[CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Zita » 04 lip 2016 15:29

ne znam cijenu crnog vina al kako su normalne cijene vecine cuge tak bu i normalna cijena crnog vina ;)
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la tamara3 » 04 lip 2016 15:34

Važan info, neki nas pitaju danas, a zaboravismo naglasiti:

UPAD je BESPLATAN.

:glomp:

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Zita » 04 lip 2016 15:55

Ovo je vec 3. god da je besplatan ulaz :)
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Kroacija » 05 lip 2016 03:10

moram komentirat. meni je ovo bio najgori crol parti do sada. žao mi je. činjenica je da kad organiziraš parti da je faktor koji će podić atmosferu muzika, ako ne i faktor koji čini 80% atmosfere, ostatak ovisi o društvu. ne pričam o vlastitim željama, daleko od toga, nego primjećujem kako ekipa reagira. ne možeš pustit “Moi Lolita” i očekivat da će svi znat šta je to, na što smo recimo strastveno đuskali ja, jer imam pedofilske krvi u sebi, volim francuski i znam svaku riječ pjesme, i još jedna lezba koja je rođena prije drugog svjetskog rata ili ima curu od 15 godina. ne možeš isključit muziku koja je trenutno hit, nazovimo je komercijala, ali znaš da će svi skakat na kieszu i hideaway. ne možeš puštat pjesmu od 6:50 minuta cijelu, jer ljudima dosadi monotonija iste, koliko god dobar taj hit bio. to je strašna greška. i ne možeš nakon te iste pjesme pustit nešto šta nema dobar prijelaz s te iste pjesme na sljedeću. još jedan pokazatelj amaterstva. glazba je jednostavno bila fail, a sukladno tome se i plesni podij brzo ispraznio. o coloniji i luki nižetiću na kraju neću ni pričati. to bi se recimo toleriralo da je prethodno zadovoljen kriterij dobre muzike, muzike za koju znaš da će svi popizdit, bilo to sweet dreams od eurhythmicsa ili florence+machine. mislim, na gej partiju smo. nešto tipa freedom od g. michaela nikom nije palo na pamet pustiti? o trunčici rocka u bilo kojem podžanru da ne pričam.
ništa, samo moja 2 centa. žao mi je što ljudi nemaju ukusa ni smisla za glazbu, iako su vjerojatno imali najbolje namjere.

osim toga, s pićem je bilo ok jer su cijene skroz odlične. :)

pozdrav onoj koja me častila, onoj koja me vukla i onoj koja me vukla od te koja me vukla. :D

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Zita » 05 lip 2016 04:19

party je bio fantastican sto mi je hrpa ljudi reklo :feelingfree:

ljudi su cagali i zabavljali se i nakon 4 30 sto je glavni pokazatelj da su se ljudi doista zabavili
uvijek mi je drago vidjeti ekipu koju vidjam 1x godisnje, bas smo se dobro podruzili i jako sam hepi :)

volim crol partye :)
:feelingfree:
Measure of a woman is her sense of humor

backspace

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la backspace » 05 lip 2016 04:27

Evo mene doma. Ne cujem ni na jedno uho, šumi mi u usima ko da slap niagare tece unutra.

Dakle, meni je bilo vrlo zabavno. Veoma i nadasve. Naplesala sam se i iznojila i iznojila da mi se cini da sam jednu kilu izgubila.
No ti pozitivni momenti su zapravo isto manje bitni, da se nadovezem na kroaciju i jambranje za crol party i organizaciju, imala bih i ja nesto za spocitat, samo moje je za razliku od njenog ozbiljnija stvar.
dakle, noc je lijepo tekla, bila sam pozeljnija nego proslih godina, zene su me dirale, namigivale mi, trljale se u prolazu, a s mnogima sam se i plesno izdrpala na tom podiju. No, unatoc tome svemu, kuci sam se vratila ponovno solo. Kakva je to organizacija ja vas pitam? Gde je tu pravda Radovane?
Molim da vi iz organizacijskog odbora, a i sire, pa i uze, zbijete redove i rijesite to asap da se takve stvari vise nikad nikome ne dogode.

