Beograd

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Avatar
zenn
Postovi: 39
Pridružen/a: 19 srp 2012 13:38
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Beograd

Post Postao/la zenn » 09 ožu 2015 18:34

Ekipo, jel ima ko da je bio tamo ili je od tamo? :) planiramo zapičit tamo za vikend uskoro, pa su bilo kakve informacije o nekom smještaju, sightseeingu i bircevima dobrodošli :veryhappydance:

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Beograd

Post Postao/la zwarte paard » 30 lip 2015 09:51

zenn je napisao/la:Ekipo, jel ima ko da je bio tamo ili je od tamo? :) planiramo zapičit tamo za vikend uskoro, pa su bilo kakve informacije o nekom smještaju, sightseeingu i bircevima dobrodošli :veryhappydance:

daaakle, zasto ja ovo tek sada vidim? :D jeeeesus....ali dobro..intuitivno natrabunjah u offu...
idem staviti jos koji info tamo...vise mi je domaci teren :)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
zenn
Postovi: 39
Pridružen/a: 19 srp 2012 13:38
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Beograd

Post Postao/la zenn » 01 srp 2015 21:16

ma super je bilo i ovako na blef :veryhappydance:
planiramo opet uskoro natrag ali ovaj put na malo više dana :feelingfree:

kalimera
Postovi: 7
Pridružen/a: 01 srp 2014 11:03

Re: Beograd

Post Postao/la kalimera » 01 srp 2015 22:52

gdje se nalaze te informacije u off-u?

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Beograd

Post Postao/la zwarte paard » 02 srp 2015 08:23

uuuh, neces se snaci...

neka mi je guzva, ali ako ti nije hitno napisem kroz koji dan.

apartman je mjesto gdje se rade zurke, ali se ljeti presele u klub brankov. party je uglavnom subotom, ali ne nuzno svake. ove jeste. stavit cu ti par mjesta koja su simplasticnaa za posjetiti i eventualno usmjeriti na neke stvarcice. :)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Beograd

Post Postao/la slapa » 02 srp 2015 08:48

kalimera je napisao/la:gdje se nalaze te informacije u off-u?
tu je pisala viewtopic.php?p=537799#p537799
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Beograd

Post Postao/la zwarte paard » 11 srp 2015 21:26

Slaapo nece se snaci...

samo zenn i nta mogu pohvatati u onakvoj ne formi...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Beograd

Post Postao/la zwarte paard » 12 srp 2015 18:09

http://www.beogradnocu.com/

ovdje mozes naci neke informacije sto se tice nocnih izlazaka.

generalno gledano, prostor ispod brankovog mosta je niz klubova. zove se sava mala. tu mozes zaglaviti cijelu noc...a nakon toga idem na neku kavu na neki splav. e sada, splavovi su prica za sebe. ne znam sto volis. lasta je kao malo napucana i vise su im cijene, ali je muzika ok.

kafane, imas par onih starih klasicnih. jedna je srpska kuca, to dodjes ne neku veceru. cijene su im za srbijukao vise, ali u odnosu za hrvatsku nisu visoke. imas muzicare koji tipjevaju dok jedes. ta je kafana na novom beogradu. ona je za otici jesti.

gardos je dio zemuna, tamo su kafanice u koje se ide da pijes i da skaces uz narodnu muziku. ima ih par koje su raspad, turbo folk, ali ma par koje imaju stimung kafane...iskljucivo akustika prostora i muzicari. to treba probati. problem je jedino sto ljeti uglavno zatvore jer svi idu po splavovima.

kada kazes splav mislis na klubove koji se ljeti sele sa svojih izvornih lokacija na splav.

