Nova TV, petak 22.09. u 20:05

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Nova TV, petak 22.09. u 20:05

Post Postao/la ow » 21 ruj 2006 23:23

slika

'Homoseksualci – ugrožena manjina ili manjina koja terorizira?'

Oko teme "Homoseksualci – ugrožena manjina ili manjina koja terorizira" dvoboj će voditi četiri Rogošićeva gosta protiv tri Dujmovićeva.

Na većinskoj strani raspravu će povesti koordinator udruge Iskorak Dorino Manzin, mr. Maja Mamula iz Centra za seksualna prava, skladatelj i novinar Mario Mihaljević, te SDP-ov saborski zastupnik Šime Lučin.

Nadglasat će ih nastojati Dujmovićevi gosti: psihijatar dr. Vladimir Gruden, profesor Katoličkog bogoslovnog fakulteta Vladimir Dugalić, te HDZ-ov saborski zastupnik Marijan Mlinarić.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
wimpi
Postovi: 313
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:15

Post Postao/la wimpi » 22 ruj 2006 00:01

Dobro Gruden je onak poseban, to vec svi znaju, mene najvise smeta ovaj Mlinaric, on je onak da mu bake i mame vjeruju, kamuflaza zatucanog primitivca u postenog starijeg hdz-ovca...muz, sin, djed i otac i slicna sranja...

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 22 ruj 2006 09:51

uuu to ce biti gadno.tocno znam kako ce izgledati.
mislim da si necu priustiti gledanje :o
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
ankh
Postovi: 155
Pridružen/a: 26 srp 2006 13:35

Post Postao/la ankh » 22 ruj 2006 11:27

to je danas !

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 22 ruj 2006 19:35

gledam i živciram se!!!! pas mamu primitivci jedni oni izjednačavaju držanje za ruke homoseksualaca sa batinama koje oni dobijaju (ko fol heteroseksualce jako boli, vrijeđa i pogađa kad se dva pedera ljube, a kad to rade cura i dečkić ok, pa zato trebaju zaštiti svoje hetero osjećajčiće tako da homoseksualcima prebiješ kosti, jer eto ONI izazivaju!!) :x :x :x :x :x
mazohist & truba

Avatar
Jo
Postovi: 42
Pridružen/a: 21 vel 2006 19:53

Post Postao/la Jo » 22 ruj 2006 19:48

Duboko udahni i zaključaj čekić u sobu u kojoj nemaš TV

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 22 ruj 2006 19:55

koja glupa emisija..ja mislila da ce biti nesto konstruktivnije, kad ovo...glupost...prepucavanje koje vodi nikuda...:(
VOLIM KAD VOLIM

Koko
Postovi: 127
Pridružen/a: 18 stu 2005 00:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: somewhere over the rainbow....

Post Postao/la Koko » 22 ruj 2006 19:56

jao, dobro je , dobro ide afirmacijskoj ekipi

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 22 ruj 2006 20:34

A ow, stavila sam već taj topic ali okej... :o

Gledala sam i ipak me uspjela iznervirati ona debela mješina koja se odaziva na prezime Mlinarić zajedno s onim velečasnim, tko god da je. Poslali su tako strašne poruke primitivizma i mržnje da mi se ledi krv u žilama i stvara mučnina u želucu.

Od Dujmovića ništa nova, to je ipak klasični HDZ-ov dupeuvlačitelj.

Dorino klasično dobar ali zaboga miloga, ako ovo čitaš - drop the white jacket!!!!! Ostavi ga doma, spali ga, kupi novi... anything, samo ne to :eek:.

