VAŽNO: Poziv za Split Pride - BUS #2

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Odgovorite
GreenLantern
Postovi: 49
Pridružen/a: 14 lip 2011 11:49
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: gej

VAŽNO: Poziv za Split Pride - BUS #2

Post Postao/la GreenLantern » 06 lip 2012 14:09

Drage cure,

Uslijeg povećeg interesa za odlazak na Split Pride 2012 organizira se JOŠ JEDAN BUS. Za sada već imamo 20 zainteresiranih.

Podržite svoje prijateljice, prijatelje, sinove, kćeri, braću i sestre, susjede – lezbijke, gejeve, biseksualne i transrodne osobe. Podržite sami sebe – izađite iz ormara, jer u ormarima se ne snivaju, ni ne rađaju revolucije! Pokažite da je borba za prava LGBT osoba borba za ljudska prava – borba za vaša i naša prava.

Cijena busa je 9700 kn i dijeli se na broj osoba koje će ići u Split. Kapacitet busa je 60 mjesta. Treba nam barem 50 osoba koje će sigurno ići kako bi participacija svake osobe iznosila 150 kn, a razliku će pokrit Iskorak (nažalost nemamo više novaca). Iskorak će u suradnji sa klubom Rush također organizirati vodu i sendviče za put. Ukoliko se ne skupi barem 50 osoba, put se otkazuje, a svi uplaćeni novci se vraćaju nazad.

Klub RUSH svima koji idu s ovim busom kao nagradu za hrabrost i ponos daje besplatan upad u Rush te jedno piće po izboru.

Prijave za drugi bus se mogu izvršiti do četvrtka u 22:00 na e-mail informacije@iskorak.hr (ime i prezime, broj mobitela). Sakupljanje novaca za bus će biti sutra (četvrtak) u prostorijama Iskoraka (Preradovićeva 2, 2 kat) od 14.00 - 22.00, a možete i direktno uplatiti na naš žiro račun u RBA banci 2484008-1101595832 (obavezno navedite ime i prezime prilikom uplate, a pod opis plaćanja SP2012) te sačuvajte potvrdu o plaćanju koju će te predočit prilikom polaska iz Zagreba. Krećemo u subotu rano ujutro i vraćamo se isti dan navečer, a svi će biti osobno obavješteni o točnom mjestu i vremenu polaska tijekom petka popodne.

O svemu ćemo Vas redovito obavještavati putem facebook-a, te putem e-maila informacije@iskorak.hr ili mobitela 095 4440044 (Kristijan, Hrvoje).

MOLIMO VAS da se što prije odazovete i da popunimo bus.

GreenLantern
Postovi: 49
Pridružen/a: 14 lip 2011 11:49
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: gej

Re: VAŽNO: Poziv za Split Pride - BUS #2

Post Postao/la GreenLantern » 06 lip 2012 19:18

UPDATE: Bus broj 2 - cijena je upravo pala na 100,00 kn po osobi zbog jeftinijeg prijevoznika. Očekivani broj osoba za polazak je minimalno 40 osoba.

kaktus
Postovi: 522
Pridružen/a: 26 tra 2012 19:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: VAŽNO: Poziv za Split Pride - BUS #2

Post Postao/la kaktus » 07 lip 2012 00:16

cujem da su smjestajni kapaciteti u centru splita popunjeni. stvarno velika stvar.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: VAŽNO: Poziv za Split Pride - BUS #2

Post Postao/la Popeye » 07 lip 2012 12:47

a iskorak i kontra kao nemaju novaca platiti sami taj bus? covjek bi pomislio da ste se barem malko promijenili na bolje, ali...

takodjer, bilo bi lijepo da se netko iz iskoraka i kontre javi izvodjacima koji trebaju nastupati u splitu, jer oni zovu zagreb pride i pitaju sta ce sada biti kad nema bine.

al kao i uvijek, sve ce se to pomesti pod tepih u ime opceg dobra, ne brinite se. :sealedlips:

GreenLantern
Postovi: 49
Pridružen/a: 14 lip 2011 11:49
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: gej

Re: VAŽNO: Poziv za Split Pride - BUS #2

Post Postao/la GreenLantern » 07 lip 2012 12:56

Ajmo cure ... prijave su još danas do 22h. Popunimo i drugi bus za Split Pride 2012.

Odgovorite