Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
LORI
Postovi: 50
Pridružen/a: 20 sij 2010 17:04
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Rijeka
Kontakt:

Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la LORI » 01 tra 2011 17:29

slika

Drage/i,

kontaktirali su nas iz emisije 8. kat koju vodi Danijela Trbovic, a tema će biti prihvacenost/neprihvacenost homoseksualnih osoba u obitelji. Za sada ce u emisiji sudjelovati jedna majka i tri decka, a nas su zamolili da im pomognemo pronaci djevojku/zenu koja bi bila spremna govoriti o svojoj prihvacenosti/neprihvacenosti u obitelji. Voditeljica emisije i suradnici/e su gej friendly i u emisiji nece biti nikakvih provokacija ili verbalnih napada.

Ovim putem vas molimo ako ste zainteresirane za sudjelovanje da nam se javite na mob. 091/493-4133. Takodjer vas molimo da ovaj mejl proslijedite vasim prijateljicama i poznanicama.

Rok za prijave za gostovanje u emisiji 8. kat je ponedjeljak 04.04.2011.

Zahvaljujemo, pozdrav,

LORI

Avatar
Shekret
Postovi: 189
Pridružen/a: 14 lis 2010 16:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la Shekret » 14 tra 2011 09:06

Kada će biti ta emisija? :molibogadavećnijebila:
:luda:

Avatar
LB Savjetovaliste
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 tra 2008 17:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la LB Savjetovaliste » 14 tra 2011 13:46

26.4.2011.; 8. kat: Ja sam homoseksualac, talk show

uskrsnuće homosekuslaca na htv-u : )

Avatar
Shekret
Postovi: 189
Pridružen/a: 14 lis 2010 16:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la Shekret » 14 tra 2011 16:55

I nadam se da nece biti kao zadnji put da babetnina prosere gadost a publika pljesce...
:luda:

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la Zbrkica » 19 tra 2011 22:34

LB Savjetovaliste je napisao/la:26.4.2011.; 8. kat: Ja sam homoseksualac, talk show

tnx :pivo:
slika

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la pihach » 20 tra 2011 12:09

moja stara gleda tu emisiju svaki dan.
mislim da ce 26.4. telka biti ugasena, a ja cu tempirati kad treba uci u stan :cool2:

Avatar
odiseya
Postovi: 298
Pridružen/a: 23 svi 2010 01:49
Spol/rod: žensko

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la odiseya » 20 tra 2011 12:40

Planiram s mamom pogledati emisiju.
Vec vidim kako zove tatu iz kuhinje da dodje gledati i njegovo gundjanje kako mu Danijela ide na zivce :D

Avatar
LB Savjetovaliste
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 tra 2008 17:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la LB Savjetovaliste » 26 tra 2011 11:08

zeko pomaknuo termin:


HTV1 28.04.2011. 18:40, 05:208. kat, talk show

JA SAM HOMOSEKSUALAC

Živjeti dvostruki život ili "izaći iz ormara" pitanje je s kojim se svaka homoseksualna osoba prije ili kasnije suočava. Kada i kako to obznaniti, hoće li ih obitelj podržati i kako će prijatelji reagirati - strahovi su zbog kojih mnogi nemaju hrabrosti to učiniti. Naši su gosti to hrabro odradili.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la tamara3 » 28 tra 2011 18:41

Bilo je sasvim okej :).

Avatar
Shekret
Postovi: 189
Pridružen/a: 14 lis 2010 16:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la Shekret » 28 tra 2011 18:42

Pogledah upravo i dajem 6/10 i to samo zbog Franka Dote.

Ostali gosti su pljuga živa. Da imamo više muda vjerujem da bi i gosti bolji bili.
Mama je bila ajde ok, samo što je bila ultra-nervozna i kad je rekla da se sin traži sam malo bila :agresivna: i kad sam vidjela tog Sandra u publici bilo mi je jasno što joj to znači (sjetih se Mazilice :sarkasticna: ) mogao je i taj Sandro nešto reći, samo je šutio i bio lijep. Kako kome.

Ovaj Špoljar. :bomba
Pa to je koma. Po njemu ispada sve kotra.
Da smo gej iz revolta i da nam je ok u 4 zida. Lošeeeeee.
:visi:

Valjda su danas samo mlađahnu ekipu pozvali da sjedi u studiju da ne bude zviždanja... Moglo je to i bolje.
:luda:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la tamara3 » 28 tra 2011 18:49

Možda bi mogla uzeti u obzir činjenicu da je toj majci trebalo jako puno hrabrosti da stane pred TV kamere umjesto da sereš po njoj i njezinu djetetu. Jesus :roll2:.

Avatar
odiseya
Postovi: 298
Pridružen/a: 23 svi 2010 01:49
Spol/rod: žensko

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la odiseya » 28 tra 2011 19:10

Totalno sam razocarana.
Citava ta turobna atmosfera, kao da se radi o nekoj tragediji...pozitivnija atmosfera je bila u temi o saobracajnim nesrecama. :confused:
Dota je bio zbunjen i imao uzasnu tremu, ali dobro...prolazna ocjena.
Ta mama je odmah naglasila da se njeno dijete jos trazi, a pogled na njega je to i dokazao.
Robert *wtf* ...potvrdio je predrasudu o 4 zida i kako je nemogucnost ostvarivanja njegove prve ljubave prema zeni probudilo u njemu i tu drugu stranu.
Sve u svemu...kata-fucking-strofa. :o

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la tamara3 » 28 tra 2011 19:12

Jebiga, lako je s tuđim po plotu mlatit, ko što bi narod reko.