Montažeru bi trebalo dati otkaz jer su rezovi bili kriminalni.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 22 ruj 2006 20:59

eto, zato ja ne zelim gledat takve stvari. samo se iznerviras
zvir i bestimja.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 22 ruj 2006 21:22

A super - ako nitko nije gledao, kako ćemo komentirati :o.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 22 ruj 2006 21:22

a kaj moramo? :o
zvir i bestimja.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 22 ruj 2006 21:27

Zakaj ne? Vreća za boks koju sam naručila kasni.
A možemo i igrat kalodont do 2578.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 23 ruj 2006 01:06

Sorry tam, nisam vidjela da si ti stavila prije mene :oops:

Uglavnom, najbolji trenutak mi je bio pred kraj kad se svecenik uzmuco pa je bilo mislio sam reci, ovaj, mislim, ali.
Oni su bili smijeshni, Mario Mihaljevic - legenda (vidi se da je osjecanin). :onaj_smajli_sa_srcima_sa_peder_foruma:
A Gruden na kraju, riknula sam od smijeha kad je rekao - eto lijepo smo se svi slozili.
Fakat je Gruden drasticno smeksao, ni blizu onom homofobu od prije godinu -dvije- tri.

Ukupni dojam - nasi su ih rasturili.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 23 ruj 2006 13:16

Tam F je napisao/la:gledam i živciram se!!!! pas mamu primitivci jedni oni izjednačavaju držanje za ruke homoseksualaca sa batinama koje oni dobijaju (ko fol heteroseksualce jako boli, vrijeđa i pogađa kad se dva pedera ljube, a kad to rade cura i dečkić ok, pa zato trebaju zaštiti svoje hetero osjećajčiće tako da homoseksualcima prebiješ kosti, jer eto ONI izazivaju!!) :x :x :x :x :x
Prestani takve pizdarije gledati!!Bezveze se nerviraš.

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la freeda » 23 ruj 2006 16:04

bas sam se bila skulirala od sinoc i sad sam se opet nazifcirala samo citajuci ovo i prisjecajuci se emisije :negoduje: :x

inace, super mi je bila izjava onog krampusa, koji je u procesu "lijecenja" jedne lezbijke, da se psihoterapijom ponovno moze steci seksualni identitet..jer kao, mi ga nemamo :o
back to where i never was

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 23 ruj 2006 21:47

pizdarija cista
zvir i bestimja.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 24 ruj 2006 22:58

Moj dojam sad, par dana nakon emisije jest taj da je bila prilično konfuzna zbog pokušaja nadglasavanja sudionika i ponešto prevelikog prostora koji je dobio onaj pop skupa s mlinarićem, a sve izjave tog dvojca u sat vremena se zapravo daju svesti pod zajednički nazivnik: hetero većina je prirodno superiornija zbog mogućnosti prokreacije, pa se stoga država mora brinuti isključivo za njihovu dobrobit.

Osim što su beskonačno licemjerne, takve su poruke u suštini vrlo nalik onima koje su kroz povijest rezultirale progonima vještica, holokaustom, uskraćivanjem ljudskih prava crncima i tako dalje i tako dalje.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 24 ruj 2006 23:07

da. takve brije postoje otkad je ljudi.i bit ce ih uvijek. samo je catch: dali drzava/sistem te izjave podrzava i tolerira ili ne. ergo, kak si i dali ih uopce sankconira. to je to. zastita individualnih prava osnovna je mjera demokraticnosti neke zemlje. pa i nase. vrlo jednostavno.
zvir i bestimja.

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la freeda » 25 ruj 2006 12:08

meni nesto nije jasno - onaj pop je spominja neki spis/crkveni zakon/stajaznam di kao stoji da crkva ne podupire homo brakove (zbog nemogucnosti prokreacije nasa ljubav nije potpuna :eek: i ne slaze se s crkvenom definicijom ljubavi), ali kao tu stoji da se homo osobe mora prihvacat i zabranjuje se bilo koji oblik nasilja..

