Gay.hr

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Odgovorite
Avatar
unlimited
Postovi: 15
Pridružen/a: 25 kol 2007 01:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Gay.hr

Post Postao/la unlimited » 21 ruj 2007 16:52

dakle, vase misljenje o radu doticnog sajta i ponasanju osoblja prema korisnicima?

iz osobnog iskustva ne mogu reci puno lijepog. to je mjesto privilegiranih gdje moroni poput debelog popaja i learema slobodno pljuju po ostalim forumasima koje ne poznaju i koje naziva maloumnim retardima, glupanima, govnima i inim epitetima koji su dio njihovog tako sirokog rijecnika dok se druge ogranicava i opominje samo zbog zajebancije.

istaknut cu najzadnji primjer gdje sam u temi Pogodi zivotinju gdje se stavljaju slike zivotinja na komentar slike nekog crva pitao je li to ptica, nakon cega je moj post obrisan. ponovo sam pitao je li to ptica i opet sam obrisan i onda mi je usljedila opomena zbog spama.
da sam isao ovog sto je stavio sliku nazvati maloumnim, vjerovatno ne bi nikom bilo nista.
takvih je n primjera. (n > 100)

komentare i stavove vecine ljudi gdje se pljuje i po "ormarusama", feminiziranima i slicno ne zelim uopce komentirati. pogotovo jer se bore za prihvacanje "razlicitosti" gay ljudi u str8 okruzenju dok ce biti prvi koji ce diskriminirati i popljuvati ljude medjusobom jer su "ormaruse manje vrijedne" i sl. licemjerno do neba.


zatim su obrisana dva profila koje sam napravio svojim vjernim slugama, blenti i albi avis (ilitiga zraki) bez da je provjereno da smo mi npr. istovremeno spojeno prek 2 razlicita IP-a ili nesto, a meni je dodjeljen ban od dva tjedna.

i tako...
kakvo je vrijeme kod vas? :D

Avatar
Zraka
Postovi: 341
Pridružen/a: 21 kol 2007 14:11

Post Postao/la Zraka » 21 ruj 2007 17:14

Dakle i ja sam jedna od onih koja je trajno udaljena iz portala gay.hr.
Mogu samo reći da sam krajnje razočarana , kao ta ista stranica propagira raznolikost i demokraciju ,
a kad na kraju oni te izbace i nekog sasvim stupidnog razloga.
Zapravo mislim da razlog ni ne postoji.
Što je najvažnije od toga odbacivanja ne stoji ni riječ obrazloženja.
Da nije komično , bilo bi žalosno.


Inače vrijeme je prekrasno sunčano, ali i radno. :D
please excuse me repetition
**R.S.**

http://www.nicholaslens.com/

alex 2
Postovi: 1381
Pridružen/a: 02 kol 2007 21:57
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

Post Postao/la alex 2 » 21 ruj 2007 17:23

Slazem se s vama , gay hr je malo drugacija stvar od onog sta sam na pocetku mislila !
uopce nisu fer a pljuvanje im je svakodnevnica i tu moram istaknut da i neki moderatori i novinari isto pljuju po drugima !
ps unlimited , tvoji postovi jesu spam(u temi o zivotinjama) i tu se nemoj bunit ali je licemjerno da neki radi toga prolaze nekaznjeno a neki su banirani !

Avatar
lollipop
Postovi: 41
Pridružen/a: 14 ruj 2007 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ri

Post Postao/la lollipop » 21 ruj 2007 19:15

joj toliko toga sam cula na racun gay.hr-a...izmedu ostalog i sve vec natipkano...zato se ni ne trudim tipkat na njihovom forumu jer mi se neda natezat s jednim popayem ili robinom kojima je glavno popljuvat sve zive...a stav lela prem bipsickama je uzasan :drama: i to me zivcira...kao da nije dosta diskriminacije ovog naseg primitivnog naroda nego se onda isto tako ponasaju i na jednom takvom siteu...

i za karaj evo im svima :P
:D
moje srce razbijeno u tisuce zvijezda

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 21 ruj 2007 20:21

portali su kao tv kanali. ako ti se ne svidja, otidji na drugi. demokracija.
zvir i bestimja.

