LIJEPE REAKCIJE NA COMING OUT

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Odgovorite
Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

LIJEPE REAKCIJE NA COMING OUT

Post Postao/la alice » 24 vel 2009 23:27

S obzirom da svi uvijek pišu o nekakvim problemima (uključujući i mene) ajmo navesti dobre i lijepe reakcije na coming out.
ja ću počet...

svojoj najboljoj prijateljici rekla sam nekako ovako... 'erm.. ja... moram ti reći nešto... erm... jako mi se sad piški i muka mi je.. erm.. ja sam lezbijka... ' - a njena reakcija je bila 'isuse bože, kako si krenula mislila sam da ćeš mi reći da si bolesna ili nešto!! pa, znala sam to, ljubica!!! samo sam čekala da mi ti kažeš kad budeš spremna '

volim te, ljubice moja :)

Avatar
pepita
Postovi: 161
Pridružen/a: 14 kol 2008 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la pepita » 25 vel 2009 00:07

hm, vrlo slično je i meni moja odgovorila. s razlikom u moj poduži, šlampaviji, uvodni govor, jelte. :D :aha:

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 25 vel 2009 01:20

ja nemam strejt prijateljicu pa mi je taj proces prema strejt prijateljicama uvelike olaksan.
uh, such relief

scorp
Postovi: 12
Pridružen/a: 09 stu 2008 18:29

Post Postao/la scorp » 25 vel 2009 11:55

meni se frendica smijala kad sam joj rekla da mi se sviđaju i cure,a onda se naljutila jer sam drugoj frendici rekla prije nego njoj...dakle,recimo da je ok reakcija... :)

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 25 vel 2009 12:16

Kad sam rekla frendu reko je: "Jeebote, sad iamo još jednu temu više za razgovor-cure, zaaakon!"
:)
Normal people frighten me!

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 25 vel 2009 15:29

najslađe outaje je bilo burazu:
(on igra neku igricu na kompu, ja mu uletim u sobu): e buraz, I'm a dyke.
on: da. i? daj se makni, viš da igram. :inlove:

frendu:
e, moram ti reć nešto. ja volim cure.
on: uh već sam se sasro da ćeš mi reć da si snimila filmić bez mene kujo.
:inlove:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 25 vel 2009 19:24

moja iskustva sa svim mojim prijateljima kojima sam rekla su bila super. dragi moji prijatelji. :)

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Post Postao/la alice » 25 vel 2009 20:24

a cimerici sam rekla nešto u stilu.... 'čuj, nisi glupa, kužiš da sam ****** i ja skupa, ne?' -ali, oduvijek sam znala da je ona ful tolerantna cura pa sam i očekivala njenu reakciju koja je bila 'pa znaš da mi to ne smeta'.
to mi je bilo ful ok! ispalo je onako kako je i trebalo-rekla sam joj nešto novo o sebi i za sekundu smo bile na drugim temama:)

Avatar
Cirrocco
Postovi: 406
Pridružen/a: 11 vel 2008 20:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: srtangers world, looking for home..

Post Postao/la Cirrocco » 25 vel 2009 20:39

pred koje ljeto, odlucila prespavat kod babe.. i moj stariji bratic isto.. i tako mi legli u krevete ( u istoj sobi jel) i zvoni mi mob oko 2 ujutro.. ona zove.. i tak mi pricamo jedno sat vremena, bogac nemre spat.. i kazemo si mi sta imamo.. poklopimo.. pita on mene: pa dobro, jel ti to decko.. ja: ne, cura je.. on: kak zakon.. i kak je to? jesi sretna? ak te zajebe reci mi, bum reko svojoj curi da ju istuce..

hihi :D
The meaning of life is not ending up dead with well preserved body but sliding in your grave sidewards worn out, out of breath and screaming: "holy shit what an ride!!!"

