Druzenja 2016!

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la zwarte paard » 08 pro 2016 10:48

saaaa? zovete nas, pa sada kada ste neke kao npr mene navukle da dodjem :D i sama ne vjerujem da dolazim, kao sikire ce s neba.

elem sta ste nam pripremile kao znak dobrodoslice? :D cisto da se zna..:D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la slapa » 08 pro 2016 10:50

grudu. ili grudi. biraj. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 08 pro 2016 10:51

slapa je napisao/la:grudu. ili grudi. biraj. :D
:lol:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la zwarte paard » 08 pro 2016 12:45

kvo kvo kvo kooooodaaaaak...ajd DOSTA! :D

p.s..
ocekujem ovu stvar, neki remixic :) cisto da se zna :D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la zwarte paard » 08 pro 2016 12:52

zvale ste me da me mucite! nc nc...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 08 pro 2016 15:32

:kokice:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
call_me_dolly
Postovi: 24
Pridružen/a: 28 ožu 2013 18:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la call_me_dolly » 08 pro 2016 17:18

Dođem :feelingfree:
We become so close over the years that eventually we were finishing each other`s romantic affairs

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la black.cat » 09 pro 2016 11:33

ne dolazim.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la zwarte paard » 09 pro 2016 12:43

a daj macko...pa sta ti je sad? sto ne dolazis?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 09 pro 2016 16:02

Drage cure, vidimo se večeras! :veryhappydance:

Za sve one koje su sramežljive ili se još dvoume bi li došle:
Don t be so shy!

:D

;)
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Nirya » 10 pro 2016 16:11

Dakle meni je bilo super :) :) Naplesala sam se, podružila, nasmijala, imala malo izljeve emocija prema meni dragim curama ;) :touched: i iako mi je žao što nisam nastavila dalje u Klub, zapravo je bolje da sam otišla spavati jer bih inače danas bila mamurna kao Moloko :D

Zakon mi je što je bio zatvoreni party, u smislu da je Rush bio samo naš, da smo sami birali glazbu (mislim da je kombinacija koju je smiksala naša Nevidljiva DJ-ica jako dobro funkcionirala jer je glazba bila raznovrsna, pa vjerujem da je bilo ponešto za svakoga :) ), i da smo se mogle opustiti na način koji je teško izvediv kad smo u nekom više ili manje random bircu :D Atmosfera mi je bila baš dobra i super sam se zabavila :)

A posebno mi je drago što su Women i Fuji potegnule skroz iz Dalmacije kako bi došle na party :) :giveflower:

Sve u svemu, much fun was had, i već se unaprijed veselim sljedećem druženju, kad god bilo :) :veryhappydance:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Women » 10 pro 2016 16:43

Prepuna sam pozitivnih dojmova, što se tiče druženja i upoznavanja cura s kojima dugo komuniciram na forumu. :giveflower:
Bilo mi je super i uopće mi nije žao što sam došla, žao mi je što nisam bila na prošlom druženju. :)
Pjevala sam, plesala, nitko me nije zalio pićem. :D
Napokon sam upoznala mnoge crolovke i njihove bolje polovice. :)

Svim curama koje su na bilo koji način sudjelovale u organizaciji i omogućile nam druškanje i zabavu, od srca zahvaljujem. :giveflower:

Neću imenovati/nickovati posebno, jer vas ima više, bilo mi je drago biti u vašem društvu. :)


Sve u svemu, nadam se da se uskoro vidimo na jednom od druženja. :)
Pretpostavka je majka svih zajeba

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 10 pro 2016 17:02

Drage sve!

Hvala Vam što ste nam došle i nadam se da vam je bilo dobro. :D Čekala sam da mi popuste promili pa da napišem nešto smisleno. Moja košulja je tradicionalno zalivena (mislim da čak i malo spaljena :D) i osjecala sam se zbog toga opet special kao i na proslim druzenjima. :touched:

Zadnjih sat vremena se baš i ne sjećam tako da ako sam bila neugodna prema nekome nemojte zamjeriti. :dork:

U svakom slučaju, nadam se da se uskoro opet družimo i poseban pozdrav curama koje su došle iz Dalmacije da se upoznamo! :giveflower:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Nirya » 10 pro 2016 17:48

Moloko je napisao/la:Moja košulja je tradicionalno zalivena (mislim da čak i malo spaljena :D)
Nevjerojatno, ali nisam odgovorna za to :D
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 10 pro 2016 17:54

Nirya je napisao/la:
Moloko je napisao/la:Moja košulja je tradicionalno zalivena (mislim da čak i malo spaljena :D)
Nevjerojatno, ali nisam odgovorna za to :D
Bit će još prilika. :D :P
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la black.cat » 10 pro 2016 18:00

[quote="Moloko"]

Moja košulja je tradicionalno zalivena (mislim da čak i malo spaljena :D) i osjecala sam se zbog toga opet special kao i na proslim druzenjima. :touched:

nisam ni ja kriva ovaj put za to! :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la slapa » 10 pro 2016 21:15

meni je bilo lipo. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la fuji ix » 10 pro 2016 21:18

I meni je bilo bas lipo,najlipse. :D

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la tratinčica » 12 pro 2016 00:17

Upravo krocih u svoje odaje pa cu napisati kratki osvrt. Zapravo ne mogu puno toga reci buduci da sam bila tamo jako kratko, ali atmosfera mi se svidjela. Drago mi je sto sam upoznala neke forumasice s kojima sam razmijenila svoje prve postove ovdje. :D Svi ste super i keep up the good work. ;)
jos jednom hvala curama koje su dosle van na hladnocu po moju smotanu malenkost. :D

