outanje na poslu /faksu

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la melted_sun » 26 lis 2010 21:33

ja jednostavno ne spominjem nista u vezi s time. na poslu radim sa homofobicom koja je uvjerena kako su gay ljudi bolesni i sporki, a i inace je malo glupava tako da joj nema smisla ista objasnjavat,samo ju spustim tu i tamo kad sere o tome, itako nista ne kuzi :D
a na faxu pricam o faxu...
mozda je stvar sta se druzim vec godinama s istom grupom ljudi, a ostale drzim na distanci.ali isto mrzim osjecaj da vodim dva zivota ili svoju curu ljudima s faxa koje sretnem u prolazu predstavljat kao prijateljicu :nezna: ali eto

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la call_me » 30 lis 2010 22:07

u mom poslu svaki detalj iz privatnog ili poslovnog zivota se koristi kako bi se oklevetalo ili sjebalo kolegu ili barem tracalo uz kavu ili na sjednici. ne pada mi na pamet da se moja privatnost koristi kao diskriminirajuci faktor u bilo kojem segmentu moga posla. moje outanje ne bi doprinjelo nicemu, samo bi mi odmoglo.
i ne znam zapravo kome bi se trebala outat? mojim roditeljima koji to smatraju bolescu/ mojom smisljenom osvetom za neke njihove umisljene propuste? bratu koji je homofob? rodbini koja bi jedva docekala da me traca i pljuje i dokazuje kako su sa svojim usranim zivotima bolji od mene jer sam gej? kolegama na poslu koji bi to u svakoj prilici iznijeli kao element poruge? kome bi se zapravo trebala outat i zasto? da sam neki free lancer i da imam neke ultra liberalne roditelje, ajde de, ali ovak? i zasto bi se trebala outat? ejr ce to doprinjet cemu pobogu? sta, homofobna primitivna hrvatska sredina ce se promjeniti na konto mog outanja, a zauzvrat cu sebi nanijeti samo stetu i jos veca sranja na apsolutno svim podrucjima? ali ja cu bit super aktivista, ali kad zagusti onda od mojih aktivistickih kolega osim ispustanja frazetina nece biti ni traga ni glasa? ljudi koje ja znam i koji su outani ili su aktivisti po profesiji, ili su free lanceri ili su im roditelji priustili neka debela sranja u zivotu pa ih boli kurac sta ce isti mislit. ok, mali procenat i naprednih normalnih roditelja. na prste jedne ruke.
apsolutno ne vidim niti jedan benefit na konto outanja, dok su s druge strane rizici i sranja visestruki.

Avatar
astra glacialia
Postovi: 218
Pridružen/a: 13 kol 2010 21:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la astra glacialia » 01 stu 2010 18:33

^^call_me, nema frke, naravno da su situacije različite i da nitko "normalan" ne osuđuje ne-outanje u situaciji koja nije za outanje... Ja sam npr. imala sreću da su mi roditelji ok s tim (ali doista, ubrajam se i u one kojima su "roditelji priustili neka debela sranja u zivotu pa ih boli kurac sta ce isti mislit", dobro si to rekla) i da se školujem u smjeru karijere u kojoj vjerojatno moja seksualnost neće biti bitna (i trenutačno mi je najveći "problem" oko toga kako da nonšalantno potegnem temu u ekipi s faksa u kojoj je jedan frend homofob, ali ni ne znam je li i za ženske ili samo za muške :D ), ali moram razumjeti da nije svima tako.
per aspera ad astra

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la Ice » 14 stu 2010 17:47

Outana sam,tako da ne skrivam niti sam ikad skrivala kolegama,i taj dio sebe,kada je došlo do razgovora oko istoga
Poslodavci su mi uvijek bili gay friendly(saznala sam tek nakon zaposlenja,kada bi me cura pokupila poslje posla),odnosno nisu smatrali moju sexualnost jednim od uvjeta za obavljanje posla,tako da...a da sam naišla na negativne komentare poslodavaca ili kolega,dala bi otkaz,jer ne bi mogla raditi sa takvim ljudima s obzirom da smo nažalost većinu vremena na poslu,automatxi bi stvorila negativnu atmosferu,a tako nikad nisam željela radit
:duga:
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Natalia
Postovi: 23
Pridružen/a: 02 pro 2010 12:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la Natalia » 03 pro 2010 13:51