PS, triput hura za bebe. Soooo cuteeee! :* Sad bi i ja bebu. I djevojku koja bi je rodila jel. I to me vraca opet na gore navedeni podbacaj organizacije :impatient:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Kroacija » 05 lip 2016 10:53

za nas koji nismo došli gledat šta bacit pod pičku - muzikica je bitna. u 3 su tek počele devedesete.

ja sam unatoč anemijici dobro izdržala uz vox i zeniu :D

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la zenia » 05 lip 2016 11:17

Ako se dovoljno olesis muzika je cist ok. Zene uvijek moraju nesto da se zale, tko ce usreciti njih tristo :D
Doduse ja sam evidentno gluha i nagluha pa tko sam ja da sudim :lol:

Meni je bilo sasvim zabavno, srela sam dosta dragih ljudi, malo skakutala i teturala i blazeno otisla kuci punog zeluca nakon nocne voznjice u drive in (Zita najbolja ideja ikad :veryhappydance: )
Sve u svemu super vecer :feelingfree:
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Kroacija » 05 lip 2016 11:20

zenia je napisao/la: Doduse ja sam evidentno gluha i nagluha pa tko sam ja da sudim :lol:
a ono. još si mislim kako sam ti sjebala bubnjiće u nekom momentu, išla sam doma s grižnjom savjesti i tugom usrcu. :D

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Teich » 05 lip 2016 11:26

Ummm..muzika je bila dobra do pol 3 koliko se sjecam...
Cuga isto oke..iako mi jedan konobar naplati jeger kolu 1Okn..a konobarica 18kn...pa ono nisam skolovala..

Mene smorio trash pa sam osla doma.. Al BSpace me nasmijavala cijelo vece pogotovo ples s veoma zenstvenim momkom koji imam zabiljezen na mobitelu :)

Pozz svima koje nisam vidjela.. I onima koje sam upoznavala po 43put..jbg senilna sam..pogotovo u mraku :)
Al sve u svemu bilo je okey.. :)
Live your life be free U know U have it all.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Zita » 05 lip 2016 11:38

A dobro..kaj sad
Tebi nije bilo ok i ima ti pravo bit lose i meni je to sasvim ok.
Ne mozemo svakoj udovoljit, sto je isto okej

:feelingfree:

Zen, ne znam cija je tocno bila ideja al super mi je kaj sam bila trezna i sa autom pa da smo mogli skoknut do mcda :)
Odlican potez :)

Drago mi je bilo vidjet hrpu ekipe koju vidjam doslovno samo na partyima :)
Bekspejsice :D ;)
Measure of a woman is her sense of humor

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la zenia » 05 lip 2016 11:46

Kroacija je napisao/la:
zenia je napisao/la: Doduse ja sam evidentno gluha i nagluha pa tko sam ja da sudim :lol:
a ono. još si mislim kako sam ti sjebala bubnjiće u nekom momentu, išla sam doma s grižnjom savjesti i tugom usrcu. :D

Mnogo me zbunilo jutros kad me docekala poruka isprike. Mamurni wtf :lol

Al sad se stvarno zabrinjavam za svoj sluh, ja u toj buci nista zivo nisam cula. Bila sam ko bakica, komunikacija mi se sastojala od zbunjenog mahanja glavom i ocajnih pogleda mojih sugovornika koji su po tri puta pokusavali da mi nesto izurlaju na uho pa su na kraju rezignirano odustajali :blushes:
Zita je napisao/la:
Zen, ne znam cija je tocno bila ideja al super mi je kaj sam bila trezna i sa autom pa da smo mogli skoknut do mcda :)
Odlican potez :)
Mislim da je bila tvoja i bila je senzacionalna :D
Moram cesce da se druzim sa treznim ljudima koji jednako vole nocne posjete fast foodu.

