"dadada" putovanja

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

"dadada" putovanja

Post Postao/la Kroacija » 15 ruj 2013 18:52

ne znam čemu taj nakaradni naziv, ali dobro.
bitno je da nude neke jako dobre stvari i interesira me jel netko imao iskustva s njima?
http://www.dadada.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;

ako odem na 2 tjedna na roadtrip u ameriku, vraćam li se živa?

hvala.

p.s. i ako ima netko interesiran za putovanje, kupim ljude. :D ovi moji nemaju love baš. :D

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: "dadada" putovanja

Post Postao/la Fuga » 15 ruj 2013 19:03

Nisam imala iskustva, nekako više navijam za slobodna putovanja, bez ikakve druge organizacije osim vlastite.

Kaj si takva kukavica, naravski da se vraćaš živa. Moja jedna frendica je lani putovala po USA i vratila se živa s nekoliko kila viška. :D Jedan frend još uvijek putuje po Južnoj Americi i svaki dan je sve više življi.
Ova druga frendica ide u Centralnu i Južnu Ameriku i isto se planira vratiti živa.
Osobno se ne smatram spremnom još uvijek ići na tako dugo putovanje. Oko 30 godine planiram uzeti godinu neplaćenog i otpustiti papke, naći neko volontiranje na jedan period (toga ima dolje zaista puno), malo se educirati, druškati s nekim novim kulturama i progovoriti portugalski. :D

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: "dadada" putovanja

Post Postao/la shizika » 15 ruj 2013 19:44

ja ne vidim koja je cijena ove amerike, samo popust...al ne zvuci lose malo do amerikice.
...život je lijep... (:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: "dadada" putovanja

Post Postao/la Kroacija » 15 ruj 2013 20:18

Fuga je napisao/la: Kaj si takva kukavica, naravski da se vraćaš živa.
samo ti provociraj. :twisted: :D

za ove dalje relacije mi nije svejedno. ja sam ziheraš, ali istovremeno volim i avanture. :neodlučna i sjebana biseksača: problem je što mi se ne da organizirati to sama sa sobom, to rado radim na nekim europskim relacijama, cijelu europu bih sama mogla prijeći bez beda.
ali ono, recimo da odlučim voziti rutom 66 i pukne mi guma tamo negdje usred pustinje. ili da odlučim razgledati najveći sladoled na svijetu u nekoj zabiti gdje je cesta raspuknuta a preko puta oronula, hrđava pumpna stanica koja sadrži 4 paketa žvaka i u kojoj radi sumnjivi masni čovjek u kariranoj košulji koji žvače čačkalicu. u krugu od 100 km nema nikog. i ono, tako ja to nekako gledam. nije da mi nije napeto i to, ali želim još putovati u životu. :D
ili situacija dva, rado bih prošla cijelu rutu tajland-malezija-singapur, ali se bojim da ne uhvatim neku bolešćinu, recimo. treba netko tko će ti reći "ne jedi to, nije to čvarak nego pečena muda ovce" ili "ne idi tamo, tamo su zmije" :D

europa je pizdarija, velegradi amerike isto, to bih sama organizirala i sama i išla. ali ovo nešto egzotičnije ne bih baš.

Odgovorite