Split Pride 2012 - Official topic

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Odgovorite
Plague

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la Plague » 11 lip 2012 19:46

backspace je napisao/la:@picika, pa helou, jasno je meni da bi ti radije bacila drkicu nego bilošta drugo. osim hranila se eventualno-mlada kapulica SA SVIME :D
de ti nama pokaži nekako tu sliku profilnu u koju si toliku pozitivnu energiju usmjerila :*
pa fala bogu više da je nekom jasno. :D
kakvu profilnu? onu o kojoj je invalidna pisala?
nema tu nikakvog "usmjeravanja energije" :D slikala me pijanu na travici i sad je kao nešto oduševljena jer sam pristojno ispala.
backspace je napisao/la:i nemoj me vrijeđat sad. NEMA VRIJEĐANJA VIŠE SMO REKLI :lol:
NIKAD :*
Zadnja izmjena: Plague, dana/u 11 lip 2012 19:46, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la Capt. Kirk » 11 lip 2012 19:46

backspace je napisao/la:;) mala kirk kulerica
slika

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la Kroacija » 11 lip 2012 19:53

Plague je napisao/la: nema tu nikakvog "usmjeravanja energije" :D slikala me pijanu na travici i sad je kao nešto oduševljena jer sam pristojno ispala.
ispala si onako kako nijedna zena na crolu i van njegq ispasti nece. prekrašno. nije ti nitko do koljena lepotom :inlove:


:D

ic čru. :/

backspace

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la backspace » 11 lip 2012 19:56

ej, EJ! U SVOJE IME GOVORI :lol: :lol: :lol:

Plague

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la Plague » 11 lip 2012 20:26

Invalidna, stvaraš mi nelagodu. :nesvjest: :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la slapa » 11 lip 2012 20:30

Offate. :sulking:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la Popeye » 11 lip 2012 21:15

@backspace: e vidis, ja tebi zamjeram to sto ti meni zamjeras. :D da pojasnim: nije mi jasno zasto bih ja trebao ispunjavati na takav nacin zelje i vizije nekih meni potpuno nepoznatih ljudi. zasto bih ja trebao da budem drugacija osoba od one kakva jesam pa da eto svima budem simpa. aktivizmom se bavim volonterski i iz uvjerenja. dosta sam tome zrtvova vremena, energije, kreativnosti itd. ne trazim od nikoga nikad nikakvu zahvalnost za to, ne trazim da me se slavi ili stavec. radim ono sto mislim da je ispravno i sto ce stvari promijeniti na bolje za LGBT zajednicu. bez lazne skromnosti, rezultate itekako imam.
i sad jos povrh svega treba da se ulizujem i ponižavam pred svakom šušom. no way. mogu ja sa svakim lijepo razgovarat, ako je ta osoba za to isto sposobna. ako nije, necu se pravit da jest. evo, jel nas dvoje sad pristojno polemiziramo? dakle, ne slazemo se ocito ali bez problema o tome raspravljamo. no, nisu ovdje svi takvi i necu se praviti da jesu da bih eto bio omiljeniji. not my cup of tea.

uostalom, najbolja i najefikasnija kritika je voditi vlastitim primjerom. ja iza svake svoje rijeci stojim konkretnim djelima, a od ljudi nisam nikad trazio nista sto sam vec nisam napravio.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la Kroacija » 11 lip 2012 21:38

