kada bi mogle odluciti gej ili st8?!

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Avatar
heroineeve
Postovi: 34
Pridružen/a: 09 tra 2008 13:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: osijek

kada bi mogle odluciti gej ili st8?!

Post Postao/la heroineeve » 11 tra 2008 14:01

topic o autohomofobiji me naveo na to pitanje. Dakle kada bi imale mogucnost odluciti kao u matrix-u, dobijete plavu tableticu, probudite se ujutro i sve je "normalno" (citaj: muskarci su vam privlacni niste nista gluplje nista pametnije, nista ljepse ruznije itd., samo otpadaju svi ti problemi koji nam se namecu kroz drustvo ) sto bi ucinile!


ja bi popila tableticu - obozavam zene i nisam frustrirana sto sam gej!
ali me toliko muci sto moja obitelj sa mnom prozivljava ovaj primitivizam i mislim da je jedna od najdivnijih stvari na svijetu mogucnost zajedno s osobom koju volim stvoriti novo ljudsko bice koje je mix nas dvoje!

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 11 tra 2008 14:07

Ja sam svoju crvenu popila već prije par godina :D
I ne bih to nikada promijenila,
imam samo lijepih iskustava vezano uz svoju sexualnu preferencu.
And may I say...I'm proud to be a lesbian! :D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
wimpi
Postovi: 313
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:15

Post Postao/la wimpi » 11 tra 2008 14:07

Ostala bi lezba, mozda bi izabrala da budem peder, oni su jednostavniji i kolki gej klubovi za jebanje po njemačkoj :eek: Zene prevec filozofiraju oko seksa, sve bi se jebale da im ne udje :roll:
"The Doctor of the future will no longer treat the human frame with drugs, but rather will cure and prevent disease with nutrition"

Avatar
heroineeve
Postovi: 34
Pridružen/a: 09 tra 2008 13:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: osijek

Post Postao/la heroineeve » 11 tra 2008 14:09

zar ne razmisljas o tome da bi htjela imat djecu bas sa voljenom osobom bez da ih usvajate ili da se ne znam kako oplodnjavate!

ali super ako nemas nikakvih problema u zivotu radi toga!

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 11 tra 2008 14:10

nista ne bi mijenjala. od pocetka do sad.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 11 tra 2008 14:10

Ja ne želim djecu.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
heroineeve
Postovi: 34
Pridružen/a: 09 tra 2008 13:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: osijek

Post Postao/la heroineeve » 11 tra 2008 14:12

bea.zarre je napisao/la:Ja ne želim djecu.
aha! ja si ne mogu zamisliti zivot bez da kad tad imam djecu

Avatar
heroineeve
Postovi: 34
Pridružen/a: 09 tra 2008 13:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: osijek

Post Postao/la heroineeve » 11 tra 2008 14:15

jabooka31 je napisao/la:nista ne bi mijenjala. od pocetka do sad.
znaci po nicemu te tvoja seksualno orijentaciija u zivotu ne sputava!?

ili samo nije toliki "problem"?

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 11 tra 2008 14:15

ja si mislim da sam bi
dicu mislim si da ne bi
pilulu ne želim

ne želim umjetna stanja
ne želim bježati od poriva/potreba/stremljenja
želim ih shvatiti, proučiti, isprobati, vidjeti kamo me vode i zašto

koliko god će ovo zvučati grubo, ne želim niti svoju okolinu držati pod (neevolutivnim) staklenim zvonom na uštrbu svoje sreće i zadovoljstva
pa što ako okolina ne prihvaća
bude nekad
il ne bude
nije smak svita

botom lajn...drugz dont work
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

Avatar
heroineeve
Postovi: 34
Pridružen/a: 09 tra 2008 13:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: osijek

Post Postao/la heroineeve » 11 tra 2008 14:20

@rainbow

znam nekoliko cura koje su bi i te uglavnom budu sretne s curom u vezi itd. a onda ipak s godinama shvate da mogu imati to (ili barem nesto slicno) s likom a uz to kad su s njim imaju podrsku okolice i obitelji, pa vjerujem da dobar dio bi ljudi na kraju nesvijesno popije str8 pilulicu.

