SICKO DISKO presents: NAGRADNJACA!!!

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
jinx
Postovi: 65
Pridružen/a: 21 vel 2006 20:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

SICKO DISKO presents: NAGRADNJACA!!!

Post Postao/la jinx » 15 lis 2007 12:23

drage nase,

uz vec podebelo najavljeni parti u aquariusu nadolazece nam subote kao ovlastena pridruzujem nagradnu igru u kojoj ce dvije sretnice dobiti po jednu ulaznicu! nema nagradnih pitanja, zadataka ili zagonetki - sve sto trebate je biti brze i poslati mi svoje ime i prezime (ne nick!) na pp i, naravno, doci na parti!

a da ne lutate, u nastavku ponavljam gradivo...

slika

SICKO DISKO @ AQUARIUS, 20.10. subota

LINE UP

DJ JASMINA (BiH)

STARKE live! (BiH)

LOLLOBRIGIDA live! (CRO)

DJ JAMES HOLROYD
(CHEMICAL BROTHERS official tour DJ,
resident BUGGED OUT! & BACK 2 BASICS; 20:20 Vision, UK)

DJ PHIL BANKS
(MUSICISMYPOISON, UK)

DJ MARMAT (CRO)

DJ OLEG (CRO)

+ VPS VIDEO PARTY SISTEM
(vj eyemolester (vž, cro), video art ženski dvojac imenom consumerholicz (pu, cro) + video artist twix/ultimalinea
(sa/zg, cro/bih) + zets (zg, cro) iz dizajnerske ekipe boonika.org)


50kn<00.00>60kn


ŠTO?

Sicko Disko je već zaživio, a pokretač je dj marmat, no ovo će biti njegovo prvo pravo full on predstavljanje pred domaćom publikom.

Sicko Disko je tulum koji predstavlja različite interesantne glazbenike i umjetnike (dj, live act, vj, video art, dizajn, …) za koje smatramo da će nam pružiti dobru underground zabavu u bilo kojem A/V obliku.

GDJE?

Sicko Disko će u klubu Aquarius 20. listopada okupiti odlične glazbenike i video artiste koji će se predstaviti DJ/VJ/videoart i LIVE nastupima.



TKO?

Iz susjedne nam Bosne i Hercegovine, točnije iz Sarajeva, dolazi prva tamošnja DJane - Jasmina, koja svira deep-electro-tech-house koktel te novi LIVE electrotrash i drum'n'bass ženski dvojac imena Starke, a uz već provjereno dobar i pomaknut LIVE nastup bubblegum trešerica Lollobrigida obećajemo dobru sredinu večeri.

“Pravi” gosti dolaze iz UK. Prvi je James Holroyd, preko 10 godina službeni tour DJ CHEMICAL BROTHERS-a, a kako je trenutno s njima na svjetskoj „We are the night“ turneji, mi smo napravili mali prepad i oteli ga na jednu večer za Sicko Disko. James je već 13 godina rezident u cijelom svijetu poznatih klupskih večeri Back2Basics i Bugged out! Ugostio je mnoge, a vrtio s imenima poput MYLO, ELLEN ALIEN, HEADMAN, TOMAS ANDERSSON, OPTIMO, SWITCH… Druga faca je Phil Banks, grafički dizajner i resident dj na svojoj večeri Musicismypoison gdje je ugostio dj kolege iz Massive Attacka, Basement Jaxxa, Soul Mekanika i X-Press2. Trenutačno vrti nu-disco, house, tech-house i deep tech, a za zagrebački nastup sprema nešto posebno. Za sam kraj rezident marmat i dj oleg će back2back udružiti snage te iz vas izvući zadnje atome snage.

Za video doživljaj pobrinut će se VPS aka video party sistem koji sačinjavaju VJ eyemolester (čk, cro), video art ženski dvojac imenom consumerholicz (pu, cro) te video artist twix/ultimalinea (sa/zg, cro/bih) i zets iz dizajnerske ekipe boonika.org s kojom ćemo ubuduće prisnije surađivati. Za kraj poseban pozdrav prijateljima i dizajnerskom dvojcu mireldy koji su osmislili Sicko Disko vizualni identitet.

Vidimo se na SICKO DISKO!

KOLIKO?

Upad je 50kn do a 60kn iza ponoći s tim da LIVE počinju najkasnije u 01! :ura:

Koko
Postovi: 127
Pridružen/a: 18 stu 2005 00:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: somewhere over the rainbow....

Post Postao/la Koko » 15 lis 2007 18:54

STARKEEEEEEEEE :loooooooooooooooooooovvvvvvvvvvveeeeeeee:
:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :plese:
NE PROPUSTITE!!!!!!!!!!!

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 18 lis 2007 10:33

NEĆEMOOOOOOOO!!!! :plese: :plese: :plese:
Put my head in your lap, the world will go away...

jinx
Postovi: 65
Pridružen/a: 21 vel 2006 20:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Post Postao/la jinx » 18 lis 2007 18:51

zahvaljujem svima na sudjelovanju i interesu!

nazalost, samo dvije od vas idu gratis no ne dajte se obeshrabriti - u ovo (pred)zimsko doba u subotu cete se najbolje zagrijati u aquariusu uz SICKO DISKO! Program je bogat, sank radi a i ima vise wc-a nego u drugim klubovima! :D :D :D

i napokon - imena dobitnica, tj. nickovi: :wink:

missL
STARKA


(svaka svoju jednu ulaznicu moze pokupiti na blagajni aquariusa. ponesite neki dokument i dodjite svakako prije ponoci! cestitam!)

ostalima poruka/preporuka:

B THERE OR B SQU...NO! B THERE! :D :P :D

jinx
Postovi: 65
Pridružen/a: 21 vel 2006 20:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Post Postao/la jinx » 18 lis 2007 18:51

hm... naravno da ce STARKA ic gledat STARKE...pfff! :D

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 19 lis 2007 17:01

:o nego kaj, idem podržati svoje! :D :inlove:
Put my head in your lap, the world will go away...

Odgovorite