Badminton :)

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Badminton :)

Post Postao/la Nirya » 20 stu 2017 19:27

Valja napomenuti da se neke od nagrada nalaze na plakatu ;)

(ne, ne dajemo žene kao nagradu... however... :sinister: :D)
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Badminton :)

Post Postao/la Andain » 01 svi 2018 21:25

Širim dobre vijesti :P

"Drage cure :)

evo nas opet s L-ija badmintonskim turnirom, koji će se održati 20.5. (nedjelja) u 15h na velesajmu, u badminton klubu Max.

Kao i dosad, turnir je rezerviran isključivo za cure i trajat će otprilike 2 sata. Igra se u parovima i igru ćemo organizirati tako da će svi igrati do samog kraja turnira, kad će se dva najbolja para u završnom meču natjecati za prvo mjesto. Za prva tri mjesta imamo kul nagrade :) Kotizacija je 30 kn, a time plaćamo terene i nagrade. Zaista nije bitno znate li igrati, turnir je amaterski i tamo se dolazimo primarno družiti i zabavljati. Povedite cure i frendice, a ako nemate para, nije nikakav problem, jer ćemo vam naći nekog tko isto dolazi solo. Ponesite rekete ako ih imate. Ako imate viška, ponesite da drugima posudite :) Na licu mjesta se reket može iznajmiti za 7 kn po satu. Loptice ćemo mi osigurati.

Kako bismo mogle na vrijeme sve organizirati, molimo vas da se prijavite za dolazak najkasnije do 15.5. na sljedećem linku:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform

Naknadne prijave primamo, ali vas mrko gledamo :P

I evo plakat za event :D
"
slika
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Badminton :)

Post Postao/la megan » 01 svi 2018 22:13

hihihi jeej :gigglenod: :feelingfree:
Desert je visnjica :(

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Badminton :)

Post Postao/la grlica » 24 svi 2018 23:15

:giraffe:
Drage igralke, kako je protekao ovonedjeljni turnir? Nadam se da ste se dobro zabavile, oznojile i uspuhale ;) te da nije bilo ozlijeđenih kao npr. u studenom 2016.. Da sam bila u Zg sigurno bih vas došla gledati, bodriti i navijati. Baš mi je drago da ste tako množne i složne punce. Svaka čast!
Pusa svima :) :mase:
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Badminton :)

Post Postao/la megan » 28 svi 2018 17:40

Turnir je bio super, 30 cura je igralo i ovaj put su timovi bili dosta jaki. Bravo svima :)
Imale smo 4 nagrade i jednu utjesnu za zadnji par. Nije bilo ozljeda, koliko znam.

Dodji sljedeci put ;)
Desert je visnjica :(

Odgovorite