Druzenja 2016!

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
Xenna
Postovi: 136
Pridružen/a: 20 stu 2015 07:57
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Xenna » 10 stu 2016 21:13

Blueberry i ja dolazimo :luda3:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 10 stu 2016 21:18

Eto,u međuvremenu smo i dogovorile prostor:

Druženje će se održati 9.12.2016 u Rush clubu, s početkom u 21h. Za one koji ne znaju adresa je Savska cesta 120. Zahvaljujući Blueberry uspjeli smo dobiti cijeli prostor na korištenje. :) Jako je bilo teško naći nešto gdje stane poveci broj ljudi i da je na ok poziciji.. Nadam se da ćete doći u povećem broju i da će vam biti ok. :D Nadam se dobroj atmosferi od proslog puta. Također,obzirom da mi sami možemo sudjelovati u glazbi možete napisati par svojih prijedloga što bi voljele slušati tu večer. Cheers! ;)
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Women » 11 stu 2016 07:31

Pročitala sam gdje će biti druženje, pa me zanima zna li netko povoljno prenoćište, u blizini kluba?
Pretpostavka je majka svih zajeba

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la slapa » 11 stu 2016 08:40

^
treba ih pitat i ostajemo li u Rushu do kraja il se ide kasnije do grada. ako bi voljela privatnost imaš par lijepih dosta povoljnih sobica/apartmančića na Airbnb-u koji su u blizini. a ima i hostel dosta blizu ako vam je ok spavati u sobi s drugim ljudima.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 11 stu 2016 08:53

Ostat cemo u Rushu vrlo vjerojatno. :) Osim ako bas ne izrazite veliku želju za nekud dalje. Ali vjerujem da ce atmosfera biti dovoljno dobra da pozelite ostati na mjestu. :P
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Women » 11 stu 2016 09:31

Hvala vam puno na pomoći. :giveflower:

Dakle, vidimo se. :)
Pretpostavka je majka svih zajeba

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la fuji ix » 11 stu 2016 10:17

:feelingfree: :feelingfree: :gigglenod:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la JaNNa » 11 stu 2016 10:35

Od onakvog zadnjeg druženja došle ste do Rush-a...

slika

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la JaNNa » 11 stu 2016 10:47

Pederica u meni je jača od toga...

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Nirya » 11 stu 2016 13:27

Women je napisao/la:Dakle, vidimo se. :)
:veryhappydance: :feelingfree: :rainbow:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

second.life
Postovi: 13
Pridružen/a: 23 sij 2016 18:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la second.life » 11 stu 2016 14:53

stvar je u tome da smo u tom prostoru sami,a ne sa ostatkom testosterona kako je bilo na prošlom druženju,dakle imamo prostor samo za sebe pa makar i bila zadnja rupčaga,a isto tako možemo sami puštati glazbu ,a ne da nas sprdaju jer neki vole Doris ili pak Sandru Afriku kao što je to bilo zadnji puta. Uz sve ovo sto sam pametno rekla navodno je i prostor malo uređeniji nego inače ,a sada ako netko ima neki bolji prostor može se slobodno javiti pa ćemo ići i tamo. :typerhappy:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 11 stu 2016 15:41

Nisam mislila odreagirati ali ipak hoću.

Primjetila sam da ima jako puno prigovaranja ili na prostor ili na glazbu ili na ekipu (koja navrati a da ne zna da je među nama) nakon pojedinih druženja. Meni je poprilično pun kufer da pojedinci koji doma sjede i da prostiš "drkaju" sipaju drvlje i kamenje na bilo šta od gore navedenog. Ne sviđa ti se nešto? Super, uzmi mobitel u ruke pa nazovi 3,4,5 mjesta i rezerviraj prostor za druženje. Ne da ti se,jebe ti se za lezbo druženje? Super, onda bar zašuti, odi negdje drugdje i pusti druge da se druže bez glupavih i nepotrebnih komentara. Par cura i ja smo se poprilično namučile da nađemo prostor u koji će stati popriličan broj ljudi (ako se ponovi prošli put), čak i da je samo 25 ljudi prostor treba biti srednje veličine. Vlasnik Rusha nam je ustupio CIJELI prostor na korištenje, s tim da se odrekao praktički svog prometa koji je možda mogao imati taj petak. Jer će cijeli klub biti NAŠ. Taj dogovor je isto trebalo postići, što je napravila korisnica Blueberry. Dakle i ona je utrošila svoje vrijeme, živce itd. Od 5 klubova na koje smo slali mailove i ispitivali teren, skoro svi su rekli da je rezervacija prostora nemoguća jer imaju svoje evente. Što se Jiggya tiče, obzirom da smo zadnja 2 druženja(ako uključimo i Zbeletron) imali tamo, htjeli smo možda malo promjeniti okolinu i okruženje. Rush kao prostor nije ništa lošiji od Jiggya koji je praktički plastična terasa i to je to. Konzultirala sam se i sa Megan što se novog izgleda Rusha tiče i rekla je da izgleda sasvim ok, sama ne znam kako izgleda jer još nisam bila. Što se pak glazbe tiče, od 40 ljudi sigurno neće SVIMA glazba odgovarati ali mislim da smisao druženja nije da se osjećate kao na koncertu izvođača koji volite nego da se jebeno ZABAVITE s ljudima koji su vam dragi, cugate, plešete i da vas baš boli kiki jel u pozadini svira jebena Severina, Calvin Harris ili Goca Tržan. Little N je pokrenula ova druženja vjerujem sa željom da se svi okupimo, upoznamo (koji se ne znamo) i obzirom na nikakvu ponudu "girls only" partya u Zagrebu-sami sebi napravimo dobru atmosferu. Osobno me boli ona stvar hoću li sjediti u kožnim foteljama ili na barskoj stolici isto kao što me baš briga oću li piti Jack Daniels za 25 ili pivo za 13 kn. Ono što je moja namjera bila kad sam se na neki način uhvatila organizacije ovog i prošlog druženja je da se zabavimo svi skupa, pogotovo kad sam vidjela da će doći i cure koje nisu iz Zg. Vjerujem da je ovo zadnji put da ja kao ja sudjelujem u organizaciji jer vidim u kojem smjeru to ide.

