Plakati ZG Pride 2006

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.

Koji vam se od dolje prezentiranih plakata vise svidja kao sluzbeni plakat pride-a?

1. Rjesnje OOZG-a crveni plakat
0
Nema glasova.
2. Ferrisovo rjesenje - queer plakat
14
100%
 
Ukupno glasova: 14

Zita

Post Postao/la Zita » 22 lip 2006 12:45

olympia je napisao/la:
elena je napisao/la::) O.k.curke,ne morate se slagat s nama ofkors..Svak ima svoje mišljenje.
Da hani, ne slazemo se s vama i ne zelimo da nas predstavljate na nacin na koji cete to uciniti u subotu.
Sva sreca da je u nedjelju praznik kada novine ne izlaze pa nece biti ni rijeci u novinama o toj sramoti koju organizirate. :cool:
:D :D :D :D :D

Avatar
sxc-angel
Postovi: 168
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tražim se...

Post Postao/la sxc-angel » 23 lip 2006 21:41

ovaj prvi plakat bi bio prigodan za možda neke druge zemlje...ne bih sad htjela o njima :D ...ali stvarno je katastrofalan...pa to je živi užas...otkud je samo ta ideja iskopana u glavi onog/one koja ga je izradila...još samo da zbele stave pionirske kape i crvene marame i imala bi osjećaj da je dan mladosti :D :D :D :D KATASTROFA :eek:

plakat kao da je rađen u prošlom stoljeću....toliko me živcira da bi najrađe poskidala sve plakate po gradu...

ovaj drugi pak mi izgleda kao pozivnica za nečiji 7. rođendan :P , i odmah mi nameće asociaciju aaaaaaa bit će i klauna :P :P ...i mađioničar :twisted: ...konkretno to je zbog ovih zvijezdica...dakle ne da autor/ica nisu bili kreativni neg bi vjerojatno djeca u vrtiću imala bolju ideju koja nemaju blage veze o kompjutorima (osim ak nisu u pitanju igrice !!!!) a kamoli o nekom dizajnu...ali kladim se da bi ideja bila bolja


i na kraju samo još ovo...KOJA SRAMOTA ZA ZAGREB I HRVATSKU

Dodir_Svile
Postovi: 28
Pridružen/a: 03 stu 2005 00:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la Dodir_Svile » 23 lip 2006 23:20

a da se organizira grupa koja bi skidala plakate po zagrebu? :D

Odgovorite