48' 40'28 nesto tako je ime splava koji je alternativa, tamo je elektronika i uglavnom su svi nadrogirani. prije je bio cool sad mislim da je smor.

ja ti vise volim elektroniku, komercijalu i ove neke nove stuje stvaralastva.
kada smo kod toga, KC grad -ispod brankovog mosta ima takve stvari. ima kjut bastu, masu stranaca dolazi, ne znam s cim bi usporedila u zgu ali, u svakom slucaju puno opustenih ljudi, super za doci na pice prije izlaska.
tu je i jazz basta u krugu i brankov- klub koji ljeti ima gay zurke, inace je kao napucana ekipa tamo .

e sada sto se tice setnji...kalemnegdan nocu je nesto lijepo i u suton, cak i da nista ne znas o njemu, ne mozes promasiti.

fast food poncho- ako jedes mesu...punjena pljeskavica.

restorani- svi idu u skadarliju i nije promasaj. imas neka kultna mjesta, zlatni bokal tri sesira. imaju malo vise cijene, ugodjaj je lijep, mada meni nije to to. neces promasiti, ali neces niti pogoditi. to nije beograd...ma koliko da je tin ujevic tamo prevodio i pisao...nije to to...ali kazem fino je.

stara hercegovina je jedan restoran starog kova, koji je neka univerzala medju ljudima. dosta je jeftin, a hrana je dobra. jedno od mjesta koje nije nesto razvikano, ali se zna za njega kao mjesto sustreda i druzenja starijih beogradjana.

-----------------------

ada ciganlija...prostor za rekreaciju...ima restorana i klubova, ali meni je zanimljivo iskljucivo kao prostor za voziti bajk i sjesti uz vodu kada mi zafali more.
preporuka da kejeve obidjes biciklom. rentanje na cijeli dan je mislim oko 500 dinara , dijeli sa 15 i dobit ces kune.

svima preporucim da odu na vidikovac, to je malo na periferiji, dio kosutnjaka, jedne velike sume. pogled je prelijep. ako volis solidno fensi mjesta fino je. imaju neki panjici za sjediti i super terasa. bas je fino.

imas jedno mjesto ako volis lounge na kalemegdanu, kalemegdanska terasa. ugodno je, ali nemojs ostati samo na tim poluturist laznackim verzijama bga.


sada ti je beer fest skoru o 8 mjesecu. nadji program...to je bas cool za posjetiti , tim vise sto je hladno pivo konstanta, rundek ce biti. tipkam špristrano, ali ot je ono sto znam.

kada se spustis ispod knez mihailove, otprilike ulica strahinjica bana ... tamo imas niz lokala koji su ok za izaci. dorian grey isto malo napucana ekipa, ali je ok za sjesti. proceces pa gdje ti se svidi sjednes...

sladoled crna ovca isto druga ulica ispod kneza, mislim...tamo jednostavno odi na sladoled. blizu kneza je restoran vuk koga voli jer svaki dan imaju dobaviu hrane i mozes naruciti ono sto nije pojedeno. cijene solidne. nekao je blizu i ok je za papati.

hosteli- googleaj. znam da je hostel hedonist skroz ok i gazda je super lik. s tim da ako vas dolazi tipa 5 ili sest, onda trazite zasebni dio, pored hostela imaju stan koji izznajmnluju

AUTOI: ako dolazis autom mozda je dobro da ga parkirate u garazi usca. ne znam cijenu, ali ipak ako tablice hrvatske, neka bude na sigurnom.

zemunski kej...preporuka slep...savana...za kahvicu...na slepu su girice..

ima jos jedno mjesto ne znam koliko volis ribu... tostolobik. to je riba koju su uveli da jede neke stetocine, pa se rpetjerano razmnozila mislim u dunavu. dimljeni tostolobih je nesto jako fino. ima ga u pivnici brdo piva. to je na banovom brdu. jedno od rijetkih mjesta gdje ga ima. gazda ga hvata. a ta pivnica je prije bila riblji restorana koji je u dva navrata mijenjao vlasnika, oba puta je propao, ali je kuhar koji je vrh za ribu ostao raditi tamo. i jako dobro sprema ribu.

ove godine je smudj odlucio ostati na dnu rijeke, nesto mu nije pravo, pa ga nema na ponudi :) nisma jos probala smudja u pivu ali ima ga na slepu...

sol i biber ti je kada ti se ne da misli...hoces se najesti za ok pare, nesto kao urbano, aopusteno...

citav niz restorana ti je u nekim obnovljenim barakama, oni su kao malo finiji, ali ne puno, smao das vise para....to je komunale, neki japasni restoran, ali tamo deru za nista. to je bas briju na ekskluzivu ali su nista... pripazi ako ulazis na blef...bg ima enkskluzivu.

kafana manjez je isto na glasu kao stara finija kafana, sa ok klopom. tamo ces cesto vidjeti neke glumce npr.

