butch i reagiranja okoline

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Avatar
ankh
Postovi: 155
Pridružen/a: 26 srp 2006 13:35

Post Postao/la ankh » 11 lis 2006 09:42

rijetka ptica je napisao/la:uf.
moram priznati da sam čitala već mnogo limunada na ovu temu.
i nevjerovatno, svaki put se naživciram.
ide mi na k...pardon nemam ga...ili imam, al se ne vidi da nemam zbog bokserica...uh, teško..no dakle, ide mi na p... binarnost.
muško ili žensko. muška odijela, ženske traperice.
Mjesec ili sunce. roza ili plavo.
ZAKAJ SE TAK OBLAČIŠ :D
cmmon...
život je usvemu mnogo jednostavniji.. kad ga sagledaš kao predivno složenu šarenu cjelinu.
END

Otvorih temu da riješim svoju dilemu
-kak se dobro rimujem :D
a ono ....iživciram se i ja a i drugi....bezveze.....i upropaste mi post nekakvim stilom oblačenja....koji nema veze , s temom... :?

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 12 lis 2006 06:59

ups.sori.
no nije bitan stil oblacenja, neg se radi o poanti: netko je drugaciji od tebe, i ljudi to odmah krenu osudjivati, u nekim slucajevima i mlatiti..
Ovog u pjesmi su stabali jer je valjda punkic, ne znam. Pederi ce nadrapat jer su femm, a ja, ti, necija cura ce navuci na sebe "fuuj,kak moze!!", jer ce imati kracu kosu koja nje oblikovana poput one od hrvatske misice, jer ce imati malo siru majcu, malo sire hlace, nikad pumperice niti hlace utaknute u stikle, il kaj se ono sve vec radi .. :?
s tim da sam svjesna da je to samo stil, i da postoji i fizionomija... :)
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Koko
Postovi: 127
Pridružen/a: 18 stu 2005 00:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: somewhere over the rainbow....

Post Postao/la Koko » 12 lis 2006 08:50

@nika to se zove primitivizam and ogranicena percepcija svijeta oko sebe. ili sam ja pomodna pa se furam na toleranciju :cudise:

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 12 lis 2006 18:09

@ kok
vezano za seciranje mog posta :) ne volim biti gruba i nacinom kojim sam pisala sam pokusala sarajki dati do znanja da njen nacin nije bio obziran.


predrasude-u ovom slucaju prema biseksualcima, curama koje nemaju kratku kosu :D

slazem se da nije rijec o stilu vanjskog izgleda vec ponasanju i stavu.

dosta stvari koje si navela nisu bile upucene tebi/ostalima vec su bile odraz na misljenje koje je sarajka napisala.

ako je se itko trebao prepoznati u tome to je bila ona :roll:

sorry svima zbog offtopica, ali eto imala sam dojam da tebi koko dugujem objasnjenje kad si me tako lijepo rastegla :aha:
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Koko
Postovi: 127
Pridružen/a: 18 stu 2005 00:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: somewhere over the rainbow....

Post Postao/la Koko » 12 lis 2006 18:20

FatalFemme je napisao/la:@ kok
vezano za seciranje mog posta :) ne volim biti gruba i nacinom kojim sam pisala sam pokusala sarajki dati do znanja da njen nacin nije bio obziran.


predrasude-u ovom slucaju prema biseksualcima, curama koje nemaju kratku kosu :D

slazem se da nije rijec o stilu vanjskog izgleda vec ponasanju i stavu.

dosta stvari koje si navela nisu bile upucene tebi/ostalima vec su bile odraz na misljenje koje je sarajka napisala.

ako je se itko trebao prepoznati u tome to je bila ona :roll:

sorry svima zbog offtopica, ali eto imala sam dojam da tebi koko dugujem objasnjenje kad si me tako lijepo rastegla :aha:
:aha: :D :wink:

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 13 lis 2006 10:39

Koko je napisao/la:@nika to se zove primitivizam and ogranicena percepcija svijeta oko sebe. ili sam ja pomodna pa se furam na toleranciju :cudise:
pa, mislim da bih primitivnim nazvala nekog tko je ostao na istom, nije se pomaknuo, niti nakon duzeg vremena nista naucio.
brijem da sarajku ceka jos puno toga (ima 20 godina?? ili ne?), puno razlicitih stavova i ljudi....Shvatit ce prije ili kasnije da ne moze po vlastitim kriterijima mjeriti druge.
Ajdeeee...ko da smo i svi mi drugi cijepljeni od predrasuda i neznanja!! :) Ja jos uvijek primjetim decka sa zenskom torbicom i pomislim "pa miiicek! pa kak to mrdas guzom!!"...pa samu sebe po prstima sto se uopce cudim, kad je to samo njegova stvar.. :)
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

sarajka20
Postovi: 41
Pridružen/a: 07 lis 2006 11:56

Post Postao/la sarajka20 » 13 lis 2006 13:31

A ja mislila diskusija zavrsena,femme ti mene nesto pominjes...ja pojma nemam o cemu pricas i u cemu bi se ja kao trebala prepoznati :roll:

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 14 lis 2006 06:39

sarajka20 je napisao/la:A ja mislila diskusija zavrsena,femme ti mene nesto pominjes...ja pojma nemam o cemu pricas i u cemu bi se ja kao trebala prepoznati :roll:
mah, nista se ti ne brini to ja nesto kokici objasnjavam :)
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Odgovorite