Kod mene na poslu su silom prilike svi saznali tko sam/što sam. Par ljudi me od onda ne pozdravlja, a velika većina je sasvim ok prema meni. Šefica mi je najbolja, rekla mi da joj se odmah obratim ako neko radi probleme.

Avatar
štrudla
Postovi: 559
Pridružen/a: 07 pro 2010 21:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re:

Post Postao/la štrudla » 12 pro 2010 18:22

Mer je napisao/la:Sto se pak tice outanja na poslu - ja sam protiv. Iz jednog jednostavnog razloga: ni meni se moj sef nije outao koga tocno i kako voli seviti. Mozda covjek doma ima kozu, a ja to ne znam, razumijete? To doista jest privatna stvar svakog covjeka! Sto mi radimo izvan radnog vremena, nasa je osobna stvar. A tamo gdje radimo, ako nam je vec stalo do toga da stvorimo i neku karijeru i neko postovanje, onda je ipak primarno da u prvom planu bude upravo to sto radimo i kako to radimo, a ne to s kim zivimo i kakve su nam seksualne preference.

Tamo ionako niste zbog aktivizma, nego zbog para :D
:pivo: :thumbup: to je to! mislim naravno da sve ovisi o vrsti radne sredine. jedno je radit u cirkusu, a drugo u, ne znam, pentagonu. ali opet ako će moje outanje nekome super sjest kao tema za što veselije kafenisanje onda ću to rado zadržat za sebe.
općenito sam protiv outanja baš radi toga što u našem selu od države je homoseksualnost (i biseksualnost) samo materijal za krcanje u žutu štampu. mislim ko nebi imao homofobnu izjavu kad vidi onog mamlaza grubnića? ljude u globalu to ne zanima toliko dovoljno da bi se potrudili skužit da su homoseksualne osobe različite od većine jednako toliko koliko su to npr. ljevoruke osobe. uvijek je zabavnije gledat s kim taj grubnić ljetuje i koga je maja morales zažvalila.
svak ko mi je prijatelj poznaje me, sluša me i interesira se za mene dovoljno dobro da skuži i sam. ko ne - gud dej!
slika

Avatar
NIKA2
Postovi: 168
Pridružen/a: 07 pro 2010 18:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la NIKA2 » 14 pro 2010 18:04

imam frendicu koja se outala u onom spotu "fuck you" i od onda ima problema na poslu ..tako da mislim da to baš i nije neki pametan potez :nah:

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la inani » 14 pro 2010 21:32

Fax sam zavrsila, nigdje ne radim, obitelj zivi daleko, frendova ima posvuda tako da nemam problema s outanjem. :haha:

Salu na stranu, ne znam zasto bi uopce nekome bilo bitno s kim sam, ako dobro radim svoj posao, korektna sam prema ostalima, ne zanimaju mi nikakvi tracevi, zasto bi onda njih zanimalo s kim sam ja i zasto bi me samo to moralo odredjivati kao osobu. Da, mlada sam i naivna. :sramise: Mene isto ne zanima s kim je tko u vezi, s kim se tko sexa, i sta tko radi sam sa sobom i ne procjenjujem ljude prema tome.
... :nesvjest:

Avatar
NIKA2
Postovi: 168
Pridružen/a: 07 pro 2010 18:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la NIKA2 » 16 pro 2010 13:12

inani je napisao/la:Fax sam zavrsila, nigdje ne radim, obitelj zivi daleko, frendova ima posvuda tako da nemam problema s outanjem. :haha:

