Danas

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Odgovorite
Avatar
TeaP
Postovi: 61
Pridružen/a: 30 lis 2008 21:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Danas

Post Postao/la TeaP » 01 stu 2008 18:15

Jednom, prije otprilike 4 godine zaljubila sam se prvi put u ženu. Pošto je ona ujedno i bila moja najbolja frendica, a imala je dečka ja sam se odljubila od nje. Trebalo mi j oko 2 godine. U to sam vrijeme prvi put našla ovaj forum, i poželjela sa učlaniti, al nisam.
Kasnije sam prestala razmišljati o tome.
U međuvremenu sam se upisala na fax, stekla nove prijatelj, stari pa tako i Ona je ostala malo udaljena od mene.
Nikad joj nism nipta rekla.
Na faksu sam upoznala jednu frendicu kojoj sam rekla da sam bi. Sljedeći dan mi je rekla da je to njoj ok. Za dva dana mi je rekla da se gubim iz njenog života. Nakon toga sam bila u krizi, velikoj krizi.
I pitala sam se dali je sve to vrijedno. dali je vrijedno biti to što jesi, što zaista jesi. I odustala sam sama od sebe, i rekla si da nisam bi.
Nekoliko mjeseci nakon toga rekla sam frendici da mi se sviđa jedan dečko uvjeravajući sebe da volim dečke i samo dečke.
Ljeto je prošlo, s dečkom nije bilo ništa. Došao je drugi dečko za kojeg je ispalo da ima curu.
A ja? Pitam se gdje sam ja bila svo to vrijeme?
Mislim da sada, da sam ovih dana shvatila konačno tko sam i što sam.
Zapravo, mislim da sam danas sve shvatila.
A ipak, po glavi mi se vrti pitanje jesam li ili nisam?
Nevjerojatno je kako te društvo može sje...

dalanija

Post Postao/la dalanija » 01 stu 2008 19:05

ma sto se mucis toliko? na kraju krajeva j.... drustvo, nista ono ne moze kada su konci u tvojim rukama.
JESI, wuuuuhuuuuuhhuuuuuuuu... BRAVO! BRAVO! BRAVO!!!! :D

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 01 stu 2008 23:29

Budi ono što jesi.
Ja sam tako sretna što nisam strejt.
Nebi bila strejt ni da si Isus.
Nemoj se brinut oko toga.
Živi kako ti srce kaže,a ne neka biaaatch. ;)
Normal people frighten me!

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 01 stu 2008 23:42

Pa sad bi valjda trebalo reci ono kako su klasifikacije bezveze, ali cijeli svemir pociva na nekakvim klasifikacijama, tako da to necu reci. Premda je lako primjenjivo.
Ne znam, mislim da to nije nesto sto mozes forsirati u glavi i razbijat si je svakodnevno sa pitanjima dok ne dodes odgovor, valjda sama trebas osjetit.
A dotad radi ono sto ti pase. Ljubi ti se decko? Pa samo daj. Sece ti se s curom za ruku? Why not? Hoces s oboje? Moze, samo pazi ne istovremeno :D
Ono, chill out... a ljudi koji ti nakon iskrenosti kazu da im se gubis iz zivota ti cine uslugu, jedno djubre manje u zivotu.

Samo lagano i opusteno.
Pa i da cijeli zivot ne budes u stanju dokucit sto si, sto onda ako ti zivis kako ti pase? Znam zene koje su godinama u vezi sa zenom i nikad nisu rekle da se smatraju biseksualnima ili lezbama. I obrnuto.
Ta jedna rijec ti ne pravi nikakvu razliku dokle radis po osjecajima.
A to se pak ne da forsirat :)
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 02 stu 2008 00:16

potpisujem. ne boj se biti to sto osjecas!
mi nismo nista drugaciji od drugih, sve to postoji od kad je i covjeka! a to sto si u krivom drustvu... sama si kriva. dodi na filozofski :D :D bit ce ti prekrasnoooo :)
jelda? :)
______

Odgovorite