*ignore*

Plague je napisao/la:... kako većina aktivista nije normalna, provjereno. :D frend koji radi u queer zagrebu je neki dan izjavio kako mu ne bi bilo zanimljivo otić na neki veliki svjetski prajd na kojem su opasnosti minimalne. to bi mu bilo dosadno.
pa to je upravo ono sto sam rekla.
mislim da vecina njih ide bas zbog tog inata, a to ih ne cini puno drugacijima od onih sto su iza ograde.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la Bash » 11 lip 2012 22:17

invalid_user je napisao/la:*ignore*

Plague je napisao/la:... kako većina aktivista nije normalna, provjereno. :D frend koji radi u queer zagrebu je neki dan izjavio kako mu ne bi bilo zanimljivo otić na neki veliki svjetski prajd na kojem su opasnosti minimalne. to bi mu bilo dosadno.
pa to je upravo ono sto sam rekla.
mislim da vecina njih ide bas zbog tog inata, a to ih ne cini puno drugacijima od onih sto su iza ograde.
pa ajde da se nije godinama pokazivalo i još traje to šta "oni iza ograde" rade ljudima po Zg, a i u St prošle godine. zar ti stvarno stojiš iza stava da većina aktivista nije puno drugačija od njih? zato jer većina ide na pride iz inata? čak i da je tako (a mislim da nije jer bi onda pride bila jedina stvar kojom se aktivisti bave), ako ćeš ti aktivistica namjerno ići u povorku za čisti inat homofobima jer ti oni to pravo kretanja brane, to znači da nisi puno drukčija od tih homofoba? imaš smisla za crni humor :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la Kroacija » 11 lip 2012 22:35

Bash je napisao/la:zar ti stvarno stojiš iza stava da većina aktivista nije puno drugačija od njih? zato jer većina ide na pride iz inata? čak i da je tako (a mislim da nije jer bi onda pride bila jedina stvar kojom se aktivisti bave), ako ćeš ti aktivistica namjerno ići u povorku za čisti inat homofobima jer ti oni to pravo kretanja brane, to znači da nisi puno drukčija od tih homofoba? imaš smisla za crni humor :D
ne moras se hvatati toga kao da je to jedino sto sam izjavila. vec i prije sam rekla da imam dosta poznanika/frendova aktivista i da cijenim ono sto rade. i sama sam bojala neke pizdarije za transparente -.- ali pride ne cijenim kao takav, jer je po meni a) agresivan pristup b) trosak novca c) ima efekta koliko i maskare.

brijem da postoje aktivisti i neaktivisti kojima je cilj ponosno proparadirati, zažvaliti curu/momka u javnosti i bez beda itd., ali znam da ima i onih kojima je "dosadno" jer nema hejtera i to mi je debilno pa ne vidim zasto je to tesko za pojmiti.

backspace

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la backspace » 11 lip 2012 22:37

djeluješ vrlo tašt. a ja si oduzimam sate sna zbog ovog. i da, želim hvalu zbog toga :D
Popeye je napisao/la:radim ono sto mislim da je ispravno i sto ce stvari promijeniti na bolje za LGBT zajednicu.
Popeye je napisao/la:nije mi jasno zasto bih ja trebao ispunjavati na takav nacin zelje i vizije nekih meni potpuno nepoznatih ljudi
jel ovo jedno s drugim ide? rekla bih da aktivizmom ti to po defaultu radiš za nepoznate ljude. ili?

ako si mislio na moje vizije, krivo si me shvatio. samo ti ukazujem, ne bavim se ja mijenjanjem ljudi, pa si ja mogu dozvolit ignoriranje i micanje od onih koji mi ne pašu, ali ti se bome kroz aktivizam baviš i ne možeš si to dozvoliti jer inače ne vidim smisao.

vezano za zamjeranje. da, zamjeram ti način komunikacije koji si dozvoljavaš i kritiziram to oštro, tebi naročito jer si kao istureniji, među nekakvim organizatorima si, vjerojatno si i davao neke izjave za televiziju, vodio prideove, pa naravno da od tebe očekujem više jer imaš veću odgovornost. stojiš ispred cijele zajednice jelte.
Popeye je napisao/la:i sad jos povrh svega treba da se ulizujem i ponižavam pred svakom šušom.
kako iza ovih riječi stojiš konkretnim djelom?
čemu to? kakav benefit donosi i kome? ovo je naprosto ispod svakog nivoa. čista malograđanština. i nema tu jeftine spike o ulizivanjima ili slično. misliš li da se ja ulizujem tebi ili bilokome ovdje? kritiziram tebe koji se na taj način razgovaraš s bilokime u bilokojoj situaciji, a povrh svega kritiziram to ponašanje, bez imalo subjektivnog, što znači da koristio to ti, invalidna, bash, tamara3, kolega s posla ili bilotko, svakom ću reći isto. prisnijima čak i puno žešće. nema tu štednje, dapače. i očekujem od drugih isto u odnosu prema meni.