Salu na stranu, ne znam zasto bi uopce nekome bilo bitno s kim sam, ako dobro radim svoj posao, korektna sam prema ostalima, ne zanimaju mi nikakvi tracevi, zasto bi onda njih zanimalo s kim sam ja i zasto bi me samo to moralo odredjivati kao osobu. Da, mlada sam i naivna. :sramise: Mene isto ne zanima s kim je tko u vezi, s kim se tko sexa, i sta tko radi sam sa sobom i ne procjenjujem ljude prema tome.
a sve to stoji kako si napisala.. za nju znaju starci ,frendovi i sad ljudi na poslu ..i boli je briga .no opet joj nije svejedno ..ima svakakvih ljudi, nije to baš tako lako ..

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la inani » 16 pro 2010 23:04

Ok, malo sam se nasalila. ;) Znam da to nije lako i da ljudi ne mogu/ne zele prihvatiti nekog tko je razlicit od njih. RH je konzervativna sredina i jos ce nam trebati dosta vremena da prihvatimo neke stvari, a prije toga bi trebali prihvatiti sami sebi jer imamo previsoko misljenje. Sve nam je ok dok se to nas ne tice.
... :nesvjest:

Avatar
real8me
Postovi: 771
Pridružen/a: 29 ruj 2009 17:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: na pola brda

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la real8me » 16 pro 2010 23:29

nisam outana na poslu, al mi je jutros došlo da se zapitam.. auu.. došle neke dvije cure, i mi obavili anketu, neš bla bla.. nakon tog meni cura koja radi samnom e ove dvije su lezbijke 100 %, jel da? (mislim si, zakaj mene pitaš xD) ..a meni izletilo, pa kaj se ne vidi? xD hvala bogu da su obje imale kratku kosu - jedna onak, slično dost kak ja nosim, taman sam danas vansice imala, ko i ta druga.. onak, bilo je preočito.. i onda zabrijem u glavi fuuuuk.. idiote.. :D :D i od tad imam želju pitat tu kolegicu kaj ona o meni misli.. uh..

Avatar
Winter
Postovi: 84
Pridružen/a: 12 tra 2009 18:32

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la Winter » 16 pro 2010 23:45

_rea_ je napisao/la:Evo, moje pitanje...
zanima me, sto mislite o outanju na poslu?
Uradih to, ne potpuno...delimično...s tim da to baš i nije bilo autanje...jerbo prepoznajemo se zar ne....
ako je sredina spremna, onda jesam za to, mišljenja sam da je onda mnogo lakše funkcionisati i
obavljati taj posao...ali avaj, na ovijem našim prostorima, na žalost nije preporučljivo.....


Ili na faksu?
Tad nekad kad studirah redovno, nisam to uradila..tad čak ne znam ni jesam li bila gej (ne znam ja to i dalje, al nema veze :haha: ),
tako da o tome nisam razmišljala....ali baš prošli petak ili je bila subota....ja na tom nekom famoznom predavanju gde bi trebalo
da su ljudi onako iznad običnih studenata...svi su sa diplomom, pa ti silni master qrci palci...i čujem ja njih 4-ero di priča...
i ondak taj mali debeli krmak pomenu pedere....pa se obrati curki koju je 15ak minuta pokušavao da šarmira, sa 'nisi valjda i ti'....
ja to slušam sedeći par redova niže i ono, šta da kažem....pa jbte, ljudi....završili ste fax, upisali ste fakin doktorske i tako ste
jebeno ograničeni....tako da opcija autanja na faxu je tek totalna glupost, jer su generalno tamo skoro pa sve sami kreteni...
a prilog u tome je ponedeljak...nakon priče o svoja dva bmw-a...koja ima još iz vremena Ante Markovića, pa preko Tojote
koju je baš skoro kupio ćeri.....pokazuje nam slajd kak se radi naučni rad i kak se to sve prezentuje....
i onda dođe do teme 'Boje'...pa imaju tople i hladne.....i onda te tople prokomentariše sa 'he he, tople boje..
jel ima ovo veze sa onom nekom paradom....tople boje, topli ljudi'...i ja si opt mislim....fakin dr.mr.čuda muda redovni profesor,
8 godina dekan....neki odgovorni qrton u Ministarstvu nauke i ima takav stav.....bem te državo..

tak da toliko o evenutalnim autanjima na faxu i ljudima koji bi trebalo da imaju razumevanja i tolerancije......

