LGBTIQ+ Balkan discord server

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Odgovorite
Avatar
unexpected
Postovi: 1944
Pridružen/a: 29 lis 2011 13:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

LGBTIQ+ Balkan discord server

Post Postao/la unexpected » 06 lip 2020 17:44

'if you don't risk anything, you risk even more.'

Avatar
unexpected
Postovi: 1944
Pridružen/a: 29 lis 2011 13:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: LGBTIQ+ Balkan discord server

Post Postao/la unexpected » 04 lis 2020 22:32

LGBTIQA discord server
Što je LGBTIQA Balkan server?
LGBTIQA Balkan server je server namijenjen svima onima koji se osjećaju kao dio LGBTIQA zajednice na području Bosne i Hercegovine, Crna Gore, Hrvatske, Makedonije, Slovenije, Srbije i dijaspore. Službeno je podržan od strane Geten-a, Centra za prava LGBTIQA osoba.

Tko sve i kako može pristupiti serveru?
Serveru mogu putem linka discord.gg/Vd7XQwE pristupiti svi registrirani korisnici discorda, a novi se trebaju registrirati. Za registraciju je potrebna samo e-mail adresa. Prilikom ulaska na server postoji način zaštite članova servera i njihovih podataka, novi korisnici ne vide povijest javno napisanih poruka i nemaju pristup svim sobama.

Što nudimo?
Server je namijenjen za druženje i komunikaciju (chat, voice chat, video call, movie streaming, slušanje glazbe – vidljiv je samo vaš nadimak na serveru), razmjenu informacija vezanih uz aktivizam i pružanje međusobne podrške i stvaranje prijateljskih odnosa.

Po čemu smo drugačiji?
Važnije nam je što i o čemu se piše nego da se stalno piše.
Server nije namijenjen isključivo traženju emotivnih niti seksualnih partnera te naš iskusni volonterski tim operatera uklanja javno oglašavanje tog tipa, kao i svaku vrstu provokacija ili spamovanja.

Planovi za budućnost?
Proširiti suradnju u svim zemljama bivše EX YU, poboljšati server i mogućnosti koje pruža. U tom procesu poboljšanja najviše uvažamo prijedloge Vas, naših sadašnjih i budućih članova/ica. Stoga dođite, sudjelujte u procesu stvaranja mjesta drugačijeg za „drugačije“.

gayecho.com/news/pridruzite-se-cetu-za-lgbtiqa-osobe/
'if you don't risk anything, you risk even more.'

Odgovorite