laku mi noć.

p.s. hvala šušama što nisu reagirale. ili jesu, vidim sad neke postove. nemrem čitat više, nadam se da su pristojni. :D

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la Bash » 11 lip 2012 22:44

@I: na tocno to sta si rekla, na to sam se i osvrnila. ne stavljam ti rijeci u usta, sve lijepo pise. jerbo nije isto sta si rekla da vecina aktivista ide zbog inata i da zato nisu puno drukciji od ovih iza ograde, i to sta si sad ublazila da ima i onih kojima je dosadno jer nema hejtera. ovo drugo nije tesko za pojmiti, ovo prvo je onda provokacija.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la ow » 12 lip 2012 00:54

invalid_user je napisao/la:ne vidim koja je svrha ovog prajda.
divim se svima koji su izasli. ali to nije pravi nacin za ovaj mentalitet.
ja koja sam bila na ST pride-u mogu reci da je u potpunosti uspio.
Evo zasto:
Prosle godine su ljudi (njih 150) dobili kamenje u glavu.
Ove godine je Kerum sa svojim primitivusima pokusao zatvoriti Pride u gradska 4 zida (simbolicno poslati poruku paradirat cete samo tamo gdje vam mi dopustimo)
Drzava (MUP) je rekla Dosta! - nije javni prostor niti Krumov, niti od primitivusa niti od hordi navijaca. LGBT populacija ima pravo odrzati paradu tamo gdje i svi drugi prosvjeduju a mi smo placeni da osiguramo da nitko od njih ne dobije kamen u glavu.

Na Prideu je bilo 700 ljudi (prema evidenciji policije) iako se meni cini da je u Djardinu bilo i vise, a od toga bilo je jako puno Splicana.
Doslo je iz Splita sve sto vrijedi (mislim na javne osobe a ne na LGBT populaciju).
Iako su se poneki lokalni policajci trudili onemoguciti ulaz na pride laganjem (u 13:45 je lik rekao da je kasno i da ne mozemo uci te je slijedio dijalog:
ja - "a na koji ulaz mozemo uci"
on - "a sto trebate"
ja - "zelimo ucestvovati u povorci"
on - "kasno je, samo do 14 sati se moze uci"
ja - "jos nema 14 sati"
on - "jeste vi neki aktivisti, otkud znamo da vas smijemo pustiti, itkud znamo tko ste vi i sto zelite unutra"
ja - "pa evo vam osobna", legitimiranjem, i na koncu privodjenjem (moje zene) ne bi li bar za eto nas dvije smanjili broj ucesnika, mi smo je ipak uspjeli izvuci iz policijske postaje prije kretanja povorke i obje smo bile u koloni (hvala Edi Bulicu za ucinkovitu intervenciju nakon koje su je pustili i Mrvici za organizaciju prijevoza kurjoze od policije nazad u Djardin).
Ne znam da li je bilo vise takvih slucajeva jer sam bila usmjerena na svoj no da nastavim....
Iako je Riva vrlo nehuman prostor za program u trajanju od 2-3 sata po sunjari od 30° bio je jebeno dobar osjecaj biti na RIVI unatoc svim govnima koja su to zadnji mjesec pokusavala sprijeciti.
Bilo je vruce, bilo je malo vode (kasnije je doslo jos) ali je to bila PRAVDA.