Avatar
NIKA2
Postovi: 168
Pridružen/a: 07 pro 2010 18:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la NIKA2 » 16 pro 2010 23:58

inani je napisao/la:Ok, malo sam se nasalila. ;) Znam da to nije lako i da ljudi ne mogu/ne zele prihvatiti nekog tko je razlicit od njih. RH je konzervativna sredina i jos ce nam trebati dosta vremena da prihvatimo neke stvari, a prije toga bi trebali prihvatiti sami sebi jer imamo previsoko misljenje. Sve nam je ok dok se to nas ne tice.
potpisujem ;)

SusedA
Postovi: 105
Pridružen/a: 17 pro 2010 01:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la SusedA » 21 pro 2010 02:33

Ja laganini obznanjujem ljudima za sebe i zasad su to samo dobre reakcije :ok:
Al opet, slažem se sa ovim gore da je RH užasno konzervativna sredina i bome pažljivo biram kome kaj govorim. Hrvatima sve kaj je drugačije nije normalno i to će jednostavno mislim uvijek bit tak. A niš, idemo se svi preselit u Španjolsku di su legalizirali brakove i sve se poženit :lol:

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la Popeye » 21 pro 2010 03:50

ma otkud ideja da je hrvatska nesto jako konzervativno drustvo? ja bas i ne vidim taj kruti, teski i neslomljivi konzervativizam, meni se to cini kao fama koja se podgrijava s vise strana i svatko iz nekih svojih interesa. ne kazem da je hrvatska nesto posebno progresivno ili liberalno drustvo, ali ima sve uvjete da takvim postane. hrvatska je jednostavno prosjecno tranzicijsko drustvo, u kojem su neke stvari cak uspjele i bolje nego drugdje.
takodjer, u osamdesetima je poznato da su se mogle mnoge stvari koje se kasnije vise nisu, a danas je pak moguce sto nije moglo devedesetih. dakle, ideja kak je bilo koje drustvo zauvijek ovako ili onako je potpuno promasena, jer sva se drustva mijenjaju, sto pak (izmedju ostalog) ovisi o gradjanima tog drustva.

s druge strane, rekao bih da je hrvatsko drustvo duboko licemjerno. ljudi rijetko imaju petlje doista reci sto misle (odnosno, vecina nema ni petlje da uopce misli), biti sto jesu, a to nije posebna karakteristika LGBT zajednice, nego cijelog hrvatskog drustva, ciji su pederi i lezbe njegovi savrseni predstavnici. i jos jedna stvar, vecina ljudi je opsjednuta drugima, sto oni misle, kako se ponasaju, sta rade, kako gledaju na tebe... pa si onda tako mediokriteti međusobno određuju živote, stalno se pitajuci sta drugi misle, toliko da pojam nemaju sami sta zapravo misle... i to krece odmah s obitelji, roditeljima, a onda dolaze susjedi, ljudi s posla, skolske kolege itd.

e da... nije mi jasno zasto bi coming out bilo koje gay osobe ovisio ponajvise o tome kakve ce biti reakcije na njega? stalno netko pise kak se plasi reakcija i kak nece dobiti dobru reakciju itd. well, so fucking what?!
kad bi svako outanje inace bilo docekivano s cokoladom i buketom cvijeca, e onda bi bilo savrseno, ali ukoliko homofobno drustvo ne izbaci crveni tepih za pedera ili lezbu koji su se outali, onda cemu se outati... :roll:

Gost

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la Gost » 21 pro 2010 11:11

Mislim da ti je sasvim jasno da se ne radi o strahu od reakcije, već od posljedica te reakcije.