alex 2
Postovi: 1381
Pridružen/a: 02 kol 2007 21:57
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

Post Postao/la alex 2 » 21 ruj 2007 21:00

call_me_slut je napisao/la:portali su kao tv kanali. ako ti se ne svidja, otidji na drugi. demokracija.
na gay hr mozes napravit listu prijatelja i imas pofile i zato sam tamo !

a lollipop , robin nije nesto strasan , ali popay i lareem i jos king jeremy su u biti oni koji mi dizu nerve !
samo 2 ljudi s kojima se dopisujem zna popaya a cak sam se s njegovim deckom malo dopisivala ali stvarno malo i sad radi njih izbjegavam kontakt s tim likom , koji usput je i jedan od novinara na portalu !
ali inace lik je egotip neviđeni , jedino je lareem gori od njega !

alex 2
Postovi: 1381
Pridružen/a: 02 kol 2007 21:57
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

Post Postao/la alex 2 » 21 ruj 2007 21:42

ps jeste li skuzili da je popay glavni urednik gay hr ?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 21 ruj 2007 22:10

ne idem vec dugo tamo jer je premonotono.
mrzim kad se administratori busaju bilo kako a ako je istina da pljuju na taj nacin i da se rugaju i ne prihvacaju razlike, onda sta rec. glavno da mi imamo gej prajd. jea.

a propo foruma, vodim i sama jedan gdje sam admin. nitko nije baniran, nitko ne dobiva opomene, niciji post se ne brise, nista se ne splita. korisnika je oko 100 po danu. nigdje se ne reklamiram. mislim da bi admine in general trebalo zabranit. ok, sad sam zabrazdila s temom.

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 21 ruj 2007 22:22

ma gay hr je dosadan, a popeye vjerojatno liječi svoje hm, fizičke nedostatke na drugima, i još s onim glasićem svojim. ma ne kužim kak takvi isfrustrirani likovi uopće mogu nekom dignut tlak.
I`m in touch with humanity.

Avatar
Zraka
Postovi: 341
Pridružen/a: 21 kol 2007 14:11

Post Postao/la Zraka » 21 ruj 2007 22:29

A ne znam.
Fakat su ljudi tupi do boli, i još k tome gorko ograničeni.
I još bih shvatila da sam bila nešto strašno aktivna, koji post u glazbi i nešto više u kulturi.
Ajde za unlija mi je jasno , one pere strašno...
Ali di mene.. :D :D
please excuse me repetition
**R.S.**

http://www.nicholaslens.com/

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la nika331 » 21 ruj 2007 22:36

je, taj gay.hr je privilegiran samo po tome što ima više ljudi nego na ovom sajtu gdje sve lezbe adminke imaju slično mišljenje o svemu i vrte tu neke svoje interne spike da mi drugi ne možemo ništa skužit. tak da kolko god mi gay.hr išao na živce ipak ću i dalje tamo postat.
from my cold blooded hands!

alex 2
Postovi: 1381
Pridružen/a: 02 kol 2007 21:57
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

Post Postao/la alex 2 » 21 ruj 2007 22:42

nexus 6 je napisao/la:ma gay hr je dosadan, a popeye vjerojatno liječi svoje hm, fizičke nedostatke na drugima, i još s onim glasićem svojim. ma ne kužim kak takvi isfrustrirani likovi uopće mogu nekom dignut tlak.
cekaj popay ima glasić (ć je namjerno ovaj put) ?
inace slazem se s nikom i meni ide na nerve ali ima vise ljudi i imaju profile pa cu tamo postati !

alex 2
Postovi: 1381
Pridružen/a: 02 kol 2007 21:57
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

Post Postao/la alex 2 » 21 ruj 2007 22:59

uglavnom ja ako ocu nesto pametno napisat napisem na lori li ode(u biti na lori)
a gay hr ti nit ne dopusta nesto pametno napisat jer se svi prepiru !