jesam ja to krivo cula/shvatila ili sam corava?
back to where i never was

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 25 ruj 2006 19:49

Dobro si shvatila. U mnogim zemljama, pa cak i u Sloveniji postoji posebni pastoral za vjernike istospolnog usmjerenja.
NA zalost, Crkva u Rvata se nije udostojila taj dokument niti prevesti, a kamo li organizirati nesto slicno.... :o
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la freeda » 26 ruj 2006 13:16

ok, na stranu nasa nazadnost, ali nisu barisic i njemu slicni rvatski popovi jedini koji konstantno propovijedaju kako smo mi bolest, smrt za covjecanstvo, grijeh kojem nema oprosta i stasvene, vec je papa njihov veliki vodja s istim govorima na globalnoj razini..i sad, ako taj pastoral zaista postoji, i dio je katolicke crkve, zasto onda tolika netrpeljivost prema nama?! meni to jednostavno ne ide u glavu! ili sam ja jedina koja tu vidi veliku kontradikciju? :o
back to where i never was

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 26 ruj 2006 23:03

Pastoral postoji. Evo bratja Slovenci imaju cak i web na adresi: http://www.kapis.org/

E sad zasto oni jedno pricaju drugo misle a trece rade, valjda je to politika.
Crkva sje oduvjek bila licemjerna (kao uostalom i sv organizacije kojima je interes izvuci sto vise love), a za sada se nije u vrhu pojavio lik dovoljno mocan da je reformira.
Uz to, papa Nazzi misli ako dovoljno bude krestao protiv homoseksualaca da ce ublaziti posljedice pedy afera koje Crkvu potresaju zadnjih godina. Naravno da to nije pravi put.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 26 ruj 2006 23:21

dobro hajdemo se zapitati zašto sve (zločinačke?) organizacije- čitaj državne birokracije, vjerske organizacije etc, vole tupe, glupe, poslušne, koji se razmnožavaju? Zato jer takvi :

a) rade da bi se ovi gornji bogatili
b) ginu za interese ovih gornjih po potrebi

ali zašto svi kreću od premise da je život u svemiru pozitivna pojava? Ma što je šaka živih bića(jednostaničnih algi, svitkovaca, gmizavaca, primata, heteroseksualnih desničara) bilo gdje širom brojnih galaksija? Volimo si pridavati značaj, koji ne postoji...

ps. vrhunac pi*darije- Mlinarić nema muda konstatirati da je homoseksualnost bolest, iako to misli, ali bi rado slao pedere na terapiju! Čemu zdrave slati doktoru?
Uostalom homoseksualnost se i službeno u cijelom zapadnom svijetu tretira kao različitost, a ne bolest, jer je više nema u Međunarodnoj klasifikaciji bolesti i povreda (u kojoj svako bolesno stanje ima pridruženu šifru,radi lakše komunikacije između laponskih i patagonijskih doktora)
mazohist & truba

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 28 ruj 2006 11:53

ahaha, ma ja zapravo ne bih imala nis protiv da me "lijece" posihoteapijom. pod uvjetom da mi placaju satnicu, da cijeli cirkus ne bude na teret HZZo-a, i da ne bude petkom i vikendom :D e i da obecaju da dobivene rezultate iskreno objaviti!!
:D :D :D

uvijek se sa smjeskom sjetim svecenika koji se znojio i mucao dok me pokusavao probratiti. iako mi je bila tlaka ici do samobora zbog njega..al ajde....
:D :D :D
"Sjećaš li se one noći, kad si meni rekla NE, to su bile...."
haha, kak to ide dalje? koja je to opce stvar? :D
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Koko
Postovi: 127
Pridružen/a: 18 stu 2005 00:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: somewhere over the rainbow....

Post Postao/la Koko » 28 ruj 2006 14:12

sjecas li se one noci kad si meni rekla NE , to su bile tvoje oči što su meni plakaleeeeeeeee
and HARIS DŽINOVIĆ

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 28 ruj 2006 14:14

nije meni nego zamnom :)
VOLIM KAD VOLIM

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 28 ruj 2006 16:34

Koko je napisao/la: and HARIS DŽINOVIĆ
:puke:

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 29 ruj 2006 10:30

madam je napisao/la:nije meni nego zamnom :)
ic okej...bitno da ovaj prvi dio posvete pase! :D
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 29 ruj 2006 13:52

:D
VOLIM KAD VOLIM

Odgovorite