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la alice » 28 tra 2011 19:29

moj prijatelj i ja gledali- i mislim da je bilo ok. i mislim da nitko ne bi smio pljuvati po njima kako su što rekli već im dati podršku što su imali hrabrosti! jel barem jedna od nas imala hrabrosti prijaviti se?! pa prema tome, želiš li nešto promijeniti, počni od sebe. M.Jackson said it the best:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PivWY9wn5ps[/youtube]
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Avatar
odiseya
Postovi: 298
Pridružen/a: 23 svi 2010 01:49
Spol/rod: žensko

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la odiseya » 28 tra 2011 19:36

Svaka cast ljudima koji su se tamo pojavili sa svojim imenom i prezimenom, ali ja u toj emisiji nisam nista pozitivno nasla.
Pomalo pogubljeni ljudi koji se u tih pola sata nisu ni jednom nasmijali ili na bilo koji nacin opustili taj turoban ton koji se citavo vrijeme provlacio...to je po mojem misljenju najveca zamjerka.

Btw, ovaj stav ako nisi bio tamo-nemas pravo komentirati je totalno stupidan jer prema njemu ne bismo trebali komentirati, a kamoli kritizirati 90% stvari na ovom forumu ili tema opcenito.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la tamara3 » 28 tra 2011 19:46

Nitko nema takav stav, ali imam utisak da se jako brzo i nepromišljeno poteže oružje - od svo troje gostiju jedino Dota ima kakvo-takvo iskustvo pred kamerama, ali ni od njega se ne može očekivati da se ponaša kao iskusna TV-zvijezda bez treme i nervoze.
Meni je baš bio simpa, a naročito me dirnuo kad je govorio o majci i roditeljima jer moje je iskustvo skroz isto.
Ne možeš iskritizirati nekoga zato jer ti je bilo bezveze i ni na tren ne razmisliti o tome kako je bilo njima. Što je ta mama trebala, plesati od sreće kad je govorila o tome kak su ih napadali?

Avatar
Shekret
Postovi: 189
Pridružen/a: 14 lis 2010 16:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la Shekret » 28 tra 2011 20:05

tamara3 je napisao/la:Možda bi mogla uzeti u obzir činjenicu da je toj majci trebalo jako puno hrabrosti da stane pred TV kamere umjesto da sereš po njoj i njezinu djetetu. Jesus :roll2:.
A jako serem po njima!!! Zar se na ovom glupom forumu ne može reći ni mišljenje?! Što se vi moderatorice pravite stalno pametne. Rađe si pročitajte pravila još jednom. Sramota.

Ako mislim da je mama bila nervozna i tako napišem što me napadaš?!?! Nisam rekla da je bila loša pas mu mater.

Fakat si apsurdna
:luda:

Avatar
odiseya
Postovi: 298
Pridružen/a: 23 svi 2010 01:49
Spol/rod: žensko

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la odiseya » 28 tra 2011 20:09

Nitko nije trebao plesati od (ne)srece, ali citava atmosfera je bila kao sprovod.
Nitko nije spomenuo nista pozitivno, sve neka tragedija jad i cemer. :confused:
Nisam nigdje rekla da je emisija bezveze vec sam pokusala argumentirati ono sto mi je ostavilo los dojam.
Jesam li vec rekla da je ovo moje osobno misljenje i da pravo na to isto misljenje i kritiku nema nikakve veze sa empatijom. :pjeva:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la tamara3 » 28 tra 2011 20:16

Daj Shekret ne pjeni se bezveze.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la JaNNa » 28 tra 2011 20:39

jel zna itko kad je repriza? (da li je uopće ima?)

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la tamara3 » 28 tra 2011 20:40


Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la JaNNa » 28 tra 2011 20:42

tenk ju!
:ruza:

(i ajde se nemojte prepucavat više)

backspace

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la backspace » 28 tra 2011 20:43

:D
debilane neke tu ha.. pa ja oma dogibam se nasmijat malo :D

nisam nažalost gledala otpočetka, zaboravih na to potpuno, u prolazu sam naletila, pa ostala gledati. okej je. mislim, nije poanta da se pokaže da je biti peder/lezba/štogod nešto ružičasto i da je cijeli taj svijet ružičast.. poanta je da je isti, da u svojim redovima ima razne profile ljudi, od kretena do krasnih osoba.

shekret je malo agresivnija u nastupu, ona bi bila dobra za stvorit show, neku jerry springer frku bi složila, pogotovo ako bi tamara gostovala isto tad. :D

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la Peglam_subotom » 28 tra 2011 20:53

Meni ovo ne dela, tj. dođe do pola klipića (zapravo još i manje) i onda stane i vrati se na početak. :roll: Ili je to do moje šugave konekcije...
Anyway, kaj da komentiram kad nisam ni pogledala (još) do kraja. Al sam ponosna na tetu psihologinju, moju dragu frendicu.... :)
I da, svaka čast ovoj mami... :thumbup:
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la tamara3 » 28 tra 2011 20:57

Pa malo se duže učitava, ali mislim da je noćas repriza, ili rano ujutro, pa ako imaš čime, snimi si.