Rezoniranje tipa >
Sasvim je izgledno da će homofobni šef translatirati svoje emocije i na suradnju sa mnom, te mi radnu atmosferu maksimalno otežati. Ne mora mi dati otkaz, može učiniti da ga sama poželim dati.

Ti možeš tvrditi da je strah iracionalan ili da ne mogu predvidjeti reakciju šefa.
Kontrapitanje bi bilo zašto bi uopće testirala tu tezu i riskirala gubitak posla od kojeg živim? Što bih ja postigla outanjem na radnom mjestu, kad moj privatni život sa poslovnim nema nikakve veze?

Kad se outaš, osjećaj je oslobađajuć, poletan... sviđa mi se i uvijek mi da novu energiju.
Ali ne pada mi na pamet da to doživljavam kao zadatak ili svoj život kao igricu gdje je svaki "ja sam lezba" usklik dodatni poen.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la Popeye » 21 pro 2010 11:44

ReaTM je napisao/la: Kontrapitanje bi bilo zašto bi uopće testirala tu tezu i riskirala gubitak posla od kojeg živim? Što bih ja postigla outanjem na radnom mjestu, kad moj privatni život sa poslovnim nema nikakve veze?
pa nije istina da nemaju veze, jer imaju na tisucu nacina, jer to je jedan zivot.
primjerice, ljubavni brodolom ce se sigurno nekako manifestirati i u poslu, jer ljudi nisu u stanju, nit bi trebali biti, da iskljuce veci dio svoje svijesti samo jer je 9h i usetas u ured. ili kad ti umre clan obitelji, pa ne odes na posao. i jos hrpa takvih primjera koji pokazuju da se mozda moze u teoriji ladičariti, a da je u realnosti života sve jedan život.
tak da u kontrapitanju imas jednu vrlo slabu tocku. :D
Kad se outaš, osjećaj je oslobađajuć, poletan... sviđa mi se i uvijek mi da novu energiju.
Ali ne pada mi na pamet da to doživljavam kao zadatak ili svoj život kao igricu gdje je svaki "ja sam lezba" usklik dodatni poen.
ovo zadnje vjerojatno nitko ne misli, to dođe kao one priče o golim guzicama, nabijanju na nos, vrištanju na sav glas, pisanju na čelu itd., dakle ljudi se jednostavno tako ne ponasaju, ali se izmislja da se ponasaju, kak bi se vlastita pozicija ucvrstila.

"zadatak" koji spominjes je druga prica, koja ne nudi samo jedan ispravan odgovor. jednako je legitimno izabrati individualisticku poziciju, kao i poziciju drustvene odgovornosti. s prve se outas samo zbog sebe i kad ti to paše, a s druge se outaš i zbog sebe ali i zbog društvene promjene, sa svijescu pripadnosti LGBt zajednici itd. moj problem s individualistickom pozicijom u hrvatskom kontekstu jest sto cesto zna biti paravan za licemjerje. jer ispade da ima jako puno pedera i lezbi koji su individualni samo kad je rijec o coming outu, dok su oko svega drugog potpuni dio mase. a drugi problem je sto je drustvo kolektiv i skupine unutar tog kolektiva imaju mogucnost mijenjanja situacije, dok pojedinci bas i ne.

i za kraj bih dodao podsjecanje na ove nedavno objavljene it gets better-clipove iz googlea, facebooka itd. pa sta mislis kako je doslo do toga da su te kompanije izrazito gay friendly? tako sto tamo rade out ljudi, simple as that.

coming out jest osobna stvar, ali ga ne mozes nikako zaobici u sirem drustvenom i politickom kontekstu, a povijest gay pokreta nas je naucila (mene barem :D) da nema znacajnih i dubinskih promjena bez masovnog coming outa LGBT osoba. zato sam s vremenom shvatio da moram vise uvazavati osobni aspekt coming outa, bas jer je i politicki beskrajno vazan. volio bih da i oni koji iz osobnih razloga nisu spremni na coming out shvate da je on u sirem smislu neizbjezan, bez obzira outali se oni ili ne.
mislim da bi svima bilo lakse da osoba dodje i kaze 'necu jer necu', nego 'necu jer sam ja jako profesionalna, to je samo moja intima, ne zelim nabijati na nos, ne tice se ni mene s kime se oni jebu itd'.

