Badminton :)

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Badminton :)

Post Postao/la Nirya » 04 stu 2016 12:35

Ispravit ću Andainin djelomično netočni navod - 15-tak cura nije potvrđeno iz jednostavnog razloga - nisu se još službeno prijavile ;) Ali zato te cure, kao i sve druge zainteresirane za super zabavu sa super ekipom na super turniru sa super nagradama, sad mogu ispuniti službenu prijavnicu i doći na L-ija turnir :D

Turnir će se održati u nedjelju, 27.11.2016.g., s početkom u 16 sati, u badminton centru Turbo Limach na Velesajmu. S obzirom na najam terena te zanimljive i vrijedne nagrade za prva tri najbolje plasirana para, planirana kotizacija za sve sudionice je 30 kuna po osobi i plaća se prilikom dolaska na turnir. U kotizaciju nisu uključeni reketi i loptice - ako imate svoje, donesite ih, a ako nemate, možete ih unajmiti u Turbo Limachu - cijene su na njihovoj web stranici, http://www.badminton-tenis-centar-turbolimac.com.

Igra na turniru je predviđena u parovima - možete se unaprijed dogovoriti s nekim da igrate zajedno (pri čemu se obje igračice trebaju prijaviti zasebno, ispunjavanjem prijavnog obrasca), a za sudionice koje nemaju suigračicu, formirat će se parovi na licu mjesta :)

Planirano trajanje turnira je 2-3 sata. (ovisno o broju prijavljenih)

Krajnji rok za prijave je 15.11.2016.g. To znači da nakon 15.11. više ne primamo prijave. Isto tako, nadamo se da nitko neće otkazati u zadnji tren, jer organizacija turnira zahtijeva i ždrijeb parova te raspodjelu po skupinama, pa svako otkazivanje nosi sa sobom dodatne komplikacije našoj maloj, veseloj organizatorskoj grupici ;)

Evo prijavnog obrasca:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform

Napomena: ako imate suigračicu s kojom ćete igrati u paru, potrebno je da se obje prijavite putem ovog obrasca, te da napišete pod kojim se imenom ili nadimkom vaša suigračica prijavila (tako da vas znamo upariti ;)). Pritom nadimak ne mora biti nick sa foruma, jer bivanje na forumu nije preduvjet prijavljivanja na turnir ;)

Andain, jesam li što zaboravila? :)

Megan, iščekujemo teaser sliku nagrade ;)

P.S. Nekako nam se činilo boljim ne izdvajati ovo u zasebnu temu, jer nam se čini da ovu temu korisnice češće gledaju nego podforum Sport, pa molim admine da ovo ne miču u zasebni thread :)
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Badminton :)

Post Postao/la Andain » 04 stu 2016 12:47

Yay :feelingfree: sve super rečeno, nagrade nećemo unaprijed otkrivati, al samo za info, nisu ni gluposti ni sitnice :gigglenod:

p.s.rado bih bila prva prijavljena, al kad su me neke ''forumašice'' ranom zorom pretekle :D

E da, za cure koje možda nisu još dolazile na ova badminton okupljanja i nisu 'uvježbane', nek se slobodno prijave bez beda, bit će mixano društvo, a nastojati ćemo formirati i jakosne skupine. ;)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Badminton :)

Post Postao/la megan » 07 stu 2016 20:36

predstavljam vam...

...nagrade :lol: :lol: :lol:

slika
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Badminton :)

Post Postao/la Andain » 07 stu 2016 20:49

:lol:
Yep, za glavnu nagradu pobjednice dobivaju hot curu! :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Badminton :)

Post Postao/la megan » 07 stu 2016 21:06

i da naglasimo, stvarno nije bitno kako igrate, cilj je druženje i zabava. nagrade su čisto da se malo motiviramo, ali vidite da nismo preozbiljne, nema nikog tko će agresivno ganjati mjesto na postolju :D

slika
Desert je visnjica :(

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Badminton :)

Post Postao/la Nirya » 08 stu 2016 07:36

Ma nagrade su tu čisto zbog fore ;) :D I što megan veli, stvarno nismo profići niti nabrijano igramo i poanta tog turnira je druženje i zabava :)

Igra se u parovima, ali nikome ne treba biti bed ako nema partnericu za igranje - imamo već prijavljenih cura koje nemaju suigračicu, pa ćemo ih spojiti u parove. Igračke, naravno - da ne bi mislile da je turnir zapravo matchmaking in disguise :D
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Badminton :)

Post Postao/la Andain » 14 stu 2016 11:24

Dosta je dobar odaziv, al imamo neparan broj, a htjele bi da svi igraju parove.. pa dajte vi koje nemate suigračicu i premišljate se, odlučite se ZA! :politički.slogan: :gigglenod:

Prijave još sutra, a cure koje vode prijave vode sve po ps-u i ne dopuštaju ikakvo micanje rokova, stoga požurite :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Badminton :)

