just wondering...

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Noelle.
Postovi: 14
Pridružen/a: 20 stu 2008 00:05

just wondering...

Post Postao/la Noelle. » 20 stu 2008 01:19

Već neko vrijeme pratim ovaj i još neke slične forume,al dosad nisam osjetila potrebu da nešto napišem,tj.da se registriram. But one thing's been bugging me već duže vrijeme i ne mogu a da ne probam udovoljiti svojoj znatiželji. Naime,uočila sam da se većina vas forumašica u temi voli li više femme ili butch curke opredjeljuje za femme. Dakle pretpostavila sam da manje više sve volite femmice(znam da taj pojam svatko drugačije definira,al ajmo reć da pod femme svi smatramo ženstvene,girlie cure/žene,koje paze na svoj izgled,lijepo se oblače i "fino" ponašaju.),i da su one te za kojima ćete se okrenuti na cesti,sa kojima se zamišljate bilo u ljubavnoj vezi ili avanturi.(iznimke postoje,naravno,al njih ću zanemariti u ovom tekstu jer nisu bitne za ono što pokušavam reći.) e sad,postoji nekoliko stvari koje mi nekako "nemaju smisla". Prije sam mislila da samo ja imam taj problem,al čitanjem po forumima sam shvatila da nisam jedina. Stvar je u tome da sam ja totalna femmica;imam dugu njegovanu kosu,šminkam se,volim shopping,kavice i te ženske pizdarijice;ne oblačim se nešto pretjerano fensi,štiklice,šljokice i to,jer mi se to ne sviđa,ali pazim da sam uvijek lijepo obučena. Družim se isključivo sa curama,koje su uglavnom sve straight..ugl.ista sam kao i one samo šta ne volim dečke nego cure. Koje mi je problem naći. Mogla bih izbrojati na prste jedne ruke koliko mi se puta dogodilo da mi je prišla neka cura,i od toga se većina tih upucavanja dogodila na gay pride-u u Londonu. Ovdje nikad nisam doživjela da mi je ikoja prišla. Možda im djelujem "pre straight" pa se boje pokušati išta. Taj razlog bi bio na mjestu,ali je stvar u tome šta nikad nisam primjetila niti da me lez curke pogledaju,promotre na "onaj način"..jer i straight curka će se okrenuti za superzgodnim frajerom iako zna da nema šanse kod njega.(nije da smatram da sam superzgodna frajerica,ovo je samo usporedbe radi :D).nikad nisam dobila dojam da neku zanimam,makar samo kao zabranjeno voće jer sam "valjda hetero". Nekako mi se čini kao da nijedna ne gleda dalje od kruga svojih lez frendica,u kojem je svaka sa svakom;i neće baš previše obraćati pažnju na curu koja nije "očita lezba". Primjetila sam tu na forumu da neke femmice također imaju problema sa nalaženjem cure i oćenitim prihvaćanjem od strane lezbijki. Ne sjećam se tko je i gdje točno napisao da su ju prilikom ulaska u gay kafić čudno gledale,onaj "ti ne pripadaš ovdje" pogled kojeg svi znamo. Ne pripadaš jer si tako ženstvena. Suknjica i duga kosica,you got to be kidding me. Ne pripadaš jer si drugačija od nas. Malo dramatiziram,ali samo želim naglasiti to što me zbunjuje. Šta nebi te curke koje tamo sjede trebale pozitivno reagirati na ulazak slatke femmice u gay kafić? Šta nebi trebale pomisliti-"bolje da se požurim,ovako lijepa cura neće još dugo biti sama",umjesto toga da se pitaju what the heck ova radi tu. Isto tako znam par femmica koje se druže s curama koje su butch,i butchice puno lakše nalaze cure. Čini mi se kao da su femme cure popularne samo u teoriji,a u praksi ih nitko ne doživljava. Znam da je lakše prepoznati butch nego femme,al ako ti se neka femmica nudi,zašto biti skeptična?
Toliko sam se zapetljala u ovom definitivno predugom postu da sam nakraju putem pogubila the point,al za kraj bih se malo vratila na sebe. Ne prestaje me mučiti to apsolutno ne doživljavanje sa strane cura,imam dojam da bi me neka,kad bih joj samo pokušala priči,odmah poslala natrag jer nisam njen tip. Je li ta FEMME THING for real ili sam ja samo bila u zabludi? :/
Nadam se da je barem neka od vas pročitala ovaj moj post i da će me,ehem kako bi rekli,prosvijetliti. Jer stvarno neznam šta da mislim. Eto,hvala unaprijed.