Zato- svi vi koji se želite dobro zabaviti, upoznati s novim ženama, napiti i plesati na muziku bilo kakvog žanra-dobrodošli ste i veselim se druženju.
Vama drugima želim ugodno druženje doma na Youtube-u ili u nekom fancy bircu sa posebnom glazbom.

Cheers!
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la slapa » 11 stu 2016 15:49

ovo vam je potpuno normalna pojava štogod da organizirate za ljude. trust me, puno puta sam to radila u raznim sredinama i okolnostima i uvijek ima tih nekih ljudi koji seruckaju. neizbježni su.
i to stvarno nije vrijedno živciranja. lagani ignore i piči dalje. ima puno više ekipe koja cijeni uloženi trud onih koji organiziraju. ako znaš da radiš nešto dobro u životu, jebe ti se živo što nije svima po volji. la vita e bella. peace out. :D
i da, dobro je reći kada vam nešto dopizdi. :ubergeek:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la fuji ix » 11 stu 2016 16:07

Cure nemojte se zivcirati. Tko zeli doci,doci ce taman da ste organizirale druzenje na nekoj livadi uz logorsku vatru.
Ne moze se svima ugoditi,to je uvijek tako.

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Nirya » 11 stu 2016 16:12

Moloko je napisao/la:da vas baš boli kiki jel u pozadini svira jebena Severina, Calvin Harris ili Goca Tržan.
baš briga oću li piti Jack Daniels za 25 ili pivo za 13 kn
S ovim se nikako ne mogu složiti, ali ostalo manje-više potpisujem :D

Elem, mislim da je ono što je Moloko htjela ovime reći zapravo "Ajmo se družiti i zabaviti no matter where", i "Dakle, tko organizira sljedeće druženje i kad?" :D
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

second.life
Postovi: 13
Pridružen/a: 23 sij 2016 18:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la second.life » 11 stu 2016 16:14

Moloko daj si otvori jedan od onih plavaca sto imaš u frižu i uživaj dok ti svraba nema ,a nemoj se živcirat da ne bi postala sijeda ,znaš da volim plavuše :vampglomp:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 11 stu 2016 16:15

second.life je napisao/la:Moloko daj si otvori jedan od onih plavaca sto imaš u frižu i uživaj dok ti svraba nema ,a nemoj se živcirat da ne bi postala sijeda ,znaš da volim plavuše :vampglomp:

:giveflower: :touched:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la JaNNa » 11 stu 2016 16:38

ah.. kako ovo sročiti? već čujem Šlapu kad me sretne idući put i ugleda: Opet ti, a taman sam se ponadala da si se smirila... :lol:

idem pokušat...

Moloko,
zahvalila sam ti već na prošlom druženju, pa evo da i ponovim: HVALA ti, bilo je super i lijepo smo se proveli. Ne shvaćam tvoju reakciju na to da ja neću doći kao kritiku tebi ili bilo kojoj od cura koja se trudi išta pokrenuti, ali dobro.. svatko bira svoje reakcije.

nemojte zaboraviti gdje smo i mislim da bi bilo korisno svima da vam nije toliko stalo do mišljenja ljudi za koje vas boli briga i s kojima se u RL ne družite.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 11 stu 2016 16:50

JaNNa je napisao/la:ah.. kako ovo sročiti? već čujem Šlapu kad me sretne idući put i ugleda: Opet ti, a taman sam se ponadala da si se smirila... :lol:

idem pokušat...