Ne, nisu mi falili homofobi. Oni su ionako zivotinje koje treba zatvoriti kada normalan svijet izadje na ulicu. Gradjana je bilo u kaficima, i onima na Rivi jer su govna homofobna (ugostitelji) pi*dila po medijima da nece raditi, al kad je doslo stani pani ( i mogucnost da izgube koju kunu) ipak su svi radili osim onih kojima je, zbog sigurnosti, policija naredila da zatvore (mislim da je bilo dva ili tri zatvorena). Ljudi su se u kaficima ponasali kao i u Zagrebu. Neki su pljeskali, neki mrko gledali, neki nas slikali, neki mahali.

Na moru je bilo nekoliko brodova nacickanih ljudima koji su s mora gledali Prajd (ne znam kako su oni reagirali jer su bili predaleko.

Sve u svemu - Riva vise nije nevina, drzava je pokazala da zna i moze - kad hoce, ja sam se slikala s Urbanom da kcerki poklonim sliku sa dvije (od cetiri) njoj najdraze osobe a i danas smo rijesili banalni problem koji je homofobni policajac Ajdukovic (Hrvat s dvoje djece) iz druge policijske postaje Split, iskoristio da bi nas sprijecio da ucestvujemo na Prajdu.
Meni je to savrseno dovoljno da se osjecam ponosnom :feelingfree:
Zadnja izmjena: ow, dana/u 12 lip 2012 01:45, ukupno mijenjano 3 puta.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la ow » 12 lip 2012 01:09

I da, za mene vrhunac Pride-a je bio kada smo svi u glas sa LeZborom otpjevali Tompsonove stihove:
Zagrlimo se pred svima neka vide da nas ima!
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la ow » 12 lip 2012 01:27

Plague je napisao/la:
backspace je napisao/la:jedino što mi smeta kod subotnjeg prajda je što nije bio istinit.
Bio je istinit da istinitiji nije mogao biti.
A istina koja se cula je:
Pederi i lezbe postoje, tu su i imaju pravo paradirati po Rivi.
Kome se to ne svidja nek se zatvori u svoja 4 zida.
Tko namjerava baciti kamen na njih bit ce sprijecen jer pederi i lezbe su gradjani ove drzave cija je duznost da im osiguraju sigurnost.
Policija zna, moze, mora i hoce osigurati jednakopravnost svim svojim gradjanima koji se pridrzavaju zakona a onima koji ga krse slijede sankcije.
Ovaj prajd je bio vrlo vrlo istinit.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la Popeye » 12 lip 2012 02:41

@bash: meni je prvenstveno izraz postovanja prema drugima znati o cemu govoris kada stupas u dijalog s ljudima. dakle, za dijalog je potrebno znanje. taj moj stav je onda izraz arogancije? zasto se, recimo, ne zapitamo o odgovornosti svake pojedine osobe za polozaj LGBT zajednice i problemu izostanka veceg angazmana? tj. nije li veci problrm svi oni ljudi koji nista ne cine od nacina na koji oni cine to sto cine? ako nista drugo, u suhim brojkama je prvih mnogo mnogo vise...
jednostavno se ne mozemo sloziti oko toga da se pristojnost uzima kao najvaznija kategorija, jer meni nije. nazalost, ne kvantificira rezultat. mene zanima rezultat, a ne stil.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la Bash » 12 lip 2012 03:39

a di si me baš s onim mučkim đubretom zamijenia. sramota.
vidila sam kako si strpljiv prema komentatorima na blogu, iznenadilo me :D

Avatar
Corduroy
Postovi: 233
Pridružen/a: 03 svi 2011 11:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija:

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la Corduroy » 12 lip 2012 06:53

ow, stvarno divan izvještaj, baš si mi prenijela atmosferu :touched:
ne mogu vjerovati za privođenje :wow:
And it seems so real I can feel it
So why can't I touch it?