Zita

Post Postao/la Zita » 11 tra 2008 14:21

ne zanimaju me tablete.
dobro mi je ovako.
u principu nebi mjenjala nista velikog, mozda tu i tamo neki izbor al mozda onda nebi bila to sto sam sada..
nikad imala problema, na srecu. podrsku obitelji i frendova imam. zivot je dobar.
rado bi djecu sa zenom koju volim/koja mene voli al nekak brijem da je to poprilicno tesko i da nije bas lako naci nekoga tko ce ti dat to sve (ne govorim o mixu te 2 osobe, vec i o oplodnji itd)
lako je pricat price i rijeci poput zauvijek itd al vecinom sve to na kraju ostane na rijecima

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 11 tra 2008 14:22

@heroineeve : nikad ne reci nikad :)
moje sadašnje stanje svijesti je gore navedeno
opet je pitanje osobnih prioriteta
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 11 tra 2008 15:17

Klinac.
Kaj, ja bi popila tabletu, bez beda.
Ali šta.
To smeće, koliko ja imam sreće (nu, rima!) - ne bi djelovalo.
Pizdarija.
Epizodna uloga.

Avatar
heroineeve
Postovi: 34
Pridružen/a: 09 tra 2008 13:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: osijek

Post Postao/la heroineeve » 11 tra 2008 18:12

vec sam mislila da nitko nece reci da bi isto popila tabletu! :confused:

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 11 tra 2008 21:15

Već sam puno puta pričala sa frendicama baš o ovoj temi i sve smo zaključile da nikad ne bi mijenjale to što smo lezbejke.
Baš kao što Bea kaže,imam samo lijepih iskustava a djecu ionako ne želim. Nešto najbolje što mi se moglo ''dogodit'' je to da volim žene.
Probleme s okolinom nikad nisam imala jer sam se uvijek tako postavljala
Imam sreće što moja obitelj ništa ne proživljava samnom,nego živi samnom
Nije im bitno što se govori,žao im je što će mi možda nekad u životu biti teže,ali otkako sam svjesna sebe bez beda govorim da sam gay(kada se o tome priča) i ljudi me jednostavno tako prihvate,tako da nikad nisam imala problema niti u školi,niti na poslu,niti kod upoznavanja novih ljudi i sl....so....NE ne bi mijenjala!
Proud 2 be lesbian :)
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 11 tra 2008 21:19

heroineeve je napisao/la:@rainbow

znam nekoliko cura koje su bi i te uglavnom budu sretne s curom u vezi itd. a onda ipak s godinama shvate da mogu imati to (ili barem nesto slicno) s likom a uz to kad su s njim imaju podrsku okolice i obitelji, pa vjerujem da dobar dio bi ljudi na kraju nesvijesno popije str8 pilulicu.

ako samo zato ne budu sa ženama,dajem si potpuno pravo da kažem da su takve osobe meni jadne i totalni papci
...a na kraju krajeva,i na njihovu žalost,ostatak života žive nesretno
Šta onda ako te prijatelji ne prihvaćaju? -To ti onda nikad nisu bili prijatelji
Što ako te tvoja obitelj ne prihvaća?- Ta te obitelj nikad ni nije voljela,a uostalom izgradit ćeš svoju obitelj
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 11 tra 2008 22:56

heroineeve je napisao/la:
bea.zarre je napisao/la:Ja ne želim djecu.
aha! ja si ne mogu zamisliti zivot bez da kad tad imam djecu
A i da želim djecu,sigurno se zato ne bi pokajala što sam lezbejka,nego bi tražila alternativu i način da to dijete moja draga i ja dobijemo
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
syrinx
Postovi: 698
Pridružen/a: 31 ožu 2008 23:25

Post Postao/la syrinx » 11 tra 2008 22:59

to bi onda značilo da želim obrisati
nešto što mene čini onim što jesam

je, teško je nekad
nekad nije
nekad sam tužna
nekad sretna
bla bla bla

ništa ne bih brisala
ni greške, ni loša iskustva, niti jednu suzu
pogotovo lijepe trenutke
jer sam baš zbog toga ovo što jesam
i jer vjerujem da se sve događa s razlogom..

daklem, bez obzira na sve - ne. :cool:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Post Postao/la jpeg » 12 tra 2008 00:35

da mogu birat, uvijek bih izabrala da sam hetero. jednako bih uzivala zaljubljeno gledajuci u tipa kao sad sto gledam zene i eto.

a sad pilula ili ne, kad bih vidjela da je drugima uspijelo, uzela bih.
djecicu svejedno ne bih voljela imat.