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Re: just wondering...

Post Postao/la swayka » 20 stu 2008 02:40

Noelle. je napisao/la:Nekako mi se čini kao da nijedna ne gleda dalje od kruga svojih lez frendica,u kojem je svaka sa svakom;i neće baš previše obraćati pažnju na curu koja nije "očita lezba".

Šta nebi te curke koje tamo sjede trebale pozitivno reagirati na ulazak slatke femmice u gay kafić? Šta nebi trebale pomisliti-"bolje da se požurim,ovako lijepa cura neće još dugo biti sama",umjesto toga da se pitaju what the heck ova radi tu.

Isto tako znam par femmica koje se druže s curama koje su butch,i butchice puno lakše nalaze cure. Čini mi se kao da su femme cure popularne samo u teoriji,a u praksi ih nitko ne doživljava. Znam da je lakše prepoznati butch nego femme,al ako ti se neka femmica nudi,zašto biti skeptična?

Je li ta FEMME THING for real ili sam ja samo bila u zabludi? :/
nije istina. sve je stvar osobe i njenih kriterija cure s kojom zeli bit. netko voli ovake, neko voli onakve. neko voli famme, al zavrsi sa butch i tako to i tako to..

ugl, ono sta sam htjela rec je npr sta se mene tice isto mi je draze bit sa curom koja je zenstvena, koja je picka i za koju nitko ne bi rekao da je lezba. vjeruj mi da mi je to draze. prije sam to govorila, al nikad nisam provodila u djelo, al sad sam zaludila curom koja ima dugu kosu, koja je ono ajme ajme ajmeeeeee da ti pamet stane, kako bi se reklo - izgleda ko cura s ekonomije :D picija prava :aha: micica moja :aha: al nije poanta tolika u njenom izgledu (koji joj je veeeeeeliki plus) vec je stvar necega u njoj. znas ono kad netko ima karizmu i kad zraci ili pogled koji te toliko privlaci, kad ima ono nesto u sebi sta ti zelis? zar to nije bitnije od njenog izgleda? ista stvar u vezi ovog sta si rekla za gej klub.. nije stvar do izgleda (bar meni nije, ne znam za druge) vec je stvar te osobnosti, necega sta ce te privuc. moze neko bit jebozovan, seksi, doslovno najlipsa osoba na planeti, al koja svrha svega ako mene to na doticnoj/m ne privlaci i ako mi to ne daje neku vibru koju mi npr osjecam sa ovom svojom? izgled je bitan, al nesto je ipak puno bitnije.

famme thing je stvaran i u zabludi si... i ne mozes ocekivat da ce ti netko tek tako banit i upast :D ipak je ovo hrvatska koliko god tolerancija napredovala ;) zasto ti ne bi nekome upala? mozda bi bilo kruha i veselja! ;)

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: just wondering...

Post Postao/la Ameli » 20 stu 2008 10:44

Noelle. je napisao/la:1)Družim se isključivo sa curama,koje su uglavnom sve straight..ugl.ista sam kao i one samo šta ne volim dečke nego cure.
2)Šta nebi te curke koje tamo sjede trebale pozitivno reagirati na ulazak slatke femmice u gay kafić? Šta nebi trebale pomisliti-"bolje da se požurim,ovako lijepa cura neće još dugo biti sama",umjesto toga da se pitaju what the heck ova radi tu.
3)Isto tako znam par femmica koje se druže s curama koje su butch,i butchice puno lakše nalaze cure. Čini mi se kao da su femme cure popularne samo u teoriji,a u praksi ih nitko ne doživljava. Znam da je lakše prepoznati butch nego femme,al ako ti se neka femmica nudi,zašto biti skeptična?
1)mozda je tu problem? :o
2)"bolje da se pozurim, ovako lijepa cura neće još dugo biti sama" :o nije li to malo narcisoidno? mozda je i tu problem, rijetko tko voli umisljene!?
3)mozda vanjska ljepota nije uvjek dovoljna?
Kazu:- svaka krpa, zakrpu nadje? :D

Noelle.
Postovi: 14
Pridružen/a: 20 stu 2008 00:05

Re: just wondering...