Post Postao/la Andain » 16 stu 2016 13:12

Htjela bih samo javite da su cure s prijavama nadmašile očekivanja :P, i da se baš veselim igri :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Badminton :)

Post Postao/la JaNNa » 17 stu 2016 14:20

meni nek se jave one što dolaze navijat.. dobila sam zadatak: izrada pompona.
pa ono.. da znam koliko.. boje.. i tak to...

jel se zna koliko će vremenski trajat? više od predviđenih tri sata?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Badminton :)

Post Postao/la JaNNa » 17 stu 2016 15:04

Tori je napisao/la:ne bude li ih, bit cu jako razocarana i tuzna
bar ćete imat izliku... a možda i onu drugu... :sinister: :govoriušiframa: :sinister:

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Badminton :)

Post Postao/la Nirya » 23 stu 2016 09:58

Skoro je sve spremno za turnir ;) Imamo doduše neparan broj igračica, pa smo ostavile otvoreno još jedno mjesto - ako znate neku curu koja bi rado uskočila, nek čim prije ispuni prijavni obrazac jer ćemo ga nakon te zadnje prijave zaključati :)

Također, zbog potrebnog broja terena smo promijenile mjesto održavanja turnira - umjesto u Turbo Limachu, turnir će se održati u Badminton klubu Max, također na Velesajmu (paviljon 20, http://badminton.hr/. Kotizacija od 30 kuna po sudionici turnira plaća se pri dolasku.

Sve navijačice su dobrodošle ;)

Vidimo se u nedjelju u 16:00 :)
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Badminton :)

Post Postao/la Andain » 23 stu 2016 14:09

Nirya se zaboravila pohvaliti da je ukupno 29 cura prijavljeno :P
..a obzirom da je to neparan broj, ona koja se kao 30. prijavi, dobiva (počasnu) nagradu iznenađenja :gigglenod: :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Badminton :)

Post Postao/la Nirya » 23 stu 2016 19:35

Andain je napisao/la:Nirya se zaboravila pohvaliti da je ukupno 29 cura prijavljeno :P
..a obzirom da je to neparan broj, ona koja se kao 30. prijavi, dobiva (počasnu) nagradu iznenađenja :gigglenod: :D
Andain je PR osoba u organizacijskoj ekipi :D
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Badminton :)

Post Postao/la Moloko » 27 stu 2016 11:49

Baš me zanima ishod danas.

:kokice:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Badminton :)

Post Postao/la Moloko » 27 stu 2016 13:12

Nisam još,to tek tamo kad vas vidim u kakvoj ste formi. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Badminton :)

Post Postao/la Andain » 28 stu 2016 09:26

Bilo skroz kul. I s navijačke i igračke strane :)
A i glavnu nagradu su pokupile cure koje su je najviše htjele tako da je i to ispalo dobro :gigglenod:
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Badminton :)

Post Postao/la Moloko » 28 stu 2016 10:40

Bilo je super! Sve pohvale organizatoricama. :)
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Badminton :)

Post Postao/la Nirya » 28 stu 2016 12:55

Bilo je super :D :veryhappydance: :gigglenod: Jest da je bilo malo kaotično u početku, dok smo pohvatali tko s kim igra, protiv koga i na kojem terenu - a idući put ćemo i tablice za evidentiranje rezultata i praćenje tijeka natjecanja složiti tako da budu intuitivnije za vođenje. Ali osim tih par nijansi, turnir je stvarno ispao super - posebno s obzirom da je bio prvi koji smo organizirale :) 30 igračica sve skupa, tijek natjecanja takav da su svi igrali praktički do samog kraja turnira, i na kraju zdušno navijali u meču za prvo mjesto.

Ma super je bilo, ponavljamo u proljeće :)
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Badminton :)

Post Postao/la Nirya » 25 ožu 2017 20:25

Sve koje volite badminton (ili još ne znate da ga volite, ali ćete ga zasigurno zavoljeti kad zaigrate s nama :veryhappydance: ), evo jedne važne obavijesti :)

Kako je prošli L-ija turnir koje smo organizirale ispao super, i dosta cura je pitalo kad će sljedeći - pa, evo sljedećeg :D :veryhappydance: :feelingfree:

Datum je 23.04.2017.g. (nedjelja), lokacija će opet biti Badminton klub Max. Ostali detalji (skupa s obrascem za prijave) stižu uskoro ;)

Ajmo, tko je zainteresiran? :veryhappydance: Prošli put je stvarno bilo super, svi smo se zabavili, neovisno o igračkom iskustvu :) A nagrade su bile više nego dobre, pa... Organizatorski odbor obećava da će biti još bolje ovaj put ;)
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Badminton :)

Post Postao/la Andain » 26 ožu 2017 12:40

Kuul, jedva čekam :veryhappydance: :feelingfree:
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Badminton :)

Post Postao/la Nirya » 29 ožu 2017 22:18

Detalji! :veryhappydance: :veryhappydance: :feelingfree: :feelingfree:

