Zasto lezbijke mrze bisexual

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Avatar
dozinho
Postovi: 156
Pridružen/a: 06 lis 2008 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: zagreb

Zasto lezbijke mrze bisexual

Post Postao/la dozinho » 12 ožu 2009 20:41

ne znam da li je super Tamara vec stavila ovaj tekst...nazalos meni je promaknuo...pa ako je i vama...here is the link
http://www.lesbilicious.co.uk/community ... bisexuals/
eu amo voce minha fofinha

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 12 ožu 2009 22:03

Haha, čitaš mi misli, baš sam ga jučer iščitavala i na kraju odustala jer mi je bio bezveze :o.

A inače se tu već raspravljalo like iljadu puta o tome. Moje je mišljenje da ih ne mrze, već se mnogo puta događa(lo) da djevojka ili žena bude napucana od druge djevojke ili žene zbog tipa.
A zakaj?
Zato jer potonja odlučuje da joj je teško tako živjeti, a biti s tipom je lakše, more presentable i fino se moš udat i niko te niš ne pita. Pa se onda one lezbe koje ipak imaju dovoljno hrabrosti živjeti to što jesu osjećaju ugroženo i desetkovano. Kaj je normalno. Mislim da je to nekakav, i/ili jedan od glavnih razloga zbog kojih se misli da lezbe mrze bipsićke.

Avatar
dozinho
Postovi: 156
Pridružen/a: 06 lis 2008 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: zagreb

Post Postao/la dozinho » 12 ožu 2009 22:18

yep..i agree...iako sam upoznala par osoba koje ne reagiraju lijepo na bi zene..ali doista nisu one pokazatelji vecine.....ja se naginjem teoriji da nije bitno sto si i kaj si..glavno da si good person...lol
eu amo voce minha fofinha

Nicky
Postovi: 155
Pridružen/a: 19 vel 2009 12:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Nicky » 13 ožu 2009 13:31

dozinho je napisao/la:yep..i agree...iako sam upoznala par osoba koje ne reagiraju lijepo na bi zene..ali doista nisu one pokazatelji vecine.....ja se naginjem teoriji da nije bitno sto si i kaj si..glavno da si good person...lol
kad bi svi mislili kao ti svijet bi bio ljepše mjesto :)

Avatar
dozinho
Postovi: 156
Pridružen/a: 06 lis 2008 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: zagreb

Post Postao/la dozinho » 13 ožu 2009 13:36

pa zar to ne bi bilo lijepo :) :) :)
eu amo voce minha fofinha

Nicky
Postovi: 155
Pridružen/a: 19 vel 2009 12:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Nicky » 13 ožu 2009 13:51

dozinho je napisao/la:pa zar to ne bi bilo lijepo :) :) :)
naravno da bi :) ...zapravo i nije toliko teško za ostvariti, ali ne znam kako ljudi uvijek uspiju zakazati po tom pitanju i počnu procjenjivati ljude na temelju toga za koju stranku glasaju, koji spol vole, s kim žive, kako se oblače i naravno koliko novaca imaju...baš sam danas radi toga popi*dila...al neću sad ulaziti u offtopic...

ma pusti moja nabrijana blebetanja.... :D

Avatar
dozinho
Postovi: 156
Pridružen/a: 06 lis 2008 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: zagreb

Post Postao/la dozinho » 13 ožu 2009 14:11

nazalos postali smo sve vise kao svijetska drustva..okrenuti samo materijalnom,vanjstini i inim stvarima...ljudi radje vode brigu o tudjim stvarima i razglabaju o tudjim problemima,sam da bi na taj nacin pokusali zaboraviti svoje...nasli su svoje frustracije lijeciti preko drugih....fala Bogu da me jos uvijek moze sitnica razveseliti i uljepsati cijeli dan...nadam se da nas ima jos.....
eu amo voce minha fofinha

Avatar
KarenO
Postovi: 192
Pridružen/a: 08 sij 2009 00:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la KarenO » 13 ožu 2009 14:20

tamara3 je napisao/la:Moje je mišljenje da ih ne mrze, već se mnogo puta događa(lo) da djevojka ili žena bude napucana od druge djevojke ili žene zbog tipa.
Slažem se.Hm,al ipak bolje da te napuca zbog nekog drugog tipa nego zbog neke druge žene :D
Fell in love with a girl.

Nicky
Postovi: 155
Pridružen/a: 19 vel 2009 12:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Nicky » 13 ožu 2009 14:25

dozinho je napisao/la:....fala Bogu da me jos uvijek moze sitnica razveseliti i uljepsati cijeli dan...nadam se da nas ima jos.....

ima, ima :D , evo mene je razveselilo tvoj optimizam :wink:

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Post Postao/la sekica63 » 13 ožu 2009 20:06

Moje mišljenje nije mržnja, nego kako da se uklopi jedna lez. sa bi.

Veći problem nastane kad je kemija, kada se takve 2 ženske potpuno dopadnu jedna drugoj, nastane problem obema, ona ima porodicu tad trpe 3 osobe.

Da problem bude još veći, je neizbježno i djeca trpe.