Post Postao/la Noelle. » 20 stu 2008 11:19

swayka je napisao/la:1.)al nije poanta tolika u njenom izgledu (koji joj je veeeeeeliki plus) vec je stvar necega u njoj. znas ono kad netko ima karizmu i kad zraci ili pogled koji te toliko privlaci, kad ima ono nesto u sebi sta ti zelis? zar to nije bitnije od njenog izgleda? ista stvar u vezi ovog sta si rekla za gej klub.. nije stvar do izgleda (bar meni nije, ne znam za druge) vec je stvar te osobnosti, necega sta ce te privuc. moze neko bit jebozovan, seksi, doslovno najlipsa osoba na planeti, al koja svrha svega ako mene to na doticnoj/m ne privlaci i ako mi to ne daje neku vibru koju mi npr osjecam sa ovom svojom? izgled je bitan, al nesto je ipak puno bitnije.

2.) zasto ti ne bi nekome upala? mozda bi bilo kruha i veselja! ;)
1.)pa da,znam na šta misliš.naravno da izgled nije najbitniji,to nikako.al češ kod cure prvo zamijetiti izgled,ili to šta kažeš-karizmu.dakle da bi ti cura zapela za oko prvo ti mora biti privlačna,da bi je poželjela upoznati i shvatila dali ti odgovara i na intelektualnoj razini,dali ste na istoj valnoj duljini i to.kada još ne poznaš curku nemožeš znat kakva je ona,saznaš tek kad je upoznaš.a da bi te zainteresirala da ju opće poželiš upoznati treba ti biti zgodna,imat ono nešto.dakle ne kažem da je izgled presudan,al ako je neka femmica koju ugledaš tvoj tip više će te zainteresirati,poželit češ s njom komunicirat da vidiš kakva je.bar ja tako mislim :S

2.)upravo zbog toga jer me strah.da,strah me reakcije,strah me odbijanja.imam filing da me nebi ni uzele u obzir jer sam pre girlie.ili me nebi uopće shvatile ozbiljno.znam da možda griješim,al eto,imam takav osjećaj i nemogu protiv njega.a inače sam sramežljiva biljčica,i sva bi se smotala da nekom idem upadat.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: just wondering...

Post Postao/la Ameli » 20 stu 2008 11:32

Noelle. je napisao/la:2.)upravo zbog toga jer me strah.da,strah me reakcije,strah me odbijanja.imam filing da me nebi ni uzele u obzir jer sam pre girlie.ili me nebi uopće shvatile ozbiljno.znam da možda griješim,al eto,imam takav osjećaj i nemogu protiv njega.a inače sam sramežljiva biljčica,i sva bi se smotala da nekom idem upadat.
eto ..odgovorila si sama sebi, znaci nije ljepota u pitanju, nego strah..

Noelle.
Postovi: 14
Pridružen/a: 20 stu 2008 00:05

Re: just wondering...

Post Postao/la Noelle. » 20 stu 2008 11:32

Ameli je napisao/la:
Noelle. je napisao/la:1)Družim se isključivo sa curama,koje su uglavnom sve straight..ugl.ista sam kao i one samo šta ne volim dečke nego cure.
2)Šta nebi te curke koje tamo sjede trebale pozitivno reagirati na ulazak slatke femmice u gay kafić? Šta nebi trebale pomisliti-"bolje da se požurim,ovako lijepa cura neće još dugo biti sama",umjesto toga da se pitaju what the heck ova radi tu.
3)Isto tako znam par femmica koje se druže s curama koje su butch,i butchice puno lakše nalaze cure. Čini mi se kao da su femme cure popularne samo u teoriji,a u praksi ih nitko ne doživljava. Znam da je lakše prepoznati butch nego femme,al ako ti se neka femmica nudi,zašto biti skeptična?
1)mozda je tu problem? :o
2)"bolje da se pozurim, ovako lijepa cura neće još dugo biti sama" :o nije li to malo narcisoidno? mozda je i tu problem, rijetko tko voli umisljene!?
3)mozda vanjska ljepota nije uvjek dovoljna?
Kazu:- svaka krpa, zakrpu nadje? :D
1.)možda i je,al nemogu samo tako promijeniti krug prijatelja.nemogu upasti nekoj lezbi-"ej,mogu se ja družit s tobom?:D".ne družim se sa njima jer ih ne poznam,ne krećem se u takvim krugovima.imam par poznanica,al nemogu im samo tako upast.isto kao što nemogu upast ni curi koja mi se svidi :S