Gost

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la Gost » 22 pro 2010 12:25

Rekla bih "neću jer neću" da je zbilja tako.
I kad sam pisala post, polazila sam od sebe... zato i jesam govorila u prvom licu.
JA nikad, ama nikad ne miješam privatno i poslovno. Bilo je svakavih loših situacija, otac mi je bio u bolnici i teško bolestan, nitko na ex poslu to nije znao. Ne pitam prva kolege dal imaju dečka, curu, mačku, kanarinca... jer me ne zanima. Na friendly smo bazi bez previše privatnih detalja i to odlično funkcionira.
Naravno, ima onih s kojima imam dublji odnos izvan fakulteta/posla i sa njima pričam o svemu.

Shvaćam da svaki coming out ima društvenu odgovornost i provodim mikro aktivizam u svom okruženju, to ću raditi i dalje.
Ali ne svugdje i uvijek jer prvo mislim na sebe, uzimam u obzir svoju osobnost i afinitete, a onda tek mislim na društvo i zajednicu.
Da, mogla bih dobiti otkaz, ali moglo bi se dogoditi i da se svi otvore i počnu postavljati glupa pitanja, davati previše informacija o sebi, žicati me da izlazimo u gay klubove... ne da mi se ni tu krajnost trpiti. S ljudima koji su mi "tak tak", ali s njima radim pa bih morala iz kurtoazije.
Tuži me, stavljam sebe i svoju sigurnost/komociju na prvo mjesto. ;)

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la Popeye » 23 pro 2010 14:11

ReaTM je napisao/la:Da, mogla bih dobiti otkaz, ali moglo bi se dogoditi i da se svi otvore i počnu postavljati glupa pitanja, davati previše informacija o sebi, žicati me da izlazimo u gay klubove... ne da mi se ni tu krajnost trpiti.
otkaz bi bio definitivnoi krajnost, ali ovo sto si opisala nakon toga (pitanja, gay klubovi) pa bas i ne. :P

Gost

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la Gost » 23 pro 2010 16:37

Naravno da je.

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la bašja » 23 pro 2010 17:34

pa baš i nije, jer ta "oduševljenost" traje neko kratko vrijeme, a onda se sve vrati u normalu, samo si out.
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
lizistrata
Postovi: 159
Pridružen/a: 17 lis 2010 01:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: purgerland

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la lizistrata » 07 sij 2011 21:03

ja odustala od uopće i slične ideje od kada sam naletila na razgovor svojih dragih kolega na svom dragom pmf-u ,a koji je zvučao tipa : "ma sve te pedere i lezbe treba pobit..pa jel to normalno..bla,bla.." i hrpu pozitivnog mumljanja na tu rečenicu.

to su btw najbolji studenti na godini..i btw valjda nam je trećina asistenata gay..pa ti reci...studenti znanosti..

iako da se razumijemo u globalu i nije takva situacija među studentima, valjda sam samo ja potrefila tako divneeee ljude. -.-'
inače su ostali ljudi kojih dosta znam relativno ok, sam kaj ja stvarno nebi htjela riskirati..
"The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.”
― Lois McMaster Bujold

Avatar
Little Miss Audrey
Postovi: 62
Pridružen/a: 18 pro 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la Little Miss Audrey » 07 sij 2011 21:36

Lizistrata je napisao/la:ja odustala od uopće i slične ideje od kada sam naletila na razgovor svojih dragih kolega na svom dragom pmf-u ,a koji je zvučao tipa : "ma sve te pedere i lezbe treba pobit..pa jel to normalno..bla,bla.." i hrpu pozitivnog mumljanja na tu rečenicu.

to su btw najbolji studenti na godini..i btw valjda nam je trećina asistenata gay..pa ti reci...studenti znanosti..