Avatar
Placebo
Postovi: 226
Pridružen/a: 18 pro 2008 17:33

Post Postao/la Placebo » 14 ožu 2009 03:40

KarenO je napisao/la:al ipak bolje da te napuca zbog nekog drugog tipa nego zbog neke druge žene
bome ja se nebi slozila s ovim :!:

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la nika331 » 14 ožu 2009 10:31

ja ih ne mrzim. ja im iz dubine duše zavidim. zato ih i mrzim.
from my cold blooded hands!

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 14 ožu 2009 15:19

kad si u vezi s bisex ljubomoran si i na muškarce i žene :D i moraš se čuvat i jednih i drugih :eek: šala. Ne znam. I ja bi rađe bila spucana zbog cure a ne tipa :x
slika

Avatar
Uliana
Postovi: 1325
Pridružen/a: 21 pro 2008 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la Uliana » 14 ožu 2009 16:49

tamara3 je napisao/la: Zato jer potonja odlučuje da joj je teško tako živjeti, a biti s tipom je lakše, more presentable i fino se moš udat i niko te niš ne pita. Pa se onda one lezbe koje ipak imaju dovoljno hrabrosti živjeti to što jesu osjećaju ugroženo i desetkovano. Kaj je normalno. Mislim da je to nekakav, i/ili jedan od glavnih razloga zbog kojih se misli da lezbe mrze bipsićke.
totalno se slažem, zbog toga su mi nevjerojatno iritantne, iako sam previše svjesna da se sviđam upravo biseksualkama, osjećala bih se puno opuštenije da sam u vezi sa pravom lezbom.

ima još jedan razlog zbog čega su mi biseksualke postale izrazito iritantne - a to su njihove podjele..koje se očituju u tome da od žene žele da bude apsolutno ženstvena, tako je ova moja zadnja ex stalno nešto seruckala na tu temu kad bih se ja pojavila u nekoj odjeći koja se smatra muškom - kao na meni joj se ne sviđa, a ista ti odjevni predmeti su joj prihvatljivi na dečkima!!???

biseksualke (one koje sam upoznala) traže stereotipnu ženu i stereotipnog muškarca i nikakav mix tu ne može nadoknadit njihovu patrijarhatom usađenu potrebu za `pravim` muškarcem i `pravim` kurcem..što god to njima značilo.. :roll:

takve su biseksualke koje sam upoznala, više razgovarala s njima nego što sam bila :lol:

ima li drugačijih..ne znam ..razuvjerite me

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 15 ožu 2009 19:09

naravno da nema drugacijih. sve biseksualke su iste isto kao sto su sve lezbe iste.

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 15 ožu 2009 21:07

to je, naravno, sala... nadam se.

Avatar
Miki
Postovi: 299
Pridružen/a: 03 stu 2005 17:27
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Miki » 15 ožu 2009 21:37

Imaju i iste tekuće račune? :o
slika

Avatar
Cirrocco
Postovi: 406
Pridružen/a: 11 vel 2008 20:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: srtangers world, looking for home..

Post Postao/la Cirrocco » 15 ožu 2009 22:30

tako je, tako je.. biseksualke traze PRAVE muskarce, koji pijani dođu doma, pretuku ih, zatvore u ormar, odgledaju tekmu uz par pivi, onda im daju PRAVI kurac, pa onda ljepo legnu spavat.. a onda te iste dođu tako eto, muskobanjastoj PRAVOJ lezbi poput tebe i kuje, eto, usuduju se prigovarat kak se ti, PRAVA lezba sa PRAVOM pickom oblacis..
onako, omfg..
to ti je prava lezba, trazi sva moguca prava za sebe, normalno preko racunala u sobi.. ali cak ni preko racunala ne da nikakva prava sebi slicnima..
i onda ljudi kazu da su strejteri zatucani..
The meaning of life is not ending up dead with well preserved body but sliding in your grave sidewards worn out, out of breath and screaming: "holy shit what an ride!!!"

Avatar
calypso
Postovi: 586
Pridružen/a: 23 lip 2007 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la calypso » 15 ožu 2009 22:49

Uff,sto smo se nabrijali! :D :D
Ja osobno ne bih vpljela biti u vezi s BI curom. Il ce biti sa mnom ili s tipom,pa ko voli nek izvoli! Ne volim osobe koje voze na dva kolosjeka!
"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes, but in having new eyes."

FOR ONE HUMAN BEING TO LOVE ANOTHER,THAT IS PERHAPS THE MOST DIFFICULT OF ALL OUR TASKS...THE WORK FOR WHICH ALL OTHER WORK IS BUT PREPARATION

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 16 ožu 2009 11:06

lana je napisao/la:to je, naravno, sala... nadam se.
kaj moram titlovat kad pokusavam biti duhovita :)

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Post Postao/la Rock Faerie » 16 ožu 2009 14:05

Nije li mržnja malo prejaka riječ?
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
_kantica_
Postovi: 100
Pridružen/a: 11 vel 2009 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la _kantica_ » 16 ožu 2009 15:50

Rock Faerie je napisao/la:Nije li mržnja malo prejaka riječ?
Slažem se!!
All You Need Is Love

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 16 ožu 2009 15:51

Pa bilo je svačeg na radionicama. I aktivistice su znale "napadati" biseksualke.

