Damir Hršak-EU PARLAMENT

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Odgovorite
Avatar
Hazuki Azuma
Postovi: 9
Pridružen/a: 25 ožu 2013 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la Hazuki Azuma » 26 ožu 2013 21:16

Eto, budući da se počinje pričat o ovom malo češće, transparentnije, palo mi je napamet da vam postavim jedno pitanje. Kao što svi znamo dolaze nam izbori za EU-parlament i na listi HR Laburista imamo priliku glasati za jedinog aut gay političara Damira Hršaka. Za one koji ne znaju, Damir Hršak je profesor na Metalurškom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu , glavni urednik međunarodnog znanstvenog časopisa 'The Holistic Approach to Environment' te je ujedno i jedini kandidat na izborima za Europski parlament u Hrvatskoj koji je otvoreno rekao da je gej. Ped nekoliko minuta završio je njegov nastup na Jabuka tv, gdje je on prema mom osobnom mišljenju govorio puno rekao 0. Živi na staroj slavi osobe koja je 2002 na pravom prajdu u Zagrebu izjavila nezaboravne rečenice "Od danas više nema povratka u tišinu, od danas prestajemo biti nevidljivi. Uzdignute glave koračali smo svjesni svog ljudskog dostojanstva i građanskih prava. Više nikada nećemo biti vreće za iživljavanje i klaunovi za ismijavanje!". No čin mi se da koristi i to dobro debelo staru slavu za dobivanje političkih poena, pucanjem na nas, na ono što je nama bitno i da nas on razumije i rečenicama poput ako Laburisti dođu na vlast da će biti gay brakova očekuje pokupiti sve naše glasove. Zagreb pride na svojoj facebook stranici ga veoma glasno podupire, što vjerojatno dolazi iz njegove inicijative. Njegov aktivizam ne dolazi iz želje za borbom za LGBTIQ prava već za osobnim interesom i to mi se iskreno pomalo gadi. Eto to je moje mišljenje no mene zanima stav gay zajednice, odnosno našeg lezbijskog djela ( :ubergeek: ) po pitanju promocije, njegovog očekivanja da ga LGBTIQ zajednica podupre jer je i on sam gay i ponašanje koje promovira ZG prajd da je on jedini gay političar i da bi bilo odlično kad bi netko "naš" sjedio u parlamentu.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la ariadne » 26 ožu 2013 22:55

Moram priznat da prvi put čujem za njega. Pohvalno je što je out. Al ako mu je kampanja zbilja temeljena samo i jedino na tome što je gej, kako kažeš, to mi je malo bezveze. Previše jednodimenzionalno.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la Popeye » 27 ožu 2013 00:05

i don't care. vjerojatno ću sada morati imati neko mišljenje o svemu ovome :D
načelno, podržavam autanje političara.

Avatar
lizistrata
Postovi: 159
Pridružen/a: 17 lis 2010 01:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: purgerland

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la lizistrata » 27 ožu 2013 00:24

Čini mi se da je ljudima koji prat ok jer nam je "jedina nada". Dok mu svaka čast za gay aktivizam činjenica koja se da isčitati iz svake nj riječi je da je običan demagog željan vlasti do koje misli doći bez obzira na sredstva i koji puno priča a ne kaže ništa. Plus što je evidentno da birače na koje računa ne poštuje pola posto. blah i opet stoji da u hrvatskoj nema normalnih ljudi političara
"The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.”
― Lois McMaster Bujold

MarkizaPride
Postovi: 38
Pridružen/a: 31 svi 2011 14:01
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la MarkizaPride » 27 ožu 2013 00:28

Ponekad mi je stvarno prestrašno koliko LGBT zajednica zaista zna malo o vlastitoj prošlosti, no dobro, to sad možda nije sad ontopic tema.

