Stand up

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Odgovorite
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Stand up

Post Postao/la tamara3 » 13 ruj 2006 20:22

ZamirZine:

Svjetska akcija protiv siromaštva STAND UP održat će se 15. listopada u svrhu promocije Milenijskih razvojnih ciljeva. Tijekom akcije što veći broj ljudi treba fizički ustati i time iskomunicirati svoju poruku za borbu protiv siromaštva u svijetu.

STAND UP je inovativan i uzbudljiv izazov kojim se namjerava oboriti službeni Guinessov svjetski rekord - najveći broj ljudi koji će ikad ustati protiv siromaštva i za postizanje Milenijskih razvojnih ciljeva. U razdoblju od 15. do 16. listopada, tijekom 24 sata, što je moguće veći broj ljudi trebao bi ustati (fizički) i time (simbolički) poslati poruku političkim vođama odgovorinim za ispunjavanje ciljeva u borbi protiv siromaštva i njegova iskorjenjivanja do 2015. godine. Akcijom se želi političkim elitama pokazati da globalna podrška postizanju Milenijskih ciljeva raste te da je potrebno pojačati napore za borbu protiv siromaštva diljem svijeta.

Više o tome kako participirati u ovoj kampanji možete saznati na
http://www.milleniumcampaign.org/

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 14 ruj 2006 11:37

uvik sam se pitala sta bi da imam love ko paris hilton ili neki drugi celebrity. moja psiha je takva da kad nesto nemam, zelim silno a kad dobijem, ne zelim bas. kad bi imala milijardu, sigurna sam da bi bez razmisljanja sebi i svojima ostavila 2-3 milijuna a sve ostalo podijelila. i da mi psiha nije takva, definitivno se nikad ne bi preseravala lovom. stvar svega je u skromnosti i to je jedina istina.



........jesam dobra? slika

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 14 ruj 2006 21:58

eto, jos samo da imas te pare, kus sretnije familije. i ostatka svijeta. a ovak...:o ajd pokusaj nabvit nekak te pare, pa da budemo sretni. ajd bar probaj.
zvir i bestimja.

Odgovorite