2.)ma nisam mislila doslovno,napisala sam tako da bi naglasila problem.nisam umišljena,niti mislim da bi neka cura pomislila da bi izazvala baš takvu reakciju kad dođe negdje.htjela sam reći da ako ugledaš zgodnu curu koja je fizički tvoj tip,još je očito i lezba,zašto joj ne pokušati prići?

3.)ponavljam ono što sam napisala swayki-ni ja ne kažem da je vanjska ljepota dovoljna.god no.nisam htjela da tako ispadne,jer ja sam zadnja kojoj je vanjski izgled presudan kod cure.al je bitan.i bitan je prilikom upoznavanja.kad još ne poznaš curu,ali ti izgleda jako slatko i drago i poželiš ju upoznati.nemožeš ti,kad prvi put vidiš nekog,znat kakav je on kao osoba,dal je duhovit,inteligentan itd.al možeš znat dal ti je napet ili ne.

Noelle.
Postovi: 14
Pridružen/a: 20 stu 2008 00:05

Re: just wondering...

Post Postao/la Noelle. » 20 stu 2008 11:36

Ameli je napisao/la:
Noelle. je napisao/la:2.)upravo zbog toga jer me strah.da,strah me reakcije,strah me odbijanja.imam filing da me nebi ni uzele u obzir jer sam pre girlie.ili me nebi uopće shvatile ozbiljno.znam da možda griješim,al eto,imam takav osjećaj i nemogu protiv njega.a inače sam sramežljiva biljčica,i sva bi se smotala da nekom idem upadat.
eto ..odgovorila si sama sebi, znaci nije ljepota u pitanju, nego strah..
pa da,strah je u pitanju,ali strah koji je utemeljen na činjenici da mene kao femicu nitko neće :D,zato sam htjela pitati vas,dal ima smisla to što govorim ili živim u krivom uvjerenju?

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: just wondering...

Post Postao/la Ameli » 20 stu 2008 11:37

Noelle. je napisao/la:
Ameli je napisao/la:
Noelle. je napisao/la:2.)upravo zbog toga jer me strah.da,strah me reakcije,strah me odbijanja.imam filing da me nebi ni uzele u obzir jer sam pre girlie.ili me nebi uopće shvatile ozbiljno.znam da možda griješim,al eto,imam takav osjećaj i nemogu protiv njega.a inače sam sramežljiva biljčica,i sva bi se smotala da nekom idem upadat.
eto ..odgovorila si sama sebi, znaci nije ljepota u pitanju, nego strah..
pa da,strah je u pitanju,ali strah koji je utemeljen na činjenici da mene kao femicu nitko neće :D,zato sam htjela pitati vas,dal ima smisla to što govorim ili živim u krivom uvjerenju?
ovo zadnje ;)

Noelle.
Postovi: 14
Pridružen/a: 20 stu 2008 00:05

Re: just wondering...

Post Postao/la Noelle. » 20 stu 2008 12:16

Ameli je napisao/la:
Noelle. je napisao/la:
Ameli je napisao/la:
Noelle. je napisao/la:2.)upravo zbog toga jer me strah.da,strah me reakcije,strah me odbijanja.imam filing da me nebi ni uzele u obzir jer sam pre girlie.ili me nebi uopće shvatile ozbiljno.znam da možda griješim,al eto,imam takav osjećaj i nemogu protiv njega.a inače sam sramežljiva biljčica,i sva bi se smotala da nekom idem upadat.
eto ..odgovorila si sama sebi, znaci nije ljepota u pitanju, nego strah..
pa da,strah je u pitanju,ali strah koji je utemeljen na činjenici da mene kao femicu nitko neće :D,zato sam htjela pitati vas,dal ima smisla to što govorim ili živim u krivom uvjerenju?
ovo zadnje ;)
eto,još ima nade :D,*skačeodsreće*

