"Postoji li način da se dijagnosticira homoseksualnost"

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Odgovorite
girly23
Postovi: 69
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

"Postoji li način da se dijagnosticira homoseksualnost"

Post Postao/la girly23 » 01 svi 2011 13:55

Kopala sam malo po internetu, i na jednoj stranoj zdravstvenoj stranici pronašla slijedeće: http://www.healthcaremagic.com/question ... ted/119917 . Ne znam što vi mislite o tome, ali mene je zaprepastilo, pogotovo odgovor doktora. :palacdolje:

Gost

Re: "Postoji li način da se dijagnosticira homoseksualnost"

Post Postao/la Gost » 01 svi 2011 14:04

Ima zgodna priča o jednom paru performance umjetnika iz sedamdesetih koji su imali običaj skinuti se do gola u muzeju, naći najuži prolaz kroz koji ljudi moraju proći i tamo se postaviti. U takvoj situaciji bi bilo lako otkriti tko naginje gdje i kako se nosi sa seks. - tko prilazi bliže ženi, tko muškarcu, tko će pričekati da se obuku, tko će više puta proći bez problema, tko će možda tražiti da se približe pa da prođe po sredini... shvatili ste kamo idem s ovim. :D

Mda, a sad zbilja - pitanje te cure o testiranju na homoseksualnost se može shvatiti ozbiljno koliko i moj post iznad.

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: "Postoji li način da se dijagnosticira homoseksualnost"

Post Postao/la pihach » 01 svi 2011 14:23

is there a test to diagnose a gay? please help
:haha: :haha:
Ima zgodna priča o jednom paru performance umjetnika iz sedamdesetih koji su imali običaj skinuti se do gola u muzeju, naći najuži prolaz kroz koji ljudi moraju proći i tamo se postaviti. U takvoj situaciji bi bilo lako otkriti tko naginje gdje i kako se nosi sa seks. - tko prilazi bliže ženi, tko muškarcu, tko će pričekati da se obuku, tko će više puta proći bez problema, tko će možda tražiti da se približe pa da prođe po sredini...
e to je to. :pivo:

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Re: "Postoji li način da se dijagnosticira homoseksualnost"

Post Postao/la Zbrkica » 03 svi 2011 22:04

Ja sam svom bratiću od nekih godinu, dvije, nisam ziher :sramise: , dala da bira neke štapiće ( igračka) različitih boja i rekla mu nek si odabere onu boju koja mu je najljepša i on odabrao ružičastu. A sad, vrijeme će pokazat svoje.. :kava:
slika

Odgovorite