Avatar
Shila
Postovi: 5
Pridružen/a: 12 pro 2016 02:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Shila » 12 pro 2016 02:42

a jesam se naplesala uh, malo mi bivsa poremetila ritam al nema veze popila sam jos koju i taman sve :D...legla u 6 pojavila se na poslu u 9 produktivna i sva prposna :))

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Andain » 12 pro 2016 08:33

Skroz je fora bilo na kraju, a vidjela sam i neke cure koje 100 godina nisam prije vidjela :)
I da, onaj vlasnik rusha/konobar za tu večer je poprilično simpa lik. :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Kroacija » 12 pro 2016 18:32

Ja i cura smo tražile suicide kit.
Dok ona nije pukla i smanjila glazbu. Čuli ste ženu. "DOSTA JE OVE GROZNE MUZIKE" :D
<3

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la slapa » 12 pro 2016 18:34

^
svejedno vam je drago što ste došle, priznaj! :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Kroacija » 12 pro 2016 18:45

Jeste, mi smo sasvim na brzinu iz funka doletjeli vidjet sto ima :)
Tebe je uvik lipo vid't. Pozdrav svima koje sam upoznala :) A i vidjela sam osobu koju 10 godina nisam i catch upali smo :) Dobar osjecaj i iznenađenje.

Ne kuzim samo cemu ona retardirana muzika. Nisam bila sigurna jesam li opet u srednjoj ili sam nadrogirana.
Plejlista: šan de pol iz 3. srednje zavija svoja sranja, pa nakon toga balašević sa svojim pizdarijama, pa neka usrana španjolska muzika niđe veze koja djeluje ko nečija osobna preferencija, pa nakon toga "ja sam vlak".
Sreca pa sam bila dovoljno pijana.

Srsly cure, javite mi se za plejlistu od koje ljudi nece bjezati, a svi ce bit zadovoljeni.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 12 pro 2016 18:59

Kroacija je napisao/la:Jeste, mi smo sasvim na brzinu iz funka doletjeli vidjet sto ima :)
Tebe je uvik lipo vid't. Pozdrav svima koje sam upoznala :) A i vidjela sam osobu koju 10 godina nisam i catch upali smo :) Dobar osjecaj i iznenađenje.

Ne kuzim samo cemu ona retardirana muzika. Nisam bila sigurna jesam li opet u srednjoj ili sam nadrogirana.
Plejlista: šan de pol iz 3. srednje zavija svoja sranja, pa nakon toga balašević sa svojim pizdarijama, pa neka usrana španjolska muzika niđe veze koja djeluje ko nečija osobna preferencija, pa nakon toga "ja sam vlak".
Sreca pa sam bila dovoljno pijana.

Srsly cure, javite mi se za plejlistu od koje ljudi nece bjezati, a svi ce bit zadovoljeni.
Svakako očekujemo iduce druzenje gdje će netko drugi puštati glazbu a ne ja. Obzirom da se ti nudiš veselim se čuti taj spektakl. ;)
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la slapa » 12 pro 2016 19:01

meni bi zapravo bilo fora kada bi se cure koje biraju muziku mijenjale od druženja do druženja. i da su tu na forumu. iako, ne znam koliko bi se našlo zainteresiranih za tako nešto. sumnjam da bi se meni dalo. kako god okreneš mislim da je stvarno teško, točnije nemoguće, pogoditi svima ukus.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Kroacija » 12 pro 2016 19:05

^^ Dogovoreno + kulen.

Ma moguce je :D Dapace, imam jednu drugaciju ideju, cuz i'm all about different. O tom po tom.

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Nirya » 12 pro 2016 19:50

Zapravo bi bilo najbolje da se organizatorske ekipe mijenjaju svako toliko, da ne dođe do zasićenja - ne samo glazbom, nego i lokacijama, i stilovima organiziranja, i cjelokupnom organizacijom :)
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Little N » 12 pro 2016 20:05

Ajde dont hrach too much.
Muzika je bila bolja nego u Potu bilo koju random subotu u nazad godinu dana.
Ne pamtim ni jednu pjesmu :D
Lajkam "separatisticki stil" , vjerujem da gejhaer nije imao zurku u Klubu da bi bilo duplo vise ljudi.
Pohvalit cu se da je najbjelija kosulja ostala netaknuta, a nekad sam cak stajala kraj Moloko :P
Zamjeram nedostatak Bacardia i/ili Havane, pa kad svi krivimo Moloko, onda cu i ja. Tiii jednaaa, kakvu si to cugu organizirala.
Doduse, sat vremena ranije u birtiji lik mi je ponudio rum za kolace, pa onda ipak nisi tak podbacila.

Bilo mi je lijepo, i cestitam na trudu. No matter what people say, bilo je uspjesno.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la ariadne » 12 pro 2016 20:08

:lol: :lol: :lol:

Pitale smo curu koja inače tam pušta glazbu kakvi su ono bili prekidi i jel oprema otišla i šta li pa je rekla da si je neka ženska uzela za pravo drkat po glazbi. :lol: "Zamisli molim te ona bi miksala" :lol:

Tak da ak sam ja dobro skužila, došle ste tamo preko kurca, napizdile se jer se VAMA glazba nije sviđala i onda samoinicijativno išle drkat po tome da kakti spasite večer pritom zapravo upropaštavajuć sve za još cca 50 ljudi jer je zvučalo ko da je oprema crkla. :lol: :lol:

Ovo je najurnebesnija stvar koju sam danas pročitala, a to uključuje i novi xkcd. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite