radionica: KreirajKombiniraj LGBT centar

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Odgovorite
LGBT centar
Postovi: 96
Pridružen/a: 04 ruj 2013 10:48

radionica: KreirajKombiniraj LGBT centar

Post Postao/la LGBT centar » 11 ruj 2013 09:19

13.9.2013.//18h//LGBT centar-Petrinjska 27//kreativna radionica

Čujte i počujte! Ako su vam boje mile a glava puca od ideja, dođite u petak trinaestog na radionicu KreirajKombiniraj na kojoj ćemo razgovarati o idejama za uređenje prostora LGBT centra. Dakle, razmišljajte o dekoracijama, ukrasima i ornamentima pa se vidimo u petak! Dođite, osjetite prostor, dajte prijedloge, a idući put ćemo se primit posla (ili motike).
I naravno, ugodno ćemo se družiti, glasno smijati i solidarno štiti o petka 13.

LGBT centar
Postovi: 96
Pridružen/a: 04 ruj 2013 10:48

Re: radionica: KreirajKombiniraj LGBT centar

Post Postao/la LGBT centar » 14 ruj 2013 11:38

nastavak u ponedjeljak:

16.9.2013.//LGBT centar-Petrinjska 27//Hero workshop

nakon jučerašnje bujice ideja i beskonačnog brejnstorminga, nastavljamo u ponedjeljak... organiziramo Hero Workshop /Herojska radionica :)/... donesite slike LGBT osoba koje za vas imaju herojsko značenje te citate tih osoba, mi ćemo donijeti kolaž i ljepilo pa ćemo zajedno raditi kolaž u herojskim bojama... izaberite heroje/ke koje/i su vama važni/e, koje/i su obilježile/i vaše LGBT odrastanje (aktivisti/kinje, kniževnici/e, sportaši/ce, pjevači/ce)... dozvoljeno je sve: internacionalno, nacionalno i lokalno herojstvo :) ako nemate printer, pošaljite (do 14h u ponedjeljak) slike i citate na lgbtcentar@gmail.com pa ćemo ih mi isprintati.

LGBT centar
Postovi: 96
Pridružen/a: 04 ruj 2013 10:48

Re: radionica: KreirajKombiniraj LGBT centar

Post Postao/la LGBT centar » 14 ruj 2013 16:35

u 18.30 :veryhappydance:

LGBT centar
Postovi: 96
Pridružen/a: 04 ruj 2013 10:48

Re: radionica: KreirajKombiniraj LGBT centar

Post Postao/la LGBT centar » 27 ruj 2013 10:14

u petak 27.9. u 19h nastavljamo s kreacijama, svratite do LGBT centra i podružite se uz šarene kolaže.. također, ako imate neke ideje i želje koje biste željele/i vidjeti u kultur programu LGBT centra dođite i podijelite to s nama :)
ugl, malo kreativnog petkarenja... dođi, možda i mi prosvijetlimo :D

Odgovorite