Super mi je da postoji netko tko je LGBT i političar/ka i tko NE gradi svoju kampanju samo na LGBT platformi, jer za razliku od raznih drugih pokušaja, Damir Hršak ima politiku i sadržaj. Ta politika i sadržaj možda nije my cup of tea, kao ni Laburisiti kao stranka, ali ne može se nikako reći da Damir Hršak nije netko tko je besadržajni populist (unlike partija čiji je očito član).

Što se tiče samog Zagreb Pridea, treba razlikovati informiranje od same podrške. Javni LGBT interes bi mogao biti da svaka partija ima svog Damira Hršaka , a za sad ga doista nema niti jedna druga partija. Isto tako čini mi se da je u interesu LGBT javnosti da se to zna.

Također, ne treba niti podcjeniti L(G)BT zajednicu, koja zaisigurno nije skupina borgova ili francuskih sobarica da će poduprijeti kandidata samo zato što je LGBT. Uostalom, to nije napravila ni u trenutku ne tako davne prošlosti kad su se razni drugi ljudi kandidirali kao LGBT kandidati ispred puno više marginalnih stranaka. A da budemo pošteni, Damiru Hršaku to nije prvi put da juriša na javnu funkciju, već treći pokušaj. A (za neke) veliki LGBT heroj, koji je puno problematičniji lik od svih naših LGBT (wannabe?) političara zajedno, Harvy Milk, uspio je svoju javnu funkciju izboriti izborom iz tek četvrtog pokušaja.

kaktus
Postovi: 522
Pridružen/a: 26 tra 2012 19:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la kaktus » 27 ožu 2013 11:07

ja mislim da nikakav utjecaj na zbivanja u nas ne moze imati cinjenica da ce u parlamentu mozebit sjediti outani politicar iz hrvatske. u strasbourgu se donose politike vezane za ukupnost europske unije, a ne partikularno za svaku drzavu ponaosob.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la tamara3 » 27 ožu 2013 11:37

MarkizaPride je napisao/la:Ponekad mi je stvarno prestrašno koliko LGBT zajednica zaista zna malo o vlastitoj prošlosti, no dobro, to sad možda nije sad ontopic tema.
Word.

OT:

Evo, popričasmo i mi s njim pa vidite što kaže:

http://www.crol.hr/portal/aktivizam-pol ... prava.html

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la Popeye » 27 ožu 2013 12:21

kaktus je napisao/la:ja mislim da nikakav utjecaj na zbivanja u nas ne moze imati cinjenica da ce u parlamentu mozebit sjediti outani politicar iz hrvatske. u strasbourgu se donose politike vezane za ukupnost europske unije, a ne partikularno za svaku drzavu ponaosob.
u stasbourgu se manje-vise ne donose bas nikakve odluke. europski parlament ima kriminalno malu moc u odnosu na druga tijela EU, kao i u odnosu na nacionalne drzave.
no, nudi se zato jedna velika javna platforma, koja se sigurno moze dobro iskoristiti za promicanje i LGBT prava. ne vidim sta bi to bilo lose ako je jedan od zastupnika iz hrvatske u europskom parlamentu javno gej.

inace necu glasati za laburiste niti za hrsaka, no nisu mi jasne defoltne negativne reakcije. sirenje lazi kakvog je pun uvodni post me ne iznenadjuje doduse, ali ne uspijevam ipak proniknuti u taj mindset :/

kaktus
Postovi: 522
Pridružen/a: 26 tra 2012 19:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la kaktus » 27 ožu 2013 12:33

Popeye je napisao/la:u stasbourgu se manje-vise ne donose bas nikakve odluke.
to ranije jest bilo tako, ali danas je uloga parlamenta bitno drukcija.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la Popeye » 27 ožu 2013 12:36

cinjenica jest da se europski parlament trudi biti relevantnijim (nedavno je cak i odbio budzet koji je predlozila komisija, sto se prije nije desavalo), ali doista ne vidim kakvu je to veliku moc dobio u odnosu na prije. odnosno, sto je to drukcije sada u ulozi europskog parlamenta?

koliko se meni cini, najvise moci se u proteklih pet godina u EU akumuliralo u europskoj centralnoj banci. europski parlament u krizi eura, dakle najvecem ekonomskom i politickom pitanju u ovom trenutku, ne igra ama bas nikakvu ulogu.