Avatar
mimi
Postovi: 235
Pridružen/a: 15 stu 2008 23:20

Post Postao/la mimi » 20 stu 2008 14:58

a zakaj se zamaras time kak te gledaju kad udjes u gay birc?
sta te briga, ak se nekome svidis uletit ce ti,a posto kazes da ti izgled nije najbitniji, kad popricate mozda i izdrodi nesto iz toga :)

mayflower!
Postovi: 471
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:20

Post Postao/la mayflower! » 20 stu 2008 15:03

e jebiga, bila ti femm ili butch, stara ili mlada, zgodna ili... manje zgodna :D, nitko ti neće uletiti dok s pet frendica negdje u gradu tračaš na kavi. moraš s malo otvoriti, dati šansu, uletiti u leglo. nikome to nikada nije bilo lako, ali jednostavno je neminovno.

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Re: just wondering...

Post Postao/la swayka » 20 stu 2008 16:22

Noelle. je napisao/la:a da bi te zainteresirala da ju opće poželiš upoznati treba ti biti zgodna,imat ono nešto.
da, treba imat ono nesto, ali ne treba bit zgodna! ono nesto i izgled nisu ista stvar, vec dva potpuno razlicita pojma. to nesto mozes skuzit iz prve..

i da.. posto se druzis sa curama koje su strejt.. zasto ne bi (mozda i jesi, ne znam) pricala sa njima o toj temi? ono pitas cisto njihova misljenja oko homo-biseksualnosti. tko zna, mozda te neko od tih cura iznenadi sa odgovorom.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 21 stu 2008 01:07

Pa mislim da si sama sebi dala odgovor u svakom slucaju.
Nema to veze sa izgledom, vec postoji jedna mala sitnica... ovo je HRVATSKA, zemlja Thompsona i ljudi koji se na stadionima imitirajuci majmune izruguju crnim igracima nogometa.
Tako da u skladu s tim, sve ostalo postane nekako jasno samo po sebi :D

Da ne duljim, give it a try. Kako god je tebi neugodno, neugodno je i drugoj strani/stranama. Kako ti vec netko napisa - nitko ti nece uletit dok sjedis sa 5 frendica na kavi i tracas. One filmove gdje se one sretnu pa zatelebaju jedna u drugu na vjencanju sa 500 ljudi oko sebe - slobodno zanemari, it doesnt happen just by breathing :D
Zadnja izmjena: Hidden_soul, dana/u 17 pro 2010 17:25, ukupno mijenjano 1 put.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Russian Roulette
Postovi: 407
Pridružen/a: 18 sij 2006 16:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Peezdeechy
Kontakt:

Post Postao/la Russian Roulette » 21 stu 2008 01:21

Makedonija idući mjesec* >
kratkokose crnke sa plavim ocima.
http://i38.tinypic.com/1zbc477.jpg
http://i36.tinypic.com/2yyz9z7.jpg

:setnja:
____________________
*al jel ono odlučiše ne igrati na ovom prvenstvu.. :unsure:

Nda, neam kakvih savjeta.. i ja slušam/upijam.
Zadnja izmjena: Russian Roulette, dana/u 21 stu 2008 08:37, ukupno mijenjano 3 puta.
Take a shot.

dany

Post Postao/la dany » 21 stu 2008 02:07

Noelle. je napisao/la:Znam da je lakše prepoznati butch nego femme,al ako ti se neka femmica nudi,zašto biti skeptična?
pa ako se nudi samo na način da je ušetala u gej kafić (postoji li nešto tako ekskluzivno uopće?*), bila bih skeptična i da joj piše "lezba" na čelu.

* ne. i na općeprihvaćenim gej okupljalištima često bude puno strejtera :wink:

Avatar
BlackJackie
Postovi: 142
Pridružen/a: 07 stu 2008 10:32

Post Postao/la BlackJackie » 24 stu 2008 20:02

Noelle, ja te razumijem i doživljavam slične stvari, stalno.