Ajd sad, idemo prvo raščistiti šta mislite pod "biseksualke"? Mislite li na serijsku biseksualnost (npr. žena ima dečka, pa curu u monogamnoj vezi) ili simultanu biseksualnost (npr. žena ima i dečka i curu i npr. tvrdi da su joj potrebni i muškarac i žena istodobno - i svakog od njih zapravo vara s ovim drugim)? Ili je jedna strana dominantnija (npr. udate zene koje tu i tamo imaju avanturicu sa ženom sa strane ili žene koje su u vezama sa ženama a koje tu i tamo završe s muškarcem u krevetu?)

Malo mi se čini da ste gore svaka imala svoje viđenje biseksualnosti.

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 17 ožu 2009 10:13

jasamocitam je napisao/la:
lana je napisao/la:to je, naravno, sala... nadam se.
kaj moram titlovat kad pokusavam biti duhovita :)
uh, ne moras, al sam se prepala... :) ne bi takav komentar od tebe ocekivala, pa me malo steplo. sorry.

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 17 ožu 2009 10:15

i da brija o voznji na dva kolosjeka. za popizdit. na dva kolosjeka vozi netko tko vara. isto tako moze vozit na dva kolosjeka s dve zene. u cemu je jebena razlika??? u kurac vise i ta prica o promiskuitetnosti biseksualaca. eto, u homo svijetu sve vjerno u picku mile matere!

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 17 ožu 2009 10:47

lana je napisao/la: eto, u homo svijetu sve vjerno u picku mile matere!
majke mi moje sve! slika

Ok, evo iskreno ja mislim da prije ili kasnije biseksualke se zažele kurca jel i odu kod njega.
slika

Avatar
dozinho
Postovi: 156
Pridružen/a: 06 lis 2008 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: zagreb

Post Postao/la dozinho » 17 ožu 2009 13:12

ne mislim da bisexualne osobe su samo s zenam iz razloga zato sto joj je dojadio kurac..pa zeli probati nesto drugo..ili da su bisexualne zato sto je njen decko ili muz tuce i zlostavlja..mislim da su to cista sranja...
jebo ti zensku ili musku osobu koja je sposobna za zlostavljanje,bilo kojeg oblika....i nitko me ne moze uvjeriti da ce zena bila ona gay ili heteto radi toga postat bibsic.....
ljubav je ljubav za mene...i ako sad volim zenu,volim je svi svojim bicem...i ne trazim okolo naokolo da ce mi uletiti nekaj drugod,boljeg ili drugog spola..
a cinjenica je da su gay,hetero i bisexualne osobe sklone promiskuitetu bez obzira kako se definiraju..to sve proizlazi od karaktera same osobe...a ne time sta je ona/on
eu amo voce minha fofinha

scorp
Postovi: 12
Pridružen/a: 09 stu 2008 18:29

Post Postao/la scorp » 17 ožu 2009 15:57

[quote="i ako sad volim zenu,volim je svi svojim bicem...i ne trazim okolo naokolo da ce mi uletiti nekaj drugod,boljeg ili drugog spola..
a cinjenica je da su gay,hetero i bisexualne osobe sklone promiskuitetu bez obzira kako se definiraju..to sve proizlazi od karaktera same osobe...a ne time sta je ona/on[/quote]
:thumbup:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 17 ožu 2009 19:41

Uliana je napisao/la:
ima još jedan razlog zbog čega su mi biseksualke postale izrazito iritantne - a to su njihove podjele..koje se očituju u tome da od žene žele da bude apsolutno ženstvena, tako je ova moja zadnja ex stalno nešto seruckala na tu temu kad bih se ja pojavila u nekoj odjeći koja se smatra muškom - kao na meni joj se ne sviđa, a ista ti odjevni predmeti su joj prihvatljivi na dečkima!!???

biseksualke (one koje sam upoznala) traže stereotipnu ženu i stereotipnog muškarca i nikakav mix tu ne može nadoknadit njihovu patrijarhatom usađenu potrebu za `pravim` muškarcem i `pravim` kurcem..što god to njima značilo.. :roll:

ima li drugačijih..ne znam ..razuvjerite me
di su te? :o
ne znam. privlaci me u osnovi osoba. ako cemo povrsnije gledati, privlace me umjereno femme curke jer me privlaci i povelika doza butchisma :D a povezano je s nekim seksualnim/emotivnim stvarima koje imam u sebi pa ih voljem podjednako i primiti.
mislim, nemam nekih kriterija kod zena :o sve je super dok nema bapsko osisan friz.
kod muskaraca ocekujem isto dozu dominantnosti, jebiga, tradicionalna sam i imam crtu udavace u sebi. i potencijalno lose kucanice. ali ne uvijek, jer volim da plese kako ja sviram :D ne znam, nikada nisam mogla razluciti nesto vise-manje i sumnjam da cu to ikada uspjet.


klonite se bipsicki, one su sjebane.

Odgovorite