmove..i san..
e da, i nekoc mi je bio bitan izgled..sad su mi bitne pare :sinister:

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la megan » 19 sij 2014 21:24

nekoć sam bila puno stroža prema sebi.. nisam si dozvoljavala pogreške, a zbog svake sam strašno patila.
sad shvaćam da nisam savršena i da ne mogu biti.

nekoć sam bila potpuno nezainteresirana za bilo što, a sad sam strašno znatiželjna.

nekoć sam od svakog odnosa očekivala potpunu predanost i bila užasno posesivna.
sad ne marim previše za većinu svojih odnosa, a u onima koji su mi bitni nisam posesivna, jer igram na potpuno povjerenje.

20(+1) godina tek.. tko zna što će biti s 25 :D
Desert je visnjica :(

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la DoubleTrouble » 20 sij 2014 17:52

^
uuuu jesi mlađahna :D

Prije nisam imala listu prioriteta, danas ju imam i držim se iste bez odstupanja.
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Avatar
diskrepancija
Postovi: 27
Pridružen/a: 15 sij 2014 23:30
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la diskrepancija » 20 sij 2014 23:42

I nekoć ... i sad. Eh.
slika

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la Kroacija » 21 sij 2014 00:23

Ne zamaram se ljudima ko prije. Opcenito sam opustenija.
Smirenija sam i naucila sam da su ljudi prolazni.
Rekla bih da sam se pomalo zasitila i izlazaka, ali mislim da ne bi bilo tocno. Izlazi mi se, samo puno manje nego prije. I nije mi svejedno bauljati pijana po trgu. Povucenija sam.
I prije nisam previse uocavala ljepote henganja s frendicama, sad je milina uci u birc, kakav god on bio, gdje te docekaju sa povikom "dobrodosla doma!" :) i uz interne pizdarije valjati brda smijeha.

Putuje mi se i dalje najvise od svega. I dalje ne znam sto tocno zelim od zivota osim toga.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 21 sij 2014 08:19

^ same here.
Neki dan cura i ja bile u studiju smijeha i dode konobarica za sankom: jel isto?
Srce mi je bilo kao kuca veliko. :inlove:
+ cijenim nedjelju provedenu u krevetu i kaucu gledajuci filmove i nemam osjecaj da ista propustam.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
sky
Postovi: 93
Pridružen/a: 10 kol 2013 20:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: u visinama

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la sky » 21 sij 2014 20:00

Ooh je napisao/la:kada citam ovu temu osjecam se kao vanzemaljac. najdalje sto mogu je skuziti da imam 29. ali i dalje ne znam sto to znaci i moj odnos prema starosti i aktivnostima je "dok god mogu hodati i visiti sa neke grane dobro je jer stignem do slapova, okretati pedale" i sve je negdje tamo. "dok god nisam corava dobro je, jer mogu pored svih sivilizacijskih tekovina, kompjutera i ostalih pizdarija citati" i naravno:" dok god mogu jebati sve po spisku nekom tko je zlocast, ja sam super" nisu mi bed bore i manjak energije, nego ono...necu valjda izgubiti duh. aktivnosti se mijenjaju cesto kao posljedica okolnosti, barem kod mene. ne gledam to kao starenje nego kao neku vrstu prilagodbe, a njih je kod mene bas bilo dosta. "mijena je stalna". bitno se samo osjecati ok u svojoj kozi i u svemu naci nesto sto je zivo. jao sto opet kenjam...
ooh :inlove:


nekad su mi uvijek drugi bili na prvom mjestu. sad sam si ja.
my needs are simple: all I want is everything

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la Moloko » 23 sij 2017 17:00

Nekad sam više gledala na to što će drugi misliti sada me baš briga.
Imala sam neki čudan strah od vožnje bicikla, više ga nemam.
Razbijala sam glavu analiziranjem situacija, ljudi,trenutaka, sada sam to svela na minimum iako smatram da bih trebala još smanjiti.
Ulazila sam u odnose u potpunosti emocionalno sada ulazim sa ipak većom dozom razuma.
Jako sam se trudila zadržati neke ljude u životu, sada puštam da djelima pokažu trebam li ih zadržati.
Prije sam jako željela imati vlastiti stan, sada ta želja i dalje postoji ali nije mi to pri vrhu prioriteta.
Imala sam manje hrabrosti nego što je sada imam.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la ariadne » 23 sij 2017 19:48

Faks mi je naglo pao na listi prioriteta.
Kvalitetan san se popeo. Ne znaš koliko znači dok ga ne izgubiš in the worst way. :lol:
To je najveća razlika koju mogu navest, a da ne ulazim u metafiziku and shit jerbo mi se ne da.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la slapa » 23 sij 2017 20:40

slapa je napisao/la:Nekad sam vodila molitvenu grupu. Sad sam moderatorica na lezbijskom forumu.
skroz sam zaboravila na ovo. :D
više nisam moderatorica na lezbijskoj stranici al sam administratorica drugoj na lezbijskoj FB i web stranici.

sad sam puno opreznija po pitanju ljudi koje puštam blizu sebe. imam više zajeba za sobom i posljedično više defanzivnih trigera.
svjesnija sam svojih zajeba i svog ponašanja.
puno otvorenije komuniciram i povjeravam se bliskim ljudima jer znam da mi to pomaže.
sad se tu i tamo droksam a prije nikad nisam nit sam mislila da ikad hoću.
sad sam jedna od onih koju većina ljudi u lgbt krugovima u kojima se krećem zna.
puno me manje strah da će netko novi doznati da sam gej jer sam negdje ili se s nekom vani nešto.
puno me manje briga što itko misli o mom životu općenito.
izgledam ko druga osoba.
sad imam puno veću želju rasti i učiti i čitati i živjeti... dokučivati te neke druge sfere.
sad znam koliko vrijedim i znam što želim.
svjesnija sam svoje sreće po pitanju ljudi koje imam blizu sebe i okolnosti koje me u životu prate.

sad više ne počinjem rečenice na crolu velikim slovom. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la ariadne » 23 sij 2017 21:48

Aw meni je ovo baš lijepo, šlapo. :high five: Skroz mi je drago zbog tebe. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la zwarte paard » 24 sij 2017 00:41

Slapo... Lijepo sve to zvuči... Ali šta ti je jeeboooteeeee?