Meni nitko ne vjeruje da volim žene, čak ni kad to otvoreno pokažem. :D

Zaista.

Vrlo sam femme, čak toliko da bi me se prije dalo zamislit sa nekim obrijanim bildašem u bmw-u (fuuuuj, sama sebi skačem u usta) nego sa ženom.

Toliko sam femme, da neću ni "uletat" već volim da se meni priđe.

Sve što nam preostaje jest da buljimo u oči ciljanim odabranicama, dok ne pomisle ili da smo lude, ili da smo jaaaako zainteresirane. :D

Ako ništa drugo, barem u miru plešem po gay barovima, bez da me itko dira i da dosadni muškarci sline po meni.
Eto prednosti!! :)

Noelle.
Postovi: 14
Pridružen/a: 20 stu 2008 00:05

Post Postao/la Noelle. » 24 stu 2008 21:25

drago mi je kad sam vidila ovako puno odgovora na moju temu.neki komentari su mi pomogli,a s nekima sam se uspjela poistovjetiti.
eto da ne citiram svaku posebno..

@mimi-oh well,i ja bih voljela ne zamarati se time,al kad doslovno osjetiš tu neku negativnu vibru i osjetiš se nepoželjnom,nije ti baš svejedno..a da popričamo prvo bi mi neka trebala prići,ne?(ili ja njoj,al to je još teže :D)

@mayflower!-ne očekujem ja da mi ulete dok s 5 frendica tračam na kavi(iako i nemam baš tu praksu;ne volim te kokošje kave,u principu mi ide na živce kad se skupi nas 10 i nemožeš ni doći do riječi.i uvijek nastojim negdje izači s jednom,dvije frendice),al bi mi bilo normalno izazvati bar nekakvu reakciju s druge strane-bilo pogledavanje,ili samo jedno snimanje od glave do pete..frajeri to recimo često rade(znam da nemožemo uspoređivati njihov primitivni neandertalski mozak s našima :D,al ipak-ako mu zapneš za oko,pogledat će te,probat uspostaviti eye contact..ne mora uopće imati namjeru prići ti)

@swayka-što se tiče pričanja sa strejt frendicama..pa ono,više manje sve moje dobre frendice znaju da volim i cure,so,misle da sam biseksualna.i to nam nije nikakav tabu ni ništa slično,nego najnormalnija stvar na svijetu.i više manje su sve same shvatile,još davnih dana kad sam okolo pisala imena nekih zgodnih fejms teta i crtala srčeka kraj njihovih imena
:inlove: .i to im je najnormalnija stvar na svijetu.al nijedna od njih nema te sklonosti.provjereno :D

@hidden_soul-ovo mi se sviđaaa ;) iskreno,baš sam se nadala da ću od nekoga dobiti ovakav odgovor.slažem se sa svime šta si napisala,o primitivnoj zemlji,flimovima i eye contactu :D
i nadam se da je istina ovo za doživljavanje i kulerski stav.eto,vratiše mi se nada :inlove:

@dany-istina,nije dovoljno samo ušetavanje u gej kafić.al ako usto nastupiš s nekim otvorenim stavom,vedro i nasmješeno,i tu i tamo se nasmiješ nekoj slatkoj curi..ne znam u čemu bi bio problem.

@BlackJackie-vidiš,znala sam da nisam jedina :D
eto,neću ni ja uletat,iako sam svjesna toga da nam je to vjerojatno najveći propust.al ću počet prakticirat ovo buljenje :D
daklem,cure,ubuduće kad vidite simpatičnu "strejt" curu koja neprekidno bulji u vas-to sam samo ja :D,ili neka druga femica kojoj ste jaako zapele za oko. :)

Avatar
mimi
Postovi: 235
Pridružen/a: 15 stu 2008 23:20

Post Postao/la mimi » 24 stu 2008 21:33

pa onda odi lijepo s nekom dobro dusom koja bi ti se ponudila da izadje s tobomu gay birc, naravno koja je zensko, a nije nesto extra femme, bit ce ti manje neugodno :D
ti ces moci u miru 'snimati', a druga osoba ce napraviti nesto dobro

