Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la tamara3 » 11 sij 2012 17:40

Meni je samo fascinantno to razbacivanje takozvanim činjenicama i rezultatima studija :o.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la tamara3 » 11 sij 2012 19:31

bebushka27 je napisao/la:7. Ja znam kak ovdi ima jaki mali broj entuzijast. Žalosno kak ja čula priču o momak ki je predložil osnivanje gay organizacija u Splitu. Upoznal neka cura ki je u HNS i ona mu ukrala idejo za osnivanje gay organizacij, te u HNS predstavila kak to njena ideja. Sada organizacij ne radi. ima skoro 2 godini organizacij ne radi. Grozno - inače ja čula ta cura iz HNS ima shizofrenija, pa ni čudo.
Ti si čula, a gdje to? Da ne dobivaš informacije za svoje istraživanje od SOA-e možda, ili obavještajnog podzemlja?
Na koncu, je li u redu vrijeđati bolesnu osobu?
bebushka27 je napisao/la:b) I have a lot of informations you don't have. If you have them come here and I'll get you. Or ask DA deputy to give you. Josip Šitum is a victim of the fraud. Josip Šitum said in court, during the trial, that certain Franko Dota, Marko Jurčić, Slobodanka Dekić and Viktor Zahtila gave him 2000€ to organize cheering loudly against Pride, and try to shot the explosive device on parade. Court ordered Šitum 14 months imprisonment and 14 months of compulsory treatment in a psychiatric clinic. This man has never been in jail and never visited a psychiatrist, but it still meets with Frank Dotom in KIC.
A ovo se slobodno može smatrati teškom i prilično opasnom klevetom pa te pozivam da te tvrdnje dokažeš crno na bijelo.

Ujedno ovo možeš smatrati i prvim upozorenjem.

Avatar
bebushka27
Postovi: 28
Pridružen/a: 20 pro 2011 14:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la bebushka27 » 11 sij 2012 20:39

tamara3 je napisao/la:
Ti si čula, a gdje to? Da ne dobivaš informacije za svoje istraživanje od SOA-e možda, ili obavještajnog podzemlja?
Na koncu, je li u redu vrijeđati bolesnu osobu?

ovo se može smatrati teškom i prilično opasnom klevetom
pozivam da te tvrdnje dokažeš crno na bijelo.

Ujedno ovo možeš smatrati i prvim upozorenjem.
Are you threatening to me? Such a threat is a crime in every corner of the world! Is this the maximum that you can reach? Luckily, I was an educated person, so do not fall at such a low branch.

I am not attacking any sick person, I am attacking the sick personality.

said a million times and I would not repeat - everything you can see in my house. Believe it or not everything can be proven. if someone here do not believe it is their problem.
Ooooo je napisao/la: naravno da sam otisla od kuce, ali to ne znaci da se ne volimo, ali stvarno ne mislim da imam muda
mislim da ides krivim putem
krivo mi je sto radis istrazivanje u hrvatskoj, jer mi se cini da je to jedna studija vise, koja ce biti puna argumenata, teza, dokaza krivo izvedenih
a mi cemo se valjda snaci nekako i do sada smo
nisu me zlostavljali tepihom, ja sam njih pjevanjem
Well... No one said you have to hate your family but you have to be your and say the truth TO YOURSELF. If you don't think you have balls, why don't get some?

If my way is wrong way, why don't you or any one else from here, tell me what's the right way. I'm open minded and anyone can give me suggestions.
This researching is based on real research in the field. This research includes interviews with people in both side gay and straight sides, a legal investigation of attacks on members of gay population who are registered with the police department and who are not registered, the number of arrested, accused and convicted persons in cases of homophobia, further: research involves how gay people are ready to get married regardless of the situation in the country, and the most impotant thing in this research is: WHICH WAY OF FIGHTING FOR GAY RIGHT WANTS GAY PEOPLE WHO ARE OUTSIDE OF GAY SCENE, AND DO NOT PARTICIPATE IN ANY WAY TO CREATE GAY SCENE!

that carpet is suspicious to me :D

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la tamara3 » 11 sij 2012 20:52

Aha, sad selektivno citiramo? I tvrdimo da šizofrenija nije bolest? (http://www.psihijatrija.hr/edu/sch.php)

Dalje, kleveta je kazneno djelo, a ovo što ja činim jest upozorenje zbog toga. I ostaje kleveta dokle god ne dokažeš svoje tvrdnje - da Šitum nikad nije bio u zatvoru, i da su ga organizatori podmitili s 2000 eura da pokuša nekog ubiti. Uostalom, prilično skupo kazneno djelo: http://www.vecernji.hr/vijesti/za-kleve ... nak-298792.