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 25 vel 2009 21:06

frendica: dobro sta si ponovo sva nikakva?
ja: ****** opet se duri na mene
frendica: a sta je to s vama?
ja: zajedno smo
frendica: sad cemo mi nju pricekat pred zgradom pa cu ja njoj objasnit kak to ide s tobom :inlove: :inlove: :inlove:

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 26 vel 2009 12:30

moji su fakat svi super reagirali osim bivšeg "dugogodišnjeg" dečka. on je jadničak bio doslovce nesretan, s onom, pa gdje sam pogriješio facom. :D bio je to suoer teren za ispitat kako će mama reagirat. njih dvoje dan danas dijele istu bol i vole se neizmjerno.
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Post Postao/la zenia » 27 vel 2009 09:18

kad sam dobroj frendici konačno skupila hrabrosti reći ona me pogledala mrtvo hladno i rekla: pa kaj sad, imaš nešto novo za reći?
ispade da je znala dobre tri godine.. :D
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

LIJEPE REAKCIJE NA COMING OUT

Post Postao/la sekica63 » 27 vel 2009 11:25

ja kad sam rekla svojoj sestrični spavala sam sa curom, veli mi ona , joj ja sam juče izgubila sat.

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 08 ožu 2009 16:12

E da, meni su prijatelji tj ekipa koja se vukla oko mene svi znali i nije nikad bilo nikakvih problema baš suprotno, al eto nedavno sam ono totalno pijana sjedila sa sestričnom koju jako volem i koja mi je mogu reć najbolja prijateljica i jednostavno sam rekla da volim cure. ( razlog zašto nisam prije rekla je taj što me jednostavno bilo strah mišljenja, tipa mene nije strah tog da bi me roditelji mogli potjerat ili ne znam kaj. već tog što ću ih nekim dijelom razočarat pa sam tak osjećala i prema sestrični) ugl. njezina reakcija: bila je ljuta na mene zašto joj nisam rekla prvoj tj. zašto sam tek sad rekla :S jer je skužila da svi oko mene znaju :roll:

baš mi je drago zbog tog :inlove:
slika

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Post Postao/la Rock Faerie » 12 ožu 2009 12:40

Nisam imala neugodnih iskustava sa outanjem (blago meni) ali je svima trebalo dugo vremena da to prihvate.
They share a look in silence and everything is understood

Nicky
Postovi: 155
Pridružen/a: 19 vel 2009 12:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Nicky » 21 ožu 2009 11:52

evo napokon sam skupila hrabrosti i outala se best frendici (ona je straight). Budući da smo već imale neke razgovore na tu temu mislim da je nešto sumnjala po tom pitanju, ali je svakako bila iznenađena. Prva njena reakcija je bila: hmm...ako si lez onda si do sada jako dobro sve zavaravala...mislila sam da nakon tog aide prodika, ali onda se samo slatko nasmijala i zagrlila me :) rekla je da joj je drago što sam napokon našla sebe i onda je slijedila provala stoljeća-
kaže ona meni: "E, znači li to ako si lez da još imaš smisla za modu? Trebala bi si kupiti nove cipele, pa sam htjela da ideš sa mnom?" :hihi:

...i pao je jedan dobar šoping... :D

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 23 ožu 2009 17:23

Haha, koje pitanje. Nadam se da si joj izabrala dobre :D
slika

Nicky
Postovi: 155
Pridružen/a: 19 vel 2009 12:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Nicky » 23 ožu 2009 18:16

Zbrkica je napisao/la:Haha, koje pitanje. Nadam se da si joj izabrala dobre :D
...naravno :D... feši je moje drugo ime :D

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 24 ožu 2009 13:05

Jedna straight frendica kojoj sam se outala na faksu (na prvoj godini) je ovako reagirala: "Jooooj, imam ti ja jednu frendicu lezbu. Al ne bi ti se svidjela, punkerica je." (zna zena moj ukus :D )

A onda jedna kokos na faksu, par godina kasnije, koja je vec godinama znala za mene: popijemo kavu izmedju predavanja u kantini, pricamo nevezano za bilo kakve privatne teme (faks, knjige) - i poslije cujem od frendica da prica kako sam je "barila" i vijeca sa svojim hetero-Cosmo-kokosama jesmo to bile na spoju ili ne. :o (mislim da su tad prikazivali u "Seks i grad"-u kako Samantha ima lezbijsku aferu, pa im je to valjda bilo strasno zanimljivo).

Odgovorite