Ili mozda bolje ne, postat cu kugla :confused:
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

backspace

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la backspace » 05 lip 2016 13:20

Teich je napisao/la:Al BSpace me nasmijavala cijelo vece pogotovo ples s veoma zenstvenim momkom koji imam zabiljezen na mobitelu :)
:-o
Mislim, who does that and y? Ovo bi me inace ozbiljno smetalo da nisam nasla sam nacin da razumijem i taj cin/potrebu. Dakle, obzirom da nisam celebrity da me snimate kad naletite na mene tako vani, pretpostavljam da si ti to skupljas osobni materijal za masturbaciju. Slike u glavi koje cuvas od puta do puta kad me vidis ti nisu dovoljne, a rijetko me vidas da iste refreshas. Jedino to mi ima smisla :brainless:

Avatar
ejla
Postovi: 174
Pridružen/a: 01 vel 2010 01:40

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la ejla » 05 lip 2016 16:38

Backspace drago mi je da ti je bilo zabavno, ja uopće ne mogu vjerovati da je organizacija napravila tako veliki propust, nadležni ljudi i institucije će biti obaviještene kako se slično ne bi ponovilo :D

Što se tiče muzike meni je bila super i šarolika, no kakva god bila plesni podij se nije praznio od ponoći do pola 5 kad su me odvukli doma
Iščagala sam se, podruškala i lagano cvrcnula i cijela večer mi je bila pozitiva :)

Other me, Ground zero i Bašja su rasturile plesni podij skroz naskroz.
Tam3 nadam se da te nisam udavila kad sam u (samo :D) jednom trenu dobila dar govora.
Zenia kaže da se minglala ali svaki put kad sam ju vidjela bila je na posve identičnom mjestu na šanku, sumnjivo mi je to
Biseksualna je dobar dio večeri tražila izgubljenu ženu ali ju to nije spriječilo da se pošteno raspleše ;)

A Zita se sparkala svoju pilu točno ispred kluba ko baja xD i auto je cijelu večer zapravo služio kao garderoba
I imali smo par dečkiju sa razrađenom plesnom koreografijom što je bilo baš simpa xD onaj nabildani bi mogao unosnu karijeru izgraditi kao striper

Sve u svemu baš dobar izlazak! :)

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Vox Feminae » 05 lip 2016 17:11

Teich je napisao/la: Cuga isto oke..iako mi jedan konobar naplati jeger kolu 1Okn..a konobarica 18kn... :)
Ovo.

Cudi me izbor glazbe, al drago mi je da su se ostali toliko nalokali pa im bilo svejedno.

Jedino mi ne ide u glavu kakvu to kompu imate sa Spunkom. Vjerujem da su mozda super za dogovaranje i super je prostor, ali brate, konobarica (da se razumijemo, ona plava) bezobrazno vara. I k tome, kad joj prigovoris, uvjerava da si ti pijan. Znam da nemate veze s konobarima Spunka, ali ocito se ne desava to samo meni.

To kaj smo lezbe i dobile smo prostor za okupljanje, i kaj nas nitko ne napucava u glavu ne znaci da me mos varat. Btw, kad trazis knjigu zalbe, tvrde da je nemaju, ne znaju gdje je.

Cisto opservacija za ubuduce.
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Kroacija » 05 lip 2016 17:15

no dobro, vidim da je većini dovoljno pritisnuti shuffle + play da bi bile zadovoljene. :) margaritas ante...i tako.

apropo konobarice i varanja - sad sam se sjetila da mi kao nije imala 10 kuna za vratit. koji konobar nema 10 kuna za vratiti? :D srećom zeniu sam uočila pa joj platila pićence.
weird malo, da.

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Vox Feminae » 05 lip 2016 17:32

zenia je napisao/la: Moram cesce da se druzim sa treznim ljudima koji jednako vole nocne posjete fast foodu.:
Stavljam se na listu. :D
The eyes, chico, they never lie.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la black.cat » 05 lip 2016 17:39

fora prostor, muzika po volji,...

Megan, jos jednom, hvala na svemu! ;)

Moloko, Backspace, Xena i njena zena, simpa ste i drago mi je sto sam vas upoznala!

:D najbolji dio predstavljanja (nick), kazem "Black Cat", sve i jedan komentar "aaaaaaa" ili ono "neko te zeli upoznat" i dodje Biseksualna Lezbijka, e bas mi drago!

hvala mojim curama na svemu!

