Zbeletronov 6. rođendan

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
syrinx
Postovi: 698
Pridružen/a: 31 ožu 2008 23:25

Zbeletronov 6. rođendan

Post Postao/la syrinx » 27 sij 2015 12:01

Zbeletron slavi rođendan! :feelingfree:

Cooltura, 06.02. u 21h (ukoliko želite stići na kviz) ili od 22h (ukoliko ste samo za party).

Link na event:
https://www.facebook.com/events/1552081458342929/

Upad mukte.

_LINEUP
_Nora
_Iva
_Lucija

_šest nam je godina.

_torta.

_rođendanski kviz.

_baloni.

_osmijesi.

_lezbijske komedije i tragedije.

_zbeletron.

Avatar
syrinx
Postovi: 698
Pridružen/a: 31 ožu 2008 23:25

Re: Zbeletronov 6. rođendan

Post Postao/la syrinx » 27 sij 2015 12:01

Dragi ljudi,
umjesto da se tiskate po tuđim stanovima i onda odlučite tek u pol 1 doć na tulum i onda još nema taksija (iako ste dobili poruku da samo što nije), dođite na warm up party u Coolturu gdje će se svečano održati prvi Zbeletron kviz!

Dakle, imamo kviz. S pitanjima. Vi imate odgovore. Ili nemate pa našvrljate bilo što. Pet kategorija, ozbiljnih i manje ozbiljnih. Zabavnih. Glazbenih. Nebo je granica. I nebo zna gdje je moje maleno.

Ukoliko želite sudjelovati, mi vas volimo.
A vi biste se trebali sastaviti u ekipe od maksimalno 5 članova.
Smisliti si ime i odabrati vođu koja će vas lijepo u inbox prijaviti za sudjelovanje.

Pobjednički tim osvaja vrijednu nagradu. I rundu. I vječni rispekt. I poglede pune poštovanja. I pravo na šepurenje. I možeš šmekat ljude tako. Kao: "E, si čula kak sam znala odgovor na pitanje 3 iz druge kategorije?" Ili ne baš tako. Al može se to.

Pravila objavimo na licu mjesta, a vi se prijavite pa da se svi skupa zabavimo i proveselimo i napravimo super uvod u rođendanski party.

Kviz počinje u 21:00h.

Puseki.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zbeletronov 6. rođendan

Post Postao/la Kroacija » 04 vel 2015 19:10

odlična ideja taj kviz. žao mi je što me neće biti ali ne sumnjam da će moja ekipica pobijediti :sinister:

Odgovorite