Noelle.
Postovi: 14
Pridružen/a: 20 stu 2008 00:05

Post Postao/la Noelle. » 24 stu 2008 22:06

hvala na ideji : )
eto,sad samo treba čekati da nam otvore gay kafić ovdje :D,i počinjem provodit i ovo u djelo :D (naravno,ako se nađe dobra duša koja bi me vodila :D)

Avatar
mimi
Postovi: 235
Pridružen/a: 15 stu 2008 23:20

Post Postao/la mimi » 24 stu 2008 22:10

ovdje?
nisi iz ZGa?
a mislim da ti svi drzimo fige :)

Noelle.
Postovi: 14
Pridružen/a: 20 stu 2008 00:05

Post Postao/la Noelle. » 24 stu 2008 22:38

ne,nisam iz zg-a.
a hvala,hvala :D

Avatar
kiddo
Postovi: 21
Pridružen/a: 24 stu 2008 23:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: just wondering...

Post Postao/la kiddo » 25 stu 2008 13:06

Noelle. je napisao/la:Možda im djelujem "pre straight" pa se boje pokušati išta. Taj razlog bi bio na mjestu,ali je stvar u tome šta nikad nisam primjetila niti da me lez curke pogledaju,promotre na "onaj način"..
a mozhda si ruzhna lol

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 25 stu 2008 14:04

Jako duhovito. Ajd kiddo, ak nemaš ništa pametno za reći, drži se offova ili pak samo čitaj, okej? Piskarati gluparije tek tolko da ostaviš trag u nekakvoj temi je prilično naporno.

Noelle.
Postovi: 14
Pridružen/a: 20 stu 2008 00:05

Re: just wondering...

Post Postao/la Noelle. » 25 stu 2008 15:14

kiddo je napisao/la:
Noelle. je napisao/la:Možda im djelujem "pre straight" pa se boje pokušati išta. Taj razlog bi bio na mjestu,ali je stvar u tome šta nikad nisam primjetila niti da me lez curke pogledaju,promotre na "onaj način"..
a mozhda si ruzhna lol
nah,nebi rekla da je u tome problem xD

Avatar
coldcat
Postovi: 311
Pridružen/a: 25 pro 2006 20:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Ri

Post Postao/la coldcat » 12 pro 2008 10:52

Noelle. je napisao/la:hvala na ideji : )
eto,sad samo treba čekati da nam otvore gay kafić ovdje :D,i počinjem provodit i ovo u djelo :D (naravno,ako se nađe dobra duša koja bi me vodila :D)
u nacekat ces se
:D

tj. nacekat cemO se

:!:
...."bolje biti glavonožac nego dobiti nogom u glavu"....

Zita

Re: just wondering...

Post Postao/la Zita » 12 pro 2008 11:07

Ameli je napisao/la:
Noelle. je napisao/la:1)Družim se isključivo sa curama,koje su uglavnom sve straight..ugl.ista sam kao i one samo šta ne volim dečke nego cure.
2)Šta nebi te curke koje tamo sjede trebale pozitivno reagirati na ulazak slatke femmice u gay kafić? Šta nebi trebale pomisliti-"bolje da se požurim,ovako lijepa cura neće još dugo biti sama",umjesto toga da se pitaju what the heck ova radi tu.
3)Isto tako znam par femmica koje se druže s curama koje su butch,i butchice puno lakše nalaze cure. Čini mi se kao da su femme cure popularne samo u teoriji,a u praksi ih nitko ne doživljava. Znam da je lakše prepoznati butch nego femme,al ako ti se neka femmica nudi,zašto biti skeptična?
1)mozda je tu problem? :o
2)"bolje da se pozurim, ovako lijepa cura neće još dugo biti sama" :o nije li to malo narcisoidno? mozda je i tu problem, rijetko tko voli umisljene!?
3)mozda vanjska ljepota nije uvjek dovoljna?
Kazu:- svaka krpa, zakrpu nadje? :D
kak je ameli rekla-...malo je narcisoidno ali iznimno plitko
gle, ak si ti tako lijepa cura i mislis da bi cure radi toga trebale prici tebi i zbariti te onda je lako za pretpostavit da i ti tako gledas na ljude-povrsno i cisto na osnovu izgleda biras sa kim ces u vezu/na kavu/popricat bla bla
pa ti se mozda jedna prosjecna bucica ili cura koja je skromnija (nije bas odlika lezbica kolko god da su ugly) nece nit priblizit ako dajes takav dojam..

