HRT-ovi ispadi: Slika Hrvatske i TV kalendar

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Odgovorite
Avatar
Lena Plava
Postovi: 189
Pridružen/a: 26 stu 2012 22:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Lokacija: Zagreb

HRT-ovi ispadi: Slika Hrvatske i TV kalendar

Post Postao/la Lena Plava » 08 sij 2013 00:55

Cijela rasprava o zdravstvenom odgoju u našim školama poprima sve luđe oblike... nakon Slike Hrvatske, stiže nam još jedna isprdak s HRT-a u TV kalendaru! Ukratko, muka mi je!

TV kalendar - video

Slika Hrvatske - članak
Damaged people are dangerous. They know they can survive.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: HRT-ovi ispadi: Slika Hrvatske i TV kalendar

Post Postao/la Popeye » 08 sij 2013 13:48

ma to je sramota. tko je sljedeći na redu - freud, pasteur ili maria curie? :roll:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: HRT-ovi ispadi: Slika Hrvatske i TV kalendar

Post Postao/la ariadne » 08 sij 2013 13:59

Popeye je napisao/la:ma to je sramota. tko je sljedeći na redu - freud, pasteur ili maria curie? :roll:
Vjerojatno Freud, nakon ovoga:

Kontroverzni seksolog podigao prašinu na HTV-u: Uspješne žene kastriraju muškarce i "kurče se djelatnošću"!

:lol:

Pet kuna da je Galileo sljedeći. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: HRT-ovi ispadi: Slika Hrvatske i TV kalendar

Post Postao/la Popeye » 08 sij 2013 16:22

ono, ne treba naravno biti budala i misliti da su svi ti ljudi nekakve neupitne svetinje, ali definitivno ne treba biti jos veca budala i neke od najvecih umova covjecanstva (cije su greske nekad znacajnije od tudjih ispravnih zakljucaka) diskreditirati na tako jadan nacin. to je jedan tako porazavajuce nizak intelektualni nivo.

Avatar
Lena Plava
Postovi: 189
Pridružen/a: 26 stu 2012 22:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Lokacija: Zagreb

Re: HRT-ovi ispadi: Slika Hrvatske i TV kalendar

Post Postao/la Lena Plava » 08 sij 2013 18:39

Pogledala sam ovu emisiju nekoliko puta do sad i svaki put se prenerazim... naprosto je monstruozna!!! Količina pogrešnih i zlih implikacija je nevjerojatna. Ne znam jeste li primijetili koliko puta su homoseksualci spomenuti kao ekvivalentni pedofilima? Da ne kažem implikacije oko krivotvorenja istraživanja. A i to da je Kinseyev rad rezultirao uvođenjem zdravstvenog odgoja u američke škole što je rezultiralo povećanjem broja maloljetničkih trudnoća i abortusa, povećanjem rasprostranjenosti spolni bolesti ali i povećanjem broja otmica male djece poradi zlostavljanja od strane pedofila(???). A kraj je dušu dao... sve to je rezultiralo urušavanjem tradicionalnog poimanja seksualnosti do tada vezivane uz ljubav, brak i obitelj. :puke:

Ne znam, ali i za ovaj prilog bi trebale pasti glave... tekst kao da je pisala Petirka.

EDIT: Biser u nizu mnogih: zdravstveni odgoj je nasilna sekusalizacija djece. Ranit ću se!
Damaged people are dangerous. They know they can survive.

Aven

Re: HRT-ovi ispadi: Slika Hrvatske i TV kalendar

Post Postao/la Aven » 08 sij 2013 19:57

Nastojim se u posljednje vrijeme izolirati od gledanja i čitanja tih gluposti jer mi inače živci odu u 3pm.

Nadam se da je ovo samo jedna od onih tragikomedija u kojoj đukele laju, a karavane uspješno prolaze.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: HRT-ovi ispadi: Slika Hrvatske i TV kalendar

Post Postao/la Ameli » 08 sij 2013 23:41

:ubergeek: igre bez granica
svim tim glupostima, prikriva se pravi problem.

A da počnemo izvoziti ove naše bisere
mislim kriza je, vrijeme je :D

Avatar
Lena Plava
Postovi: 189
Pridružen/a: 26 stu 2012 22:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Lokacija: Zagreb

Re: HRT-ovi ispadi: Slika Hrvatske i TV kalendar

Post Postao/la Lena Plava » 10 sij 2013 15:20

S obzirom da je televizija jedan od najmoćnijih medija mislim da ovakve stvari nikako ne bi trebalo ignorirati. Odlično je da se digla prašina oko emisije Slika Hrvatske, ali mi je žao da na ovo nitko nije reagirao!
Damaged people are dangerous. They know they can survive.

Avatar
Lena Plava
Postovi: 189
Pridružen/a: 26 stu 2012 22:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Lokacija: Zagreb

Re: HRT-ovi ispadi: Slika Hrvatske i TV kalendar

Post Postao/la Lena Plava » 18 sij 2013 19:34

Samo kao dodatak predivnoj priči o uredništvu TV kalendara:

Francetić - legendarni borac
Damaged people are dangerous. They know they can survive.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: HRT-ovi ispadi: Slika Hrvatske i TV kalendar

Post Postao/la Ameli » 18 sij 2013 19:55

Ništa to nije iznenađujuće, oni koji su izgubili 2.sv. rat, još uvijek se ne mire
s tom činjenicama, a žalosno je što su užljegli u svaku poru ove države.( mislim da sam ne tako davno slušala kako su crnjaci spasili rh od srba, samo još nisu prisvojili i ovakve granice, koje je Tito iscrtao)
Sve se ovo može zahvaliti Tuđmanu i njegovoj ideji o pomirbi Hrvata.

Odgovorite