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 21 ruj 2007 23:03

Nisam primjetila neke prepirke. :o
Epizodna uloga.

alex 2
Postovi: 1381
Pridružen/a: 02 kol 2007 21:57
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

Post Postao/la alex 2 » 21 ruj 2007 23:05

whatever je napisao/la:Nisam primjetila neke prepirke. :o
pa kad moderatori brisu teme i zakljucaju one koje su presle u prepirku !
ali : idiote , budalo , kretenu su uobicajne rijeci na gay hr !

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 21 ruj 2007 23:07

Ajoj da, naletila sam na to prebačeno. Sad se sjetih.
Epizodna uloga.

Avatar
Zraka
Postovi: 341
Pridružen/a: 21 kol 2007 14:11

Post Postao/la Zraka » 21 ruj 2007 23:09

Da i mene fascinira ta brzina brisanja postova.
please excuse me repetition
**R.S.**

http://www.nicholaslens.com/

alex 2
Postovi: 1381
Pridružen/a: 02 kol 2007 21:57
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

Post Postao/la alex 2 » 21 ruj 2007 23:11

Ali to je i okey u neku ruku , jer znaci da moderatori rade svoj posao !

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 22 ruj 2007 07:56

:lol: gejhr je "kriv" što sam ja postala ovisnica o netu :pasmaterjebo:

i tmao mi je trebalo jedanaest iljada postova da uopće zaradim prvu opomenu (ne ban, neg opomenu a treba ti 3 oppmene za ban ak sam dobro skuzila)...po tome bi se dalo zakljuciti da i nisi nes rigorozni jer ja bome mogu trkeljat...

uglavnom meni je okej...ne vežem se preveć....tam sam zbog (malog broja meni privatno dragih ljudi) i zajebancije..

pametno se može svugdje i uvijek napisat...ono što mi ljudi ponekad ne znamo jest ogradit se od tuđeg mišljenja pa grubost (koja je tamo pristunija samom činjenicom da ima više testosterona neg tu ..lol...i puno više ljudi...što je bitnija stavka) dođe više do izražaja i uvrijediš se i misliš si koja gamad...

meni je to ustvari i jedan od zanimljivijih segmentata jer se kroz to naučim gdje su mi granice, u kojim segmetnima moja mišljenja/uvjerenja ne drže vodu...koliko jesam ili nisam na čisto s nekim stavovima/stvarim n stuff..

a mimoilaženja u mišljenjima će uvijek biti (ormaruše partizanke buče femke kurac pička...svaša nešto)...u tim crushevima egića se more svašta naučit o sebi...meni ovako izgleda: ako cilo vrime imaš uprt prst u nekog nrp. španać_boya (il već nekog) isto to vrijeme tri su (tvoja) prsta uperena u tebe... pa ti sad vidi što tu ima... jel baš da si ti bijeli anđelak a"oni" crni vragovi..ili ili ili....

no da...nitko nije savršen :kolo:
i tako ..bla bla
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

Avatar
unlimited
Postovi: 15
Pridružen/a: 25 kol 2007 01:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la unlimited » 22 ruj 2007 17:47

rainbow je napisao/la:a treba ti 3 oppmene za ban ak sam dobro skuzila
nisi :D
jer ja imam opomenu zbog spamanja, a baniran sam zbog duplih profila koji nisu moji. bez mogucnosti zalbe (tako bar pisalo u sluzbenoj obavijesti :D)

a i nije da se ja bediram zbog toga, meni taj forum nista ne znaci, ali ne volim nepravdu, bilo ona u stvarnom svijetu ili virtualno na internetu.
a isto tako i ne volim privilegiranost nekih u odnosu na ostale, pogotovo kad se simpatiziraju osobe koje to nimalo ne zasluzuju. :)

alex 2
Postovi: 1381
Pridružen/a: 02 kol 2007 21:57
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

Post Postao/la alex 2 » 22 ruj 2007 18:07

Ma glupost , ja amo rec stavim svoju sliku di mi se samo kosa vidi u temi : slikice forumasa i oni mi je maknu , a moderator stavlja sliku svog psa i ona stoji tu vec nekoliko mjeseci !

