Solo odmor za Valentinovo

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Superwoman
Postovi: 42
Pridružen/a: 18 stu 2015 19:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Solo odmor za Valentinovo

Post Postao/la Superwoman » 12 vel 2016 21:46

Bok cure!:)
Htjela sam vas pitati dali neka od vas ima ikakva saznanja ili iskusta u vezi s Esplanade Zagreb hotelom? Htjela sam si priuštiti mali odmor za Valentinovo sljedeći vikend da se malo maknem od svega i oporavim nasamo malo. Relativno mi je blizu a za neke udaljenije destinacije nemam baš vremena. Najviše me zanima wellness i spa program. Pogledala hotel na internetu jesam ali naravno da su napisali sve najbolje o sebi kao i svi drugi. Hotel me, priznajem, privukao zbog izgleda i dizajna ali ne mogu znati kakva je usluga tamo. Pitanje postavljam na ovom forumu pošto nemam otvoren račun na nekom drugom. Hvala unaprijed!:)
You educate a man; you educate a man. You educate a woman; you educate a generation.
-Brigham Young

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Solo odmor za Valentinovo

Post Postao/la slapa » 13 vel 2016 08:02

pa hotel ti je blizu centra i definitivino jedan od najpoznatijih i naj... finijih hotela u zg. na dobrom je glasu. objektivne recenzije i kritike možeš pronaći recimo tu: http://www.booking.com/hotel/hr/esplana ... ab-reviews
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Solo odmor za Valentinovo

Post Postao/la zenia » 13 vel 2016 10:54

Ja zadnjih mjeseci zivim po hotelima i otkrila sam da komentari korisnika na bookingu obicno imaju pravo. Naravno svi hoteli tam stave slike najboljih soba i sve retusiraju, al komentari ispod otkriju pravo stanje.
Pa si to pogledaj.
Iako mislim da s esplanadom nemres pogrijesiti, to je ipak institucija koja drzi do sebe. Generalno svi hoteli s tako visokim brojem zvjezdica i reputacijom jako paze da ne zeznu dojam.

Molim recenzije nakon vikenda, bas me injteresira.
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Superwoman
Postovi: 42
Pridružen/a: 18 stu 2015 19:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Solo odmor za Valentinovo

Post Postao/la Superwoman » 13 vel 2016 12:23

Malo sam pregledala komentare i stvarno su svi pozitivni, barem oni koje sam ja vidjela. Napravila sam rezervaciju za vikend i u petak stižem! Hvala vam:)
You educate a man; you educate a man. You educate a woman; you educate a generation.
-Brigham Young

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Solo odmor za Valentinovo

Post Postao/la zenia » 13 vel 2016 12:56

Uzivaj.
Savjet od iskusne, ja zbog posla maltene zivim po hotelima.
Ponesi svoj fen ak imas plan prat kosu jer hotelski fenovi nikad ali nikad ne valjaju. I jos rade buku kao da si busilicu upalila pa prestravis pola kata.
Takodjer, gela i sampona nikad ne stave dovoljno.
I sarmiraj tetu na recepciji, kad te ona voli sve ce ti biti rijeseno u roku sekunde.
Plus za esplanadu sam nacula da ima jedan od najpoznatijih i najboljih restorana u gradu i drzavi. Jesu skupi ko sam vrag al pocasti se kad je vec prilika.
Ipak je valentinovo :D I javi jel fakat toliko dobar koliko se prica.

I to je to.

Have a nice weekend.
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Superwoman
Postovi: 42
Pridružen/a: 18 stu 2015 19:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Solo odmor za Valentinovo

Post Postao/la Superwoman » 13 vel 2016 13:51

E vidiš nikad nebi razmišljala o tim stvarima pošto je napisano da je sve vec u sobi. Hvala ti na savjetima :D
Naravno, javim sve!
You educate a man; you educate a man. You educate a woman; you educate a generation.
-Brigham Young

backspace

Re: Solo odmor za Valentinovo

Post Postao/la backspace » 13 vel 2016 14:11

ma ne, mislim da se tamo ne moraš brinuti ni o fenu ni o nedovoljno šampona etc., zaista. osim nemaš neke posebne zahtjeve ili ako se kupaš 3x dnevno :D meni bi veća tlaka bilo nosit fen nego to što će ovaj tamo eventualno, iako malo vjerojatno za hotel te kategorije, zvrndat 5 minuta.

esplanada je sinonim za najbolje zagorske štrukle od sira ikad igdje. to dakle obavezno probaj.

