Linina Božićna akcija

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Odgovorite
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Linina Božićna akcija

Post Postao/la tamara3 » 22 pro 2006 22:14

Linina Božićna akcija
Ljubav I NadA

Učinite ovaj Božić ljepšim i toplijim za sve napuštene životinje koje nemaju svoj dom i vlasnika koji ih voli. Njima zdjelica nije uvijek puna hranom, niti imaju igračke da im što bezbrižnije prođe vrijeme.
Otvorimo svoja srca i priuštimo i njima lijep Božić.
Da i oni bar na jedan dan osjete što znači biti voljen, mažen i pažen.
U ove blagdanske dane ne smijemo zaboraviti na one kojima je naša pomoć najpotrebnija, pokažimo da nam je stalo i učinmo ovaj svijet boljim mjestom za sve nas.
Pružimo im ljubav.
Ljubav možete pružiti odlaskom u jedan od azila i iprovođenjem vremena sa svim tim napuštenim životinjicama, ali također možete se udružiti sa nama - jer zajedno smo jači- i provesti u djelo ovu akciju..
Možete donirati novčeke, možete dati stare igračke, deke i novine, možete donijet hranu ili možete samo proslijediti ovu poruku svima koje znate.
Sve su donacije dobrodošle - bitno je djelo, a ne količina.
Pokažimo tim napuštenim životinjama da ima netko tko misli i na njih.

Budite ovaj Božić nečiji anđeo čuvar.

Sve donacije ići će azilu u Zaprešiću, Noinoj Arci i udruzi Futura.
Svi vi koji niste iz Zagreba, skupite donacije iz svoga grada i dodijelite azilu u vašem mjestu!

Kontaktirajte nas na:
091/9452306 ili na 091/541-3284
ili na mail adresu: lina020@net.hr
imamo i ziro racun koji javljamo na upit!

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 23 pro 2006 11:12

:cry:
my only fear of death is coming back reincarnated...

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 23 pro 2006 17:36

Ne plakati, skupiti dekice, konzervice i igračkice i odnijeti :)!

tina020
Postovi: 2
Pridružen/a: 27 pro 2006 11:25

Post Postao/la tina020 » 27 pro 2006 11:56

Sljedeće okupljanje je sutra (28.12. četvrtak) ispred pet centra u Heinzlovoj! svi vi koji želite doć i donijet nešto dođite ispred pet centra u 19h! Možete nam se javit na brojeve mobitela

0915413284 ili
091/9452306

Vidimo se, ili nam javite tu da dolazite!

vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 28 pro 2006 23:41

nisam chlan...ali iz novina znam..da je pulsko drushtvo Snoopy ( za pomoch napushtenim zhivotinjama..udomljavanje + neki mini azil ) u prilichno teshkoj situaciji..kako sa lovom=hranom..tako i sa volonterima="radnom snagom"..
paa eetooo..pulezani/ke..istrijani/ke...ajde de..uletite neshto sitno Snoopiju..donacije u klopi/lovi..mozhete svaki dan ostaviti u pet shopu na punti ( kod ex ritmo bara..ili iza veterinarske-NE onaj shop u sklopu veterinarske )
100-150 kn..i uzmete im vrechu hrane od 15kg..i to odfurate u spomenuti pet shop..
fakat im svaka kuna treba..svaka konzervica i vishe neg dobrodoshla..
ajde ajde ljudi..u ovom blagdanskom duhu..i raspolozhenju..umjesto neke isprazne skupne sms poruke..sa blentvim i praznim chestitkama..tu kintu donirajte udrugama koje vode rachuna o...napushtenim beshtijicama...

velim..nisam chlan nit jedne od udruga..ali eto..
unaprjed hvala..od mene
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

tina020
Postovi: 2
Pridružen/a: 27 pro 2006 11:25

Post Postao/la tina020 » 30 pro 2006 17:16

jel im se može poslat nekako iz zg-a ili imaju li neki žiro račun, imaju li svoju stranicu.. kontakte itd..

vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 04 sij 2007 02:52

ee nemam pojma..velim..nisam chlan..ali ako ozbiljno mislish..dfakat ozbiljno..javi se na privat..pa ti se raspitam i poshaljem eventualni zhiro i sto vech..

za n.g. sam pokupila sa ulice onu bijelu..u biti..albino machku..koju vec par mjeseci hranim..jer..hebga..zbog mene..imam feeling da se opustila previshe sa ljudima..i ..strah me je bilo da joj ovi opaki i okrutni klinci nebi nesht ruzno uchinili..mislim..te petarde..pa pijana balavurdija i slichno..uglavnom..mucek je kod mene ovih par dana..chistim ju od parazita ..i tako to..malo da se i ona odmori u toplini doma mog...pa nazad na ulicu..ali..eto..sada sam skontala da ona u biti..i moze/zna biti u kuchi..i prilichno je socijalizirana...tak da..i ubuduche..kad stisne zima i bude shugavo vrijeme..budem ju uzimala doma kod mene..makar na nochenje..
hebga..pored 2 psa i 2 machke..nazhalost..ne mogu josh i 3. machku u stan..a pogotovo sto imam 2 machka-muzhjaka..a ona je zhenka..paa..eto..

usput...ako si tko zheli suuuper umiljatu i interesantnu macu..staru cca 1,5-2,5-3 god..nauchena na stan..i..fakat je uuuuzhasno umiljata i mirna..i fuuuull se voli maziti..bash uzhiva u kontaktu..i bla bla bla..sve super i preslatko ..eto...bilo bi fakat extra superishka..kada bi netko udomio ovog mog muceka...
zovem ju mucek..jer..prvih dana..kada sam ju otkrila..mislila sam da je dechko..eto..hebga..

btw..ak sam ja napisala da je machka preslatka...eeee onda mozhete mislit koliko je super mucek..a..kako mi upravo lezhi u krilu..valjda znam najbolje..
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 04 sij 2007 02:53

ee da..i..mucek je sterilizirana..tako da..eto..gotov proizvod..
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

Odgovorite