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Moloko » 05 lip 2016 19:22

Black cat- drago mi je da si dosla. :)
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la megan » 05 lip 2016 19:53

^ slazem se, drago mi je da si uspjela organizirati da dodjes ;)
Desert je visnjica :(

backspace

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la backspace » 05 lip 2016 19:55

I meni je drago. Jako pristojno i drago stvore.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la black.cat » 05 lip 2016 20:06

kako cu veceras slatko spavat :D

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Bash » 05 lip 2016 20:07

black.cat je napisao/la:fora prostor, muzika po volji,...

Megan, jos jednom, hvala na svemu! ;)

Moloko, Backspace, Xena i njena zena, simpa ste i drago mi je sto sam vas upoznala!

:D najbolji dio predstavljanja (nick), kazem "Black Cat", sve i jedan komentar "aaaaaaa" ili ono "neko te zeli upoznat" i dodje Biseksualna Lezbijka, e bas mi drago!

hvala mojim curama na svemu!
Nisam bila, ali jako mi je drago ovo pročitat (srsly, ne patroniziram) :inlove:

Nikita34
Postovi: 1793
Pridružen/a: 26 sij 2016 21:28
Spol/rod: žensko

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Nikita34 » 05 lip 2016 20:55

Misusovo sveto..

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la tamara3 » 06 lip 2016 12:36

slika

slika

slika

:feelingfree: :touched:

P.S. Sad čujem da se plesalo do - pola 6 :o

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Silk Spectreii » 06 lip 2016 14:04

Ne zelim sipat negativu, party je ok bio.. ali cisto konstruktivne kritike radi. Spunk nije mjesto za partije koji misle ugostiti vise od 30ak ljudi. Venilacija im je nepostojeca, ukuhali smo svi redom.
Alkohol, no dobro, to je stara prica.. neka sam ja na kraju juice vodku pila, barem me vratilo u srednju skolu.
Ono zbog cega sam uopce krenula pisati ovaj post je situacija koja se desila tog jutra, kad se party lagano privodio kraju.
Vlasnik Spunka, vidno nadrogirani čiča od dva metra i 150 kila te njegov, takodjer vidno nadrogirani prijatelj, su, iz samo njima poznatog razloga, ubili boga u jednom pijanom momku. Sto god da se desilo izmedju njh,čiču vlasnika nista ne opravdava da nogom opetovano mlati momka koji lezi na podu i gusi se u svojoj krvi, cak ni na terasi svog vlastitog kluba, koliko god to napuhanom seronji poput njega bilo iznenadjujuce. Na kraju su ga morali u klub prisilno zatvarat jer bi garant ubio ovog momka.. sto su potvrdile i osobe koje ga znaju privatno. Dakle, curke svaka cast na organizaciji i trudu koji ulazete u sve ovo, ali promjena lokacije iduce godine bi bila korektna. Cisto da me uz svaku kunu koju tamo ostavim ne pece savjest kako ista ide u dzep napudranom, nasilnom seronji. Nadam se samo da je prebijeni momak ok.
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la tamara3 » 06 lip 2016 14:23

Prvi glas, je li tko još to vidio? U koliko je to sati bilo?

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Zita » 06 lip 2016 15:08

isto prvi glas tak da nemrem komentirat nis po tom pitanju

mi smo otisle u 4 40 i do tada nije bilo incidenata
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 06 lip 2016 15:50

Vidili mi, i hitnu smo zvali, to je bilo oko 5.30.. Spunk mi super prostor sa super ozvucenjem al me vise nece vidit bas zbog gazde..da ne pricamo o zabrani osoblja da zovemo policiju jer je vlasnik raznesen opijatima i da to nije prvi put, te da odvucemo poluonesvijestenog krvavog momka na zemlju sa strane dok dode hitna da nije gazdi pred ocima, katastrofa..pohvala curama koje su imale hrabrosti razdvajat ih i odvuc, ko zna sta bi bilo da nisu..steta tako loseg kraja, inace super lokacija, glazba meni osobno prevelik buckuris svega al sve u svemu bilo je veselo!
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Vox Feminae » 06 lip 2016 16:20

Bas koma, svaka cast curkama na intervenciji.

P.s. bas su lijepe fotke, kaj je je.
The eyes, chico, they never lie.

Odgovorite