a s to se tice zbivanja...to stvarno googlas i kada si ovdje :)

ne znam koliko sam ti pomogla, ali barem nesto okvirno. koliko god da suludo zvuci...ovdje se vecina stvari vrti oko drustvenosti i hrane.

sweet and cili...progooglaj.nesto specificno. fasđn sam vlasnice, jer je totalno ozovjela osamdesete. i kada udjes u taj kafic, ti si van zemlje...i to je mjesto gdje dolaze ljudi iz ceifa...kao da dodjes kod susjede na kahvu...i doista kava im je toliko dobra, tu probaj rakice, imaju domace rakice...tioa kruska, dunja, kajsija...bas se vidi da rade iz gusta...

ako imas neko pitanje...slobodno. sto god znam vicem :)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Beograd

Post Postao/la zwarte paard » 12 srp 2015 18:45

sinerman...opusteno mjesto ima ok terasu, koncertice. meni cesto diskutabile. kao neki bluues nakon koga se hoces ubiti, ali su ljudi koji dolaze ok. i pogled na bga je lijep.
to je kod doma sindikata...ulazis kroz neku zgradu, na sednmom katu je i pitaj nekoga, malo je tesko za objasniti.

imas jazzbuku, ok je mjesto.

kada bolje razmislim svasta imas...mozes u nedogled.

imas jos nesto...ture dunavom brodicem za mislim 1 500 dinara. to je neobicno...radivoje radulovic- zapovjednik svibor ladje slavljanja...
ovo je neki lik koji je lik. neobjasnjivo...ima neku barku koja je radje po uzoru na brodice od prije 1000 godina. nama je sok koji smo iz hrvatske jer je prepuna srpsih zastava. medjuti prica o barci je jako zanimljiva.

http://www.utnv.org/u-turistickoj-ponud ... -slavjana/

meni je zabolo oko...za odvaliti se smijati, ali lik koji vozi barku kao da nije sa ovog svijeta...:D detaljcic. ides uz kej i cujes neku rusku muziku vidis lika kako farba camac...cisto da znas i za to...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Beograd

Post Postao/la modblaise » 31 kol 2015 11:12

zwarte paard fino si ti to nama sve o bg ovdje napisala.... uskoro idemo i mi, pa će dobro doć ;-)

javim se još sa par pitanja kad prostudiram sve ove tvoje informacije
I need you, you're the one I need.

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Beograd

Post Postao/la modblaise » 06 lis 2015 13:08

zwarte paard je napisao/la: kada bolje razmislim svasta imas...mozes u nedogled.

imas jos nesto...
Crolovke moje, moram ovdje javno zahvaliti zwarte paard na svemu što nam je preporučila prije dolaska u Bg, na ugodnom druženju sa njom i Helenom, na super provodu tu jednu večer koju smo uspjeli odvojiti za druženje s njima. Bila je super domaćin i nadam se da ćemo joj draga i ja moći uzvratiti gostoprimstvo u našem gradu. :veryhappydance: :gigglenod:

Uz sve to, iskreno se nadam da će administratori odblokirati njen account i dozvoliti širenje njenih duhovitih, vrckavih i iskrenih komentara na ovom forumu. Tražim peticijuuuuuu ! Vratite nam Zwarte!! :primalscream:
I need you, you're the one I need.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Beograd

Post Postao/la jpeg » 06 lis 2015 15:51

al je blokana? :D ajde fala bogu. A gledam kako je mirno i netrola vise. Doce bogomoljka sa novim nickom, sta se brines.
On topic, da, odlicno je cvecka i opisala bg, tacno ko ulicarka neka. Posalji joj pozdrave i reci da mi nismo blokani. :D

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Beograd

Post Postao/la Bash » 06 lis 2015 19:40

Odbanirana je odavno. Imala je 10 dana

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Beograd

Post Postao/la modblaise » 09 lis 2015 09:22

mrav je napisao/la:al je blokana? :D ajde fala bogu. A gledam kako je mirno i netrola vise. Doce bogomoljka sa novim nickom, sta se brines.
On topic, da, odlicno je cvecka i opisala bg, tacno ko ulicarka neka. Posalji joj pozdrave i reci da mi nismo blokani. :D
Uh, uh. Meni je ovaj post barem za opomenu... :-(
I need you, you're the one I need.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Beograd