zlo
Postovi: 192
Pridružen/a: 03 srp 2006 21:37
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: iza ugla kraj hajduka i maksimira cilog zagreba mi milog

Post Postao/la zlo » 26 ruj 2007 20:46

jenom sam imala problema popljucalja pola moderatora i admina i naravno da san ja bila u pravo i to mi nisu osporili.

iskreno njihova priseravanja uopće nedoživljavan niti me diraju,a kad mi dignu živac onda in odgovorin,pa ako će se zamirit samo neka daju.

inače ok mi je tamo ubijat vrime.

alex 2
Postovi: 1381
Pridružen/a: 02 kol 2007 21:57
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

Post Postao/la alex 2 » 26 ruj 2007 20:56

Ma moderatori i nisu tako losi nego imam osjecaj da oni ovu dvojicu laerema i popaya znaju(naravno da popaya znaju ipak on radi na portalu i pise a mislim da je i glavni urednik)-pa im sve dopustaju a likovi su kreteni i pol , naravno imaju i oni svojih svijetlih trenutaka ali nacin na koji komuniciraju s ostalima je jadan !
tu mogu i pridodat king jeremya !

superstar
Postovi: 679
Pridružen/a: 17 vel 2007 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in your room

Post Postao/la superstar » 26 ruj 2007 21:44

a čuj ..dobro i to dođe ponekad ...

portal kao i svaki drugi ... :)
+++++++++++++++++++
::superstar::
A friend in need's a friend indeed, a friend with weed is better
A friend with breasts and all the rest, a friend who's dressed in leather..

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 27 ruj 2007 07:40

alex 2 je napisao/la:Ma moderatori i nisu tako losi nego imam osjecaj da oni ovu dvojicu laerema i popaya znaju(naravno da popaya znaju ipak on radi na portalu i pise a mislim da je i glavni urednik)-pa im sve dopustaju a likovi su kreteni i pol , naravno imaju i oni svojih svijetlih trenutaka ali nacin na koji komuniciraju s ostalima je jadan !
tu mogu i pridodat king jeremya !
:) mislim da su i tog istog popaja koji put banirali......tak da ne mislim d aje baš crno bijelo ...a portal je nečije vlasništvo pa s time i vlasnik i njegovi puleni zasigurno imaju odriješene ruke raditi što ih volja...that's life...

inače meni je simpatično kako tebi alex baš najviše smeta popaj...on je inače ovan po horoskopu...ti si vaga...na natalnoj karti (krugu) ovan je točno preko puta vage...tj opozicije su si..il što no bi se reklo ti si s jedne strane ogledala...a on s druge :) obje strane ogledala imaju svoju "istinu" ...(just a mindflow)
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

alex 2
Postovi: 1381
Pridružen/a: 02 kol 2007 21:57
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

Post Postao/la alex 2 » 27 ruj 2007 11:52

A kako objasnjavas v. man mrsavka laerema , lik je blizu popaya po kretenizmu iako zna napisat koju pametnu ?
Nego popay je takav kakav je ali king jeremy je isto meni kretino cak je covjek poceo umisljat da je vise stvorenje od mene , pazi lik ima 33 godine i svađa se samnom a ja imam 21 godinu za po mjeseca , i ne vjerujem da sam ga icim prva uvrijedila !
ta 3lika su nezreli ali ono totalno , sad bi netko rekao da i ja serem po njima , međutim oni su prvi poceli ja samo se nastojim obranit !
kako to da s ostalima imam dobar odnos tamo ?

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 27 ruj 2007 12:05

možda dečkima samo treba neki poligon di mogu biti nesmetani bullyi ;)
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

alex 2
Postovi: 1381
Pridružen/a: 02 kol 2007 21:57
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

Post Postao/la alex 2 » 27 ruj 2007 12:38

rainbow je napisao/la:možda dečkima samo treba neki poligon di mogu biti nesmetani bullyi ;)
Ma poslat cu ja njih u nesmetanu picku materinu :twisted:

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 27 ruj 2007 12:40

izvrsno :)
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

Odgovorite