Mislim... Ok je sve to... Kao lagano... Duhovnost.. Ali čudno zračiš... Hajd se nastimaj malo pa budi drugacija ali sretna :)

Jesus...

Diz se....

Ali hrabar istup i otvoren... Braaaaaavoooooo :D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la slapa » 24 sij 2017 07:07

cudna sam i sebi ove zime bez brige. izdogadjalo se dosta stvari lani koje su me posteno zdrmale. s druge strane, mislim da cu se rastimavat i nastimavat tako dok sam ziva. :D
(i da se ne brines, nisam nesretna, samo malo tako kriziram ovih dana, uhvati me sezonski ta neka protuteza osmijehu koji nosam okolo vecinu vremena :ubergeek: )
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la zwarte paard » 24 sij 2017 10:52

dobro...samo desava se ponekada da ljudi ostanu dugo u tom stanju koje je korisno kratkotrajno ali varljivo, baca na neku uzvisenost...a u stvari nakuplja na sebe pasivne dubokoumne citati depresivne likove i likuse. :puke: pa bi mi bilo zao da tu taboris. mijene su nezgodna stvar, nekada dok sebe prepoznam i dok se izdefiniram...jesus kao zmija koja je umjesto plava sada najednom drecavo narandzasta...dodje mi da vrisnem.
zao mi nekad sto si daleko toliko, kod nas toplo bude i sada cemo raditi projekcije nekih filmova za nas...i kao bas bi ti prijalo. alo nema veze. good vibes stignu gdje god da jesi. dzaba nekada, uvijek imas neke budale koje nece da te puste na miru :D

ne budi otok pust!

eto...samo to.

/////////////////////////////




nekada mi je bilo bitno cuti tudja misljenja, sada mi je bitno da mi se nitko ne uplice u donosenje odluka. ubiju mi funkcionalnost.

nekada nisam bila azdaja zbog zvizdarija, sada jesam.

nekada mi je bilo bitno napredovati, sada mi je bitno da volim i budem voljena od strane prijatelja i da ih vidjam, veselim. ostalo me apsolutno ne zanima.

nekada mi je bilo bitno ostvariti se i osjecati satisfakciju, sada mi je bitno zaraditi pare da ljudi oko mene ne pate i mogu uloziti u svoje snove.

nekada mi je bilo bitno izaci van, sada mi treba nesto jace.

mada jos uvijek patim zbog svari koje ne mpgu promijeniti i ljudi kojima ne mogu pomoci, jer oni koce a imaju sanse. to me ubija i naravno da se nikada ne mjenja.
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la Kroacija » 25 sij 2017 22:47

slapa je napisao/la:
slapa je napisao/la:Nekad sam vodila molitvenu grupu. Sad sam moderatorica na lezbijskom forumu.
skroz sam zaboravila na ovo. :D
više nisam moderatorica na lezbijskoj stranici al sam administratorica drugoj na lezbijskoj FB i web stranici.

sad sam puno opreznija po pitanju ljudi koje puštam blizu sebe. imam više zajeba za sobom i posljedično više defanzivnih trigera.
svjesnija sam svojih zajeba i svog ponašanja.
puno otvorenije komuniciram i povjeravam se bliskim ljudima jer znam da mi to pomaže.
sad se tu i tamo droksam a prije nikad nisam nit sam mislila da ikad hoću.
sad sam jedna od onih koju većina ljudi u lgbt krugovima u kojima se krećem zna.
puno me manje strah da će netko novi doznati da sam gej jer sam negdje ili se s nekom vani nešto.
puno me manje briga što itko misli o mom životu općenito.
izgledam ko druga osoba.
sad imam puno veću želju rasti i učiti i čitati i živjeti... dokučivati te neke druge sfere.
sad znam koliko vrijedim i znam što želim.
svjesnija sam svoje sreće po pitanju ljudi koje imam blizu sebe i okolnosti koje me u životu prate.

sad više ne počinjem rečenice na crolu velikim slovom. :D

:D najs.
sve isto vrijedi i za mene, osim ovog s droksanjem (zašt se droksaš? :o ) plus ja se trudim pisati velika slova. :D
i kod mene je još to što sve pare spičkam na putovanja. :hideunderrock:

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: nekoc i sad...bitne stvari u zivotu

Post Postao/la sascha » 27 sij 2017 08:11

pazim na zdravlje, hranu, ne jedem toliko slatkisa, volim povrce, voce, setat se, izlezavati poslje posla, popustat necakinjama u svakoj ludosti, zajedno sa njima pljuvat po skolskoj kuhinji. :))) dopustam si izlete gluposti, postala sam sramezljivija. ne potezem vise za druge, napravim se glupa, ne znam to. volim obiteljska okupljanja, moja obecanja postala ludom radovanja. nemam toliko vremena za sve. :)
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Odgovorite