Turnir će se održati u nedjelju, 23.04.2017.g., s početkom u 16 sati, u Badminton klubu Max na Velesajmu. S obzirom na najam terena te zanimljive i vrijedne nagrade za prva tri najbolje plasirana para, planirana kotizacija za sve sudionice je 30 kuna po osobi i plaća se prilikom dolaska na turnir. U kotizaciju su uključene loptice za igru, ali ne i reketi - ako imate svoje, donesite ih, a ako nemate, možete ih unajmiti u Max-u (cijene su na njihovoj web stranici, http://www.badminton.hr)

Igra na turniru je predviđena u parovima - možete se unaprijed dogovoriti s nekim da igrate zajedno (pri čemu se obje igračice trebaju prijaviti zasebno, ispunjavanjem obrasca za prijavu na niže navedenom linku), a za sudionice koje nemaju suigračicu, formirat će se parovi nakon završetka prijava :)

Planirano trajanje turnira je 2-3 sata.

Svi podaci u obrascu za prijave potrebni su isključivo zbog organiziranja i koordiniranja ovog turnira i neće biti korišteni u nikakve druge svrhe.

Zbog organizacijskih razloga, krajnji rok za prijave je 19.04.2017.g.

Link za prijave: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link

Spread the word, da nas bude što više :) :veryhappydance:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Badminton :)

Post Postao/la Nirya » 20 tra 2017 09:25

Malo smo produljili rok za prijave (zaključno s danas) - ajmooo, prijavite se i dođite, prošli put je stvarno bilo super :)
(a i fali nam još par igračica da bismo mogle složiti sustav natjecanja ;) )
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Badminton :)

Post Postao/la Andain » 26 tra 2017 08:02

Bilo super i ovaj put :veryhappydance: Čak i nagradu dobile :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Badminton :)

Post Postao/la Nirya » 26 tra 2017 09:59

Je, stvarno je bilo super :) Čak smo uvele i motivacijsku nagradu za par koji je u ukupnom poretku bio zadnji :D (ne, to nije nagrada koju su Andain i Megan osvojile :P )
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Badminton :)

Post Postao/la Andain » 27 tra 2017 10:34

Hah..dobro da si napomenula ovo zadnje :hideunderrock: :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Badminton :)

Post Postao/la Nirya » 27 tra 2017 18:33

Da napomenem i da ste izgubile pizzu? ;) :P

Zapravo je baš bilo zabavno - dva para organizatorica u borbi za treće mjesto :D
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

sia
Postovi: 20
Pridružen/a: 15 vel 2016 19:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Badminton :)

Post Postao/la sia » 08 srp 2017 15:46

Bok ekipa,
ima li netko zainteresiran za badminton na Jarunu sutra popodne/predvecer?
:feelingfree:

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Badminton :)

Post Postao/la Nirya » 19 stu 2017 12:32

Drage ljubiteljice badmintona!

Dugo je vremena prošlo od zadnjeg turnira, ali sigurne smo da su vaši reketi spremni za novi izazov! Zima stiže, adventsko vrijeme je pred nama - a zajedno s njime, i novi L-ija turnir u badmintonu za žene! Neka nas hladnoća ne udalji od naših reketa, a uz snježne pahulje, neka polete i naše loptice ;)

Turnir će se održati u nedjelju, 10.12.2017.g., s početkom u 16 sati, u Badminton klubu Max na Velesajmu. S obzirom na najam terena te, kao i dosad, zanimljive i vrijedne nagrade za prva tri najbolje plasirana para, planirana kotizacija za sve sudionice je 30 kuna po osobi i plaća se prilikom dolaska na turnir. U kotizaciju su uključene loptice za igru, ali ne i reketi - ako imate svoje, donesite ih, a ako nemate, možete ih unajmiti u Max-u (cijene su na njihovoj web stranici, http://www.badminton.hr)

Igra na turniru je predviđena u parovima - možete se unaprijed dogovoriti s nekim da igrate zajedno (pri čemu se obje igračice trebaju prijaviti zasebno, ispunjavanjem obrasca za prijavu na linku navedenom malo niže u mailu), a za sudionice koje nemaju suigračicu, formirat će se parovi nakon završetka prijava :)

Planirano trajanje turnira je 2-3 sata.

Svi podaci obrascu za prijave potrebni su isključivo zbog organiziranja i koordiniranja ovog turnira i neće biti korišteni u nikakve druge svrhe.
Zbog organizacijskih razloga, krajnji rok za prijave je 05.12.2017.g.

Link za prijave (proslijedite ga svima za koje mislite da bi mogle biti zainteresirane): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link

Nadam se da se vidimo u što većem broju! :)

Lijepi pozdrav svima u ime organizacijskog odbora :D
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Badminton :)

Post Postao/la megan » 20 stu 2017 17:32

slika

masterful paint skills :lol:
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Badminton :)

Post Postao/la Andain » 20 stu 2017 17:52

Genijalno :lol:
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Odgovorite