Druzenja 2016!

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
Midnight-Bird
Postovi: 28
Pridružen/a: 10 sij 2017 20:45
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Midnight-Bird » 12 sij 2017 13:57

Hoće li to biti neko ultra veliko druženje? Jer za mene novu mi to zvuči malo scary. Onak, imam dojam da se vi svi ovdje međusobno znate, imate neku internu spiku, ne znam...

I kako to uopće izgleda? Jel mi može netko to malo opisati, bar u par crtica, preety please.
We, the willing, led by the unqualified, have been doing the unbelievable for so long with so little, we now attempt the impossible with nothing.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Kroacija » 12 sij 2017 14:06

Uglavnom, svi ti se okupe u jednoj prostoriji u kojoj svira za šire pojmove opskurna glazba. Ove nove moraju proći inicijaciju (ništa toliko strašno kao hodanje po žeravici). Kasnije se svi mrčimo grupno. Lezbače, šta ćeš.

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Nirya » 12 sij 2017 14:08

Kroacija, naravno, ne misli ozbiljno :P

Ma ne znamo se svi, i nemamo neku naročito internu spiku ;) I svatko od nas je nekad došao prvi put na druženje ;) Brzo ćeš nas upoznati hrpu :) A ako ti je bed baš banuti sama, probaj se dogovoriti s nekom forumašicom da se nađete malo ranije pa da dođete zajedno, čisto da lakše premostiš tih prvih pol sata dok ne upoznaš hrpu ekipe, zapiješ se malo i zafeštaš ;)
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Kroacija » 12 sij 2017 14:16

Midnight bird, ja sam isto uvijek uglavnom nova, budem te uvela ako želiš.
Al evo, sad ne serem. Javi mi se slobodno dan prije da se dogovorimo.

Bože, meni se danas stvarno ne radi.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 12 sij 2017 14:23

Midnight nemoj da te uplase! :D

Nema nikakvog posebnog protokola,samo se pojaviš,predstaviš i to ti je to. Svi su ok i pristupačni. :)

Kao neko minglanje recimo. Opušteno i laganini. ;)
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Midnight-Bird
Postovi: 28
Pridružen/a: 10 sij 2017 20:45
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Midnight-Bird » 12 sij 2017 14:29

OK, super, hvala! :) Da, to bi bilo izvrsno da se sa nekim nađem bar 5 min ranije, hvala Kroacija, jer uletiti samo ovako solo... a-a, teško, jedino kada bi došla nadrogirana a to stvarno nebi imalo smisla :D
BTW Kroacija što je to mrčanje? :upitnikiznadglave
We, the willing, led by the unqualified, have been doing the unbelievable for so long with so little, we now attempt the impossible with nothing.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Kroacija » 12 sij 2017 14:31


Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la slapa » 12 sij 2017 14:32

odugovlačimo kolektivno do besvesti. :D <3
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la jpeg » 12 sij 2017 14:48

E ajd, B kad je pricekas, de je pripremi na bar dio inicijacije.
Nemoj da se ušoka kad uniđe međunj. Vis da joj ove ne zele nista rec.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la ariadne » 12 sij 2017 14:53

Dajte prekinite zajebavat curu, ak je već priznala da joj je bed, ovo joj ne pomaže. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Kroacija » 12 sij 2017 14:54

mrav je napisao/la:kad uniđe međunj
Misliš, mimonjizi?
slika

Odvest ću je najprije na lez tour de ZG.
S tvoje desne strane je Vimpi, propali lezbo-kafić u kojem nijedna lezba konobarica nije dobivala plaću...

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la jpeg » 12 sij 2017 15:36

u kojem patike stoje na sanku i sporkoca na casama. Di ne skidas rukavice za snig ni liti. i zdravije ti trpit i dobit upalu prostate nego ista sta bi doma.
zasticeniji od lickog medvida, di ni sanitarna ne zeli uc i daje pecate bez gledanja
Ali pravoj njeznoj zenskici lezbi tuce srce za vimpijem
Tamo, gdje je sve po njenom
Zbogom zivote
Zbogom tusiranje
Skija trava i travarica
Zivili!

