BJ (X-files)

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Odgovorite
Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

BJ (X-files)

Post Postao/la JaNNa » 23 tra 2012 12:36

Sigurno ste naletili na raznim portalima o jučerašnjem ubojstvu u Bjelovaru.
Riječ je o dva muškarca koji su bili u vezi, te je mladić nožem nasrnuo na svog starijeg ljubavnika.
Susjedi pričaju da je 47-godišnjak, kao veteran Domovinskog rata, imao psihičkih problema,
a navodno se i njegov partner (25) dosta čudno ponašao.

Danas je KONTRA objavila interesantnu prepisku na fejsu:
'Naime, na Facebook profilu koji je otvoren za javnost, osoba pod imenom Kruno Karas za koju stoji u profilu da je završila Policijsku akademiju napisala je: "Hehe nije mi ih uopće žao, pederčine i smradovi su obodva, sad će napokon više bit mir od njih dvojice".Nadalje, na pitanje druge osobe "šta, bili problematični inače ??", odgovorio je "Ma jok, budale... Malo malo pa su nas za gluposti zvali, ono kad se sjetiš kud ideš najradije bi 3 para rukavica na ruke stavio.. Neka, bas mi je drago, da se bar jos par njih u gradu hoće posmicat i Bjelovar bi bio kao bajka". Iz navedenih napisa može se zaključiti da se zaista radi o policijskom službeniku iz Bjelovara', stoji u priopćenju koje su Iskorak i Kontra poslali javnosti.
Vaše mišljenje? Vaša iskustva? Mislite li da bi u većim sredinama drugačije priča išla (tipa ZG i sl.)?

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: BJ (X-files)

Post Postao/la rainbow » 23 tra 2012 14:56

mislim da u većim sredinama ima puno više takvih jadnih ljudi, ali i malo više (neg u bjelovaru) onaih koji nist toliko jadni

jadna im majka
još jadnije žene i dica

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: BJ (X-files)

Post Postao/la Popeye » 23 tra 2012 15:09

psihopatologija ormaruša.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: BJ (X-files)

Post Postao/la jpeg » 23 tra 2012 15:30

ja se ne bi mogla bavit tim stvarima i ic na pozive svađenih ljubavnika i tako trošit vrime.
ucmekala bi ih sama nakon drugog poziva

Odgovorite