okej, jasno da je fizicki izgled bitan u tome da se opce priblizis nekom al to je to-sve dalje sto je potrebno ne proizlazi iz tvog izgleda vec iz tvojih usta
mada sigurno mozes naci i neku koja ce te posevit i vuc ko trofeja po zagrebu pa napucat i busat se o prsa znajuci da te imala...

uostalom-i ti sama mozes prici nekome, barem se pokusat upoznat sa nekim na nekoj frendly bazi pa pokazat da imas za ponudit i vise od pukog izgleda

Avatar
BlackJackie
Postovi: 142
Pridružen/a: 07 stu 2008 10:32

Re: just wondering...

Post Postao/la BlackJackie » 12 pro 2008 11:51

Zita je napisao/la:
mada sigurno mozes naci i neku koja ce te posevit i vuc ko trofeja po zagrebu pa napucat i busat se o prsa znajuci da te imala...
Mene ovoga strah! Mamaaaaaaa! :lol:

Mogu ja, mogu ja?

Opet nisam otkrila Jameriku, ali očito je da žene koje više izgledaju kao dječaci i otvorene su u vezi svoje homoseksualnosti mogu stvarno imati mnoooooogo trofeja i žena svih vrsta, godina i prilika.
Blago njima i jao meni što mi se vizualno takve (zasad) sviđaju, jer tko bi to strpao u ozbiljnu vezu. Ni David Copperfield.
Čini mi se da su u lezi svijetu takve jako poželjne, na jako visokoj cijeni i jako ih je malo.

Jadne mi femice, nas kao plijeve.

Dokažite mi suprotno, tako da odustanem od bijega.:D

Avatar
mimi
Postovi: 235
Pridružen/a: 15 stu 2008 23:20

Re: just wondering...

Post Postao/la mimi » 12 pro 2008 12:11

BlackJackie je napisao/la:
Zita je napisao/la:
mada sigurno mozes naci i neku koja ce te posevit i vuc ko trofeja po zagrebu pa napucat i busat se o prsa znajuci da te imala...
Mene ovoga strah! Mamaaaaaaa! :lol:

Mogu ja, mogu ja?

Opet nisam otkrila Jameriku, ali očito je da žene koje više izgledaju kao dječaci i otvorene su u vezi svoje homoseksualnosti mogu stvarno imati mnoooooogo trofeja i žena svih vrsta, godina i prilika.
Blago njima i jao meni što mi se vizualno takve (zasad) sviđaju, jer tko bi to strpao u ozbiljnu vezu. Ni David Copperfield.
Čini mi se da su u lezi svijetu takve jako poželjne, na jako visokoj cijeni i jako ih je malo.

Jadne mi femice, nas kao plijeve.

Dokažite mi suprotno, tako da odustanem od bijega.:D
koja bezvezna generalizacija, uopce ne mora biti da su butch cure takve da ne zele vezu, a niti da su femme na manjoj vrijednosti, al istina je ta da ces puno lakse prepoznat butch curu, nego femme, pa cak i ako ti gaydar ne sljaka. ali sve je stvar osobnog izbora i necijeg karaktera(hoce li ili nece imati puno cura, spavati s pol Zagreba itd)

Avatar
BlackJackie
Postovi: 142
Pridružen/a: 07 stu 2008 10:32

Post Postao/la BlackJackie » 13 pro 2008 14:58

Da, u pravu si, ja bezveze generaliziram.

Šta ja znam.

Ja nemam pojma. :D

Avatar
mimi
Postovi: 235
Pridružen/a: 15 stu 2008 23:20

Post Postao/la mimi » 13 pro 2008 17:10

a vidi je sad, nisam rekla da nista ne znas, ali nemoj odmah u startu imati takvo misljenje, uvijek postoji netko tko je drugaciji od vecine i onda je bolje se nadati da ces naici na nekoga takvoga, nego na nekoga kakvog ne bi htjela :D

Odgovorite