E tamo prođes prvo

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 12 sij 2017 16:58

Dajte ne budite zloceste. :D

Svim novim curama koje žele doći na party-one vas samo žele preplašiti, nisu Crolovke opasne. :wave:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la black.cat » 12 sij 2017 18:05

jel ima koja da bi se htjela druzit prije 3. mjeseca?

Avatar
Midnight-Bird
Postovi: 28
Pridružen/a: 10 sij 2017 20:45
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Midnight-Bird » 12 sij 2017 20:52

Da stvarno B, svakako me pripremi na inicijaciju, nemoj da se ušokiram :eek:
We, the willing, led by the unqualified, have been doing the unbelievable for so long with so little, we now attempt the impossible with nothing.

Avatar
Midnight-Bird
Postovi: 28
Pridružen/a: 10 sij 2017 20:45
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Midnight-Bird » 12 sij 2017 20:53

Moloko je napisao/la:Dajte ne budite zloceste. :D

Svim novim curama koje žele doći na party-one vas samo žele preplašiti, nisu Crolovke opasne. :wave:
Ček ali ne kužim, zašto nas žele preplašiti? Jel to znači da ne žele da dođemo? :ubergeek:
We, the willing, led by the unqualified, have been doing the unbelievable for so long with so little, we now attempt the impossible with nothing.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 12 sij 2017 20:55

Ne nego jer je to njihov način zajebancije. :)

Nije ovo nekakva sekta da će vas se izložiti nekim ritualima. Ne brini se. :D

Samo dođeš, opustiš se i sve će biti ok.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la jpeg » 12 sij 2017 21:00

pa s pravom se bojis. Upoznavanje je zastrasujuce. Svaki izlazak iz zgrade je strasan i svaka ti cast na dobrom, cak izvrsnom ponasaju!
I svakoj koja se izlozila toj hrabrosti i trazila pomoc jer ne moze sama doc na druzenje treba orden dat.
Pripremite ordene za pridoslice.
I u njih utkajte njihov dna :d

Avatar
Midnight-Bird
Postovi: 28
Pridružen/a: 10 sij 2017 20:45
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Midnight-Bird » 12 sij 2017 21:17

Bez brige Moloko, znam da niste sekta ;) Ma nije da je to meni takav bed, mogla bi da baš moram i sama tamo doći, ali idem po principu zašto bi bilo teže kada može jednostavnije... definitivno je puno lakše ne doći sam, tko to ne želi priznati - sere.

Evo npr:
mrav je napisao/la:pa s pravom se bojis. Upoznavanje je zastrasujuce. Svaki izlazak iz zgrade je strasan i svaka ti cast na dobrom, cak izvrsnom ponasaju!
I svakoj koja se izlozila toj hrabrosti i trazila pomoc jer ne moze sama doc na druzenje treba orden dat.
Pripremite ordene za pridoslice.
I u njih utkajte njihov dna :d
Đizs mrav...
We, the willing, led by the unqualified, have been doing the unbelievable for so long with so little, we now attempt the impossible with nothing.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la ariadne » 12 sij 2017 21:52

Midnight-Bird je napisao/la:Ma nije da je to meni takav bed, mogla bi da baš moram i sama tamo doći, ali idem po principu zašto bi bilo teže kada može jednostavnije... definitivno je puno lakše ne doći sam, tko to ne želi priznati - sere.
Da da, na ovom forumu su sve same Amazonke koje su sve otprve uspjele bez pomoći i drito u glavu. Također su niknule već odrasle i savršene iz Zeusove glave, kakvo rađanje, učenje, razvijanje, kakve gluposti. A ja sam pomiješala mitove? Maybe? Probably. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 12 sij 2017 21:55