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la Peglam_subotom » 28 tra 2011 21:01

Ma učita mi ga do neke 17. minute i onda stane. Nema dalje. I da, mogu vidjet zadnje 3 min. U sredini rupa. Ma čekat ću reprizu noćas. ;)
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la alice » 28 tra 2011 21:36

Shekret je napisao/la:
Ostali gosti su pljuga živa. Da imamo više muda vjerujem da bi i gosti bolji bili.
Mama je bila ajde ok, samo što je bila ultra-nervozna i kad je rekla da se sin traži sam malo bila :agresivna: i kad sam vidjela tog Sandra u publici bilo mi je jasno što joj to znači (sjetih se Mazilice :sarkasticna: ) mogao je i taj Sandro nešto reći, samo je šutio i bio lijep. Kako kome.

Ovaj Špoljar. :bomba
Pa to je koma. Po njemu ispada sve kotra.
Da smo gej iz revolta i da nam je ok u 4 zida. Lošeeeeee.
:visi:

Valjda su danas samo mlađahnu ekipu pozvali da sjedi u studiju da ne bude zviždanja... Moglo je to i bolje.

moj stav je da svatko ima pravo na mišljenje, iznošenje tog mišljenja u javnost i naravno na kritiku.
no ne razumijem sve ovo što je boldano- čemu agresiva? (i ne trebam odgovor, makar vjerujem da ćeš odgovoriti.)
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Avatar
Riječanka
Postovi: 126
Pridružen/a: 06 ožu 2010 20:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la Riječanka » 29 tra 2011 10:02

Znate što ću vam ja reć? Lezbijke su si same krive što su nevidljive! Jeste dobile poziv za sudjelovanje? Jel neka došla? Nije. A sad znate samo srat i tražit što ne valja! Lako je tako. Svaka čast ljudima koji su došli u emisiju i big up Danijeli što iz teme nije napravila senzacijonalizam. Jest da se usredotočila samo na probleme, ali mislim da je prikazom problema s kojima se susrećemo nas bar malo uspjela približiti strejt populaciji, odnosno da nas pokušaju shvatiti. Zadovoljna sam emisijom.

Avatar
touch_me_iM_sick
Postovi: 561
Pridružen/a: 29 stu 2010 14:46
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la touch_me_iM_sick » 29 tra 2011 10:35

Riječanka je napisao/la:Znate što ću vam ja reć? Lezbijke su si same krive što su nevidljive! Jeste dobile poziv za sudjelovanje? Jel neka došla? Nije. A sad znate samo srat i tražit što ne valja! Lako je tako. Svaka čast ljudima koji su došli u emisiju i big up Danijeli što iz teme nije napravila senzacijonalizam. Jest da se usredotočila samo na probleme, ali mislim da je prikazom problema s kojima se susrećemo nas bar malo uspjela približiti strejt populaciji, odnosno da nas pokušaju shvatiti. Zadovoljna sam emisijom.
:thumbup:
mislim moglo je to bit i bolje..
Franko je bia super iako ga je tremica mrdala, sto je sasvim normalno.
Lezbejke u hrvata ne postoje hihih :D

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Emisija 8. kat-poziv na sudjelovanje

Post Postao/la Popeye » 29 tra 2011 10:49

iskreno, mene malo nervira drzanje zajednice u ovakvim situacijama. nitko ne zeli ici na TV, a onda su mnogi generali nakon bitke.

ja sam mogao zamoliti neke svoje prijatelje da odu, i siguran sam da bi oni to ucinili, ali jednostavno vise ne zelim da moj prijateljski odnos s nekim "koristim" na takav nacin. uostalom, svi su vec najmanje jednom bili u medijima, zbog mojeg nagovaranja (i nikome se nakon toga nista lose nije desilo), ali ne zelim vise vuci za rukav meni bliske ljude. isto tako, mnogi ljudi iz zagreb pridea su vec istupali i na TV-u, radiju, novinama, i cini mi se da je svatko od nas pomalo frustriran zbog tog stava da bi mi uvijek trebali biti na raspolaganju za takve stvari, dok se nekoga iz zajednice rijetko kad moze motivirati (osim ako je rijec o prijateljskoj molbi).

sto se tice emisije, onaj špoljar (or what's his name) je bio grozan. mama je bila ok, iako mi se sve to cini kao neka cudna prica. ali eto, zena je pristala doci, a neke druge mame nisu, so that's that. franko mi je bio ok, mnogo bolji nego na 'otvorenom', ali i dalje ima tremu pred tv-kamerama.

meni je najdrazi trenutak bio kad je danijela rekla 'homoseksualizam', pa onda kadar franka kako je ljutito gleda. :haha:

Odgovorite