iako da se razumijemo u globalu i nije takva situacija među studentima, valjda sam samo ja potrefila tako divneeee ljude. -.-'
inače su ostali ljudi kojih dosta znam relativno ok, sam kaj ja stvarno nebi htjela riskirati..
Bas cudno,ja nisam na takve naletila na pmfu,koma :palacdolje:
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

Avatar
lizistrata
Postovi: 159
Pridružen/a: 17 lis 2010 01:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: purgerland

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la lizistrata » 07 sij 2011 23:06

ma u principu ih fala bogu nema,nego eto ja imala takvu sreću pa upisala valjda baš tu godinu i smjer,štajaznam...

ugl nije ugodno kad s tako nekim slušaš predavanja.. -.-
"The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.”
― Lois McMaster Bujold

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la melted_sun » 08 sij 2011 17:23

e da..nije ugodno.
baš se nekidan neka mala šta je bila vanka s nama uvatila srat pederi su ljiga bla bla.. :S
aj sva sreća da su je svi samo čudno pogledali.još pogotovo zbog nekih jadnih nazovi argumenata koje je iznila.
tako da je brzo umukla.

Avatar
Little Miss Audrey
Postovi: 62
Pridružen/a: 18 pro 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la Little Miss Audrey » 08 sij 2011 18:10

Lizistrata je napisao/la:ma u principu ih fala bogu nema,nego eto ja imala takvu sreću pa upisala valjda baš tu godinu i smjer,štajaznam...

ugl nije ugodno kad s tako nekim slušaš predavanja.. -.-
Ufff,krivi smjer..ajde moji su svi manje-vise dobri,vi ste neki posebni :shock2:
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

Avatar
lizistrata
Postovi: 159
Pridružen/a: 17 lis 2010 01:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: purgerland

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la lizistrata » 08 sij 2011 21:44

a šta ćeš, elita i tako to..
ma generacija je cijela neka zbljuv...
"The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.”
― Lois McMaster Bujold

girly23
Postovi: 69
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la girly23 » 04 tra 2011 17:59

Ja sam se autala samo najbližima, i moram reći da nisam naišla na neka zgražanja. :srce: Al ne pada mi napamet da se outam u školi(Par frendica iz razz. zna (igrom slučaja), ali znam da mi ne bi takvo što napravile, da me outaju.), baš zadnjih par dana imamo raspravu o gayevima, i komentari koje slušam......... Jedan je rekao "Ja bi sve te lezbe poubijao!", došlo mi je da ga maznem stolcem u glavu, i kažem: "U samoobrani!".
Mada, iskreno, DRAGO mi je da sad znam njihovo mišljenje, jer sam razmišljala o tome da se outam i tamo. Netko tko se penje pod satom na podrumski prozor i zuri kroz rešetke u prolaznike, (nadam se da će jednom neki pas podići nogu, kunem se. :haha: ) prebalav je da shvati išta van njegovog životnof iskustva od 3 slovca :tjesi: .......... :fuj: :duga:
Zadnja izmjena: girly23, dana/u 16 kol 2011 21:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la pihach » 04 tra 2011 18:20

Jedan je rekao "Ja bi sve te lezbe poubijao!", došlo mi je da ga maznem stolcem u glavu, i kažem: "U samoobrani!".
:haha: kaj nisi?
Netko tko se penje pod satom na podrumski prozor i zuri kroz rešetke u prolaznike, (nadam se da će jednom neki pas podići nogu, kunem se.) prebalav je da shvati išta van njegovog životnof iskustva od 3 slovca
krizaniceva? zvuce mi poznato ove resetke :)

Avatar
kika23
Postovi: 578
Pridružen/a: 06 ožu 2007 23:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: outanje na poslu /faksu

Post Postao/la kika23 » 04 tra 2011 18:26

hih mene su outali na poslu :hmmm:
Ostalo je još ludosti u meni,
hrabrosti za još 800 života!

Odgovorite