Post Postao/la zwarte paard » 09 lis 2015 19:03

modblaise je napisao/la:
mrav je napisao/la:al je blokana? :D ajde fala bogu. A gledam kako je mirno i netrola vise. Doce bogomoljka sa novim nickom, sta se brines.
On topic, da, odlicno je cvecka i opisala bg, tacno ko ulicarka neka. Posalji joj pozdrave i reci da mi nismo blokani. :D
Uh, uh. Meni je ovaj post barem za opomenu... :-(
mozda jebe cokoladu, pa joj malo zasmetah...:D

i eto, pogodi ko ce sada dobiti opomenu ili ban?

bogomoljka i ulicarka? a jaaaadna ja.

a tek sto post ima veze s beogradom...pravo u centar. na osnovu toga sto sam bogomoljka i ulicarka, lijepo drugi puta kada dodjes se fino provedite vi i sve ostale koje dolaze. iz toga mozete zakljuciti kuda sve treba ici i sto vidjeti. post primjeren temi i naravno mojim dusevnim kvalitetama.


uh sto volim miris kaaamiiijooooooona! jos i kurva uz sve navedeno. steta sto postojim majku mi jebem. nc nc...

p.s. samo pizde salju ovakve pozdrave preko drugih.
p.p.s ja barem ima svoju fotografiju za profilnu, ma koliko nickova da promijenila, za razliku od nekih...i dok sam banirana, napisem nesto za crol, onako usput.
veliki mrave...gdje je problem?
...........................................................................

nego, da stavim info...

"stan broj 6" ili pod drugim imenom poznat medju ljudima kao ljubicica, jer je ilegalan je jako fin prostor za provesti vrijeme u njemu. prizrenska je ulica, iznad casina. jedan od kutaka koji je manje vise interan...poput nekog je izlozbenog prostora s iznimno zanimljivim ljudima za upoznati, ako nista drugo barem preko djela koja su izlozena :)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Beograd

Post Postao/la jpeg » 09 lis 2015 21:42

nemoj sad ovo pretvorit u topic o meni, pliz.
Al odlicno mi je kako si dodala jos jednu crticu novu. Bas mi je gust citat, cak nit ne moram ic u bg pored takvih zapazanja i opisa :)

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Beograd

Post Postao/la zwarte paard » 13 lis 2015 14:12

Izvini mrav....ja sam mislila da me vređaš...

Bogomolja ulicarka itd...pa mi nista ne bješe jasno.

I dalje ne razumijem ali izvini...očepim na prvu vrč neko vreme.

Bas sam bila tužna poslije.

Kad dođeš častim...:)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Beograd

Post Postao/la jpeg » 13 lis 2015 16:02

:hugsqueeze:
Nego ocemo jos! :primalscream:
Rusit ce bb na kosutnjaku i napravit zabavni park! :) e to im odlicna odluka. Kad bi bar nama srusili city centar pa nakeljili bar mini Maksimir.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Beograd

Post Postao/la zwarte paard » 15 lis 2015 09:16

Bas vam je super onaj trgovački centar liči na vojnu bazu...ima više za rušiti sa satisfakcijom.

Ne znam...saneri drže trgovinu od o ho ho. Ti mutavi brodovi od zgradurina mogu samo u propast....kooooo titanik...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Sally_Seton
Postovi: 176
Pridružen/a: 01 ruj 2014 19:15

Re: Beograd

Post Postao/la Sally_Seton » 25 lis 2015 13:02

nikako ne mogu gledati na beograd kao na grad koji je lep za videti, ali ok... ko voli...