Avatar
Hazuki Azuma
Postovi: 9
Pridružen/a: 25 ožu 2013 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la Hazuki Azuma » 27 ožu 2013 12:40

Popeye je napisao/la: inace necu glasati za laburiste niti za hrsaka, no nisu mi jasne defoltne negativne reakcije. sirenje lazi kakvog je pun uvodni post me ne iznenadjuje doduse, ali ne uspijevam ipak proniknuti u taj mindset :/
A koje su to točno laži? Moj osobni dojam o nekom na temelju poznanstva, pročitanih intervjua, odgledane emisije je laž? Činjenica je da je tražio da ga ZG-pride podupre javno al hvala bogu pametni su pa su odbili (sam mi je to rekao) , činjenica da je na Jabuka Tv izjavio rečenicu : naravno da računam na glasove gay populacije to je razumljivo -.-" a dio o tome da se bori za LGBTIQ prava iz osobnih interesa.. pa ajmo samo reći da svaka mu čast na prvom prajdu i aktivizmu ali poznajem ja dosta aktivista koji su puno postigli za prava LGBTIQ populacije pa se nisu priklonili stranci sumnjivog morala zbog mogućnosti fotelje i zastupanja interesa kojima jedna osoba ne može sama ništa pridonijeti. A da ne spominjem rečenicu : Glas za LABURISTE je glas za gay brakove, kad Laburisti dođu na vlas bit će gay brakova. -.-

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la Popeye » 27 ožu 2013 12:46

cim se s razine dojma pokusas preseliti na razinu stava s argumentima, siguran sam da cemo moci raspravljati. ;)

inace, evo dvije lazi iz uvodnog posta:
Hazuki Azuma je napisao/la:Zagreb pride na svojoj facebook stranici ga veoma glasno podupire
ponašanje koje promovira ZG prajd da je on jedini gay političar i da bi bilo odlično kad bi netko "naš" sjedio u parlamentu.

Avatar
Hazuki Azuma
Postovi: 9
Pridružen/a: 25 ožu 2013 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la Hazuki Azuma » 27 ožu 2013 13:12

Zagreb pride na svojoj facebook stranici ga veoma glasno podupire- hvala bogu imam prajd na facebooku pa ukoliko nije iz solidarnosti prema aktivistu prenositi svaki članak intervju onda je očito promoviranje . . .
A u nastavku pa zar svrha promoviranja Hršaka nije cilj daje netko naš u parlamentu??
Vidim da si pun insajda pa ajde lijepo te molim objasni mi suštinu, pa da konačno dođemo na jednaku razinu, na kojoj ćemo biti u mogućnosti raspravljati :srce:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la slapa » 27 ožu 2013 13:17

ne zanima me politika (i uglavnom mi je odbojno ponašanje političara) pa se dalje neću miješati u programe dotičnog gospodina ali je dobro da je što više javno eksponiranih gay osoba autano.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Hazuki Azuma
Postovi: 9
Pridružen/a: 25 ožu 2013 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la Hazuki Azuma » 27 ožu 2013 13:24

slapa je napisao/la:meni je malo čudno kad se netko dođe registrirati na forum samo da pita mišljenje nas o nekom političaru i još ga oštro brani usput. još pred izbore. just sayin...
ja niti ga branim, niti sam skroz kontra trenutno sam u skupljanju informacija a najmanje sam registrirana samo zato da ispitujem nekog o političarima bilo gay bilo strejt.. palo mi na pamet jer sam vodila super raspravu s nekolicinom prijatelja neki dan pa ono.. just sayin. . i u ostalom zašto da se opravdavam pratim forum već duže vrijeme samo nikako da se registriram i krenem raspravljat … al bože moj, možda sam trebala krenut s temom sexa pa bi sve bilo u redu -.-" (?)

