transproblem

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

transproblem

Post Postao/la Kroacija » 04 kol 2006 23:02

slikaj ovo.
recimo da si hetero. u vezi si s deckom vec 2 mjeseca i napokon odlucite spavat skupa. no tada doznas da on nema penis. dakle, zena je. ali se identificira i ponasa kao muskarac. i to vam prije nije rekao/la. kako cete reagirati?

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 04 kol 2006 23:13

Poševio bi ga/ju. Muško, žensko, transvestit, what`s the difference? :o
Nećemo sad valjda diskriminirat :D

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 05 kol 2006 19:35

you bitch :D al brijem da je ovo ozbiljna tema :o
zvir i bestimja.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 05 kol 2006 20:40

ozbiljna je jer znam jedan slucaj :)

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 05 kol 2006 20:46

hm, a ko kaže da se ja šalim? ak sam već u vezi s nekim 2 mjeseca to bi trebalo značit da mi se svidja ono kaj ima u glavi, a ono kaj ima medju nogama postaje sporedna stvar. zar je bitno ko kaj ima u gaćama? :o
tu je ustvari jedini problem neiskrenost što baš i ne podnosim.
no tu je pretpostavka da sam hetero. da sam hetero ko zna dal bi uopće isto razmišljao kak sad razmišljam, tako da je teško na to odgovorit.

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 06 kol 2006 00:17

prvo bi popizdila, sto se retko desava :), a onda bi se osetila prljavo jer nije u pitanju dali imam problem sa time sto nema penis nego to sto ja nisam ustvari dobila pravo izbora, ustvari me je slagala...one bele lazi koj te vade iz govana su ok ali ovo je vec nesto drugo...nesto strasno
njeno je da mi kaze,a moje da resim,mozda mi se bude to i svidelo ali jedno je kad ja odlucim, a drugo kad me dovede pred svrseni cin
VOLIM KAD VOLIM

Zita

Post Postao/la Zita » 06 kol 2006 10:36

zbilja neznam..ne radi se o tome da ima il nema penis vec da 2 mjeseca laze a to je big problem

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 06 kol 2006 20:56

ovo ko da neko opet snima "crying game"...

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 06 kol 2006 20:56

samo obrnuti!

vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 07 kol 2006 03:13

jedan od meni..drazih/boljih..(Jordanovih).filmova..
nego..hmm..2 mj. sa nekim..u vezi..i da ne skontash da nije muskarac..hmmmm ??????????? kako to???
tj..zelim rechi..da..nekako sumnjam da je to uopche moguche..tj..ak se tak neshto i dogodilo..teshko da cura ( prava cura u toj vezi ) l.nije skontala o cem je rijech..a..ak je skontala..a ja mislim da je morala..i to nije bio kraj priche..eeee onda neka se izvoli i dalje praviti luda...ochito da joj to nije nikakav problem..pache...odlichno joj to ide...
+ slozila bih se da je manjak tih 12-22cm najmanji problem u chitavoj prichi.

( chuj ti ovo..hahhaha..2 mj. biti..kao u vezi sa nekim..i ne skontati..da nije mushkarac..hahhahahahha..tu spiku moze dilat nekom drugom...osim..ako nije neka internet-chat veza u pitanju..tada je...stvar mogucha..ali..koliko sam ja skontala...nije ovdje u pitanju net-chat-cyber veza..)
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 07 kol 2006 17:36