Moloko,
zahvalila sam ti već na prošlom druženju, pa evo da i ponovim: HVALA ti, bilo je super i lijepo smo se proveli. Ne shvaćam tvoju reakciju na to da ja neću doći kao kritiku tebi ili bilo kojoj od cura koja se trudi išta pokrenuti, ali dobro.. svatko bira svoje reakcije.

nemojte zaboraviti gdje smo i mislim da bi bilo korisno svima da vam nije toliko stalo do mišljenja ljudi za koje vas boli briga i s kojima se u RL ne družite.
Moj post uopće nije išao samo tebi, generalno je žalosno da se skoro svaki puta nađe netko tko indirektno (ili direktno) popljuje bilo što vezano za druženje. Ili ne valja prostor ili ne valjaju drugi ljudi ili glazba ili nesto deseto. Meni je jasno da se ne može ugoditi svima ali ako se već netko trudi onda bar treba imati razumijevanja. Zaista mi ne trebaju nikakve posebne zahvale;ne radim to da bih "pobrala slavu" nego jer zelim da se ljudi zabave i da kad već nema "girls only" događaja a za pedere ima,mi sami probamo stvorit nešto takvo.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la slapa » 11 stu 2016 17:01

janna, ostala si uvijek ista! :D predlazem da, s obzirom da je klub samo nas, donesemo bazen s blatom za slucaj nekih eventualnih prigovora. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Nirya » 11 stu 2016 17:18

slapa je napisao/la:predlazem da, s obzirom da je klub samo nas, donesemo bazen s blatom za slucaj nekih eventualnih prigovora. :D
This. :D

Šlapu za predsjednicu! :D
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Women » 11 stu 2016 17:19

Dolazim na druženje zbog druženja, sve drugo mi je manje bitno, i glazba i prostor.

Pohvaljujem svaku curu koja je, ili koja će, organizirati ili sudjelovati u organizaciji, jer je to ipak najteži dio.
Upravo zbog toga što je nemoguće svima ugoditi, i uskladiti datum, mjesto i sve ostalo.
Pretpostavka je majka svih zajeba

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Andain » 11 stu 2016 18:38

Upravo tako, cure imaju različita mišljenja i različite ukuse i nije svako izražavanje vlastitog ukusa odmah i pljuvanje tuđih ideja...kao što je janna i rekla, kritika mjesta nije kritika i osoba pa bi sve skupa trebalo manje osobno shvaćati i biti osjetljiv (ovo govorim iz perspektive nekog tko je i organizirao i pasivno sudjelovao). Nekom se sviđa, nekom ne, ak je većina za..pojedinci će se ionak prilagodit. ;)

Having said that, rush mi je više mjesto za clubbing neg cugu prije clubbinga, al znam da je bluberry već spominjala da je vlasnik poprilično susretljiv pa sam za da se vidi kak je. I funk mi se bio čini kao bolje mjesto od jiggy-a pa je ispalo da sam bila u krivu :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Little N » 11 stu 2016 19:29

Super je to kaj se u kontinuitetu odrzava zavidan broj cura koje dodju, sto je stvarno pravi dokaz koliko je gay curama tezak ponudjeni zagrebacki nocni zivot.
Tak da, svaka cast svima koji su ulozili imalo truda da se ovo nastavi iako je mene pozderao posao i nemam vremena ni noge obrijat :D a kamoli se angazirati u organizaciji.
Bas je lepo vidjet da su neki nickovi postali "druzina".

Peace :*

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Faith123 » 12 stu 2016 18:35

Nirya je napisao/la:
Moloko je napisao/la:da vas baš boli kiki jel u pozadini svira jebena Severina, Calvin Harris ili Goca Tržan. :D
Kad vec to svira docu i ja... Sevka awwww Goca awwwwww a ovi lik who???? Ionako cu se opit pa mi ni bitno na sto cu da skacem
Privilegirana

EleanorR
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 svi 2015 22:08
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la EleanorR » 12 stu 2016 18:44

Eovo da se uslijed ovih rasprava javim i ja kao jedna od onih koje ne pišu po forumu, ali rado dolaze na druženja, makar ovosezonska!

Pohvale i zahvale na organizaciji, svaki put dosad bilo je super i bilo ih još sto, pa makar se održavala od medike do H20, ili šta već sve mladi danas vole! Bitno se se družimo i čagamo :veryhappydance: :veryhappydance:

Što se Rusha tiče, eto, opet dolazim, vjerojatno sa još nekoliko žena! Vidimo se! :feelingfree: :feelingfree:

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la zwarte paard » 12 stu 2016 19:30

Vidiš Moloko, ima smisla :)

Vidi što žene pišu :)

Podrska sam... :)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 12 stu 2016 19:49

Hvala curke! :) I vidimo se. ;)
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Morky
Postovi: 68
Pridružen/a: 16 ruj 2015 11:51

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Morky » 12 stu 2016 19:58

Dolazim :) i Moloko hvala na uloženom trudu

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Faith123 » 12 stu 2016 20:39

Moloko pocasti se vecerom :* hahahahagaha jebate sta joj treba bistu dignut
Privilegirana

Odgovorite