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 12 tra 2008 05:22

ja bih je vjerojatno popila ali to je zbog tabletomanije, da mi se npr. ponudi da obučem rozu košuljicu na volančiće koja će me ako je 2 mjeseca nosim po špici učiniti strejtušom, to bih zdušno odbila.

don't wanna be hetero, gay girls have much more fun.

znam nekoliko lezbo parova koji imaju djecu i da me sama pomisao na te male ljude ne prestravljuje, povjerovala bih i tvrdila da su te žene sretne. :D

a sad for real-lezbijstvo je jedina zabavna stvar u mom životu, odmah nakon ona 2 watersova filma i pokojeg originalnog vica o chuck norrisu.
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

Avatar
heroineeve
Postovi: 34
Pridružen/a: 09 tra 2008 13:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: osijek

Post Postao/la heroineeve » 12 tra 2008 11:28

HotIce je napisao/la:
A i da želim djecu,sigurno se zato ne bi pokajala što sam lezbejka,nego bi tražila alternativu i način da to dijete moja draga i ja dobijemo
znam ja kako bi mogla napraviti dijete sa svojom zenom, :D ali bi me ubilo da mi netko zajebava dijete jer ima dvije mame. nije mi uopce problem kada se ja moram suocavati s nekim primitivcima ali da to mora moja baka, moj brat, jednog dana moja djeca, tu mi nestaje taj proud to be a lesbian osjecaj!
i razmisljam koliko bi bilo lakse da nisam drugacija!

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 12 tra 2008 13:21

Vidiš ja nikad nisam razmišljala koliko bi mi bilo lakše,nego sam ekšli napravila da mi bude lakše upravo zato što sam svima tuf u glavu rekla što sam.Hoćeš me prihvatit,nećeš ne moraš,ti gubiš.
Zašto bi ja svoju sreću uskraćivala da bi netko drugi (lažno) bio sretan.
To mi je so kukavički,tako da....Proud 2 be lesbian always.
Što se tiče djece i da ih zajebavaju za dvije mame,baš kao što je weirdo rekla znam hrpu parova s djecom,i da su ta djeca svijesna da imaju dvije mame,i nikad nije bilo problema-zašto?-zato što je sve do odgoja i na kakav im se način objasni,a ne bi vjerovala kako su kikići pametni i kako mogu sve shvatit ako im objasniš.
Što se tiče mene i djece-ja ću se radije trudit i dalje s dragom radit imaginarne bebe :)
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 12 tra 2008 14:10

heroineeve je napisao/la:
HotIce je napisao/la:
A i da želim djecu,sigurno se zato ne bi pokajala što sam lezbejka,nego bi tražila alternativu i način da to dijete moja draga i ja dobijemo
znam ja kako bi mogla napraviti dijete sa svojom zenom, :D ali bi me ubilo da mi netko zajebava dijete jer ima dvije mame. nije mi uopce problem kada se ja moram suocavati s nekim primitivcima ali da to mora moja baka, moj brat, jednog dana moja djeca, tu mi nestaje taj proud to be a lesbian osjecaj!
i razmisljam koliko bi bilo lakse da nisam drugacija!
godinama zivjela kao str8,stekla dijete i cijelo vrime bila ubjedjena tj.pokusala sama sebe ubjediti da san sritna..ali nije tako,ono sto je u tebi i ono sto ti u srzi bica lezi to jesi i nemozes izmjeniti..sada kad san "nju"upoznala nit zelim..samo zelim biti "iskreno" ja cilin bicen i srcen uz onu s kojom san sretna..i da nije lako ni za dite ni za tvoju obitelj..otac jos uvijek suti od mene sto san odlucila zivjeti sa djevojkom,majka je uz mene i to mi je bitno,..a na kraju nit mislin nosat transparente sa natpison ja san lezba nit si na celu prilijepit gay..zelin samo zivjeti svojin zivoton,a kome se to ne dopada nit mi je prijatelj nit poznanik..nitko i nista..adio!!!