Uf, taman dovršim skoro post i nestane struje na 2 sekunde i ode sve u kurac. Ništa, opet ispočetka.
Da, istina, malo je čudno sve to, no ko zna o čem se tu radi, sve je moguće.
Evo, Vision, zamisli recimo, hm, situaciju u tvojoj sobi, da se ipak nekaj dogodilo, i ja skinem gaće, a ono se ukaže pička. Kak bi reagirala? :o :D
Eto, to bi bilo pitanje za Vižnku, a sad bi se još vratio na ono kaj bi me ustvari najviše smetalo u ovom slučaju, 2 mjeseca neiskrenosti. To bi me jako smetalo, al opet nemrem se ne zapitat kak bi reagirao u slučaju da mi ta osoba odmah kaže u čem je stvar. Ko zna, možda ne bi uopće onda ni pokušavao bit s njom nit bi me zainteresirala. To je vjerojatno i toj osobi bilo u glavi kad je tak postupila, no opet izbor bi trebao bit na meni a ne na njoj, znači, istina je uvijek bolja. No kak nekom odma reć na početku u glavu " čuj, ja ti imam pičku, a ne kurac ". Ne znam, previše je tu pitanja, a tema je zanimljiva za analizu.
A da ti Uma nama malo detaljiziraš tu cijelu situaciju? :o
A i kad već to radiš reci mi takodjer, imaš li ti slučajno penis u gaćama tako da odma izbjegnem moguća iznenadjenja kod razgolićavanja, makar mi je ustvari svejedno. :D
P.S: Kolki ti je :o :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 08 kol 2006 11:36

nexus 6 je napisao/la:Uf, taman dovršim skoro post i nestane struje na 2 sekunde i ode sve u kurac.
:D :D :D :D poznato mi je to
nexus 6 je napisao/la:A da ti Uma nama malo detaljiziraš tu cijelu situaciju? :o

nemren, ionako premalo zborim u slobodno vrijeme a mislim da sam gore objasnila koliko sam mogla :) da, radi se o tome bi li vam zasmetala laz ili spolni organ.
A i kad već to radiš reci mi takodjer, imaš li ti slučajno penis u gaćama tako da odma izbjegnem moguća iznenadjenja kod razgolićavanja, makar mi je ustvari svejedno. :D
P.S: Kolki ti je :o :D


:D to se mozda jednom sam uvjeris.. :osica: slika

Dodir_Svile
Postovi: 28
Pridružen/a: 03 stu 2005 00:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la Dodir_Svile » 08 kol 2006 13:46

pa naravno da bi mi vise smetalo to sto je lagao. al cisto sumnjam da ga je ona pitala "e, a jelde ti si muskarac?" pa je on rekao "da, i to pravi" :D i kuzim da je prilicno tesko to reci... tako da, ako mi ne bi smetalo to sto nema kurac, a mislim da ne bi :D oprostila bih mu jer kuzim da je tak nesto tesko priznati. ionak, ak smo vec u vezi dva mjeseca, valjda nas nesto i veze...

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 08 kol 2006 21:32

vision-zlavjestica je napisao/la:jedan od meni..drazih/boljih..(Jordanovih).filmova..
nego..hmm..2 mj. sa nekim..u vezi..i da ne skontash da nije muskarac..hmmmm ??????????? kako to???
tj..zelim rechi..da..nekako sumnjam da je to uopche moguche..tj..ak se tak neshto i dogodilo..teshko da cura ( prava cura u toj vezi ) l.nije skontala o cem je rijech..a..ak je skontala..a ja mislim da je morala..i to nije bio kraj priche..eeee onda neka se izvoli i dalje praviti luda...ochito da joj to nije nikakav problem..pache...odlichno joj to ide...
+ slozila bih se da je manjak tih 12-22cm najmanji problem u chitavoj prichi.

( chuj ti ovo..hahhaha..2 mj. biti..kao u vezi sa nekim..i ne skontati..da nije mushkarac..hahhahahahha..tu spiku moze dilat nekom drugom...osim..ako nije neka internet-chat veza u pitanju..tada je...stvar mogucha..ali..koliko sam ja skontala...nije ovdje u pitanju net-chat-cyber veza..)
tak i ja mislim!!!Pametna vision mi je uštedila par minuta:)

Avatar
summer
Postovi: 24
Pridružen/a: 23 vel 2006 22:13

Post Postao/la summer » 11 kol 2006 21:43

bila bih presretna :inlove:..but then again I'm gay..
..uostalom,nevjerojatno mi je da cura nije skužila da se radi o djevojci..
...muškarci su muškarci,odaju se na mali milijun načina...mora da je cura bila ili slijepa ili gluha,ili nešto sličnog..
..ja bih definitivno čestitala 'tipu' na glumi..

