Rovinj - Monsena, Labirint

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
gavia
Postovi: 3
Pridružen/a: 02 srp 2006 13:24

Rovinj - Monsena, Labirint

Post Postao/la gavia » 13 srp 2006 08:45

zanima me ako je koja od vas bila ljetos već u Rovinju i kakva je situacija za našu malu populaciju? krećem u subotu na odmor, pa se nadam dobrom provodu :kolo: i možda :kiss3: , samo da ne :evil: od dosade. hvala na svakoj informaciji.
..................................................................................

gavia
Postovi: 3
Pridružen/a: 02 srp 2006 13:24

Re: Rovinj - Monsena, Labirint

Post Postao/la gavia » 03 kol 2006 09:46

gavia je napisao/la: zanima me ako je koja od vas bila ljetos već u Rovinju i kakva je situacija za našu malu populaciju? krećem u subotu na odmor, pa se nadam dobrom provodu :kolo: i možda :kiss3: , samo da ne :evil: od dosade. hvala na svakoj informaciji.
..................................................................................

gavia
Postovi: 3
Pridružen/a: 02 srp 2006 13:24

Re: Rovinj - Monsena, Labirint

Post Postao/la gavia » 03 kol 2006 09:53

gavia je napisao/la:
gavia je napisao/la: zanima me ako je koja od vas bila ljetos već u Rovinju i kakva je situacija za našu malu populaciju? krećem u subotu na odmor, pa se nadam dobrom provodu :kolo: i možda :kiss3: , samo da ne :evil: od dosade. hvala na svakoj informaciji.
upravo sam se vratila s Hvara, puno bolje :) .. a nije ni na Monseni bilo loše, tamo sam upecala ribu, a povečerala sam je :kiss3: na Hvaru :thumbup:
..................................................................................

Tiho
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 stu 2005 23:20

Post Postao/la Tiho » 05 kol 2006 11:52

:thumbup:

:) thanx 4 info
I raised my head and saw you there
Across the room from me.
A smile had started in your eyes
And it was - good - to see.

When I feel tired, or low within
As I often do,
It's good to look across the room
And have a smile - from you.

Odgovorite