Poziv za sudjelovanje u Forum-kazališnoj predstavi

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Odgovorite
LORI
Postovi: 50
Pridružen/a: 20 sij 2010 17:04
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Rijeka
Kontakt:

Poziv za sudjelovanje u Forum-kazališnoj predstavi

Post Postao/la LORI » 25 svi 2011 17:24

LORI & ALARM

Drage i dragi! :)

Kao što znate, udruga LORI započela je s projektom Put u prosTRANStvo koji ima za cilja informirati i senziblizirati javnost za bolje razumijevanje i prihvaćanje transrodnih i transeksualnih osoba te osnažiti same trans osobe. Jedna od aktivnosti projekta je i izvođenje Forum-kazališne predstave koja u fokusu ima temu transrodnosti/transeksualnosti :) Forum kazalište je iznimno zanimljiva forma interaktivnog kazališta zasnovana na aktivnoj participaciji gledatelja/ica koji/e tijekom javne izvedbe mogu postati i izvođači/ce. Ovakav koncept pruža gledateljima/cama mogućnost da svojim intervencijama (postavljanjem pitanja likovima, zamjenom izvođača/ica ili uvođenjem novih likova) utječu na zbivanja na sceni i time pokušaju doći do za njih poželjnog razrješenja prikazane situacije.

Pozivamo vas da se uključite u kreiranje predstave i da se družite s nama u ovom kreativnom procesu! :) Sada vi imate jedinstvenu priliku sudjelovati u izgradnji predstave i u njenom izvođenju! Želite da se i vase iskustvo uklopi u priču? Mislite da možete pridonijeti? Želite glumiti? Kreativni ste i puni ideja? Ovo je vasa prilika :).

Za sudjelovanje nije potrebno nikakvo glumačko iskustvo već samo dobra volja! Također, sasvim je u redu i da ne želite sudjelovati u samoj izvedbi predstave već samo biti dio procesa njenog kreiranja!


Predstave organiziraju udruge LORI i ALARM. Udruga ALARM se Forum-kazalištem bavi već dugi niz godina, a naša prijašnja suradnja na predstavi „Hoće li biti drugačije kad im kažem da sam gej?“ (2007) i „U svoja 4 zida“ (2009) pružila nam je puno druženja, putovanja, zabave i prilike za senzibiliziranje javnosti te se nadamo ponoviti ove trenutke! :)

S pripremom predstave započinjemo u petak 3.6.2011. Pozivamo zainteresirane da nam se jave emailom ili telefonom do četvrtka 2.6., te ćemo vas o točnom vremenu sastajanja obavijestiti naknadno. Slobodno se javite i ako niste u mogućnosti prisustvovati tom prvom sastanku a želite sudjelovati u kreiranju predstave.

Pišite/nazovite nas na loricure@yahoo.com ili na mobitel 091/493-4133.

Pozdrav svima i veselimo se zajedničkom radu :)

Molimo proslijedite ovaj poziv zainteresiranima!

Vidimo se!
Udruga LORI

slika

Plague

Re: Poziv za sudjelovanje u Forum-kazališnoj predstavi

Post Postao/la Plague » 25 svi 2011 17:31

da sam u zagrebu, došla bih.
forum kazalište je tako kul. :)

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Poziv za sudjelovanje u Forum-kazališnoj predstavi

Post Postao/la jpeg » 25 svi 2011 17:50

dada :)
gledala sam skolsku predstavu 2009 i bila je odlicna!

LORI
Postovi: 50
Pridružen/a: 20 sij 2010 17:04
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Rijeka
Kontakt:

Re: Poziv za sudjelovanje u Forum-kazališnoj predstavi

Post Postao/la LORI » 26 svi 2011 21:41

PicajzLa je napisao/la:da sam u zagrebu, došla bih.
forum kazalište je tako kul. :)
ono sto je propusteno u pozivu je to da ce se sastajanje i uvjezbavanje predstava dogadjati u Rijeci. Pa, mozda si u Rijeci? :)

Plague

Re: Poziv za sudjelovanje u Forum-kazališnoj predstavi

Post Postao/la Plague » 26 svi 2011 23:56

aha, rijeka. :D mogla sam to povezat s ovim LORI ali sam izgleda odlučila da neću :lol:
a tamo sam još manje nego u zagrebu, tako da ipak ništa. ali sretno i dobro se zabavite. ;)

Odgovorite