Tiho
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 stu 2005 23:20

Post Postao/la Tiho » 13 kol 2006 10:39

hmm... pa ne bi bio problem u tome sto je ta osoba nego da nije rekla prije.. to jest zapitala bih se zasto se plasila reci ranije i zasto to nije rekla prije nego je cijela veza dosla u taj polozaj..
da bilo bi iznenadenje, za mene osobno ne neugodno ali bih se ipak osjecala povrijedeno i ljuto sto mi nije prije rekla
I raised my head and saw you there
Across the room from me.
A smile had started in your eyes
And it was - good - to see.

When I feel tired, or low within
As I often do,
It's good to look across the room
And have a smile - from you.

tramp
Postovi: 20
Pridružen/a: 02 stu 2005 06:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: NYC
Kontakt:

Post Postao/la tramp » 15 kol 2006 07:03

Ako je transmuskarac onda nije zena nego transmuskarac! Dakle ako se ta osoba predstavlja kao musko i osjeca kao musko onda ta osoba nije lagala da je musko. Ako cura nije pitala da li on ima ili ne penis onda joj nije slagano - ko joj je kriv kad je neobavijestena. Naravno da je on trebao nesto reci prije no sto su usli u seksualni odnos da bi izbjegao takve neugodnosti. Ali on joj je to i rekao kada je doslo do seksa ili je ona otkrila nakon skidanja? Sta da je recimo on pri rodjenju odredjen kao musko (zbog posjedovanja penisa - kako to vec uglavnom ide) i da je penis izgubio iz nekog razloga (nesretnim slucajem) - da li bi ona isto tako imala osjecaj da nesto nije ok u prici?

Taj decko je decko i ako ona za dva mjeseca nije primjetila da "nije decko" nije mi jasno kako joj jedan organ moze pokvariti tu sliku. Znam gomilu trans decki koji nisu radili "donju" operaciju jer je prekomplicirana ali koji su decki kad ih vidis, kad sa njima razgovaras i ja ako trazim curu garantovano ne bih posla za njima.

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 20 kol 2006 19:35

uma je napisao/la:bi li vam zasmetala laz ili spolni organ.
e, to je dobro pitanje. svakako bi mi prvo zasmetala laz. ali......kako je nexus rekao, ako si vec 2 mj. sa nekim.....pretpostavljam da gledas osobu, a ne spol, a s druge strane, potpisujem doljnji Trampin post
tramp je napisao/la: Taj decko je decko i ako ona za dva mjeseca nije primjetila da "nije decko" nije mi jasno kako joj jedan organ moze pokvariti tu sliku. Znam gomilu trans decki koji nisu radili "donju" operaciju jer je prekomplicirana ali koji su decki kad ih vidis, kad sa njima razgovaras i ja ako trazim curu garantovano ne bih posla za njima.
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

samo ime
Postovi: 28
Pridružen/a: 19 vel 2006 17:56

Post Postao/la samo ime » 01 ruj 2006 00:42

tralalala kurac ili picka pitanje je sada

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 01 ruj 2006 08:21

to se vrlo lako da rijesiti sevom odmah na prvom dejtu. tak da se momentalno zna ko je koji spol, koji rod, kojih seksualnih preferencija... mogu se cak i fetisi doznati. poslije nema zabuna i dilema.

Koko
Postovi: 127
Pridružen/a: 18 stu 2005 00:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: somewhere over the rainbow....

Re: transproblem

Post Postao/la Koko » 11 lis 2006 23:36

uma je napisao/la:slikaj ovo.
recimo da si hetero. u vezi si s deckom vec 2 mjeseca i napokon odlucite spavat skupa. no tada doznas da on nema penis. dakle, zena je. ali se identificira i ponasa kao muskarac. i to vam prije nije rekao/la. kako cete reagirati?
pa bio bi mi bad, ali bi prevazisla to vremenom.