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la Peglam_subotom » 11 sij 2012 20:52

OMG :-o
Sorry na offu, ali bilo mi je muka ovo čitat i ne izrazit barem gađenje... :nesvjest:
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la Popeye » 11 sij 2012 20:53

ja screenshotao cijeli topic, ovo mora biti sacuvano za povijest. :gigglenod:

prvo sam se iznervirao, ali apsurd je toliki da mi je sad smijesno. :veryhappydance:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la JaNNa » 11 sij 2012 21:03

danas mi je bilo dosadno na poslu, pa sam čitala sve ovo i nije mi se dalo petljat.. outanje, parade i sve to je dosta osjetljiva tema i po mom mišljenju vrlo osobna stvar..
i svakim novim postom sam se suzdržavala da nešto ne napišem..
neću ulaziti u tematiku topica jer ga zapravo i ne vidim, osim pljuvanja, ali ovo.. ovo je vrhunac:
bebushka27 je napisao/la:Coz some ladies cannot understand what I'm writing here, I'll write on English. It's shame that someone understand better the other language then his own no matter it's not grammatically correct.
i sve što sada imam za reći je: glavno da ti tečno pišeš i hrvatski i engleski! živjela ti nama još sto godina sa svojim stavovima i ovakvim širokim spektrom znanja i informacija!

nevjerojatno je kako netko od Bog te pita kud uspije toliko živaca dić ovdje, jer zna di treba piknut.

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la Peglam_subotom » 11 sij 2012 21:12

Mene zanima kaj jedna visokoobrazovana Ukrajinka (koja je završila 2 faksa, živjela/studirala u L.A. i Kijevu) dela u Solinu?
Bez uvrede Solinjankama. ;)
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la JaNNa » 11 sij 2012 21:15

:haha: tamo su brijem najbolje knjižnice u Hrvatskoj u kojima očito prikazuju reprize Merlose Place-a...

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la Peglam_subotom » 11 sij 2012 21:17

Mda, prije Santa Barbare! Ipak je to nostalgija.... :D
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la rainbow » 12 sij 2012 00:38

rainbow je napisao/la:is this some joke?
is this some sick joke? :O

Avatar
bebushka27
Postovi: 28
Pridružen/a: 20 pro 2011 14:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la bebushka27 » 12 sij 2012 07:41

J.Fe je napisao/la: nevjerojatno je kako netko od Bog te pita kud uspije toliko živaca dić ovdje, jer zna di treba piknut.
The truth is out there baby!
And can you explain me what Melrose place is? I heard for Melrose Avenue in Los Angeles and Montreal but never heard for Melrose place! Can you explain me?

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la bašja » 12 sij 2012 07:59

bebuška, daj se vrati na hrvatski, bez tog jezičnog bogatstva nema smisla čitati ovu temu
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la JaNNa » 12 sij 2012 08:23

bebushka27 je napisao/la:The truth is out there baby!
And can you explain me what Melrose place is? I heard for Melrose Avenue in Los Angeles and Montreal but never heard for Melrose place! Can you explain me?
ti si meni tak sva prpošna i humoristična sa pravim trolovskim pedigreom da je to fascinantno :typerhappy:

i da..
slika
ako ti i dalje nije jasno klikni na svoj profil...

Avatar
takeover
Postovi: 405
Pridružen/a: 28 sij 2011 10:28
Spol/rod: žensko

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la takeover » 12 sij 2012 08:33

Sinoć sam si dala truda i pročitah sve tri stranice, jer mi je nasumično čitanje donijelo nerazumijevanje.
Zapravo se pitam, tko je osoba tko ovako upada u forum i potpuno neosnovano i bezrezervno vrijeđa, namećući svoje mišljenje kao jedino i apsolutno ispravno, a prema bilo kojem pokušaju izražavanja tuđeg mišljenja reagira napadački sa izlikom i opravdanjem da ima to pravo obzirom na dva završena fakulteta i pregršt pročitane literature (???) Ono wtf???
Dotična gđica, očito još nema razvijenu širinu pogleda na svijet, iako se poziva na obrazovanje i načitanost, ne primjećuje kako se za iste stvari može boriti na razne načine, ne shvaća da određeni načini prolaze u jednom slučaju, a neki drugi u drugom.
Znači ono,...(zašto se svi ne možemo složiti na jedan način), a odbacuje mogućnost pride-a (očito se ne možemo složiti i mora biti kako ja kažem)-jer ja sam pametna, načitana i obrazovana
Tužno kako neki ljudi sami sebe ne vide onakvima kakvi doista i jesu.