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Solo odmor za Valentinovo

Post Postao/la zenia » 13 vel 2016 14:20

Sad ja ispala neka sta se manijakalno pere deset puta dnevno :lol:
A jebiga mozda je bed sta se meni ta kesica uvijek rastepe posvuda jer je ja svojim nespretnim sapama ne znam otvoriti pa zato nemam dovoljno sampona za svoje enormne potrebe :confused: :D

Meni firma ne placa te fine hotele pa se ja feniram busilicama u svratistima koje vode tete u borosanama.

Ustvari kad bolje razmislim nisam bas osoba za davati savjete o esplanadi :lol:
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

backspace

Re: Solo odmor za Valentinovo

Post Postao/la backspace » 13 vel 2016 14:28

ili se ja perem prerijetko možda, nije ni to nemoguće :D

esplanada je (o)kultno mjesto, nema tu straha od ničega po pitanju usluge mislim. samo ponesi kreditne/debitne kartice i bez brige si. ;)

Superwoman
Postovi: 42
Pridružen/a: 18 stu 2015 19:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Solo odmor za Valentinovo

Post Postao/la Superwoman » 13 vel 2016 15:23

Hahah bez kreditne kartice se nigdje ne ide
You educate a man; you educate a man. You educate a woman; you educate a generation.
-Brigham Young

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Solo odmor za Valentinovo

Post Postao/la sascha » 13 vel 2016 16:39

savjet mani se tete sa recepcije, najlajaviji su u hotelu. u sobi ce te voce docekati, pitam se zasto nikada cokolade ehehe, gela, rucnika i svasta ces imati na izvoz, voli tetu sobaricu, ona ti i avion nabavi, samo u 9 ujutro krece cistit sobe, i ako je tvoja prva na redu jbt ces joj sve zivo. uzivaj, mozda nades i neku valentinu. ak fena nemas u sobi odi na recepciju ili ih nazovi da ga dostave. to je ipak hotelcina. :)
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Superwoman
Postovi: 42
Pridružen/a: 18 stu 2015 19:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Solo odmor za Valentinovo

Post Postao/la Superwoman » 13 vel 2016 18:00

Ma od jedne nesuđene "Valentine" i bježim na odmor haha
You educate a man; you educate a man. You educate a woman; you educate a generation.
-Brigham Young

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Solo odmor za Valentinovo

Post Postao/la sascha » 13 vel 2016 22:21

dobro si pobjegla, tamo te garant nece traziti. ;)
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Superwoman
Postovi: 42
Pridružen/a: 18 stu 2015 19:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Solo odmor za Valentinovo

Post Postao/la Superwoman » 14 vel 2016 15:55

Hahah nadam se :)
You educate a man; you educate a man. You educate a woman; you educate a generation.
-Brigham Young

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Solo odmor za Valentinovo

Post Postao/la Kroacija » 14 vel 2016 16:46

Ovaj topik uopće nije poziv za druženje s nekim lol.


Šta se tiče spa i wellness programa i ako zbilja želiš odmor i maknit se a ne predaleko, imaš Villu Magdalena u Krapinskim. Ja i cura smo bile.

Nešto najjebenije ikad.

Superwoman
Postovi: 42
Pridružen/a: 18 stu 2015 19:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Solo odmor za Valentinovo

Post Postao/la Superwoman » 16 vel 2016 16:17

U podnaslovu su navedena i putovanja?

Napravila sam rezervaciju i platila predujam tako da ovaj puta idem tamo. Tvoj prijedlog imam na umu za sljedeći put. :)
You educate a man; you educate a man. You educate a woman; you educate a generation.
-Brigham Young

Superwoman
Postovi: 42
Pridružen/a: 18 stu 2015 19:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Solo odmor za Valentinovo

Post Postao/la Superwoman » 22 vel 2016 09:54

Evo odmor je gotov (nažalost).. Bilo je stvarno super i toplo preporučujem svima koji se žele odmoriti i iskusiti odličan tretman barem na par dana. Hrana odlična, osoblje pristupačno i ljubazno, wellness i spa također odličan. Sve u svemu cijena je stvarno pokazala i kvalitetu i drago mi je što sam bila. Jedva čekam ići opet i nadam se da sam pomogla nekome ako je netko bio zainteresiran ili ako sam malo razbila čistu znatiželju. :) Ako itko ima ikakva pitanja rado ću odgovoriti na njih kad stignem.
You educate a man; you educate a man. You educate a woman; you educate a generation.
-Brigham Young

Odgovorite