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la slapa » 27 ožu 2013 13:27

sorry zeletila sam se bila s tom reakcijom bez da sam pošteno pročitala sve što si napisala. moj grijeh. na prvu mi se učinilo da je netko došao tu odrađivati predizbornu kampanju...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

kaktus
Postovi: 522
Pridružen/a: 26 tra 2012 19:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la kaktus » 27 ožu 2013 13:29

slapa je napisao/la:na prvu mi se učinilo da je netko došao tu odrađivati predizbornu kampanju...
alaj bi si pomogao.

Avatar
Hazuki Azuma
Postovi: 9
Pridružen/a: 25 ožu 2013 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la Hazuki Azuma » 27 ožu 2013 13:33

slapa je napisao/la:sorry zeletila sam se bila s tom reakcijom bez da sam pošteno pročitala sve što si napisala. moj grijeh. na prvu mi se učinilo da je netko došao tu odrađivati predizbornu kampanju...
NP :)

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la Popeye » 27 ožu 2013 16:27

Hazuki Azuma je napisao/la:Zagreb pride na svojoj facebook stranici ga veoma glasno podupire- hvala bogu imam prajd na facebooku pa ukoliko nije iz solidarnosti prema aktivistu prenositi svaki članak intervju onda je očito promoviranje . . .
A u nastavku pa zar svrha promoviranja Hršaka nije cilj daje netko naš u parlamentu??
po toj "logici" zagreb pride podupire i promovira britanske konzervativce, jer je o njima bilo daleko vise linkova na prajdovom fejsu nego o hrsaku. evo pogledah sto je danas na prajdovom fejsu i bogme ispade kako zg prajd vise od hrsaka promovira americki vrhovni sud :D
ili je stvar jednostavno u tome kako je hrsakova kandidatura vijest u vecini hrvatskih medija, pa se prajdove fejs-frendove informira o tome. nigdje nisam vidio nista slicno pozivu da se za njega glasa ili jasnom izrazu politicke podrske, kada je rijec o onome sto se moze procitati na prajdovom fejsu.
i da, naravno, kada bi zagreb pride podupirao kandidaturu damira hrsaka za europski parlament, to bi bilo jasno receno i bez ikakve sumnje razumljivo svima. ovo sto ti pises su nekakva paranoidna tumacenja koja nemaju veze s mozgom.
Vidim da si pun insajda pa ajde lijepo te molim objasni mi suštinu, pa da konačno dođemo na jednaku razinu, na kojoj ćemo biti u mogućnosti raspravljati :srce:
suštinu sam vec objasnio, a za razliku od tebe nemam obicaj po forumima pisati sto sam s ljudima pricao uzivo. to je nekako, jel, ljigavo. ;)

Avatar
lizistrata
Postovi: 159
Pridružen/a: 17 lis 2010 01:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: purgerland

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la lizistrata » 27 ožu 2013 20:52

@popeye koji je tvoj točno problem? Samo pratim s vremenom tvoje postove, i ok, nikada nisi bio nešto pristojan i pun poštovanja prema sugovornicima u raspravama, ali ovo je fkt ono... Čitam raspravu i mislim wtf u čem je fora s obrnutom retorikom, vrijeđanjem i obrtanjem nečijih riječi?
Nekada mi je drago bilo čitati tvoje postove u raspravama, ali ovo je wtf, si se posvađao s cijelim svijetom?
Ili u ovom slučaju, ti je Damir prijatelj?

O.o

OT: Ja što više čitam, lik mi ne sjeda jednostavno.. To sam već negdje napisala.. Svaka čast da je gay i out i to respektiram, ali nije dovoljno... I da čini mi se da podršku gradi na ljudskim pravima čisto iz razloga što osim tog segmenta stvarno nisam čula nešto puno što se izravno tiče njegove politike; slično kao Pusićka svojedobno.. A osim toga laburisti mi kao stranka jednostavno ne sjedaju s članovima, samim ciljevima, politikom itd...
Spasi me onog momenta kad ću birati manje zlo i pasti na tako jeftinu foru da branim nekoga samo zato što je outan mada se ne slažem s njegovim ciljevima.. Uz to što sam lezba i želim brak jednako želim kvalitetno obrazovanje, posao, vanjsku politiku, monetarnu politiku s kojom se slažem itd, i u parlčament poslati nekog pristojnog tko će povremeno dići glas za mene kao građanku u svakom segmentu toga; a gotovo ni o čemu od ovoga nisam čula od Hršaka..
Štoviše, gledajući ga sinoć na Jabuci vidjeh samo arogantan stav i izbjegavanje odgovora na začuđujuće pristojno postavljena pitanja...
Radije passam sve to skupa nego da zaokružim još jednog od svih istih.. bzvz
"The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.”
― Lois McMaster Bujold

Tonka_5
Postovi: 2
Pridružen/a: 28 ožu 2013 17:37

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la Tonka_5 » 28 ožu 2013 18:01

Hazuki Azuma je napisao/la: A koje su to točno laži? Moj osobni dojam o nekom na temelju poznanstva, pročitanih intervjua, odgledane emisije je laž? Činjenica je da je tražio da ga ZG-pride podupre javno al hvala bogu pametni su pa su odbili (sam mi je to rekao) , činjenica da je na Jabuka Tv izjavio rečenicu : naravno da računam na glasove gay populacije to je razumljivo -.-" a dio o tome da se bori za LGBTIQ prava iz osobnih interesa.. pa ajmo samo reći da svaka mu čast na prvom prajdu i aktivizmu ali poznajem ja dosta aktivista koji su puno postigli za prava LGBTIQ populacije pa se nisu priklonili stranci sumnjivog morala zbog mogućnosti fotelje i zastupanja interesa kojima jedna osoba ne može sama ništa pridonijeti. A da ne spominjem rečenicu : Glas za LABURISTE je glas za gay brakove, kad Laburisti dođu na vlas bit će gay brakova. -.-
Rečenica u uvodnom postu:
Hazuki Azuma je napisao/la:Njegov aktivizam ne dolazi iz želje za borbom za LGBTIQ prava već za osobnim interesom i to mi se iskreno pomalo gadi.
Je stvarno nevjerojatna gnjusna laž. Mislim, ajde za nekog wannabe SDP-ovca koji daje tu i tamo "friendly" izjave reći tako nešto. Ali za čovjeka koji se 20 godina bavi aktivizmom, koji je organizirao LGBT udrugu u '90-tima kada se za to mogla izgubiti glava, reći da "nema želju za borbom za LGBTIQ prava", pa to je potpuno nevjerojatno. Mislim, možeš ti to stvarno misliti, ali biti toliko maliciozna prema nekome bez okakvog racia -- to već dugo nisam vidjela.

Drugo, kakva je sad to poremećena logika da ga ZG-pride ne bi trebao javno podupirati i "da su ga odbili"?! Nego koga bi trebale LGBT udruge podupirati, ako ne kandidate koji se zalažu za isto za što se oni zalažu?!

I što ti je, kvragu, problematično u rečenici: "naravno da računam na glasove gay populacije to je razumljivo"?! Pa koga bi trebala podržati gej populacija? Karamarka i Tomašićku???

Kada se Harvey Milk kandidirao, ne samo da su ga sve udruge podupirale, nego svaki privatni biznis, birc i frizeraj je imao njegove plakate u izlogu i svi su zajedno marširali. Tako se dolazi do političke relevantnosti -- zajedničkom podrškom kandidatima koji nam više odgovaraju!

Kad na kraju spominješ "Glas za LABURISTE je glas za gay brakove, kad Laburisti dođu na vlas bit će gay brakova." ne kažeš je li ti to pozitivno ili negativno, ali nekako se iz toka svijesti cijelog tvog posta nameće da ti valjda i tu nešto ne štima.... Za boga miloga, kako je to negativno kada se neki političar zalaže za gej brakove?! Kako ti to misliš doći do bračne jednakosti, nego glasajući za političare koji se za nju zalažu!?

Mi bi, znači, htjele bračnu jednakost, ali ako slučajno neki političar u predizbornoj kampanji kaže da je za to... e, valaj, nećemo mu to oprostiti -- sve protiv njega! Đubre jedno, on će se nama za brak boriti...

Ma jesi ti možda Marijana Petir pod pseudonimom? A?

Tonka_5
Postovi: 2
Pridružen/a: 28 ožu 2013 17:37

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la Tonka_5 » 28 ožu 2013 18:11

Hazuki Azuma je napisao/la:Zagreb pride na svojoj facebook stranici ga veoma glasno podupire- hvala bogu imam prajd na facebooku pa ukoliko nije iz solidarnosti prema aktivistu prenositi svaki članak intervju onda je očito promoviranje . . .
A u nastavku pa zar svrha promoviranja Hršaka nije cilj daje netko naš u parlamentu??
Vidim da si pun insajda pa ajde lijepo te molim objasni mi suštinu, pa da konačno dođemo na jednaku razinu, na kojoj ćemo biti u mogućnosti raspravljati :srce:
Aha, znači ZG pride, koji prenosi sve iz medija što ima veze s LGBT tematikom, od Amerike do Kine, bi trebao lupiti silenzio stampa nekome tko u aktualnim izborima govori o LGBT temama? I to, u principu, samo zato što je gej, jer ti očito ne smeta kada ZG pride prenosi izjave str8 političara o LGBT temama.

Optužila sam te u prošlom postu da si prikrivena Marijana Petir koliko pokvareno nasrćeš na LGBT interese, ali sad mi se čini da sam se prevarila, ona bi ipak smislila neku priču koja bi barem malo logički držala vodu. Ti mora da si Ana Lučić!! :gigglenod:

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la Popeye » 29 ožu 2013 09:55

lizistrata je napisao/la: Nekada mi je drago bilo čitati tvoje postove u raspravama, ali ovo je wtf, si se posvađao s cijelim svijetom?
ne, samo mi jako smeta ovakvo tracersko opanjakavnje utemeljeno na dojmovima i iznosenjem neprovjerenih informacija koje se navodno temelje na privatnim razgovorima.
Ili u ovom slučaju, ti je Damir prijatelj?
nije. poznajem ga toliko da se pozdravimo kad se sretnemo na ulici i to je to.

kao sto rekoh, ja za hrsaka necu glasati ali ne vidim razloga za toliko blacenje.

Aven

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la Aven » 02 tra 2013 22:35

Iritantno mi je kod svih političara ili osoba koje se bave javnim poslom što troše novinske i virtualne retke ili TV minute, a time i moje vrijeme blaćenjem drugih,
umjesto da priča što više o svojim idejama, projektima i onome što on misli napraviti.

Da je sto puta gay aktivist tako neće steći (moju) potporu.

Avatar
Deus Ex Machina
Postovi: 17
Pridružen/a: 02 tra 2013 19:05
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Damir Hršak-EU PARLAMENT

Post Postao/la Deus Ex Machina » 03 tra 2013 07:12

Pozitivno što je out, gay aktivizma radi, što se više javnih osoba auta to bolje ali da ću mu samo zbog toga dati glas, neću. Na kraju krajeva, to je samo jedna stavka od njih mnogo. :read:
... blame it on my ADD...

Odgovorite