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la rainbow » 12 sij 2012 11:04

meni se čini da ova spodoba ima veze s ukrajinom kolko ja iman s tunguzijom i da je ovo neki uvrnuti osobni animozitet prema ekipi koja organizira pride... u suprotnom bi barem štogod od navedenog bilo skenirano, uploadano i podastrto kao dokaz autentičnosti ičeg izrečenog.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la JaNNa » 12 sij 2012 11:05

nemojte se nervirati molim Vas! pogotovo ti Dugo! :D
to je sve zbog Merlose Place-a, nije ona kriva..
zamisli kaj bi tek bilo da je gledala Brendu i Brendona...

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la rainbow » 12 sij 2012 11:13

ni ovo bio nervirung.mode-samo sam imala mali "što na umu to na drumu" momenat

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la Fusion » 12 sij 2012 11:22

ki ni agrumentacij taj vrijeđa

:D :D :D

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la rainbow » 12 sij 2012 11:30

:hihi:


znaš kaj ti je meni palo na um, setila sam se koliko su grezi bili likovi poput popaja na gay.hr-u i kako su se "izivljavali" verbalno na ekipici, pa je mozda nekoj maloj tetkicu ostalo u sećanju :) ili je neka okorjela ktivistica doživila neki brodolom života pa puca đe god stigne...il već neš...:cropederska teorija zavjere: :brainless:

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la Popeye » 12 sij 2012 11:48

rainbow je napisao/la:meni se čini da ova spodoba ima veze s ukrajinom kolko ja iman s tunguzijom i da je ovo neki uvrnuti osobni animozitet prema ekipi koja organizira pride...
mislim da se odgovor krije u tezi navodnog istrazivanja:
"WHICH WAY OF FIGHTING FOR GAY RIGHT WANTS GAY PEOPLE WHO ARE OUTSIDE OF GAY SCENE, AND DO NOT PARTICIPATE IN ANY WAY TO CREATE GAY SCENE!"

:feelingfree:

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la Popeye » 12 sij 2012 13:19

rainbow je napisao/la:setila sam se koliko su grezi bili likovi poput popaja na gay.hr-u i kako su se "izivljavali" verbalno na ekipici, pa je mozda nekoj maloj tetkicu ostalo u sećanju :)
o bože, if i could get over myself, so should other people. (doduse, stalno mi govore da ne mogu ocekivati od ljudi sve sto ocekujem od sebe :whisper: )

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la rainbow » 12 sij 2012 13:36

izvini:), nije nakanjeno kao prcanje tebe, samo sam reproducirala osobne mindflowove potencijalnih motivacija za ovu agresivu koju je *ukrajinka* potegnila tu, učinilo mi se da je nekak odveć osobno izvršila "upiranje" prstom ( narafski je sasvim moguće da se radi o mojoj projekciji)

no ono što si naveo je možda sasvim legitimno, da je neka osoba "OUTSIDE OF GAY SCENE"

(isput, u ovim vodama skroz fino komuniciraš, barem ono što sam ja malo nabasala, i meni je to drago vidjeti)

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la Popeye » 12 sij 2012 14:03

rainbow je napisao/la:
no ono što si naveo je možda sasvim legitimno, da je neka osoba "OUTSIDE OF GAY SCENE"
nije mozda, nego je potpuno legitimno.
ali je legitimno i da se oni koji su u aktivizmu i koji su aut baš i neće obazirati na stavove onih koji su izvan svega (recimo to tako na lijep nacin, iako bi se moglo i drugacije, ali ja sam sada zreo i odrastao čoek pa neću :D). ono, nitko nije izabran na općeLGBT izborima, nego radi prema vlastitom uvjerenju, u slučaju zagreb pridea 90% volonterski*. u takvoj situaciji nije realno za očekivati da će ljudi pogaziti svoja najdublja uvjerenja (iako, primijetio sam da ljudi znaju imati problema povjerovati da je nekome jako stalo do vlastitih uvjerenja, valjda jer mnogima nije), ponašati se i djelovati kako im nekakva amorfno-anonimna masa homoseksualaca i homoseksualki poručuje preko chatova, foruma i sl. plus naravno, sve njih nitko ne zaustavlja da rade kako misle da treba.

*zato mi je super ova prica s 2000 eura: ah, kad bi barem imali viška 2000 eura za potplaćivanje homofoba. :D

Avatar
freja
Postovi: 176
Pridružen/a: 05 sij 2012 21:46

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la freja » 12 sij 2012 15:33

meni se ovdje postavlja pitanje;
tko je (su) doista bebuška i koji su njeni (njihovi) pravi motivi ???