Koko
Postovi: 127
Pridružen/a: 18 stu 2005 00:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: somewhere over the rainbow....

Post Postao/la Koko » 11 lis 2006 23:39

summer je napisao/la:bila bih presretna :inlove:..but then again I'm gay..
..uostalom,nevjerojatno mi je da cura nije skužila da se radi o djevojci..
...muškarci su muškarci,odaju se na mali milijun načina...mora da je cura bila ili slijepa ili gluha,ili nešto sličnog..
..ja bih definitivno čestitala 'tipu' na glumi..
F2M je muskarac

sarajka20
Postovi: 41
Pridružen/a: 07 lis 2006 11:56

Post Postao/la sarajka20 » 12 lis 2006 00:12

Heheh ovo me podsjeca na epizodu iz Simpsonsa kada Margina sestra saznaje da joj je djevojka zapravo musko,i onda se odbija udati za njega jer se smatra lezbom :D


Kad bi saznala da mi je decko zapravo cura,otkacila bih je odmah naravno..uz shok,iznenadjenje,neznanje,gadjenje osjecala bi se i prevarenom :x

Koko
Postovi: 127
Pridružen/a: 18 stu 2005 00:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: somewhere over the rainbow....

Post Postao/la Koko » 12 lis 2006 08:57

nisam nimalo iznanadjena sarajka 20 :lol:

sarajka20
Postovi: 41
Pridružen/a: 07 lis 2006 11:56

Post Postao/la sarajka20 » 12 lis 2006 15:09

I ne treba da budes,drago mi je :aha:

Nego,posto nisam "tolerantna" do tolike mjere da tolerisam laz i prevaru...svaka cast tebi.I ti bi oprostila kad bi saznala da ti je djevojka ustvari decko,jelde??:)

:evil:

Koko
Postovi: 127
Pridružen/a: 18 stu 2005 00:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: somewhere over the rainbow....

Post Postao/la Koko » 12 lis 2006 18:09

sarajka20 je napisao/la:I ne treba da budes,drago mi je :aha:

Nego,posto nisam "tolerantna" do tolike mjere da tolerisam laz i prevaru...svaka cast tebi.I ti bi oprostila kad bi saznala da ti je djevojka ustvari decko,jelde??:)

:evil:
kao sto rece negdje tramp nije laz jer nisam ni pitala. a drugo ne smeta mi pakiranje, bitna je osoba.....ja bi se cak sto vise odusevila.
:F2Mlover:

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 12 lis 2006 18:22

Koko je napisao/la:
sarajka20 je napisao/la:I ne tre
:F2Mlover:
hahahahahah, ovo mi tako lici na jednu curu who goes by the name Frustrirana Kucka.
ako grijesim my bad,
a ako ne:

I just love UUUUUU :inlove:
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Koko
Postovi: 127
Pridružen/a: 18 stu 2005 00:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: somewhere over the rainbow....

Post Postao/la Koko » 12 lis 2006 18:24

FatalFemme je napisao/la:
Koko je napisao/la:
sarajka20 je napisao/la:I ne tre
:F2Mlover:
hahahahahah, ovo mi tako lici na jednu curu who goes by the name Frustrirana Kucka.
ako grijesim my bad,
a ako ne:

I just love UUUUUU :inlove:
o my god , provalila si me :oops: :oops: damn, ode mi kamuflaza :cool:

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 12 lis 2006 18:36

ma *ebes ti to
I stil LOVEEEEE UUUUUUUUUUUUUU :inlove: :inlove: :inlove:
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Koko
Postovi: 127
Pridružen/a: 18 stu 2005 00:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: somewhere over the rainbow....

Post Postao/la Koko » 12 lis 2006 18:38

FatalFemme je napisao/la:ma *ebes ti to
I stil LOVEEEEE UUUUUUUUUUUUUU :inlove: :inlove: :inlove:
LOVE U BACK :aha: :inlove: :inlove: :off:

Odgovorite