Midnight ako će ti biti lakše- ja sam na prvu Crol čajanku došla sa jednom jedinom osobom koju sam tad znala (a da je s foruma) među 15 nepoznatih žena. I evo me, živa sam i dalje. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Midnight-Bird
Postovi: 28
Pridružen/a: 10 sij 2017 20:45
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Midnight-Bird » 12 sij 2017 22:07

Moloko je napisao/la:Midnight ako će ti biti lakše- ja sam na prvu Crol čajanku došla sa jednom jedinom osobom koju sam tad znala (a da je s foruma) među 15 nepoznatih žena. I evo me, živa sam i dalje. :D
Jedna, ali vrijedna :D Ma znaš što, meni uopće nije problem biti u grupi ljudi gdje nikog ne poznam, ne to, problem mi je samo - doći. Ono, proći kroz jebena vrata, a tamo neki ljudi koje ne znam. Užasživi. Evo samo to, ništa drugo :sealedlips:
We, the willing, led by the unqualified, have been doing the unbelievable for so long with so little, we now attempt the impossible with nothing.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la slapa » 13 sij 2017 00:42

upravo tako, one koje prezive pricaju o tome kako su jos zive nakon sto su prvi put otisle na druzenje. ove koje ne... :sealedlips:
:D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Nirya » 13 sij 2017 08:21

Midnight, potpuno te razumijem, i meni je bilo točno tako kako opisuješ - a nisam ni introvert niti imam problema sa socijalizacijom ;) Tak da, ignoriraj ove zajebancije - potpuno su bezvezne i kontraproduktivne, po mom mišljenju, jer takav pristup može samo odbiti nove.

Na druženjima je ekipa simpa i otvorena i lijepo prihvaća nove, i sve skupa je vrlo opušteno, a Kroacija će te kao prava organizatorica uvesti i upoznati sa svima, i bit će sve okej :)
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la slapa » 13 sij 2017 08:29

ma svima nam je bila frka doć tamo prvi put. i pojavit se među hrpicom lezbi koje ne poznaješ. al ne sekiraj se, stvarno se nije teško socijalizirati s curama. i vrlo su gostoljubive prema novima. :ubergeek: ja sam se s većinom upoznavala i više no jednom i ne sjećam se nikakvih loših iskustava. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la black.cat » 13 sij 2017 09:10

joj cure, kaj se sekirate, mozda je trol pa vas zeza.
ako je stvarna osoba, kad se socijalizira, neka dodje, ak se ne osjeca sigurno, neka si unajmi zastitara.

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Nirya » 13 sij 2017 09:21

:roll:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Midnight-Bird
Postovi: 28
Pridružen/a: 10 sij 2017 20:45
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Midnight-Bird » 13 sij 2017 17:24

Nirya, slapa i ostale koje me kužite, hvala na razumijevanju, jako ste drage i simpa :)

A za ovih par koje neću imenovati - e sad nisam sigurna jeli to već dio inicijacije, jer tipkanje sa njima na forumu je poput plivanja u jezeru punom pirana. Suzdržat ću se od komentara za sad jer ne bi htjela biti nepristojna ovako odmah na početku :cool: Jedva čekam da ih upoznam, baš me zanima jesu li tako nabrijane i u živo :D
We, the willing, led by the unqualified, have been doing the unbelievable for so long with so little, we now attempt the impossible with nothing.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Little N » 13 sij 2017 17:44

black.cat je napisao/la:ako netko nema s kime ili moze u drustvo primit nekoga, odmah se javljam :)
Neke samo imaju pamcenje ko zlatne ribice, nisu pirane, ne brini..

Welcome..
Najgore su ti ove tri kaj si navela :D Moloko - zalila bu te vinom, sto posto
Slapa - zaboravit ce kak izgledas cak i nakon 5 druzenja
Ajde Nirya je fakat draga, nerem nis rec :lol: al mozda te regrutira za radne akcije u proljece..

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la black.cat » 13 sij 2017 17:56

joj cure, vrlo lako se uzbudite :D
moj post opce nije bio zlonamjeran, a ako je koja iz njega iscitala nesto lose, njen problem ;)

Odgovorite