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Beograd

Post Postao/la talented miss cohen » 25 lis 2015 18:23

^ a za osetiti, čuti, okusiti? :)
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Beograd

Post Postao/la zwarte paard » 26 lis 2015 09:43

sve je samo ne lijep, ali je zanimljiv (meni) zbog kutaka.

mada setnja kejevima ili prelazak preko brankovog mosta nocu pruza nezaboravan pogled i jos uvijek postoji otvorenost, u manjim krigovima, ali postoji- drustvenost...konstantno su neka zbivanja i ima ludi ritam u kome mozes zaboraviti na sve varijacije kriza.
bg ima neki cudan duh i ljudi ga uglavnom ili vole ili ne vole. kako god neiscrpan je, prljav ali mastovit. ovisi s kim si i kuda si...
ne mogu reci da ga volim, ali volim zujanje i duge ljude koji zuje. one koji su u zabokrecini rezima i one koji donose svezinu sa svh dijelova svijeta...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Sally_Seton
Postovi: 176
Pridružen/a: 01 ruj 2014 19:15

Re: Beograd

Post Postao/la Sally_Seton » 26 lis 2015 15:55

talented miss cohen je napisao/la:^ a za osetiti, čuti, okusiti? :)
ostala čula uključuju uglavnom ljude, a to je najslabija tačka Beograda :D


Beograd je mahala.

I razumem recimo engleske klince koji vole doći u Beograd jer mogu pišati na ulici i ulaziti pijani u gsp. A ljudi iz ex yu kao vole izlaske, znam da Slovenci vole narodnjake...

a što se tiče duha Beograda, jedino bih ga sveopštim metežom mogla da opišem. I ljudi i građevina i istorije.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Beograd

Post Postao/la zwarte paard » 26 lis 2015 18:37

razlog zasto ljudi dolaze u bg je zato sto mogu pisati po ulicama, ulaziti pijani u gsp i zbog narodnjaka.

seljacine...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Beograd

Post Postao/la talented miss cohen » 26 lis 2015 18:57

Sally, zašto su ljudi najslabija tačka Beograda?

Dobro, dopuštam da svako ima svoje razloge za doći u Bg. Ja svakako imam svoje. I iako spadam u kategorizaciji ex yu ipak ne volim izlaske, niti narodnjake. Možda pokoju starogradsku u Skadarliji, dobro. Ne možeš ostati sterilan, moraš dopustiti nekakvu penetraciju. Dvosmislenost nije namerna.

Nego... ima li Beograd neke cool knjižare, možda neki book café ili tome slično. Ako vam se da tipkati. :)
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Beograd

Post Postao/la zwarte paard » 26 lis 2015 21:14

iiimaaaaa :)
dosta slatkih mjesta.

ja volim
http://www.kcb.org.rs/

i nesto sto bi moglo biti zanimljivo..:)

http://www.supervizuelna.com/muzej-savr ... oren-1965/

i konstantno su neki fini koncertici klasicne muzike...bas ima super zbivanja.

parabrod teatar! :)
http://www.ukparobrod.rs/

sada je durer u zgradi patrijarsije...masu masu masu nekih "sitnica..."

mixer:
http://house.mikser.rs/ imaju zanimljiva zbivanja


----------------------------------------------------


ono sto mi na prvu pada na pamet...

bas sam zapostavila taj kulturniji dio...

tako da baciti oko...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Beograd

Post Postao/la zwarte paard » 26 lis 2015 21:18

niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Beograd

Post Postao/la talented miss cohen » 26 lis 2015 21:54

Erm... Zwarte draga, puno ti hvala, sve što si prezentirala jest cool ali... nije knjižara :giveflower:
Dakle tražim mjesto za kupit knjigu (kako okrutno ovo kupit zvuči... robovlasnički) ili mjesto za povesti knjigu na hot date - mjesto dakle gdje inače izlaze takvi parovi - žena i knjiga. Gdje ne zailaze bibliofobi i tome slično.
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Beograd

Post Postao/la zwarte paard » 27 lis 2015 09:50

book cafe me je naveo na kulturna zbivanja. ima book cafea pododsta, ali sam slaba s imenima.

delfi i vulkan knjizare. mada su mi naslovi bezveze, ne volim novija izdanja. buvljaci na divljaka imaju stare i cesto vrijedne knjige starijih izdanja.

kada se spustas iz knez mihailove prema dorcolu ima jedan kjut book cafe, nisam sigurna da je leila...ali je prekjut...u svakom slucaju ako nije leila, negdje je ispod nje.
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Beograd

Post Postao/la talented miss cohen » 27 lis 2015 18:31

Eto o tome pričam :) Hvala ti puno :touched:

( Nađemo se u tu Leilu na po jednu. Knjigu. :happycry: )
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Odgovorite