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la slapa » 12 lip 2012 07:24

ow hvala na izvještaju iz prve ruke.
napokon da se javio netko tko nije doma iz fotelje bacao analize o ST pride-u. o atmosferi i uspjehu ovakvog događaja najbolje mogu reći oni koji su nekako sudjelovali u njemu. a ne čitali o njemu iz novina...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
.felver.
Postovi: 98
Pridružen/a: 29 sij 2010 16:51

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la .felver. » 12 lip 2012 09:11

ow je napisao/la:I da, za mene vrhunac Pride-a je bio kada smo svi u glas sa LeZborom otpjevali Tompsonove stihove:
Zagrlimo se pred svima neka vide da nas ima!
Jao ow, opet sam se sada najezila kada sam se sjetila. I tko onda da mi kaze da Split Pride nije uspio. :feelingfree:

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la Popeye » 12 lip 2012 10:50

Bash je napisao/la:a di si me baš s onim mučkim đubretom zamijenia. sramota.
sorry, i was and am totally jet-lagged. :/ mislio sam da je jet lag neka izmisljotina, al bome nije. :D

@ow: super izvjestaj.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la tamara3 » 12 lip 2012 15:12

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatsk ... fault.aspx

Ništa, nula bodova. Kao da su na Sajmu cvijeća u Splitu bili, a ne na pederskim orgijama u fašističkom gnijezdu. Razočarani su prekaljeni ratni reporteri, džabe su potegli čak iz Zagreba, i po ovoj vrućini teglili punu ratnu opremu, pancir košulje, kamere i objektive. Par srednjoškolki sa zastavama duginih boja, par mladića sa zviždaljkama, niti se za ruke ne drže – ne zna gnjevni urednik je li to Gay Pride u Splitu ili maturalna povorka jezične gimnazije. Razočarani su tako i komentatori i kolumnisti, Gay Pride – primijetili ste u novinama – nije uspio, jer nije bilo ni tuče ni seksa, ni šore ni ševe, niti ikoga da to vidi.

:D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la Kroacija » 12 lip 2012 15:18

to je istina.
ali i dezulovic ga zna srati. :roll:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la jpeg » 12 lip 2012 15:35

dezulovic :inlove:

Avatar
Ryu
Postovi: 262
Pridružen/a: 17 svi 2009 16:08
Spol/rod: muško
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la Ryu » 12 lip 2012 16:05

invalid_user je napisao/la:...
A kakav bi ti pride? Ili ima neki tvoj stari post koji to objasnjava?
Bas me zanima.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la ow » 12 lip 2012 16:50

invalid_user je napisao/la:ali i dezulovic ga zna srati. :roll:
Nije da ne zna, zna itekako i sva sreca da zna.
Jer da ne zna on, i oni koji misle poput njega, ovo drustvo bi bilo daleko smrdljivije nego sto je sad.

zahvalila sam mu se u svoje osobno ime za "gnjide!" a on je rekao: "molim i drugi put"
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la Kroacija » 12 lip 2012 17:01

@Ryu_imam ideja. posaljem ti na pp ako te toliko zanima :)

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la ow » 12 lip 2012 17:11

.felver. je napisao/la:Jao ow, opet sam se sada najezila kada sam se sjetila. I tko onda da mi kaze da Split Pride nije uspio. :feelingfree:
:duga:
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

kurjoža
Postovi: 12
Pridružen/a: 09 kol 2010 14:03
Spol/rod: žensko

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la kurjoža » 12 lip 2012 17:59

Na ovoj snimci se prilicno dobro vidi atmosfera i kolicina ljudi :feelingfree:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=P7B6xrkDfKs[/youtube]
"Suze mi teku od smijeha.
Ako se prestanem smijati, ostat ce samo suze."

Aven

Re: Split Pride 2012 - Official topic

Post Postao/la Aven » 12 lip 2012 18:10

slika

ST Pride je uspio funkcionalnost policije dovesti gotovo do savršenstva. Slike od prošle i ove godine su neusporedive. I to je jedina istinitost koja me zanima.

Odgovorite