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 12 tra 2008 15:12

:respekt:
:)
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
heroineeve
Postovi: 34
Pridružen/a: 09 tra 2008 13:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: osijek

Post Postao/la heroineeve » 12 tra 2008 16:32

svima definitivno svaka cast na pozitivnim stavovima! ja znam da si nikada necu priustiti luksuz da ne razmisljam o posljedicama outiranja, profesorica sam i vodim svoju biznis nema sanse da moje outiranje ne bi imalo utjecaja na to. zivcira me to sto zapravo moram donjeti odluku da li ce mi na prvom mjestu biti karijera ili privatan zivot tj. da li cu se sakrivati da bi mogla raditi to sto volim ili riskirati posao da bi mogla otvoreno voljeti.



p.s.puno vas pise da vam je svejedno ako izgubite ljude koji ne prihvacaju da ste gej, slazem se oko toga kod prijatalja i sl. ali nekada je priznanje kompletno nepoznatih ljudi takoder vazno zar ne! cemu inac eti svi pride-ovi?!

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 12 tra 2008 16:49

heroineeve je napisao/la:svima definitivno svaka cast na pozitivnim stavovima! ja znam da si nikada necu priustiti luksuz da ne razmisljam o posljedicama outiranja, profesorica sam i vodim svoju biznis nema sanse da moje outiranje ne bi imalo utjecaja na to. zivcira me to sto zapravo moram donjeti odluku da li ce mi na prvom mjestu biti karijera ili privatan zivot tj. da li cu se sakrivati da bi mogla raditi to sto volim ili riskirati posao da bi mogla otvoreno voljeti.



p.s.puno vas pise da vam je svejedno ako izgubite ljude koji ne prihvacaju da ste gej, slazem se oko toga kod prijatalja i sl. ali nekada je priznanje kompletno nepoznatih ljudi takoder vazno zar ne! cemu inac eti svi pride-ovi?!
cekaj draga..al je potriba mijesat privatno i posa..sto koga briga s kim si kud hodas..jel im moras govorit..sto mislis da ja na roditeljskom dijelim misljenje s drugim roditeljima o svom nacinu zivota i svojoj homosexualnost..pa naravno da ne..ne kazen da se nemoze omac pa da se dozna,al to je opet 50:50..ako mislis da si tako sritna i da ti je uredu,pa zivi tako..ali meni se draga moja cini da si ti jako nesritna..i pokusavas pronaci sto iljada razloga za ostati "sa one strane ulice"..pa ostani,al neznam doklen ces njom hodati..mozes se 5 x udavati i desetero djece izroditi..da bi svojim kolegama pokazala se ka prava str8tusa,al draga moja lako je lagati druge,nije lako lagat sebe..neznam nit ti zelin solit pamet,a i razumin te mislim da san napisala u prijasnjem postu,kako je meni..odluci sto zelis,al nemoj trazit razlog na ovom mjestu da nesto nebudes,ONO STO JESI!
p.s.Ja se ispricavam ako sam imala gramatickim gresaka,ipak si profesorica :)

spank_bitcH
Postovi: 180
Pridružen/a: 03 pro 2007 13:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la spank_bitcH » 12 tra 2008 17:21

neznam koji ti je bio cilj ovog posta...
ali ako je cura tuzna,zadubljena u neka svoja razmisljanja,ti joj svakako nisi pomogla :?

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 12 tra 2008 17:28

spank_bitcH je napisao/la:neznam koji ti je bio cilj ovog posta...
ali ako je cura tuzna,zadubljena u neka svoja razmisljanja,ti joj svakako nisi pomogla :?
cuj ona je zadubljena u svoja razmisljanja..koja je iznijela pred nas..i sta sad ..ja san joj napisala svoje glediste..pa nisan ni ocekivala da mene netko slusa,moze procitat...i ajmo dalje..a zapravo otkud to da joj ja nudim pomoc..ja samo citam,razmisljam i pisen...nekazen da san taaakooo pametna da bi mogla nekom pomoci u ovom slucaju..ccc...pomozi joj ti :)

spank_bitcH
Postovi: 180
Pridružen/a: 03 pro 2007 13:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la spank_bitcH » 12 tra 2008 18:05

pa ako vec ides pisat,raspravljat na temi(koju je ona otvorila) i ako ustanovis da je nesretna, onda mislim da joj nebi trebala odmagat napadajuci je...bas suprotno.ali ako ti tako to hvacas kao sto si sad rekla,onda ok.
misljenja sam da si bila malo preostra :)

Avatar
miuccia
Postovi: 107
Pridružen/a: 08 sij 2008 11:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na kraju sveta negde daleko...

Post Postao/la miuccia » 12 tra 2008 18:15

ima dana kada bi...al danas nije taj dan.toliko od mene. :nerd:
Painkillers are a girl´s best friend...

Odgovorite