Bilo je loše što čarobni majmun nije služio javnosti
Dok se on u davnini šepirio junaštvom.
S prijevarnim srcem načinio je poharu
Na skupu besmrtnih;
S grandioznim jedom išao je za svojim egom...

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la Fusion » 12 sij 2012 17:16

rainbow je napisao/la:znaš kaj ti je meni palo na um, setila sam se koliko su grezi bili likovi poput popaja na gay.hr-u i kako su se "izivljavali" verbalno na ekipici, pa je mozda nekoj maloj tetkicu ostalo u sećanju :) ili je neka okorjela ktivistica doživila neki brodolom života pa puca đe god stigne...il već neš...:cropederska teorija zavjere: :brainless:
Sve je moguće i sve treba uzeti u obzir. slika

U svaki slučaj sviđam inovacij. Trol si dalo trud oko zid tekstu, priča i identitetov.<3



slika

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la inani » 12 sij 2012 18:14

Моя твоя не понимаю???

Дорогая Бебушка, добро пожаловать в Хорватию! :) Но, имей в виду что ты в Хорватии, а не где-то в мире.
bebushka27 je napisao/la:I thought we are both slavic countries and speaking slavic language, but now i see that croatian language isn't easy to learn. I'm here fr 5 years now, but still I have a lot things to learn in croatian language.


Пять лет ты здесь и все еще язык не выучила??? А какими исследованиями точно ты занимаешься? Блин, что-то не так как ты говоришь. :D

Nda, da se vratimo temi. Ne znam o cem ti pricas koliko god pazljivo citala tvoju temu i pokusavala prevesti sa sveslavenskog jezika na kojem pises. Jedno mi je jasno: jako si agresivna, ne prihvacas nicije misljenje i teras po svome. Na koji tocno nacin zelis postici poboljsanje statuta LGBT osoba u drustvu. Cemu to istrazivanje i cime se ti konkretno bavis? Pricas da si zivjela i studirala u Ukrajini i Americi, a imas tako zadrte stavove u kojima ne prezas niti od vrijedjanja, niti od ogovaranja, niti od agresije. Sto tebe tocno muci? Nazalost ne znam puno o aktivizmu i ne mogu nista reci o tome, ali mi se cini da ni ti ne znas, nego nas pozivas da dodjemo kod tebe doma kako bi vidjeli cime ti to tocno raspolazes. Ok, ne pises dizertaciju, ali radis neko istrazivanje koje bi trebala potkrijepiti dokazima i cinjenicama (izvori: internet, studije, knjige, zbornici i sl.), medjutim ti nemas nista. Kako to da si izmedju svih tih zemalja u kojima si bila i djelovala/studirala ili sta vec, bas odaberes Hrvatsku koju usporedjujes s naprednijim zemljama svijeta. Ma da, mi smo ti mala Svicarska, mali Japan, mini Norveska, mi mozemo biti sto god mi pozelimo. NOT!!
Dakle, sto zelim reci. :D Okani se trkeljanja, lova u mutnom i stvaranja sveopce LGBT zajednice koja plese kolo ispod duge. Fala. Bok.
... :nesvjest:

Avatar
bebushka27
Postovi: 28
Pridružen/a: 20 pro 2011 14:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la bebushka27 » 12 sij 2012 18:21

This research will be moe inetresting then i ever thought! You're not able to think taht I'm reasearching you now too.
So many frustrated persons in one site i never saw before.
There's another Melrose place tv show too - canadian once. But, Vanessa Williams looks sexy on that pic.

EVERYONE INTERESTEN IN MY RESEACH CAN VISIT ME AND I'LL SHOW MY DATAS. MY HOME IS OPEN TO EVERYONE OPENMINDED PERSON.

Avatar
Ivanaaa
Postovi: 419
Pridružen/a: 17 stu 2011 10:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la Ivanaaa » 12 sij 2012 18:33

How do you get to live there then?

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Kak boriti za sebe ak borimo protu sebe?

Post Postao/la inani » 12 sij 2012 18:54

bebushka27 je napisao/la:This research will be moe inetresting then i ever thought! You're not able to think taht I'm reasearching you now too.
So many frustrated persons in one site i never saw before.
There's another Melrose place tv show too - canadian once. But, Vanessa Williams looks sexy on that pic.

EVERYONE INTERESTEN IN MY RESEACH CAN VISIT ME AND I'LL SHOW MY DATAS. MY HOME IS OPEN TO EVERYONE OPENMINDED PERSON.
О чем ты говоришь???

Ma cekaj, zelis raditi na poboljsanju zivota, a vrijedjas sve oko sebe?
... :nesvjest:

Zaključano